|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2017.
18.6.2017 13:25:32   
Sanjalicaaa
Upravo prolazimo Ovčarsko-kablarskom klisurom user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Letovanje 2017.
18.6.2017 13:26:49   
Anck Su Nmaun
Lep provod zelim.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Letovanje 2017.
18.6.2017 14:11:07   
IvanaSK RR
Sanjalice, gde putujete?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Letovanje 2017.
20.6.2017 17:47:29   
dunja RR
Ja malopre platih u agenciji ono što je preostalo, tako da finito user posted image sada samo čekamo let, koji je u 5.30. saznah, što će reći da smo u 8 ujutru na playa user posted image user posted image . Mislim ima još malo do tada, ali bliži se :)

< Poruku je uredio dunja RR -- 20.6.2017 17:48:01 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Letovanje 2017.
20.6.2017 20:36:17   
nata11

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Upravo prolazimo Ovčarsko-kablarskom klisurom user posted image

user posted image

_____________________________





(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Letovanje 2017.
20.6.2017 21:35:16   
emicaa
Dunja bitno da je ispod 20 dana user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Letovanje 2017.
21.6.2017 9:17:40   
Rosita
Devojke, je l bio neko na Eviji, Pefki? Mi uplatili last minut z iducu nedelju. Znam da je malo, mirno, da je ok za porodice sa decom. Nama to i treba. Samo, da li ima nekih sadrzaja za decu? Hvala vam.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Letovanje 2017.
21.6.2017 9:30:37   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Rosita

Devojke, je l bio neko na Eviji, Pefki? Mi uplatili last minut z iducu nedelju. Znam da je malo, mirno, da je ok za porodice sa decom. Nama to i treba. Samo, da li ima nekih sadrzaja za decu? Hvala vam.


Moja tetka je trenutno Pefki, kaze malo je dosadno ali voda lepa cista. Kaze lik, nema trgovine, shoping nista ...A za odmor super...mirno.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Letovanje 2017.
21.6.2017 9:43:55   
Rosita
Hvala ti duskic. Nemamo nameru da shopingujemo posebno. Mozes li da je pitas kako je ya decu do 5 godina? Mada sta je tu je, idemo, kako god. Ali sam znatizeljna user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Letovanje 2017.
21.6.2017 11:12:09   
dunja RR
Ja mislim da je Evia divna, ona je po mom ukusu totalno. Što lepše plaže i more i što manje ljudi user posted image
Za sadržaje ne znam, ali mislim da ima dovoljno, samo nije vašar kao u drugim popularnim mestima.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Letovanje 2017.
24.6.2017 20:50:23   
mali_mis
Krajem jula pravac Bor, nadam se.
Branki jel si tamo ili u Bg? user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Letovanje 2017.
27.6.2017 1:12:55   
Divnica
Mi nismo u mogucnosti da idemo na more ove godine i bas mi zao zbog decice ali nema veze i bazeni su dobri bice im lepo i zabavno user posted image lep provod ostalima koji idu user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Letovanje 2017.
28.6.2017 11:55:49   
mali_mis
Juce potvrdjeno, u Boru smo 28,29,30. jula.
Jedva cekam user posted image

(odgovor članu Divnica)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Letovanje 2017.
30.6.2017 7:45:35   
Duškić
Letovanje na Adi ..hihi

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Letovanje 2017.
30.6.2017 8:57:58   
Sanjalicaaa
Mi smo pre dva dana bili na Adi. Divno smo se proveli. Bio je radni dan pa je bilo malo ljudi, voda čista, topla, plaža isto čista. Ovog leta planiram malo više da se kupamo na Adi.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Letovanje 2017.
30.6.2017 9:38:21   
branki*

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Krajem jula pravac Bor, nadam se.
Branki jel si tamo ili u Bg? user posted image

Misu,ja citam juni,a sad sam bas uboru,pa planiramuser posted image jul smo ubgdu,ali sevracamo krajem meseca,pa moguce da sam u boru bas tad,javljam ti!!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Letovanje 2017.
30.6.2017 10:49:59   
mali_mis
Bilo bi divno da se potrefimo u isto vreme na istom mestu user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Letovanje 2017.
30.6.2017 11:15:30   
branki*
Valjda hoce,to je sam kraj meseca,moguce da cemo se vratiti,grlisa!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Letovanje 2017.
1.7.2017 14:12:25   
Anck Su Nmaun
Zene dajte predloge gde bi mogli prenociti na putu do Grcke, a da je lepo za decicu da ima neka zanimacija, bar igraliste a da nisu paprene cene?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Letovanje 2017.
1.7.2017 16:48:02   
Ana RR
Ja sam gledala neki baš lep smeštaj u Vranju ali ne znam da li imaju nešto za decu. Evo ih klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Letovanje 2017.
1.7.2017 20:28:58   
dunja RR

Prvi put idemo u Grčku avionom, pa me zanima šta se može doneti avionom iz Grčke? Čula sam oprečne informacije, da maslinovo ulje ne sme u avion, neki kažu sme... mada ne znam ni kako bih ga spakovala. Dajte savete, ko je išao avionom, šta ste donosili i kako ste pakovali? Mesta u torbama će biti, jer imamo jednu torbu na Savu, koji sada plaća kartu, pa ima pravo na svoj prtljag. Inače idemo na Limnos, tamo svašta lepo proizvode - med, neko super moćno brašno kojim snadbevaju ostatak Grčke ... to bih npr ponela za Beograd. Naravno i maslinovo ulje ako nađem način da ga spakujem.  Do sada smo išli autobusom ili kolima, i bez problema donosili po 2 kantice maslinovog ulja, kolače, maslinke, svašta nešto u ručnom frižideru.

Tnx user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Letovanje 2017.
1.7.2017 20:45:44   
emicaa
Dunja mi smo dobosili maslinovo ulje,masline,losione i buter sa tijelo.Sve to sam pakovala izmedju odijela u kofer i nije bilo problema.A avion gore sam nosila lomljive stvari,suvenire.
Sveki je kad je isla sa kipra dosta stvari nakupovala i sve spakovala u rucni prtljag i sve su oduzeli (osim suvenira) a stvari koje su bile u koferu dole su netaknute.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Letovanje 2017.
1.7.2017 21:17:25   
mama Jo
Ima dva lepa mesta u Makedoniji... jedno je usput, ima prelepu veliku bastu i jako lepo igraliste za decu sa toboganom i ljuljaskama i jos nekim raznim zanimacijama... to je bas pre neki dan moj muz gledao, jer cemo i mi u septembru za Grcku pa tragamo za nekim lepim mestom za odmor.
Takodje, nasi rodjaci svaki put prespavaju u Makedoniji na istom mestu i kazu da je jako lepo...
Cim proverim kako se tacno zovu ta mesta pisem, sutra verovatno 😊

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Letovanje 2017.
1.7.2017 21:33:31   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Dunja mi smo dobosili maslinovo ulje,masline,losione i buter sa tijelo.Sve to sam pakovala izmedju odijela u kofer i nije bilo problema.A avion gore sam nosila lomljive stvari,suvenire.
Sveki je kad je isla sa kipra dosta stvari nakupovala i sve spakovala u rucni prtljag i sve su oduzeli (osim suvenira) a stvari koje su bile u koferu dole su netaknute.



Emi, hvala darling.

Kako si pakovala ulje, u flašama si uzimala jel tako, mislim nisu limenke user posted image ja sam megaloman, što se grčkog ulja tiče, mi samo njega trošimo. Neko mi reče da limenke znaju da puknu u avionu, možda si mi to to pričala?

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.7.2017 21:34:00 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Letovanje 2017.
1.7.2017 21:44:57   
emicaa
E ja sam uzimala u plasticnim flasicama a sveki je zadnji put sa krete donijela u limenci i sve je bilo uredu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...
Pernod Ricard, nastavak podrške „Bitka za ...
photo
Beograd, 29. april 2024. – Kompanija Pernod Ricard i ove godine, osmi put za redom, donirala je sredstva za inicijativu ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here