|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
27.1.2018 22:45:02   
eca89
Evo padobranca, samo da vam mahnem i sve vas pozdravim!

Von, znas li pol?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
27.1.2018 22:56:23   
vonavoj
Eco.jos malo..u ponedeljak u 17h saznajem..od novembra nisam isla na uzuser posted image
Ne izlazim iz ordinacije dok mi ne kaze!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
27.1.2018 22:57:19   
emicaa
Eco draga,sledeci put kad planiras pisati u trudnicama prvo mi posalji pp da ces pisati onako da pozdravis stomacice.Vidim te da si pisala i vec mislim da pises „primate li me u drustvo“ user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
28.1.2018 3:56:25   
milicicak
Dobro jutro trudnice :D
Spopala me migrena juce, jedva sam izdrzala da mm dodje sa posla da odem da spavam. Sad me probudila mucnina i bolovi u krstima, ma uzivancija... A i glava me kljuca...
Bice danas zabavno :(

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
28.1.2018 7:40:25   
vocicana
Eco...ima li novosti?user posted image
obro juro mackice. Bebice dobre? Slusaju vas?
Ja samo da salutiram pa odoh iz teme.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
28.1.2018 8:19:20   
Maraj
Jutro drage
Milicicak ti si bas poranila.
Mene ledja bole. Tokom dana ne, ali u toku noci...ne mogu da se namestim. Jos je komsija nesto ispustio iz ruku oko pola 2. To je tako lupilo da posle nisam mogla da zaspim. Koji kreten pomera namestaj u pola 2 nocu user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
28.1.2018 10:11:00   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Mi svasta nesto obavile a sad cemo do salasa i do babe i dede. Idem da prebiram po bebecim stvarima.
Mm samo nikako da odluci hoce li sa nama ili da ceo dan gleda filmove.
Ja se nesto zdala u citanje o odgajannu decaka. I tako.
Prijace mi vazduh na salasu a ko u inat komsije mo danas nisu tamo pa ih necu videti smrc... Al dobrk imam sta da raduckam

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
28.1.2018 10:47:22   
isidora88
Mi ustali. Mm uzeo da kreci drugu spavacu sobu, decija soba je super ispalauser posted image
Nemam pojma sta cu danas ceo dan sa klincima, kako da ih zabavim da puste mm da radi. Sutra napokon da lepo spakujem kofer. Ludim od igracaka, saplicem se o njih po stanu, bas smo preterali. Ubicu mm ako im kupi jos neku glupost, nemam gde da skladistim. user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
28.1.2018 12:35:01   
Maraj
Ja bila po injekciju. U dz he ludnica. Pun penzio era koji su dosli na neke besplatne preglede....
Isli i po pelene i sad dosli kuci.....
Isi sta ste se odlucili za boje? Jel krecite u belo ili u bojama? Mi treba da ikrecimo spavacu sobu u kojoj ce L spavati sa tatom kada beba dodje. Isli juce i da gledamo duseke za krevet. Ceka se po 2 meseca isporuka. Kao da narucujem auto a ne dusek za krevet

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
28.1.2018 14:16:19   
isidora88
Deciju smo okrecili u zuto plavu kombinaciju, odlicno je ispalo.
Spavaca ce biti bez i dva zida u prugama razlicitih boja.
Mi treba da porucimo krevet ali svekijevci nikako da se smisle i posalju pare, a isto se cekaju po mesec, dva a gde ce mi A spavati kad dodje beba nemam pojma, bas me nervira to, moram videti da se kreveti vise poruce bi ne znam sto su tako dugi rokovi isporuke, mrzim cekanje. user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
28.1.2018 15:56:13   
Maraj
Mi imamo krevet
Dusek je vec pri kraju pa smo mislili da promenimo dusek. Ipak ce mi i L tu spavati. Ceka se bas dugo. Mi smo juce u simpu bili. Tamo su bili ljudi da se zale jer im vec 2 meseca nisu isporucili neku garnituru. Tako da, bas se ceka. A popust ako hoces moras da das kes. Tako da das kes a onda cekas i vise od 2 meseca na to sto platis. Ma uzas.
Mi legli malo da odmorimo. Meni dovoljno oko pola sata. Mm i L jos spavaju. Posle cemo do mojih

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
28.1.2018 16:41:38   
isidora88
Maraj pa sto ne kupite dusek na drugom mestu? Kakvo cekanje 2 meseca na dusek. Nema sanse da bih ja cekala toliko za dusek. Ima toliko radnji sa kvalitetnim dusecima tako da prosetajte malo pa izaberite. user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
28.1.2018 17:07:00   
Maraj
Bili isi. Ipak mi je simpo simpo. Videcemo jos. Nismo jos pazarili. Ali simpo mi deluje "najutegnutije" a i do kraja meseca daje popust od 20%. Inace su duseci za bracni krevet preko 50 000 tako da tih 20% izadje podosta

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
28.1.2018 18:12:03   
eca89

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Eco draga,sledeci put kad planiras pisati u trudnicama prvo mi posalji pp da ces pisati onako da pozdravis stomacice.Vidim te da si pisala i vec mislim da pises „primate li me u drustvo“ user posted image


Ljubavi moja, ja kada budem user posted image tebi cu privatno da javim, evo obecavamuser posted image !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
28.1.2018 18:19:45   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Maraj

Bili isi. Ipak mi je simpo simpo. Videcemo jos. Nismo jos pazarili. Ali simpo mi deluje "najutegnutije" a i do kraja meseca daje popust od 20%. Inace su duseci za bracni krevet preko 50 000 tako da tih 20% izadje podosta

mi smo imali simpo dusek i bas nam nije odgovarao. Kupili smo u jysku dusek wellpurov na crni petak kostao je preko 60 000 a mi ga platili 40 000 istog dana ga doneli kuci. Sjajan ja. Ja ovako trudna lepo spavamuser posted image gold klasa, 25 godina garancije, sa silver tim cudom i memori penom i kojecime. Ludilo od duseka, srednje tvrd tvrd. A onaj simpov ne bih ni najgorem neprijatelju dala da spava na njemuuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
28.1.2018 18:36:46   
Ana RR
Ni meni se simpo ne dopada. Izvikano samo. Inače, imamo temu o dušecima tako da vas molim da ne idete off user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
28.1.2018 18:41:10   
vonavoj
Bas htedoh da kazem za jysk..
Danas smo vredni i mm i ja..napravila sam mu spisak poslova..da mu ne bi sto puta govorila i smarala ga..sve je odradio..od sad cemo tako..sad sam zamesila picu, nesto mi se testo nije diglo..da li je do brasna..ima neke mrvicice ili je do kvasca.. i sad me bole ledja i stomak..preterala sam..prala igracke..od plisanih na polici cu da poludim..poklonicu ih nekome..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
28.1.2018 18:59:27   
Sanjica26 RR
Evo tema o dusecima user posted image user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
28.1.2018 19:18:18   
milicicak
I nas ceka kupovina novog kreveta i duseka. Ne znam sta cemo uzeti al znam da simpo necemo.
Mm danas nije otisao na posao, ostao je kod kuce da se izigra sa mini bubom, bas joj nedostaje. Sad se zavukao u sobu i radi, ona gleda crtace i vecera a ja pravim palacinke. Ovo malo sto sam stajala pored sporeta i vec me odvaljuje stomak i krsta, prosto ne mogu da verujem. Sa mini bubom me bolelo ali ne secam se da je bilo ovoliko i da sam bila ovako njanjava. Kako ustanem tako mi se zavrti u glavi, svako malo mi krene krv iz nosa, muka mi je non stop. Ni za sta nisam...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
29.1.2018 10:28:38   
Misha i Ljisha
Milicicak i ja sam u ovoj trudnoci mnogo tromija i svasta mi je, ali smo i starije pa pridajem tome.

Ja bila kod zubara da mi izvade tu gazu, covece pa to je duboko bar 1 cm. A uska rupica, i pitam ja i sta sad? Kaze ispirajte a ako pocne ponovo da vas boli dodjite opet user posted image znaci pre bih volela da su me opet sili nego sad ovo. Stvarno me izludjuje.

D curi nos. Ne znam sta nam je ove zime, al ajd nisam je odvela na trening i nema sutra vrtica i nismo juce bili na rodjendanu. Rekla sam joj da joj curi nos jer po kuci nece da nosi papuce. Ide bosa, tako da joj sad nabijam na nos: eto vidis nema treninga, nismo isli na rodjedan, ne pazis se,moras da slusas mamu i tatu kad ti kazu da se obuces user posted image Kaze mm da vec i njega psihicki ubijam kad krenem sa drobljenjem ahahha...Al ja to okrecem u svoju korist hihihih

Danas je kod sveki slava ali cemo preskociti, ne mogu ja da idem medju tolko ljudi, i da sedim tamo, D curi nos, ma nemam zivaca za slavu. Oticicemo sutra.

Odoh da malcice sredim po kuci, pa cemo se D i ja malo druziti

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
29.1.2018 11:57:09   
vonavoj
Bas su kreteni sto ti nisu usili ranu..mm je u subotu vadio sesticu..prelezao dan..i krvarilo mu..ja ga oterala opet kod zubara i oni mu usili i stalo krvarenje..jedva su mu izvadili zub i rana ogromna..
Dosao je i taj dan da idem danas na uz..u 17..ne izlazim dok mi ne kaze pol..user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
29.1.2018 15:14:02   
isidora88
Muka mi je od zubara. Danas moram zvati da zakazem za ovu nedelju termin. Opet me boli zub, izludeh vise, ne znam jel me boli zub pored ili rana gde sam vadila i treba da mi izvadi lek i stavi plombu. Moram i po hranarinske liste, bas me mrzi da vozim, vecito se vrtim dva sata trazeci parking pa mi presedne odlazak bilo gde

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
29.1.2018 16:09:40   
Ana RR
Isidora, šta su hranarinske liste?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
29.1.2018 16:51:05   
isidora88
Doznake za bolovanje sto se nose krajem svakog meseca. Kod mm to zovu doznake, kod mene na poslu hranarinske listeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
29.1.2018 17:24:26   
Ana RR
Aaaaa tako user posted image nisam imala pojma user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here