|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
5.1.2017 22:40:06   
LauraAndrija
Za sutra pasulj, šaran, oslic, riblji stapici... Sveže voće, suvo voce.
Za Božić idemo kod mojih, brat peče prase na ražanju.user posted image

< Poruku je uredio LauraAndrija -- 5.1.2017 22:44:31 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
5.1.2017 22:51:24   
Sanjalicaaa
Ooo da, peče se prase. Kad sam bila klinka pekli smo 6. na 7. Na noć. Pa se skupimo mi i prijatelji naši, baš je bilo lepo... Pa se u ponoć omrsimo user posted image Omaših temu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
6.1.2017 0:24:11   
Skockica
Kod nas je za katolicki Bozic bila rolovana junetina, za docek svinjsko pecenje tako da cemo sad praviti karađorđeve snicle sa domacim kajmakom sto je mama skoro donela iz Srbije. Imacemo i sarmu mmm i rodjendansku tortu posto je mom andjelku tada rodjendan. Mozda naslozimo i neko predjelo tipa prsuta, budimska, paprika u pavlaci...
Ja sam se zazelela i supe sa domacim knedlama ali mislim da cemo nju preskociti. Ovih dana se puno spremalo i jelo a meni je uvek zao kad se nesto mora baciti.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
6.1.2017 0:29:56   
Skockica
I naravno danas za Badnji dan posno. Pasuljic sam vec potopila, kupili smo i oslic, riblje stapice, salatu i voce.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
6.1.2017 1:35:17   
choopa choops
Nama je od Nikoljdana ostalo u zamrzivacu riblje corbe i brodeta, pa smo sutra na rucku kod svekrve.

A za Božić mi polaznik dolazi ujutru, ne ostaje na rucku pošto ide na nekoliko mjesta, pa ja pripremim obicno samo mezu, cesnicu i neke kolace (oblande ili neku tortu). A na rucak idemo kod mojih jer je tamo moj sin polaznik, pa vec par godina ne spremam rucak.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
6.1.2017 16:07:37   
gagana83
Kod nas za Badnji dan bude tradicionalan sto se tice hrane. Riba, posne paprike, pasulj, krompir salata. Svekrva spremila bob. Slatko nista nisam spremila posno ali za sutra imam medenjake i mislim se da pravim onaj kolac od keksa, pudinga i voca, da utrosim silan neki keks koji imam.
Sutra rolovana teletina.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
6.1.2017 21:54:14   
suzi kju
user posted image
Evo nase večerašnje trpeze. ..

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
6.1.2017 22:35:40   
branki*
Suzi,bas lepouser posted image
Ja sam se najela pasulja,nisam nesto puno pojela,ali sam sva sita nekakouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2017 18:43:49   
Ana RR
Devojke, šta spremate za doček?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2017 18:47:52   
MamaNecaVo
Ja planiram sledece:mimoza salata,grcka salata-od salata,eventualno ubacim hos neku sa susamom i pavlakom.

Rolovano pile,biftek u crvenom vinu sa ruzmarinom i bosiljkom za glavno jelo.

Reforma i ciz za dezert.

Kiflice,zu zu i eventualno stapice sa susamom.

Predjelo necu postavljati jer se svi najedu od predjela pa ostatak ni da pipnu.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2017 19:00:09   
Sanjalicaaa
S obzirom da cemo biti samo nas cetvoro, planiram da napravim neku klopicu koju volimo, nista specijalno. A od slatkisa smo se dogovorili da nista ne spremam jer ce biti puno slatkisa iz paketica.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2017 19:18:33   
suzi kju
Kod mene na poslu danas ovako
user posted image

user posted image

Ja radim ali spremam za muza i decu i da nešto ponesem na posao.
Vocni kolac, makarona salata, pogacice sa šunkom i sirom, neko meso, videćemo da li će roštilj ili ćemo peci nešto,salate iz zimnice pice i to je to. Ništa specijalno

< Poruku je uredio suzi kju -- 29.12.2017 19:27:46 >

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2017 19:21:11   
Ana RR
Lepo user posted image

Ja sam poručila rolovano meso (svinjsko jer kum samo to jede user posted image ), pravim domaće burgere i pecivo (Marko mi traži, nema mi izvlačenja user posted image ), salatu sa susamom, coleslaw salatu, biće domaće pršute, kačkavalj, kuvana jaja, humus, kisele paprike, kiseli kupus sa alevom paprikom, masline. Kolač (stavila sam u c recepte, sa šumskim voćem, vanila filom i tamnim korama). Za petoro odraslih ljudi i dvoje dece mislim da je i više nego dovoljno. Ja inače slabo jedem uveče tako da ću verovatno samo salatice da bockam.

A mm traži rusku salatu user posted image ja to nit'' pravim nit'' jedem. I ne znam što mu je ona pala na pamet.

< Poruku je uredio Ana RR -- 29.12.2017 19:23:22 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2017 19:21:42   
Ana RR
Suzi user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2017 19:26:01   
suzi kju
Anci kakvo je vino?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2017 19:29:34   
Sanjica26 RR
Ja nista ne pravim. Idemo na veceru u neki restoran sa prijateljima. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2017 19:32:19   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Anci kakvo je vino?


Suzi, jako user posted image ja popila sinoć pola male čaše i bilo je doviđenja dušo user posted image malo je kiselije, rezi na jeziku, ali verovatno jer je domaće. Sviđa nam se user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2017 19:35:07   
suzi kju
Jako,da. Takvo je,ali je pitko, i ono se pije po jedna casica dnevno, ja ga lično popijem na tašte uglavnom, onu malu čašicu za rakiju.
A jako je jer su samo kupine i šećer, koliko god šećera stavili mora da ima malu dozu kiselosti.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2017 19:36:07   
Sanjica26 RR
Meni je moj brat doneo danas kupinovo vino. Jos ga nisam otvorila. Veceraske cu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2017 19:40:18   
Ana RR
Jeste, pitko je i jako ukusno. Taj prvi gutljaj je onako malo kiseliji ali posle je super. Odneli smo svekrvi malo preksinoć i sutradan nas je kritikovala kako smo je napili user posted image spavala je do 8 ujutru a inače ustaje u 6 hahaha. Sad ću baš da nam sipam malčice user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 29.12.2017 19:43:20 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2017 20:50:14   
Maraj
Ijao suzi ogladneh sad kad videh ove tvoje slike...

Ja sam danas pravila rusku salatu i bele pihtije. Jos cu meze i vitaminsku salatu. A svake god kupimo rostilj. Mislila sam da lravim tortu al mm kupio neke domace kolace.
A kad sce to izedemo idemo na meni kod moje mame. A kod nje je ruska, podvarak, rolovani vrat pece, pire krompir i pravi kinder tortu. To je ono sto znam da pravi al bice i nekog iznenadjenja sigurno user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2017 21:51:45   
MamaNecaVo
Maraj,bele pihtije na bazi jogurta sa povrcem?
Mogla bih i to,brzo se pravi.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2017 21:54:44   
Maraj
Da da NAM . Nisam ih skoro pravila. Danas sam to i rusku. Nemam sutra puno vremena pa sam danas morala.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2017 22:50:35   
gagana83
Tacno mi se zavrti u glavi kad vidim sta sve spremate. Kod nas ce biti juneci pauflek, tiramisu, pihtije je svekrva danas spremala, valjda ce ostati, neka salata tipa ruska, klasicno meze i eventualno neka pita. Ove godine najverovatnije necemo imati goste.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2017 23:37:20   
MamaNecaVo
Maraj bolje da nisi napisala za bele pihtijice,sad mi se jedu.user posted image
Dodajem i njih na spisak i zuti rolat.To se i pojede,jer moze i na cackalicu kako mm kaze.


Ja sam se nadala da cemo ove godine mi u goste ali su nam se gosti najavili sami.Nekako kao da svi beze od spremanja,tako i ja..user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Bele pihtije
Ringerajin kuvar: Maraj
Pire od karfiola i šargarepe
Ringerajin kuvar: little_one



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here