|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gde je sta povoljnije?
7.12.2009 16:10:48   
Markovicka
Evo par predloga od mene:

Pamucne tetra pelene kupiti u Arilju (500din 10kom)
Garderobica isto u Arilju, povoljno a kvalitetno, dok Aksa ima velik i lep izbor,
Lanolin Babylove za bradavice u DM 190din,30ml
Podmetaci za krevetac- Merkator 290din 10kom
Krevetac -Bambino (od 6500 do 9000)
Higijena za bebicu- Apoteka SY 10% popusta
Pumpica za mleko- Aksa 3100din


< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 10.11.2016 19:07:29 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: gde je sta povoljnije
7.12.2009 16:42:48   
Anoniman
Markovicka svaka cast na temi.
Sto se tice Akse, moje dve koleginice (jedna je sad 9.mesec) a druga se porodila u aprili su sve tamo nabavile...
koliko mi je ova trudnjaca rekla, sem kreveca i kolica, sve ostalo za bebu sto treba kostalo ju je oko 20.000 (tu spada sto nekih cuda, flasica, varalica, sterilizator...sve sto treba za bebu).
I obe su rekle da je tamo sasvim OK ne samo zbog cene nego zato sto oni imaju spisak potrebnih stvari..Ja sam ga nesto ovlas poredila sa spiskovima koje su Tasha i guppy postavile i to je to..nema nekih ekstravagancija.

E sad. Ako odete u Aksu, dobicete neki DVD sa uputstvom sta sve treba trudnici a sta bebi za pocetak sa njihovim preporukama...od kozmetike, odece...Nema preterivanja koliko sam mogla da uocim..Sasvim realno.

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: gde je sta povoljnije
7.12.2009 16:48:26   
LillyT
Meni nije niko nista dao u Aksi osim onog spiska sta nam sve treba, nikakav DVD nismo dobili user posted image Meni se svidja sto je tamo sve na jednom mestu, a za cene pojma nemam, jer predstavu nemam koliko sta kosta za bebu. Krevetac, kolica, sediste za kola i jos ponesto cu da dobijem, a ovo ostalo polako. Mada, prosetacu malo i po drugim mestima pa cu da vidim (i objavim ovde ako nadjem nesto zanimljivo)

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: gde je sta povoljnije
7.12.2009 17:04:31   
Markovicka
Ja preporucujem da ne kupujete dok ne krenete u skolicu, tamo sve lepo objasne sta ti treba i zasto, mada i od toga ti isfiltriras u skladu sa potrebama.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: gde je sta povoljnije
7.12.2009 17:33:12   
Dora
Za početak ono najosnovnije. Mnoge mame se zeznu pa nakupuju sve i svašta a posle ni same ne znaju za čega je šta! najbolje je kupovati po potrebi. Ja ni dan danas nemam gomilu gluposti za bebu bez kojih se "ne može". Inače, u Aksi je oprema za bebu dosta povoljna u odnosu na neke Š prodavnice za bebe, a Enci Menci samo obiđem da gledam, nikad ništa tamo ne bih kupila jer je sve mnogo skuplje nego bil gde drugo uh, lažem, kupila sam auto sedišteuser posted image i posle videla da sam platila više nego što je na drugim mestima. U čemu je razlika između Chicco sedišta kod njih i istog takvog u Aksi? U budali koja plaća... (bar je tako bilo, ne znam kako je sad)...

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: gde je sta povoljnije
7.12.2009 19:23:47   
cicko
Mila, niko ti nece dati DVD dok ga sama ne trazis. Ja sam trazila! 


IZVORNA PORUKA: LillyT

Meni nije niko nista dao u Aksi osim onog spiska sta nam sve treba, nikakav DVD nismo dobili user posted image Meni se svidja sto je tamo sve na jednom mestu, a za cene pojma nemam, jer predstavu nemam koliko sta kosta za bebu. Krevetac, kolica, sediste za kola i jos ponesto cu da dobijem, a ovo ostalo polako. Mada, prosetacu malo i po drugim mestima pa cu da vidim (i objavim ovde ako nadjem nesto zanimljivo)

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: gde je sta povoljnije
7.12.2009 19:43:14   
LillyT
IZVORNA PORUKA: cicko

Mila, niko ti nece dati DVD dok ga sama ne trazis. Ja sam trazila! 



Vala bas  user posted image

Mada, necu ga jos traziti, sve nesto govorim da necu da se informisem ranije (samo cu se jos vise isprepadati), ali to ti je kao ono, boli te zub, a ti ga sve vise cackas. Malo, malo pa gvirnem u onaj deo za bebe


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: gde je sta povoljnije
7.12.2009 19:53:19   
*Alexx*
Ja sam se iznenadila, ali sam pre dve-tri nedelje kupila pakovanje od 7 bodića u Mothercare (Delta city) za 2850 din, što mu dođe oko 400 din po bodiću (dug rukav). A stvarno su super, lep pamuk, odlični dezeni, lepo se peru, baš sam zadovoljna. Kupila sam takve gluposti što se garderobe tiče u Aksi - bodići, zeke i sl, i pojela se živa što u startu nisam kupovala te pamučne stvarčice u Mothercare-u. Iste pare, a stvarno mnogo kvalitetnije. Ali što se ostalih stvari tiče, dude, cucle, sterilizatori itd, Aksa je jeftinija.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: gde je sta povoljnije
7.12.2009 20:01:23   
*Alexx*
Evo srodne teme:
Za bebu 33.330 dinara KLIK
Koliko koštaju stvari za novorođenče KLIK

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: gde je sta povoljnije
7.12.2009 20:08:10   
cicko
Lilly, neces se isprepadati, to je ustvari DVD gde oni ustvari pricaju sta ti je sve potrebno za novorodjence i prikazuju ti sve sto je u njihovom asortimanu. Vise mu dodje kao neka reklama!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: gde je sta povoljnije
7.12.2009 20:48:39   
LillyT
IZVORNA PORUKA: cicko

Lilly, neces se isprepadati, to je ustvari DVD gde oni ustvari pricaju sta ti je sve potrebno za novorodjence i prikazuju ti sve sto je u njihovom asortimanu. Vise mu dodje kao neka reklama!


Necu znati sta cemu sluzi, hehehee, ja ne znam razliku izmedju svedske i tetra pelene user posted image user posted image user posted image
Elem, trazicu, nije da necu, ja kada sam otisla tamo, nisam znala cemu sta sluzi, momak i ja sve gledamo, a pojma nemamo sta vidimo


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: gde je sta povoljnije
7.12.2009 21:39:08   
Jeca*
jula 2008-e godine moj spisak je izgledao otprilike ovako (upitnici su na mestu gde su cene okvirne ili sam ih otprilike "tresnula" user posted image ):

AKSA

Krevetac – Bambi sa fijokmo, natur
8200,00

Daska za presvlačenje
1534,00

Fiksni pozicioner
1550,00

Kadica
782,00

Pelene, Pampers br 2, 98 kom
1190,00

Vlažne maramice, Pampers, kutija
Oko 500,00 ?

Termos za grčeve
Oko 500,00 ?


Zanza - protiv komaraca
Oko 500,00 ?

Lampica
Oko 300,00 ?

2 peškira
2 x 534,00= 1068,00

Čarapice (3 in 1)
200,00 ?

2-3 benkice
3 x 120,00 ? = 360,00 ?

2 para pantalonica
400,00 ?

1 pantalonice na bretelice
500,00 ?'

1 kapica
100,00 ?

KUPITI I. . .

Dušek – zimska i letnja strana
TC piramida

Žuta posteljinica
TC piramida

Bokal
supermarke Vero

Kantica za pelene
Plastikarnica

Kantica za prljav veš
Plastikarnica

uzeti od sestre:

Sterilizator
Pumpicu za grudi
Nosiljku za iznosenje bebe iz porodilišta
Posteljinicu i eventualno garderobicu (naknadno)
Kolica – kompletno - chicco trio (imaju tri polozaja) (naknadno)


ono što bih sad dodala je sledeće. Pun pogodak je bio sto smo u Aksi kupili veliku kadicu a ne onu komodu sa kadicom. I dalje koristimo istu kadicu user posted image
Sada znam i za butik u TC IMago (babyboom) koji ima odlicnu garderobicu za decu, ali odlicnu, a cene su im sjajne! Aksa zaista ima najbolje cene. Kozmetiku, lekove, adaptirano mleko iskljucivu u apoteci u Sindjelicevoj, koja ima najbolje cene na svetu.
sediste za kola smo kupili tek kad je imao 7 meseci tj kad je zaista sedeo, a do tad smo koristili onu korpu od kolica
eto...i sad ce me verovatno guppy ubiti sto ja kao moderator prekrsih sva pravila i postavih imena firmi. user posted image

< Poruku je uredio Jeca RR -- 7.12.2009 21:41:42 >


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: gde je sta povoljnije
7.12.2009 22:05:56   
Modessty
U Nišu postoje dve prodavnice za koje znam da imaju Arilje program za bebe. (jedna je u Duvaništu, a jedna u Durlanu)
Pelene su oko 65 din
benkice 80 din
štramplice i tako to oko 400-500din
Imaju i peškire, posteljinu.....

U Aksi je definitvno najjeftinije kupiti Avent pumpicu - oko 3100din (videla sam da u nekim apotekama košta od 3800 - 4000din). Uz pumpicu idu i dve flašice
A drugarice mi kažu da je kod njih i Pampers najjeftiniji
Ono čudo za povijanje je 1700din (sa čvrstom podlogom)
kreveci su od 8500din pa naviše
dušeci su oko 2500 do čak 6000din
Brusevi za dojilje su 1300din, 2600din - zavisno od modela
Definitivno imaju sve što je potrebno za bebu, pa ih to čini veoma privlačnim za kupovinu. Kupiš sve na jednom mestu i ne razmišljaš. Može da se naruči mesec dana ranije. Npravi se predračun i samo dodješ odredjenog datuma po svoju robu.

Kreveci po drugim radnjama su od 6000din pa naviše

Stolice za hranjenje su od oko 8000din pa naviše

Čini mi se da su cene u svim prodavnicama manje-više iste.
Jedino se Chicco i Enci menci izdvajaju kao papreno skupi (cene su im astronomske)




_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: gde je sta povoljnije
7.12.2009 22:14:32   
Jeca*
e da, kreveci koji se prodaju i u Aksi su:
BAMBINO <--KLIK

A sto se tice chicco-a i enci mencija to treba loviti kad su velika snizenja. Ali meni je suludo garderobu kupovati u Chicco-u jer to dete brzo preraste. Arilje je odlican pamuk.



_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: gde je sta povoljnije
7.12.2009 22:20:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

Meni nije niko nista dao u Aksi osim onog spiska sta nam sve treba, nikakav DVD nismo dobili user posted image Meni se svidja sto je tamo sve na jednom mestu, a za cene pojma nemam, jer predstavu nemam koliko sta kosta za bebu. Krevetac, kolica, sediste za kola i jos ponesto cu da dobijem, a ovo ostalo polako. Mada, prosetacu malo i po drugim mestima pa cu da vidim (i objavim ovde ako nadjem nesto zanimljivo)


trazi Lillyt DVD, znacice ti...
Mozda na netu ima ta prezentacija...


(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: gde je sta povoljnije
7.12.2009 22:56:08   
Jeca*
Ima, evo proverila ja. Posetite njihov sajt

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: gde je sta povoljnije
7.12.2009 22:57:40   
SUPER MAMA
Takodze je dosta jeftina KALISA u Zemunu pored opstine se nalazi.Krevetci od 5.500 hiljada pa nagore.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: gde je sta povoljnije
7.12.2009 23:01:57   
gagana83
Slazem se za Aksu,ja sam proslog meseca isla u Nis,u Aksi smo kupili ljuljasku.Ovu Aventovu pumpicu koju je Mod spomenula sam kod nas u apoteci platila 4500 a tamo je 3100! Potpuno ista komodica za presvlacenje(Bambino) je jeftinija za 2000 nego u Krusevcu.Kod nas je inace mizeran izbor stvari za bebe,postoje svega 5-6 prodavnica sa bebi opremom i u njima imaju manje-vise iste stvari.

< Poruku je uredio gagana83 -- 7.12.2009 23:02:30 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: gde je sta povoljnije
8.12.2009 9:01:29   
*Alexx*
Mi imamo njihov krevetac, super je, bas smo zadovoljni.

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

e da, kreveci koji se prodaju i u Aksi su:
BAMBINO <--KLIK



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: gde je sta povoljnije
8.12.2009 9:53:34   
Anoniman
Pih, čitam Aksa, Aksa... Ja sam se pre 3 nedelje iskezila u Aksi za tunikicu za bebu od 3 meseca 2000din. Majku mu! user posted image

Inače, baš sam juče htela da otvorim sličnu temu, ali zaboravih, napisaću sa uvodom koji većina vas zna, da bi neko ko se nov učlani znao o čemu pišem. user posted image

Većinu garderobice za Luku sam pokupila od mame koja je vredno čuvala moje i bratove stvari. Dokupila sam nekoliko benkica u Rodiću, i par onih izjedna (ruke-noge) u Mrvici na Novom Naselju. Da ne bih posle zaboravila, u Mrvici ima fenomenalnih jorgan džakova za oko 700din, od najmanje veličine, do i-ha-ha veličine, čak ako sam dobro razumela prodavačicu, šiju po meri.

Krevetac, stolica za ručavanje, komoda za presvlačenje - sve iz IKEE. Ja se kunem u IKEU. Čak i pravi krevet (onaj nakon krevetca) smo dovukli iz IKEE (Ima u temu: Kupili smo krevet!)

Garderobu u Novom Sadu kupujem isključivo u Zari već dve godine. Cene su mi najpristupačnije, a garderoba najkvalitetnija i najlepša što sam u NS našla.
Sem u NS, Luku sam uglavnom oblačila u Budimpešti u C&A i u H&M. Za 150eur sam mu kupovala SVE sem cipela i jakne.
Sada za vikend sam bila u Budimpešti i skenjala sam se! user posted image  Ništa nisam našla ni u C&A ni u H&M, i na povratku kući uđemo u Tesco da kupimo salame i sira, i tamo mu nađem ljudi moji... za 100eur sam mu kupila 3 para pantalona, nekih 6-7 majci, 1 dux i 1 džemper. Oduševila sam se!

Cipele... pa probala sam svašta. Bila sam zadovoljna Pollino cipelama za prohodavanje, onda posle više nisam kupvala jer mi se ni jedne nisu dopale na oko. Jedne godine kupih neke ŠLB cipele, i tada sam se zaklela da nikada više neću gledati na cenu, i da će cipele biti isključico Ciciban.

Kolica smo kupili u nekoj radnjici u Branimira Ćosića (jel se tako zove ulica koja vodi do Betanije?).

< Poruku je uredio Tasha RR -- 8.12.2009 9:56:46 >

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: gde je sta povoljnije
8.12.2009 11:43:13   
*Alexx*
Pa ja lepo kažem da garderoba uopšte nije nešto povoljna u Aksi. Tehničke stvari da, ali čak ne i Pampers - u Lilly-ju je cena ista. 1400 din i tamo i ovamo.

IZVORNA PORUKA: Tasha RR
Pih, čitam Aksa, Aksa... Ja sam se pre 3 nedelje iskezila u Aksi za tunikicu za bebu od 3 meseca 2000din. Majku mu! user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: gde je sta povoljnije
8.12.2009 11:43:43   
Anoniman
Tasha, verovatno mislis na babyland, tamo sam i ja kupila kolica, pierre carden, bilasu oko 12000 pre godinu dana, i prezadovoljna sam, Nesa skace po njima, ja odem sama u rodic, spustim kolica i u njih stavim karton mleka i brdo kesa i donesem gore.
Garderobu, stvarno, kupujem stalno na razlicitim mestima. U aksi sam kupila krevetac, komodu, autosediste, stolicu za ruckanje...nisam bas sigurna da su bili najpovoljniji, ali je ubedljivo najveci izbor, i dostavljaju sve na kucnu adresu.
Sto se tice baby kozmetike, humane (dok je pio), vlaznih maramica, cetkice za zube, kasica i sokica (dok ih je jeo i pio), apsolutno sve sto moze da se kuopi u apoteci, kupovala sam u jankovicu. Ubedljivo su najpovoljniji, rade do ponoci i ne moram da razmisljam  o tome da li je istekao rok.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: gde je sta povoljnije
8.12.2009 11:57:07   
cicko
A zna li neko nesto da mi kaze o pelenama Huggies (svedske marka)? Meni ih je jedna drugarica nahvalila, da su bolje od pampersa, a i cene je za oko 300- 400 din niza. Ima ih u velikom Rodicu.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: gde je sta povoljnije
8.12.2009 12:07:41   
simke

IZVORNA PORUKA: cicko

A zna li neko nesto da mi kaze o pelenama Huggies (svedske marka)? Meni ih je jedna drugarica nahvalila, da su bolje od pampersa, a i cene je za oko 300- 400 din niza. Ima ih u velikom Rodicu.



Ja sam ih kupovala do Sinisinog 3.meseca.Po meni su bolje nego pampers,ali su i skupljeuser posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: gde je sta povoljnije
8.12.2009 12:32:45   
cicko
U Rodicu su jeftinije od Pampersa, barem one New bornuser posted image

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here