|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zimovanje
26.11.2008 11:52:01   
Anoniman
Jel planirate zimovanje? Jel skijate? Ili više volite da se sankate?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Zimovanje
26.11.2008 12:20:14   
guppy RR
skijanje NE
sankanje .. MOŽE... sa decom? prerano za moje mišljenje. Bićemo kod kuće user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Zimovanje
26.11.2008 12:31:30   
Anoniman
Ja sam razmišljala da se popnem na Frušku goru u Elektrovojvodinin hotel (nedavno je renoviran) kada bude pao sneg. Malo da se sankamao, malo da plivamo u bazenu. Jedan produženi vikend.

Kao mlađa sam skijala, sada već neko vreme ne.

Ustvari, pre ne znam koliko godina sam se jako slomila, naletela sam na led, i nakon toga nisam skijala 5 godina. Ne zbog povrede, nisam bila povređena, nego sam se uplašila i nisam mogla. Onda mi je mama doskočila, i u jeku mog puberteta mi angažovala zgodnog, mladog instruktora skijanja... user posted image  Onda sam opet skijala par godina, onda se udala, rodila Luku...

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Zimovanje
26.11.2008 13:00:58   
Jeca*
Da rezimiramo....Jesi li se na kraju udala za instruktora skijanja user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Zimovanje
26.11.2008 13:12:24   
Anoniman
user posted image  NEEEEEEEEEEEE user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Zimovanje
27.11.2008 10:42:18   
Anoniman
Ovu sliku mi je glupo da postavim javno, pa KLIK user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Zimovanje
27.11.2008 12:06:31   
Lu
fine slikiceuser posted image ,
ja neznam dali ćemo igdje ove godine,možda s malim,ako me rodica pozove sebi u Austriju iza N.Godine,a možda svo troje negdje na vikend.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Zimovanje
27.11.2008 12:13:34   
Anoniman
Jel znaš da skijaš lu? U Austriji su lepe staze!

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Zimovanje
27.11.2008 12:26:55   
Lu
Jel znam da skijam?user posted image user posted image user posted image

Znala sam kad sam imala 10godina,ako se to pika,
ma ja ću na sanke sa svojim Rokićem,jedino ako nađem nekog zgodnog instruktorauser posted image ,

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Zimovanje
27.11.2008 12:30:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu


jedino ako nađem nekog zgodnog instruktorauser posted image ,


Muž čuva klinca, a instruktor tebe... user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Zimovanje
27.11.2008 12:46:49   
kumara
Moj muz obozava skijanje, a ja mrzim sneg... Tako da je kod nas to uvek problematicno. Posto smo za sada sami user posted image nema sankanja. A za ovu godinu sam uspela da iskukam da idemu negde gde je toplo, posto nismo zbog posla bili letos na moru, ustvari 2 godine nismo bili na godisnjem.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Zimovanje
27.11.2008 12:47:45   
guppy RR
Ja volim zimi da idem u neku finu banju, Mmmmm...
ajde skokni do Slovenije user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Zimovanje
27.11.2008 12:49:17   
Anoniman
A ako budeš odlučila da skokneš do Slovenije, povedi i mene.

Vidi pp!

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Zimovanje
27.11.2008 12:53:43   
kumara
Jao, bih stvarno, ali mi smo sirocici kojima treba viza za sve... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Zimovanje
27.11.2008 12:54:41   
Flame
Mi cemo na zalost propustiti skijanje ove sezone! Inace smo redovni bar na Kopaoniku. Bekana ce biti malena, pa necemo moci, ali se zato za sledecu meracim i vec razmisljam kako cu i baka-servis povesti sa sobom. user posted image
E, kako ja planiram, a jos se nisam ni porodila! user posted image


_____________________________

Isidora - Lolica 21.12.2008.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Zimovanje
27.11.2008 12:59:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lenka

Jao, bih stvarno, ali mi smo sirocici kojima treba viza za sve... user posted image


Uzmeš mađarski šengen, sada dok ga još dele... i ideš gde god hoćeš!

Flame, šta ti je sa ticker-om?

< Poruku je uredio Tasha -- 27.11.2008 13:02:58 >

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Zimovanje
29.11.2008 13:31:48   
kumara

IZVORNA PORUKA: Tasha

Uzmeš mađarski šengen, sada dok ga još dele... i ideš gde god hoćeš!




Vidis, to ti je dobra ideja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Zimovanje
29.11.2008 13:32:18   
guppy RR
I, kad dolazite? user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Zimovanje
29.11.2008 13:40:57   
kumara
Cekaj da nabavim vizu... I eto nas!!! Ali ozbiljno!!! user posted image Samo da utvrdimo kad kome odgovara!!!
I tako nisam bila u Sloveniji od kad sam imala 6-7 godina. Ne moras dva put da nas zoves!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Zimovanje
29.11.2008 15:10:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lenka

Ne moras dva put da nas zoves!!! user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

Meni u martu ističe šengen... požuri Lenka! user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Zimovanje
3.12.2008 11:13:39   
Anoniman
A sada:

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Zimovanje
19.11.2009 20:41:16   
Anoniman
ej, a sta mislite o zimovanju sa bebom od 4-5 meseci? mi planiramo da odemo sa Sarom u februaru 2010.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Zimovanje
19.11.2009 20:47:25   
minavb
Ja mislim da bi vam bilo super. Zavisi naravno gde bi ste isli i kako bi ste putovali. Pre dve godine sam skijala sa devojkom koja je dovela sina od 5 godina i cerku od 5 meseci. Morala je da povede mamu da se bavi bebom dok ona, muz i mladji sin skijaju, ali to i nije neki problem.
Mi planiramo put u Italiju za pocetak januara. Naravno, ja ne smem da skijam ali ce mi svakako prijati planinski vazduh. Naravno, i kad bebac malo poraste, planiramo da ga vodimo na more i kasnije na skijanje. Povescemo i baku da cuva bebu.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Zimovanje
19.11.2009 20:55:11   
LillyT
Ja nisam neka skijasica, citaj, umem da se spustim, a kako to izgleda, ne zelim da zamisljam, ali mi je ok ideja da se beba vodi na odmor. Vidim da Mina (kao i ja) vec planira i letovanje, smatram da je jako dobro da se deca vodaju na razlicita mesta (ja sam kao mala putovala sa svojima). Ja sam vise morska osoba, ali bih volela da naucim dete da skija.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Zimovanje
19.11.2009 20:56:01   
marince1
IZVORNA PORUKA: Trinny

ej, a sta mislite o zimovanju sa bebom od 4-5 meseci? mi planiramo da odemo sa Sarom u februaru 2010.


Pa zavisi sta ocekujes od zimovanja.
Neke egzibicije,skijanje i to nije bas ,oguce,ovako kao promena sredine nije losa ideja.

Mi svake godine za novu godinu odputujemo negde na 4,5 dana.
bili na Tari,zlatiboru,na Ohridu...
oenta je da mm hoce da ove godine idemo sa bebom koja ce imati 2,5 meseca i drustvom.
Ja nisam za,jer bi morali mnogo stosta dustvu da ogranicimo zbog bebe,a to nije ok.
Inace,ne skijamo,to koristimo kao odmor od guzve,posla...

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mama je majka zauvek. I kad ti postaneš ma...
Moja mama mi i dalje maše da me pozdravi kad odlazim.
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here