|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
23.3.2017 16:48:18   
mati
I mene bole noge, danas sam preterala sa cucnjevima i laganim stepom na stepenicama. A vec me bolele od utorka. Bice bolje, vracam se u formu.
Odmaram od rucka pa idemo u setnju...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
23.3.2017 16:51:36   
suzi kju
Beke su juče i danas super u vrticu, ne smem ni da spomenem. Lepo i spavaju i ruckaju.
Ivana bolele su mene noge i kad nisam radila. Ima posla i u kuci koliko hoćeš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
23.3.2017 17:04:37   
IvanaSK RR
Ma, ja se ovih dana bacila u prolecno sredjivanje pa crknem do 12h. Cele zime nisam ribala prozore i venecijanere na spavacoj sobi, kupatilu i kuhinji, pa je to bio uzasuser posted image Znam, bila sam lenja. Samo sam u dnevnoj ribala i prala. Al ja jos uradim usput deset stvari, naravno, kao i svako ludo zensko.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
23.3.2017 17:25:52   
emicaa
uspavah Davida i cekam vec da se probudi,Dora stalno nesto obara a on ionako kad god hocu odmorim spava 10 minuta user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
24.3.2017 0:17:11   
Mariya
Veče mame!
Bili smo danas kod fizijatra, naša dr nije radila pa smo išli kod zamenske. Potvrdila dijagnozu, rekla da je dosta dobro ruka,ima reflekse ali nema snage da je podiže. I da moramo terapiju jer ćemo doći u fazu gde vežbice više neće delovati dovoljno. I insistira na ostajanju u bolnici, kao da se dete prati i da bude odmorno. (posle terapije se ide u sobu i dr baš boli uvo za nas, a kad nas smeste u sobu sa petoro druge vrištuće i plačuće dece u bolnici u nepoznatom krevetu gde tu dete ima da se odmoriuser posted image Pa nisam htela da ulazim u raspravu, kad budemo bilu kod naše dr reći ću joj da ću radije na dnevnu bolnicu,odradimo terapiju i idemo kući u svoj krevet. Ne mogu ja 3 nedelje da ležim u bolnici zatvorena u staklenu sobu bez mojih bubica. Radije ću da vozim svaki dan za Ns. Još sam joj rekla da mi kaže šta se radi i da li je moguće terapiju sprovesti u Topoli jer i tamo ima rehabilitacija.
A sestra... Kaže otišla je kod dr sa rezultatom lab.i kad je video rekao je da ljudi sa takvom kks leže u bolnici a ne idu na posao user posted image o odmah je poslao u bolnicu. Tamo je dobila transfuziju. Kažu da joj ili organizam ne proizvodi dovoljno krvi ili je negde gubi. Od sutra je ispituju. Baš se brinem. Šta bi joj moglo biti?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
24.3.2017 0:36:50   
Sanjica26 RR
Maryia, mozda bi Voci znala o tome nesto. Ja bas nista ne znamuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
24.3.2017 5:47:45   
Mariya
Nadam se da će Voci virne i napiše nešto ako zna. Sestra se uopšte ne brine za sebe,ne vodi računa o svom zdravlju user posted image Ne doručkuje, ne ruča po ceo dan dok je na poslu, puši, i to na kraju uzme danak...


< Poruku je uredio Mariya -- 24.3.2017 6:02:13 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
24.3.2017 6:13:00   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Mariya, nadam se da ces uspeti da izdejstvujes da ne idete u bolnicu.
A za sestru, ne razumem se, zelim joj brzo ozdravljenje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
24.3.2017 8:29:36   
emicaa
Mariya nadam se da ce ti sestra brzo biti bolje.A tikica malena.
Dobro jutro mame,fino smo spavali.Macak se budio dva puta samo.Ima dva nova pecata na kozi,na guzi i nozi user posted image

< Poruku je uredio emicaa RR -- 24.3.2017 8:31:09 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
24.3.2017 8:48:06   
Sanjica26 RR
Jao Emi, mis mali. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
24.3.2017 8:55:53   
IvanaSK RR
Emice, rezultati krvi u ponedeljak? Zao mi ga je, dusa mila.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
24.3.2017 9:43:18   
emicaa
Ali ne svrbi ga,bar ja tako mislim jer ne cese.Ono na licu se malo smirilo,nije vise onoliko crveno.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
24.3.2017 10:22:12   
Ana RR
Emice, da nije alergičan na nešto? Često uz ekcem ide alergija na hranu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
24.3.2017 14:09:43   
emicaa
Snci vidjecemo u ponedeljak,ali dr kaze da je skoro pa 100% siguran da nije alergija

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
24.3.2017 15:27:09   
Maraj
Dan mame. Ja jos danas na godišnjem. Od ponedeljka na posao. Nisam radila dve i po godine tj od kako sam zatrudnela... ijao...
Mariya , bolje da ste u kucnim uslovima. Vidi ako mozes to da izdejstvujes.
Suzi user posted image za tvoje devojke

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
24.3.2017 15:32:13   
Sanjica26 RR
Gde nam je Suzi?


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
24.3.2017 17:13:15   
suzi kju
Evo mene drage. Uzela decu pa u parkic pa kuci, pa spremila voćnu salaticu da ruckaju sad sedoh a one se kao igraju.
Ja sam u čudu koliko su se ljudi promenili (mislim na svoj kolektiv) .Nekako su nezadovoljni, bezobrazni. Ni prići kao sto su bili ranije. Bas sam razočarana. I ja kupih naočare danas ,neko na poslu prodaje.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
24.3.2017 19:28:28   
mati
Vece majke...
Danas posle posla isla da kupim jos jedan poklon, zavrsim neku papirologiju...
Dece cekala da idemo na sladoled i u parkic. Iako sam premorena, isli smo. Sutra prepodne u kafanicu sa drugarima pa na izlet. Popodne dva rodjendana, na jedan cemo kasniti jer se preklapaju...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
24.3.2017 20:21:22   
Maraj
Suzi , ma mi smo zaboravile kakvi su ljudi. Trudnucko pa porodiljsko....mozak na otavu sto bi rekli. I ja pre neki dan isla do moje firme. S kim god da stanem , ogovaranje , spletkarenje...ma uzas. Bas su ljudi nezadovoljni i mrzovoljni

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
24.3.2017 20:32:06   
IvanaSK RR
Dobro veče.
Suzi, nažalost, sve nas je vise takvih, neraspolozeni, nervozni... user posted image
Moja maca sad zaspala, nije nista spavala popodne.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
24.3.2017 20:35:11   
branki*
cao,mame..noge me ubijaju.srecom,pa je vikenduser posted image uspavali decu,mm ide da gleda neki fudbal,ja ostajem kod kuce da se majem malo po netu i spavanjac...
maraj,i tebi se priblizilo,msm posao..


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
24.3.2017 20:46:22   
Sanjica26 RR
Branki, noge te ubijaju zbog one velikih stikliuser posted image Salim se.
Sutra vikend konacno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
24.3.2017 20:55:24   
branki*
ima i toga ,sanjice,ja na casu ne sedim,uglavnom stojim,i kad imam 6 casova,to je napor,jos sam retko kad u ravnoj obuci.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
24.3.2017 21:13:50   
Anck Su Nmaun
Mm otisqao na neku proslavu naravno.... sigurno nisam ja user posted image
Bebbi spava, vec se dva puta budio, zapusen nosic.
T imala veceras Temperaturu user posted image sta je sad ne znam , ali se zali da je boli stomak. To naj vise mrzim ne znam kako da joj pomognem. Za sad nije povracala ili imala proliv, pa da znam da je stomacni. A sutra imamo rodjendan, cela grupica ide, bar njena ekipica, bas se radovala...pa cak i ja da se malo druzim sa ljudima user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
24.3.2017 21:33:49   
Sanjica26 RR
Anck, mozda joj je zbog toga skocila temp zbog stomacica.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 24.3.2017 21:35:05 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here