|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
15.4.2017 0:13:35   
Mariya
Supa od povrća, čupavce i kapućino kocke.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
15.4.2017 14:46:35   
Ana RR
Pile na pivu, krompir i povrće kao prilog, kupus i zelena salata.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
15.4.2017 18:54:38   
branki*
Pitu sa sirom deci za dorucak,a za rucak nest sa sampinjonima i pirincem i belim lukom,super ispalo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
15.4.2017 19:54:41   
Sanjica26 RR
Svasta sam pravila. Mimozu salatu, domacu supu, gibanicu, bery tortu i sutra samo da ispecem meso sa mladim krompiricima.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
15.4.2017 22:13:47   
suzi kju
Danas smo sve bile izuzetno vredne i kreativne. Mm sutra radi ali nas tri ćemo uživati dok on ne dođe s posla i sva jaja polupati.
Pravila sam sampitu, rolovala piletinu,kiflice , biće salate, kinder jaja,cokoladnih zekica...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
15.4.2017 23:46:53   
Mariya
Keksiće sa šarenim mrvicama i korpice punjene čokoladom.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
16.4.2017 12:12:06   
krin 40
Običbo za Uskrs nam dominira neko pečenje.Ove godine sam to promenila.Pravim karadjordjeve šnicle na dva načina.Pola na moj šumadijski filovane zrelim kajmakom i pršutom i nekoliko sa edamerom,šunkom i krastavcima.Juče pripremila teleću čorbu.Danas uz karadjordjeve još rusku salatu i tartar sos.Za dezert nešto jednostavije.Banana split sa kupovnim sladoledom.Dosta😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
16.4.2017 12:44:50   
vocicana
Krin bravo! Ja nisam nista spremala svi drugi jesu, ali taj tvoj meni mi se svidja. Odavno nisam jela karadjordjevu (devojacki sanuser posted image ovde je zovu).

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
16.4.2017 19:24:09   
Ana RR
Samo pogaču koju sam nosila kod mojih, mama je spremala ručak i tortu. Kao prasići smo se najeli.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
19.4.2017 12:33:06   
nata11
Jel moze pileca corbica bez luka? Sve sam kupila ali luk zaboravila a ne idem opet do prodavnice po ovom vremenu.

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
19.4.2017 12:42:05   
Ana RR
Pa može ali biće malo slabijeg ukusa.

I jak uvam pileću supicu, pljeskavice od tikvica i krompir pečen u rerni.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
19.4.2017 13:00:55   
Anck Su Nmaun
Spanac i jaja 😆

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
20.4.2017 0:07:56   
Mariya
Supa sa griz knedlama i kineski mix.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
20.4.2017 8:44:38   
Sanjica26 RR
Juce za veceru pecivo za Sanjicu. Danas za rucak musaka od pecenih paprika. Salatu od paprika sa sirom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
20.4.2017 9:59:14   
krin 40
Ja ću danas gibanicu

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
20.4.2017 10:08:04   
Ana RR
Ja došla da pokupim ideje user posted image imam supicu od juče, pojma nemam šta još.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
20.4.2017 10:30:09   
branki*
Kuvam neki krompir sa mesom.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
20.4.2017 15:36:04   
Ana RR
Pirinač sa graškom i krmenadle.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
23.4.2017 14:46:49   
krin 40
Sataraš i pohovana krilca

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
23.4.2017 16:43:29   
Ana RR
Belu picu sa blitvom. Jagode sa maple sirupom. Galete. Za mm galete sa jagodama i maple sirupom user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 23.4.2017 16:44:18 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
23.4.2017 17:03:51   
minnica
Danas sam pola dana provela u kuhinji, a rezultat je integralni mafini sa sirom za doručak, domaći hleb, kokošiija supa, pire krompir, sos od paradajza i ćufte. Pošto je ostalo pirea na kraju još knedle sa višnjama. Sutra neću kuvati ništa sem kafe! user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
23.4.2017 18:29:07   
Sanjica26 RR
Mm spremio krempitu. Juce proja sa sirom. Danas krem corba od tikvica,.cevapi sa mladim krompirom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
23.4.2017 22:28:05   
SaraLana
Danas rucak od juce preteklo :D
i nasla divan recept za americke palacinke uskoro cu da ga postavim i podelim sa vama :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
30.4.2017 15:29:54   
krin 40
Supa sa knedlama,mladi krompirići sa slaninom i šopska salata

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu SaraLana)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
30.4.2017 17:08:27   
Ana RR
Supa, povrće zapečeno u rerni sa pavlakom i jajima. Ostalo mi je testa od kurtoš kolača pa sam uvila kiflice sa čokoladom. Napravila cheesecake za sutra, stavila meso u marinadu, očistila povrće.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR
Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here