|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
29.8.2017 6:50:02   
suzi kju
Epa dobro jutro uz mog doma. Stigli kuci juče popodne, sada me čeka raspakivanje i generalka pa u četvrtak na posao, fuuj.
Kako ste mi mame? Krin blago tebi za spavanje, ja to ne znam kada ću dočekati.
A o "opruzanju" user posted image ja danas odoh do akse da kupim deci nešto, da se ponove, dobile su bas puno para pa da ne odu na neke druge stvari. Odveli smo ih u vrtic posle mesec dana, ala je bilo plakanja, duše može mile. Muke će biti narednih dana dok se ne povrate u "normalu"
Idem da iscitam druge teme, da budem u toku.
I da skuvam kafu, pa izvolite.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
29.8.2017 7:59:09   
krin 40
Jutroo.Suzi ja sam u Aksi pre neki dan svašta kupila bebanu.Pisala sam u temi.Ako odeš u outlet onaj u Krnjači preko puta Metroa srešćeš mog sina,danas je
prva smena,hahaha.Voćiuser posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 29.8.2017 8:00:49 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
29.8.2017 8:00:29   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Ja mislila decu da vodim na bazen, ali me mrziii bas user posted image Ako sin bas bude navaljivao mozda odemo malo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
29.8.2017 8:04:16   
krin 40
Ivana meni deluje da je sveže.Koliko su najavili za danas?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
29.8.2017 8:50:14   
IvanaSK RR
Najavili 29, taman user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
29.8.2017 9:54:29   
suzi kju
Krin nema šanse da odem tamo, muž je otišao autom na posao, ja evo kod frizera, farbanje šišanje pa idem u aksu na medaku, pa do cvetka pa kuci, Bog će me zaboraviti u onom gradskom prevozu user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
29.8.2017 10:57:17   
Anck Su Nmaun
Cao mamite
Ivana vi jos na kupanje, meni nesto ladnjikavo za bazen. Mada mi je vec mrsko. Pre neki dan isli na strand ja se nisam ni pokvasila a i voda je vec hladnija.
Mi setkali po ulici, sreli drugare, izigrali se i sad na spavanjac.
Od sutra pocinju roditeljski, prijem prvaka , skola i sve po redu!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
29.8.2017 12:12:05   
IvanaSK RR
Anck, imam porodicnu propusnicu za bazen pa bi sto vise da je iskoristim user posted image
Nismo otisli. Uspavah macu i pojedoh zapecenu palacinku, pa sad malo lencarim uz kafu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
29.8.2017 13:28:38   
Anck Su Nmaun
Aha pa lepo, al sinu verujem da nije hladno, samo da se ide user posted image
Ja nesto nimsa veliki fan bazena, par puta u toku leta i puna kapa. Strand mi je veci gust jer ne moram da se kupam a mogu da uzivam .
Moj svrco spavao samo sat vremena i sad me trenira. Evo seo na trosed pored mene i gleda sta radim user posted image
Sad brzinski spremam rucak jer sam mislial spavace...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
29.8.2017 14:19:45   
IvanaSK RR
Pa da, zbog njega i idem. Nisam ni ja fan bazena, ja sam fan mora user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
29.8.2017 15:09:23   
krin 40
Gde ste mame..Šteta Suzi tamo svašta ima..Mi sad došli kući iz šetnje.D sad tek zaspao.Os jutros je bio budan.On inače danju dremka kraće ture ali nikada nije bio baš ovoliko budan

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
29.8.2017 15:46:07   
eca89
Samo da mahnem svojim mamikama.
Vratili smo se u Slo., Anastasija ce u petak nazad u vrtic.

Sta je sa Emice, je li se preselila? Sta bi sa macke, je li Dora alergicna?

Sve vas puno pozdravljam.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
29.8.2017 16:17:57   
IvanaSK RR
Eco, pisi češće :* Emica se preselila, zavrsava krecenje i čišćenje u prethodnom stanu. Dora je alergicna na macku, ali je to vrlo malo i dr je rekao da ne treba macu da izbacuje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
29.8.2017 21:49:26   
suzi kju
Eco huuuuuug!
Dobro veče mame. Sredila decu, zaspale su,uživam u tišini malo pa na tuširanje i krevet. Muž dežuran, ja i mackice same.
Danas prvi dan u vrticu posle mesec dana i vaspitačice bi ih rado ponovo na adaptaciju jer dugo nisu bile, kažu bilo bi dobro da ih do kraja nedelje uzimam u 14 h. Bas su bezobrazne ccc,a one duše bile dobre u vrticu, lepo spavale, ruckale, igrale se. No da ne dužim, samo se nerviram badava.
Danas sam kupila deci svašta. U aksu ću ipak sutra ujutru s muzem.
Još sutra odmor pa prekosutra na posao, bljak!

Sutra idem da vidim jednu bebu, drugarica se skoro porodila, a druga se porodila prekjuče na praznik. Rodila se Elena na ppraznik Velika Gospojina ,a moje mackice na Malu Gospojinu.
Tako. ..napisah svašta a opet ništa user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
30.8.2017 6:42:36   
krin 40
Jutroo.Evo ja vampirišem.Ustala sam u 6 da idem u toalet i fijuu..ode san

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
30.8.2017 6:48:58   
suzi kju
Jutro. I ja sam budna od 6h, evo sad decu probudila pa da se spremamo za vrtic.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
30.8.2017 6:55:21   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Suzi, bas te briga sta one pricaju. Mackice su bile dobre i ti ih ostavi koliko ti hoces.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
30.8.2017 7:00:23   
krin 40
Ja sam sa starijom decom i vaspitačicama uvek imala razmimoilaženje u mišljenju po tom pitanju.Posebno sa ćerkom koju zaista nije imao ko da čuva.One
imaju svoje radno vreme iz "doba Tita" i uglavnom ne kapiraju da ja kada krenem na posao KRENULA SAM i da moju firmu boli uvo "za period adaptiranja".
Pritom N je bila sjajno detence koje kao da kapira situaciju.Tako su vaspitačice pevale svoju pesmu a ja radila kako moram.

< Poruku je uredio krin 40 -- 30.8.2017 7:05:01 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
30.8.2017 7:37:34   
Milena18
Jutro!
Suzi, spavaju li mačkice bolje ili ih i dalje zezaju zubići?
I ja sam se baš pitala gde je Emica, zaboravila sam da se preselila pa je zato zauzeta. A i Mariye baš dugo nema.
Mi od ponedeljka krećemo na adaptaciju. Uzela sam tri nedelje odmora, nadam se da će to biti dovoljno.
Prekjuče smo bili u savetovalištu, M je cirkus pravila, tačno se vidi kako uživa da bude u centru pažnje. Svu je decu grlila, a najviše jednog malog plavog dečaka, a bogami i on je nju poljubio user posted image

< Poruku je uredio Milena18 -- 30.8.2017 7:38:54 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
30.8.2017 7:46:34   
IvanaSK RR
Opa, Milence, pa ona je prava mudrica. Ova moja nikog ne grli i ne ljubi user posted image Nece ni da se mazi, izgleda da joj je to gubljenje vremena. A mi se nadali da cemo sa devojcicom da se mazimo user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
30.8.2017 8:07:23   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mi smo se sinoc kasno vratili sa seminara. Posle smo svratili po sladoled da se castimo. Idemo po decu danas. Jedva cekamo. Bas nam nedostaju. Od petka krece ludilo. Ubacujemo se u masinu.
Sofi prelazi konacno u vrticku grupu. Do sada je pricala bebeci zbog mesovite grupe.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
30.8.2017 8:22:42   
Milena18
Neće ni ona sa nama da se mazi, sa mnom pola minuta kad dođem sa posla, i to je to. Ali zato babu i dedu ljubi, samo puca user posted image Kaže mm "izgleda da su njoj roditelji dosadili".

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
30.8.2017 9:42:02   
Sarav
Dobro jutro. Čitam kako vas zezaju za vrtić. Kakvo bre adaptiranje i ponovno adaptiranje? Pa sad treba roditelji da se razapnu jer vaspitačice neko nešto pita. Moja krenula u vrtić čim smo proslavili prvi rođ i trećeg dana je ostala do kraja smene. Inače sad kad sam bila trudna nije išla i po dva meseca u vrtić (iz opravdanih nemilih razloga) ali niko nije mislio da je opet adaptira. Ne sviđaju mi se ti hirovi vaspitačica.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
30.8.2017 9:51:12   
krin 40
Dečaci su veće maze od devojčicauser posted image Sarav baš tako.D će i moći da se lagano adaptira(ako ga u maju prime) jer mi je bolovanje sada dve godine.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
30.8.2017 12:08:08   
Mala Elena
Milena, to je bas slatko. Moja P ima obicaj da grli i mazi decu, pre neko vece je poljubila neku bebu decaka , svi smo se istopili kad je puklo user posted image
Evo mene da popijem kafu pa da rintam.
Drzite mi fige da mi sutra legne plata...za jul mesec (od kad sam na bolovanju na komisiji) nisam nista primila.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here