|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde je sta povoljnije?
19.7.2017 11:05:18   
krin 40
U H&M je veeliko sniženjeu New Yorker-u takodje.U Aksi su letnji bodići 199 din.Nakupovala sam mu prošle sedmice svih veličina.Biće dobri i za hladnije dane ispod odeće

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Gde je sta povoljnije?
20.7.2017 10:40:35   
Anck Su Nmaun
Da u Aksi svako leto bude dobra akcija na te trik bodice.
Ja sam Hani uzela starke za 400 din u Metro Outlet ..bas sam Hapy user posted image
Uzela bih i Tari ali nema broja.
Inace patofnice su tamo uvekpo 300-400 din...smesno!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Gde je sta povoljnije?
20.7.2017 10:42:39   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: medamisko

Ne znam da li neko voli [i]waikiki ali ima prelepih stvari po dobrim cenama.

Ja bila.pre neki dan ..pa..nisam nesto bila odusevljena mada volim njihove stvari.
Trazim gornje delove trenerki za curice..al sad ih nigde nema a znam da sam tamo videla jako lepe.

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Gde je sta povoljnije?
8.10.2017 23:09:50   
MamaNecaVo
Lcwaikiki ili kako vec-uvek ima lepih,a povoljnih stvari.
Ono sto kod njih uzemem je deri peri bas u tom smislu reci.Beba nosi do iznemoglosti,a nista im ne fali user posted image

U Aksi ti hvaljeni bodici su po meri bacene pare,jer mi se na onim od 199 dinara uvek razvale drikeri,a savet i pri kupovini zeka kod njih (proverite drikere na licu mesta da li se kopcaju obavezno),ja sam letos uzela nekoliko i naravno,po driker ili dva je van funkcije a na 40c me je mrzelo da se vracam i menjam.user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Gde je sta povoljnije?
8.10.2017 23:14:02   
Mala Elena
C&a takodje nije los a Hm je postao dosadan i skup.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Gde je sta povoljnije?
9.10.2017 7:51:35   
medamisko
Mm prati ta snizenja i uglavnom tako idemo u nabavku.
Meni Aksa i nije povoljna
. C&a kad ima
Snizenja.
Moja zaova u Teranovi kupuje dosta za decu, a ja tamo nista ne nadjem.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Gde je sta povoljnije?
17.10.2017 23:20:49   
MamaNecaVo
c&a je fantazija kada bude akcija 50% na ono sto je vec snizeno.Tada po mizernim cenama nakupujem i za svoje dete i za sestrine klince.
Naravno,obidjem i po nekoliko C&A.

A moram se sloziti za HM.Bas je nekako postao dosadan i skup.A kvalitet,pa osrednji.


Pati Mati je novi lokal koji sam otkrila i super su im stvari (ali i cene).


Sto se Terranove tice,ona je za mene kao i Zara.Tu nikad nista nisam nasla.Ne samo za bebu,cak ni za sebe,. user posted image

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Gde je sta povoljnije?
18.10.2017 7:57:05   
IvanaSK RR
Letos je bilo sniženje u Tera novi. Mislim da je bilo 50%. Sinu sam uzela mnogo lep kacket za 140 din. Sebi kais za isti novac. Helanke za 200 din. I sorc za 150. Bile su i neke haljinice za 450 din. I to bas lepe.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Gde je sta povoljnije?
18.10.2017 8:00:25   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

c&a je fantazija kada bude akcija 50% na ono sto je vec snizeno.Tada po mizernim cenama nakupujem i za svoje dete i za sestrine klince.




Sto se Terranove tice,ona je za mene kao i Zara.Tu nikad nista nisam nasla.Ne samo za bebu,cak ni za sebe,. user posted image


Ovde naj vise volim da kupujem za bebca u C&A, a pogotovo kad je to snizenje extra obucem decu. Za mene C&A nema nista, nije moj fazon. Ja vise volim da se oblacim u New Yorkeru, Teranova po nesto..nadje se. Pre par dana sam kupila bas extra helankice punije za 600 din.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Gde je sta povoljnije?
18.10.2017 8:09:30   
Sanjalicaaa
Ja sam bodice uzimala samo u Aksi, i odlicni su mi bili, nisu mrdnuli.
Za decu vise volim h&m od c&a, ali im je losiji kvalitet.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Gde je sta povoljnije?
18.10.2017 8:14:00   
Anck Su Nmaun
Ne znam da li sam pisala, a sigurno jesam. Ja imam dosta garderobe iz H&M ali sve dobijeno kao poklon, to je uzas kvalitet.
Kao da je trulo.Posle par pranja pucaju i majice i helanke i bodici.... katastrofa.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Gde je sta povoljnije?
18.10.2017 8:16:33   
Sanjalicaaa
Da, taj problem imam i ja. Kao da trule. Stvore se male rupice.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Gde je sta povoljnije?
18.10.2017 8:17:06   
Mala Elena
A hoce li uskoro biti tih snizenja u c&a? Ja nikada ne potrefim ...user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Gde je sta povoljnije?
18.10.2017 8:20:25   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Da, taj problem imam i ja. Kao da trule. Stvore se male rupice.

E to!


Bice mozda u C&A oko nove godine pre il posle. Sad je zadnji put bilo u Avgustu. Ja V kupila jesenju jaknu za 600 din user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Gde je sta povoljnije?
18.10.2017 9:04:39   
IvanaSK RR
Da, u avgustu je bilo sniženje. I to bas lepo. Majice za muskarce su bile po 300 din. Garderoba za decu isto tako.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Gde je sta povoljnije?
18.10.2017 9:08:58   
Mala Elena
Mi imamo jednu majicu iz hm , kupljena skoro, ima jednu rupicu, ja pomislih masina je pocepala.user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Gde je sta povoljnije?
18.10.2017 11:14:47   
Dragica Draga
H&m zna da ima bas velika snizenja, ali kvalitet bas i nije nesto. Meni je super beba kids ali nije bas jeftin, mi cesto u outletu u beba kids nadjemobas velika snizenja i kupimo tamo lepih stvari

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Gde je sta povoljnije?
18.10.2017 11:30:39   
Ana RR
Ja Marku kupujem u H&M i C&A i sve je kao novo i posle xy pranja user posted image jednu njihovu jaknu je nosio dve sezone, još uvek je kao tek kupljena. Možda sam imala sreće, ne znam. Dok je bio bebac najviše sam kupovala u carter's i oshkosh, to je sve ostalo kao novo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Gde je sta povoljnije?
18.10.2017 12:01:28   
Dragica Draga
I mi imamo dosta carters garderobe i sve je vrlo ocuvano posle dosta pranja. I Beneton isto.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Gde je sta povoljnije?
18.10.2017 12:11:06   
dddaca
Za Carters i OshCosh se slazem.
C&A kako se zalomi, ali uglavnom ok

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Gde je sta povoljnije?
18.10.2017 15:01:41   
vocicana
Jao, spljeg li grada, nista nema da se kupi kako valja, a to sto valja je strasno skupo. Najblizi centar sa C&A je Jagoodina, nije nam daleko, pa cu krajem januara da malo obidjem, kada krenu sniizenja.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Gde je sta povoljnije?
18.10.2017 19:31:40   
Dragica Draga
I mi smo isto dalje od grada, najblizi nam je outlet Indjija i beba Kids pa smo zato tamo cesto. A do grada kad odemo onda svratimo u Zaru, HM...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Gde je sta povoljnije?
18.10.2017 21:00:16   
mama Jo
A ove svakodnevne potrebstine? Gde mislite da je to najpovoljnije? Mi uglavnom u Rodi kupujemo, Idea, i ponekad Dis... u principu pratimo akcije naravno, li generalno najvise u Rodi

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Gde je sta povoljnije?
18.10.2017 23:10:31   
isidora88
Trudim se da pratin akcije mada mi se cesto desava da bas kad su snizenja nemam para. Za M volim da kupujem u Takku, budu ok cene i cesto dobijam kupone sa popustima pa me izadje bas povoljno, i sebi tano uglavnom kupujem. U C&A ce dnizenje 50% na vec snizeno krajem januara tek...

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Gde je sta povoljnije?
19.10.2017 8:35:43   
Mala Elena
Isi, onda ce biti snizenje na zimsku kolekciju...a zima ce vec biti.tada na izmaku user posted image do tada cemo kupiti sve sto je potrebno.user posted image
Mi smo E. kupili jesenju jaknicu u Takko, nesto nigde nismo nasli fin izbor.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here