|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/18
9.2.2018 14:02:13   
Anck Su Nmaun
Ma ja sam jos tu i tamo ovako opsteg stanja user posted image kako bih rekla al me suv kasalj ubi. Nocu ne spavam od kaslja preko dana haaaooos. Tacno me gusi. MM me tera kod doktorke...jos se mislim sta cu.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 02/18
9.2.2018 14:16:54   
Ana RR
Anck, isto je bilo meni. Ja sam još pila ab zbog upale grla i uha, ali kašalj me uništio. Tri noći sam presedela jer sam neprestano kašljala. Moja preporuka je Mucoplant sirup za laku noć, on je baš za taj suvi kašalj koji se pogoršava uveče.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 02/18
9.2.2018 23:47:10   
vocicana
Luleee, ljubim te. I ti nama falis.
Umrla sam od smeha za Emicinog D, moj bumbar ima oko 13 kg, tezak je kao trupac, zadnjih dana, samo nosi, rasiri ruke i trazi da ga uzmem u narucje.
Anck, pa sta vam bi? Ozdrvi brzo, ali idi do lekara da te poslusa neko, ima mnogo upala pluca od te kao obicne prehlade, ali idi svakako.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 02/18
10.2.2018 13:11:58   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ma ja sam jos tu i tamo ovako opsteg stanja user posted image kako bih rekla al me suv kasalj ubi. Nocu ne spavam od kaslja preko dana haaaooos. Tacno me gusi. MM me tera kod doktorke...jos se mislim sta cu.



Levopront sirup je mene soasio, mucila sam se dve nedelje, preko dana onako, cim spustim glavu da spavam, gusenje od kaslja.
Probaj, nisam spavala nocima .

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 02/18
10.2.2018 14:07:46   
Anck Su Nmaun
Danas mi je malo lakse sto se tice kaslja hvala bogu. Al zato se i V zarazio temperatura skace svakih par sati. Preplakao je i noc i citav dan ga nosamo. Malopre imao 39.2user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 02/18
10.2.2018 14:33:50   
Sanjica26 RR
Dobar dan i ovde. Neki spavaju, neki se igraju. Ja cituckam knjigu. Sad ce i rucak. Sutra idemo malo u skitnju. I od ponedeljka krece skola.

Anck, vas je bas dohvatilo.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 02/18
10.2.2018 14:47:00   
eca89
Anck draga za kasalj je zakon caj od timijana. Potrazi u biljnim apotekama. On umiri kasalj i ocisti bronhije, smiju ga i djeca.
Djevojcicama smijes dati, probaj. Ja se kunem u njega.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 02/18
11.2.2018 9:00:30   
Sanjica26 RR
Dobro jytro.
Ivana, kako su deca?


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 02/18
11.2.2018 12:56:02   
Milena18
Dobar dan!
Anck, kako ste svi? Je l' spala V temperatura?
Ostale mame, jeste li dobro?
M i dalje kašlje, ali mnogo manje. U petak uveče je i ona imala 39. Sledeće nedelje pauziramo sa vrtićem, da se malo oporavi. U ponedeljak je mm tu, posle će je dva dana čuvati baba i deda. Ne voli da bude sa njima, ali šta da joj radimo.
Ja stavila supicu da se kuva i da popijem kaficu i odmorim malo.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 02/18
11.2.2018 15:33:57   
mama Jo
Caos!
Mi rucali i moji svi polegali a ja evo rasirila ves, oprala kosu i kuvam kafu malo u miru i sama da je popijem 😊 predvece sledi kupanjac jedna, pa druga pa ce opet nastati haos pa reko aj da iskoristim malo dok svi spavaju 😊
Nadam se da i vi provodite lepo nedelju...

RR dame, nesto sam smislila da bi bilo super da imamo neku temu gde bi svakodnevno davale jedna drugoj ideju sta da se igramo sa malom decom od 2-3 god... da li mozda postoji takva tema?
Pa postavljamo i slike igre 😊
Mi smo se nlr.sinoc igrale sa pirincem i bas smo svasta pravile...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 02/18
11.2.2018 16:23:12   
vocicana
Mama JO divna ti je ideja. Za uzrast od 0+.
Dobar dan mame, moje radno vreme nema kraja, bas sm vise smorena totalno. Ne stadosmo od kako smo dosli.
Rucak nisam spremala, muz ce malom makaronce da da, imaju supu to jedino, a za sutra cu morati da smislim sta cu.
Anck, tek sam sada procitala da se V razboleo. Kakav je sada?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 02/18
11.2.2018 16:43:25   
Anck Su Nmaun
Voci nije imao jutros temperaturu sad oko 14h mu je skocila, dala sam mu cepic i spala je. Paracetamol sirup izbegavamo jer nam izgleda nista ne radi posao user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 02/18
11.2.2018 16:45:57   
vocicana
Jao n nama, vrlo kratko ga drzi bez temeprature. Srce moje malo. Kako mi ih je zao kada se oplate onako od temperature, moj Damjan se sve slogira. Ali hvala Bogu dugo stvarno nije imao. Ljubi ga

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 02/18
11.2.2018 19:45:07   
MamaNecaVo
Pozdrav mame.
Vidim da virus opet vlada.
Zelim decici da brzo ozdrave.

Mama Jo ne bacaj pare.Mi smo uzeli i didakticke table,didalticki sto,pa kocku..Jer se A odusevio u DZ.I evo sada bukvalno nista od toga i ne pogleda,a sto mi dodje da izbacim na terasu jer ga preskacemo.
Drugim recima ne bacaj novac,a na pinteresu imas kako sama da napravis tablu za 2000din i manje bukvalno.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 02/18
12.2.2018 8:05:42   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Rekoh u kafani treba mi dupla kafa. Nista nisam spavala. Sofija se razbolela. Sad da vidimo u kom pravcu ce da ide. Zakazujem kod dr.
T sam odvela u skolu. Jedva je cekala da krene. Malo cu da dremnem dok Sofi spava.
A sto se tice didaktickih igracaka. Moja deca su obozavala da se sa time igraju. I dalje se Sofi igra.
Nevena, daj mu sansu. On jos nema ni dve godine.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 02/18
12.2.2018 11:25:02   
emicaa
Kako ste mamice,nije me bilo par dana.Srecko je dan i noc samo plakao.Spavala sam po 3-4 sata.Bila sam strasno nervozna.Zubi ga ubise.Sinoc se nije toliko budio a i juce je bio preko dana bolje raspolozen.
Kako ste vi,kako su djecica?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 02/18
12.2.2018 12:28:17   
IvanaSK RR
Ja se razmišljam da li da vodim macu kod dr. Nema neku temperaturu, oko 37. Mene jedino strah da joj ne ode na usi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 02/18
12.2.2018 12:48:52   
MamaNecaVo
Dobar dan mame.
Mi smo juce malo duze setali pataj rezultat vidim i na A.
Bas nam prehlada nije potrebna.
Prosle nedelje mi doktorka rece da ga ne vodim ni u DZ ni (Institut) za koji smo uput dobili zbog gripa u morbila (koje na Institutu vladaju) kao uput vazi 30dana pa cekaj.

Apropo ono teme u vezi pise inace.


Sanjice,ja sve mislim da se A zasiti igrackama tj vise ne znam dal je to ili bacene pare.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 02/18
12.2.2018 15:31:13   
Sanjica26 RR
Nevena, u tom uzrastu ja ne znam da li nekome nesto drzi paznja. user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 12.2.2018 15:40:17 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 02/18
12.2.2018 17:47:34   
MamaNecaVo
Mislim da roditelji ipak imaju prevelika ocekivanja. :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 02/18
12.2.2018 18:26:37   
Duškić
Caoo..Mame drage, ja nisam vodila decu kod dr danas sutra cu. A malac je spavao samo u mom narucju.cim ga spustim kukanje. Videcemo nocas kako ce biti? Ujutru idemo kod dr.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 02/18
13.2.2018 8:21:39   
emicaa
Dobro jutro
Duskic javljaj sta kaze doktor.
Ivana kako je maca?
Moji gledaju patrolne sape,ja se razvlacim po krevetu jos malo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 02/18
13.2.2018 9:16:23   
IvanaSK RR
Jutro i ovde. Maca je valjda dobro. Nocas je imala temperaturu, ali nije isla preko 37,4. Jutros joj je malo crveno oko, tj. spoljni deo okauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 02/18
13.2.2018 10:15:34   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja sam malo dosla sebi. Vodili smo juce Sofi kod dr. Sve je u redu kod nje. Sve joj je cisto pluca i grlo. Samo ne znamo kako ce da se odvija kod nje za koji dan.
Ispratila sam decu, pa sam legla. Malo sam spavala. Sad mi koleginica javlja da dodjem u drugo vreme u selo. U minut do 12user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 13.2.2018 10:29:52 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 02/18
13.2.2018 11:19:07   
Duškić
Dan!
Dobili antibiotik i jedno i drugo!
Opet se nocas vratila temp.haos cele noci, dr.se cudi kakav je ovaj virus , temp.



< Poruku je uredio Duškić -- 13.2.2018 11:20:04 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here