|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
17.8.2017 13:20:59   
Mariya
Dan mame!
Evo me da vam žvrljnem nešto, jedan izveštaj, da ne kažem esejuser posted image
Mnogo štošta sam propustila,ne zamerite, između ostalog i 1.rođendančić Milenine Marte, čestitam vam sa zakašnjenjem, i rođendan moje drugarice krin, čestitam i tebiuser posted image jel ti se sutra ćera vraća?
Kod nas ludnica. Ustajem u 5,ležem u ponoć. Odem za Ns, dođem kući, sve me čeka, i sklanjanje i ručak i deca i kuća. Crkoh, ne znam ni kako sam živa. Zaspim pre nego što dotaknem jastuk, onako sa glavom u vazduhu user posted image
Dečica su mi super, L je naučio da sedi, sa 5,5 meseci. Još sutra na terapiju i onda pauza, pa živim za kontrolu sl.nedelje kada će dr da menja nešto,imaće 6 meseci i stvarno je super, pa se nadam da ćemo odmarati malo više.
Daco, sniženja u H/M su prošla, mi juče bili u šopingu, išli smo da kupujemo obuću za Lu. Odeću ima, trebaće joj nekoliko pantalona i možda jakna, ostalo sve ima, ali sve je od obuće izrasla, trebaju joj i cipele, i sandale, patike za fizičko, patike za napolje, cipele za vrtić. A cene patika, pala sam na patos, jedva nešto ispod 4000, sve skuplje! Ali naletela sam na sandalice za H, 745 din, poslednji broj. Ona je toliko oduševljena njima da ih nosi ceo dan i spava popodne u njimauser posted image
Neko je pitao za sestru, ona je iznenađujuće dobro, trenutno prima 2.dozu terapije. Bila je prošle nedelje kod nas.
Krin, gde to bre ima da ti ED vrati novacuser posted image zvuči neverovatno za zemlju Srbijuuser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
17.8.2017 13:36:05   
krin 40
Mariya hvala na čestitkama.Drago mi je da ti seka dobro pidnosi terapiju.Moj tata baš,baš loše.Za ED ni ja ne bih verovala da nisam doživelauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
17.8.2017 14:29:38   
dddaca
Marija, nadam se da ce na kontroli biti sve ok user posted image Hvala za info, bila danas u kupovini. Joj sto volim da kupujem krpice za malenu, a ne znam vise kad ce sve to da obuce user posted image
Krin kako te pokrali? Pisali vecu potrosnju?

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
17.8.2017 14:57:24   
krin 40
Daa.Dodali lepu cifru..3 hiljade više😈

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
17.8.2017 15:23:35   
dddaca
Bezobrazluk, mada to se kod sledeceg ocitavanja ispravi i ispadne manja potrosnja sledeceg meseca, zar ne? Jedino ako zbog te njihove greske ne odes u visu tarifu... Ja verovatno ne bih ni primetila, koliko mi je radila klima ovog meseca, mislila bih da je potrosnja povecana zbog nje

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
17.8.2017 16:04:22   
Sanjica26 RR
I nama je krin stigao veci racun. Onaj sto ucitava je pogresnu sliki dao. Mm otisao da reklamira sad i ne priznaju.
Ja sam sa Sofi kod logopeda. Citam dok je kod nje. Posle dolaze neki gosti. Pobecicu malo kad bude T imala trening plivanja.
Kicma me i dalje boli. Dobila sam neku kremicu, pa cu da probam.
Maryia, drago mi je da je sestra dobro.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
17.8.2017 16:18:27   
Sanjica26 RR
Dddaco, vidim da pitas dr tamo za savet. Mi smo radili i bris vulve po savetu dr iz laboratorije. Moze da bude tome uzrok. I bila je u pravu. Pre neku nedelju drugarica je bila uplasena jer beba ima virusnu infekciju. Dr je bez urinokulture dao palitreks. Ja sam joj rekla da proveri da nije u vulvi problem i bio je tu problem. Dzabe bi beba pila AB. Ovako je dobila kremicu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
17.8.2017 16:26:53   
dddaca
To mi nije palo na pamet uopste. Moracu onda ipak da je vodim kod dr. Uh, gde jos i bris vulve user posted image Mala mi je za to

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
17.8.2017 16:29:44   
krin 40
Ma kradu gde stignu i koga stignu

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
17.8.2017 19:56:04   
Duškić
Cao, mamice! Nisam vas citala nikako..internet kod mame u selu nikako ...
Samo da se javnem..za par dana sam u Bg pa me eto na Rr.
Lepo nam je samo skitamo, danas kisica nas rashladi. Deca uzivaju u prirodi..gnjave macke, kucice...haos. pozdravcic!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
17.8.2017 20:46:56   
krin 40
Duškić uživajteuser posted image Poslužilo vas vreme.Ja dok sam bila u Ča bio onaj pakao od preko 40 stepeni,nigde mrdnuli nismo zbog bebana.Malopre sam
poludela.Mm uzme moj auto da skokne po nešto kod kolege.Dok je bio gore,maximalno 20 minuta,dole ga udarili u zadnja desna vrata i taj naravno pobegao.
Glava me zabolela.Cela vrata su ulubljena.Sutra kod limara.Cepiće me 250-300e sto posto.Što nije išao sa svojim autom nego mojimuser posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 17.8.2017 20:49:21 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
17.8.2017 21:14:43   
eca89
Mamice, imam jedno pitanje?
Smijem li cistiti nosic sa morskom vodom? Ponijela bih je sad s''mora, ali ne znam treba li je prokuhati ili moze onako?
Da se spremim sad za sezonu, ako zna neko, nek pise''

Joj, Krin bas bezveze, mogu misliti kako si ljuta i kako to je krivo!

< Poruku je uredio eca89 -- 17.8.2017 21:16:00 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
17.8.2017 21:40:42   
Sarav
Dobro veče. Čitam stalno, slabo pišem. Bili do sad gosti kod nas, S je izvadila sve igračke koje je dobila ikada i razvukli su ih svuda po stanu, sređivaću satima kad se uspavaju deca.. 😥
Krin, baš mi je žao, kad živimo u bezakonju takve se stvari i dešavaju..ali da neko toliko nema savest i obraz.. 🙁

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
17.8.2017 22:15:22   
Sanjica26 RR
Dddaco, pa sta se strecas. Nije to kao kod nas. To se samo stapicem uzima spolja. To dete ni ne oseti. Ja sam otisla u laboratoroju. Nece ti dr u dz dati taj uput.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
17.8.2017 22:15:36   
Milena18
Veče!
Hvala, Mariya! Naravno da ne zameram. Bravo za bebana i sedenje!Nadam se da će vam malo prorediti te terapije.
Krin, šta ti je sa tatom?
Moja M je juče naučila tri boje. Prvo smo mislili da je slučajnost, ali ceo dan smo je pitali i svaki put nam je pokazivala tačno žutu, plavu i crvenu kocku. Danas je opet pitamo, kad ono nema pojma, sve joj se pobrkalo user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
18.8.2017 7:55:11   
emicaa
Milena tvoja M je onda fenomen.Srecko sa godinu dana zna kako kaze patka user posted image
Jutro mamice,konacno petak.Danas cu saznati rezultate Dorinog alergotesta

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
18.8.2017 8:07:17   
vocicana
Dobro jutro mamike.
Na poslu. Nisam se stigla javiti pre, napisala sam jedan postu trecoj smeni, nego naisla reanimacija, posle je bilo guzve inista od mene.
Maryia divno za sestru i mali samoneka napreduje.
Milenice, pa ona je sjajna, moje dete prstom pokazuje sve sta hoce, a kaze abuka...voda...boje naravno niti razlikuje niti izgovara.
Imam svastaza uraditi danas nakon posla, izmedju ostalog moram opet telefon da promenim, treba mi racunar, a more se blizi, ruckovi...
Juce smo skitali, biliu Vrnjackoj banji, bas smo uzivali, D se nasetao kao navijen je hodao, na nos sam pala. Ali nam je ptrelepo bilo, bas sam se opustila, divno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
18.8.2017 8:10:10   
krin 40
Jutro mame..Emice javni rezultat.Sarav kreten.Njegovo osiguranje bi to pokrilo ali ljudi misle samo na sebe.Bravo za boje Milenice.Tata je baš loše da ne mračim jutros.Bori se sa kancerom jakoo dugo.Sve je bilo solidno dok nije i jetru operisao.E sad ove terapije posle te operacije nikako ne podnosi.Malo,malo pa je hospitalizovan.

< Poruku je uredio krin 40 -- 18.8.2017 8:12:52 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
18.8.2017 8:14:17   
vocicana
Krin nisam znala da imas takav problem sa ocem. Bas mi je zao.
Ja jednoj onkoloskoj pacijentkinji ukljucujem vestacku ishranu iona je sa primarnim na jetri, jako tesko, jako traumaticno, bas sam nesto zadnji put kada sam isla bila totalno skenjana, bas je lose.
Nadam se da ce biti bolje.
Emice, javi kakva je sizuacija.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
18.8.2017 8:28:05   
Milena18
Jutro!
Zabušavam na poslu, pa da se javim user posted image
Emice, ni ona nije neka pričalica. Isto zna kako kaže patka, kuca i koka. Sve ostalo joj je pa-pa. Kaži miš , ona pa-pa. Kaži krava, opet pa-pa. Kao i Vocin Damjan, izdaje naređenja uz pokazivanje prstićem i neki khhhmm zvuk user posted image
Voci, tebi je posao baš stresan. Sećam se ja kad mi je mama ležala na internom kako je tamo. U razvijenim zemljama postoje programi za zaposlene na takvim mestima, neka vrsta grupne terapije na koju odeš jednom u 2-3 nedelje da sa drugima podeliš svoja osećanja i iskustva i na neki način izbaciš iz sebe nagomilan stres. Ali daleko smo mi od toga.
Krin, nadam se da će ti tata biti bolje.
Sad odoh stvarno da radim.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
18.8.2017 8:31:34   
krin 40
Hvala devojke.Šta je,tu je.Verujem da Bog svima da tereta baš onoliko koliko mogu da ponesu.Voći to što ti radiš i svi u zdravstvu ja nikada ne bih mogla.Imam utisak da ne bih mogla da se distanciram.Uticalo bi na mene.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
18.8.2017 8:55:58   
vocicana
Sve znam Milenice, to je prava stvar, ali ovde je takav zaostatak, da je sreca kako sve uopste i funkcionise.
Naravno da nam je potrebna psiho terapija, to bi bila jedna savrsena druzina koja bi se malo i nasmejala za promenu, sa deljenjem svih tih negativnih stvari.
Znas kako pomislim, svako bi promenio svoj stav, kada bi se stavio na mesto, zamisli da je neko takav i takav a da je tvoj otac, tvoja majka sadaugrozen-a, kako li bi tada se postavio-la?
Volim svoj posao, inace da nije tako, ja bi se pokupila i ne bi se okrenula za ovim ovde.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
18.8.2017 9:15:48   
IvanaSK RR
Krin, zao mi je zbog tateuser posted image
Moja prica na kineskom, daleko smo mi od boja. Voci, ni ne treba u tom uzrastu da znaju boje. Milena, ona prica boje ili pokaze prstom kad joj kazes koja je koja boja?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
18.8.2017 9:23:09   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Krin, zao mi je tate. Moj tata se isto namucio. Mislim da ide sad na sestu operaciju. Hvala Bogu sto je sad sve ok.
Voci, boje ne treba jos da zna. Tvoje je kroz igru da ga ucis.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
18.8.2017 9:27:37   
krin 40
Hvala SANJICE.I tvom tati brz oporavak.Ma svako dete uči individualno.S je krenuo u prvi razred sa znanjem trećaka.Čuvala ga moja pokojna mama.Imala
vremena.Naučila ga i što treba i ne treba.N moja vesela pred prvi ništa nije znala.Ali bukvalno ništa.Mama tada gledala baku,ja imala svoju firmu.Radila noć i dan.Sve je nadoknadila i stigla.Ima sve petice.Lagano.Ne treba forsirati ništa

< Poruku je uredio krin 40 -- 18.8.2017 9:29:37 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here