|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimovanje
5.2.2018 21:53:29   
dunja RR
Hvala vam user posted image


Danas je inspekcija zatvarala ovu stazu iznad jezera. Mi smo bili pre podne na spomeniku, i pazarili gore razne čajeve, seme od koprive, likere (upravo pijem liker od drenjka, ijaooo što je dobar). Kada smo stigli na na sankanje, oko pola tri, tek otvorili stazu, i mi bili prvi, prazna staza, pa ljudi moji, koji filing user posted image . Džabe što je Zlatibor izvikan, ja ovde uživam i dalje, kao i kada sam bila dete, a išli smo kao klinci jednom-dva put godišnje u Narcis hotel (ćale radio u policiji, a to je njihov hotel). Mene stvarno ne zanima ona gungula u centru, mada prođemo i tuda., ali ove šume i vazduh .... Ok, imamo mi to i u Bosni, kod muževlejvih, tamo je isto priroda divota, ali meni je Zlatibor uspomena na detinjstvo i baš se radujem što smo ovde. Iskreno.


Inače, na trgu svakog dana stoji kamionče Zlatiborca, i svima dele beslatan hot dog. Mi nismo neke njihove mušterije, i ne pazarimo mesne prerađevine, ali eto, čisto i ta info, da na Zlatiboru mogu svakog dana besplatno da se pojedu dobre kobaje i solidan hod gog. Ok red je, ali brzo ide, a ima za sve. Neobična reklama za brend Zlatiboac, ali posle sankanja, mokrih gaća, i bolova u khm pozadini jelte user posted image , topla kobaja (ili kobajE ko hoće repete) sa senfom legne samo tako (i još beslpatna), posle samo produžimo na čaj user posted image


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Zimovanje
5.2.2018 21:57:37   
dunja RR
E da, pazarili smo gore i čips od jabuka, to mi je omiljena poslastica ovde, a pritom super zdrava, upravo ga jedem uz liker user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Zimovanje
6.2.2018 11:54:24   
Zemunka85
Uzivajte Dunja user posted image .
Mi smo prosle god isto bili u Monsu, stvarno je raj, ove smo u naselju Kalman, sam centar, moram zbog bebca.
Iskreno, morala sam birati sto prakticnije. On sisa na sat, dva, tri ... tako da mora da mi je sve na dohvat ruke, kako bih uspela i sa Larom sama da smugnem po nekad, jer on svakako ne moze da prati njen tempo.
Ja sam to zamislila kao sankanje tamo bas ispred terase user posted image ali ako nema snega tj ako je sankanje kod jezera, onda mi je isto bio udaljen i Mons.
No, tesim se da mi je ovako blize pijaca, klizaliste, radnjice ... ja nisam vozac, pa uz bebu sam ipak morala da presecem najprakticnije moguce.

Sto se sankanja tice mi smo bili prosle god od 20-26 decembra, tooooootalni promasaj. Maltene smo isli u kratkim rukavima. E onda je zadnji dan ne napadao sneg, negooooooooo ga je bilo baaas puno i taj poslednji dan smo se sankali na toj stazi bila je free, al eto van sezone.

Stalno pratim sada prognozu volela bih da ima snega, al da ne bude prhladno bas zbog bebe.
Al sam zahtevna a? user posted image . Jecva cekaaam! Samo da stignemo, sto neko napisa osecam da cemo da putujemo 10h zbgo bebe user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Zimovanje
6.2.2018 22:09:41   
dunja RR
Hvala draga, i vi ćete uskoro na uživanciju!

Ovaj vazduh nema cenu!


Što se tiče sankališta, ovo gde mi idemo je jako blizu Monsa, ono je iznad jezera, ali pored Feniksa na jezeru, znači ka Monsu, ka Zelenkadi, sa te strane jezera. I ovo je čini mi se najposećenije sankalište, a pored je staza za skijanje sa školom skijanja, uvek je puno dece i tu je isto dobar sneg.

Na ovom sankalištu uvek ima snega, jer kada sam ne padne, donose prirodni sa Tornika. Recimo noćas su nasipali celu noć, do 6 ujutru. I bio je predivan za sankanje. I onda mi nekako i nije toliko žao da dam 300 dinara, za koje dobijem sanke + sneg koji tu inače ne bi bio i ne bi imali dole gde da se sankamo da neki ljudi nisu rintali celu noć, nasipali sneg i ravnali stazu. Sve je to biznis ...znam.

Kažu da ima još jedna staza Meda kod ambulante, možda ćemo sutra otići tamo da vdiim ima li tu snega, tj da li nasipaju, to je sa druge strane jezera, ka centru.

Ovih dana je preko dana sunčano, i baš je divno i za šetnju i za sankanje, jer nije hladno, sija sunce a sankaš se na lepom snegu.

Za šetnju isto idealno vreme. Nemam pojma koja je T, ali je skroz prijatno.


Kažu (nisam proveravala) da će navejati za vikend, i da će maksimalna T biti -2. Mada mislim da ni to nije hladno.



Sutra ćemo najverovatnije u slanu sobu ovde u Monsu, samo da nagovorim ovu moju dvojicu, a sada ću i mužu da zakažem masažu jer ga povremeno bole leđa, imaju dobrog terapeuta u hotelu, čekam ga da završi za pola sata, pa da siđem na recepciju da dogovorim vreme za sutra.





< Poruku je uredio dunja RR -- 6.2.2018 22:22:03 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Zimovanje
7.2.2018 13:05:16   
dunja RR
Mi smo na sankanju, danas je zazimilo, mirise na sneg.
Ipak mi je lepse sankanje na suncu kao prethodnih dana.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Zimovanje
9.2.2018 0:26:45   
Zemunka85
Dunja, kako je sada na toj stazi? Ima li snega? Da li tu ima skolica skijanja?
Moze li koja slika ....

Ocajna sam. Ni S od snega, ni u najavi. Mi treba sutra da dodjemo, ali mi se ne ide.
Poslala sam 100 poruka za Kop, ali mi niko ne odgovara, dobro sam se setila, vece pre :D.

Luka mi je mali za Kop, pri tom Kop ne poznajem, Zlaca mi j esaaavrsena za nase potrebe, ali sta je sa tim snegom?????
Svake godine sve cudnije tj kad god ja dodjem omasim tj nema ga ....

Uzasno sam smorena, nismo ni kofere izvadili skroz smo se upucali.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Zimovanje
9.2.2018 1:10:20   
dunja RR
Ne znam sta da ti kazem draga. Mi smo super prosli, ugrabili smo 2 dana da pada divan sneg u centru i sve vreme ga je bilo na stazama, kad zafali donosili su sa Tornika prirodni. Nocu je bio mraz pa se odrzavao. Na Torniku on pada stalno da znas. Poslednji dan je na stazi bio malo gnjecav, ako kisa nastavi bice jos gore. ali moze se desiti da ga naspu nocas. Kada ga naspu bude super staza. Mi nismo silazili sa sanki, evo nedelju dana sankanja non stop. Kazu da ce pasti sledece nedelje, nisam pratila ali pricaju. Meni je ova nedeljna bila idealna, bilo je suncano, prijatno hladno ne previse, a snega dosta a za sankanje. Poslala sam ti sad zahtev na fb da vidis fotke.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Zimovanje
9.2.2018 20:56:07   
dunja RR
Zemunka, šta uradiste, gde odoste na kraju?





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Zimovanje
14.2.2018 12:58:48   
jess021
Mi smo danas rezervisali Divcibare, od 20-23, bas se radujem. Kazu da ima puno snega
Idemo u vilu Vila.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Zimovanje
14.2.2018 15:19:25   
Sanjica26 RR
Jess, pisi utiske. Mi smo planirali da idemo na Divcibare.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Zimovanje
14.2.2018 17:20:40   
vonavoj
Mm je bio sa decom i kumovima za vikend na Divcibarama..kaze da je super..ima ljudi..ali je divno za sankanje i kliskanje..milina,suma..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Zimovanje
14.2.2018 17:27:43   
MamaNecaVo
Mi smo mislili da cemo opet na Zlatibor ali su nam Divcibare prva opcija zbog blizine.
Nadam se da ce snega biti.Smestaj smo rezervisali,pet dana pred putotkazivanje je free pa imamo fore jos uvek za vaganje.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Zimovanje
14.2.2018 20:40:18   
jess021
Sanjice, javljam obavezno. Kaze zena iz vile da ima bas puno puno snega! Jbt kao da dolazimo iz Afrike pa mu se toliko radujemo:)

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Zimovanje
18.2.2018 16:48:54   
jess021
Mi smo stigli. Iz Ns za manje od 3 sata. Da, smestaj uvek lepse izgleda na slici, ali nije lose. Moji svi spavaju, cekam ih da rucamo pa da idemo napolje. Prvi put smo ovde, nemam pojma gde sta ima. Ako je neko bio neka me malo uput. Hvala:)

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Zimovanje
25.2.2018 12:48:15   
jess021
Evo me sa izvestajem:)
Na Divcibarama je bilo super. U smislu da je snega bilo pola metra, da skoro mozes da se sankas gde god hoces. Za decu je stvarno divno.
Kao sto sam vec pisala smestaj u kom smo bili bas nije bio nesto obzirom na cenu, ali dobro. Sledeci put cemo negde drugde. Sto se tice nosenja hrane to je ovde skoro pa obavezno jer imaju dve prodavnice za mleko, vodu i sl. Koliko sam videla u jednom restoranu je guzva, ali nama restoran na odmorima jos uvek nije opcija.
Sve u svemu bas smo zadovoljni.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Zimovanje
25.2.2018 13:03:26   
gagana83
Pozdravcic sa Kopa. Ovde je - 14 C. Snega ima preko pola metra, zapravo skoro metar. Milion ljudi ima danas i juce na stazama i po kaficima. Bas je guzva.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Zimovanje
25.2.2018 13:04:44   
Anck Su Nmaun
Uzivajteeee
Nadam se da nije strasnih tih -14 jer ja se danas na -3 zaledila user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Zimovanje
25.2.2018 13:08:06   
Srecko47E
Bas lepo.Uzivajte!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Zimovanje
25.2.2018 13:08:44   
gagana83
Strasnije zvuci nego sto ustvari jeste. Ja ne skijam, mm kaze da je na zicari bilo ledeno, Una je plakala koliko joj je bilo hladno. Juce i prekjuce je bilo fino.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Zimovanje
25.2.2018 13:23:02   
Sarav
Trebalo je da danas opet idemo na planinu, ali smo odložili. Ne možemo na ful zimovanje sa bebom ali smo već išli na po jedan dan

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Zimovanje
25.2.2018 13:48:48   
Srecko47E
Gagana na zicari je uvek hladnije.Samo dete dobro zastotite u predelu lica salon i bice joj super.Jer dok vozi hladan vazduh bije tacno u lice.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Zimovanje
25.2.2018 13:50:32   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Sarav

Trebalo je da danas opet idemo na planinu, ali smo odložili. Ne možemo na ful zimovanje sa bebom ali smo već išli na po jedan dan

Gde ste mislili? Mi isto odustsjemo zbog bebe... ali gledamo vec za iducu god.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Zimovanje
25.2.2018 13:52:27   
Srecko47E
Mama jo sa bebom je mucenje.Iz iskustva

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Zimovanje
25.2.2018 13:59:02   
Anck Su Nmaun
Ja sam moje zadnji put vodila sa 3 i 4 god. poludela. Tako da zimovanje izbegavamo dok lepo svi ne odrastu.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Zimovanje
25.2.2018 14:01:02   
Sarav
Idemo na Staru planinu, ali nam beba danas nikako nije bila za put. Biće još snega.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uskršnja URADI SAM KLACKALICA
videophoto
Da bi ove godine dete napravilo posebnu Vaskršnju čestitku – napravićemo ovu klackalicu Uradi Sam Uskršnju Karticu.
Šta raditi sa vaskršnjim jajima koja niste...
Kako da napravite ukusno jelo od jaja koje niste uspeli da pojedete tokom praznika.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here