|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi u Srbiji
31.1.2018 13:08:02   
isidora88
Na temu politike bih mogla svasta da kazem... Ovo sto se rsdi je strasno. Nadam se da ce se vladajuca vlast povuci sto pre

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1376
   RE: Problemi u Srbiji
31.1.2018 13:37:18   
gagana83
Vladace oni jos dugo, na zalost.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1377
   RE: Problemi u Srbiji
31.1.2018 13:50:37   
MamaNecaVo
Mama Jo u mom naselju su sve penzioneri.
Umesto ljude da pruvalce radnim mestima oni im nude putovanja.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1378
   RE: Problemi u Srbiji
31.1.2018 18:19:04   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

Mene su malopte spopali.
Nude mu Rununiju 3 nocenja sve placeno i eskurzije po Srbiji.
Nema sta im nisam rekla.
Gore pomenuti.


i ti odbijes? user posted image
moja sveki jedva ceka da im ponude nesto. Isli su na sve ekskurzije po Srbiji. A ono kad je bila kampanja moja sveki razvozila pakete. NE znam da li da se smejem ili da placem. Mm odlepljuje, ali penzionere stvarno ne mozes da opasuljis.

Ja se secam da je moj tata svojoj tasti (maminoj mami) obecao silne novce samo da na izborima ne glasa za Slobu Milosevica. Naravno baba nije pristala. E ovi novi penzioneri su isti kao i moja baba. Srecom roditelji su mi i dalje iole normalni user posted image

Dok se nismo preselili znala sam svega mozda par ljudi koji su bili za sns, od kad smo se preselili...pa ovde mislim da nema ko nije za njih. Zastrasujuce.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1379
   RE: Problemi u Srbiji
31.1.2018 19:00:38   
isidora88
Danas je nevidjeno mnogo glupih ljudi i dok je takvih nece nam biti boljem

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1380
   RE: Problemi u Srbiji
31.1.2018 20:17:50   
gagana83
Tako je Isidora. Mozda ce me neko shvatiti pogresno, ali prednjace manje sredine i stariji ljudi. Na zadnjim izborima je bilo manjih sela gde su svi stanovnici glasali za njih. Pa to ne bi bilo normalno i da je vlast najbolja na svetu.
Kad pomislim kakva susa se dohvatila fotelje i pozicije, zlo mi bude.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1381
   RE: Problemi u Srbiji
31.1.2018 22:08:44   
Misha i Ljisha
gagana slazem se. Evo ovde u selu...pa recimo da ja ni sa kim ne "politiziram" skoro pa da se valjda bojim kao u komunizmu da ce u zatvor da me oteraju ako nisam sa njima.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1382
   RE: Problemi u Srbiji
1.2.2018 0:58:13   
MamaNecaVo
Ljiso,rekoh im evo sve trcim.Bas sam bila prosta.
Ali zasluzili su.Vide da izlazim iz DZ,beba place a oni razvezli pricu o eskurzijama i propratnim materijalom.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1383
   RE: Problemi u Srbiji
1.2.2018 15:40:50   
choopa choops
A tek u Crnoj Gori? Procenat ljudi koji nisu u vladajućoj partiji, a da rade u državnim institucijama,tipa škole, bolnice, domovi zdravlja, sudovi i tako dalje, je ja mislim oko 1% user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1384
   RE: Problemi u Srbiji
1.2.2018 20:08:05   
gagana83
Kod nas nije bas 1%, ali i ono malo sto je protiv je ucenjeno. Da ne pisem sad cime se sluze da bi osigurali glas i kako pojedine uslovljavaju da moraju da idu na mitinge. Tuga, cemer, jad.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1385
   RE: Problemi u Srbiji
1.2.2018 21:12:33   
isidora88
Valjda ce se desiti neko cudo, nada poslednja umire.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1386
   RE: Problemi u Srbiji
2.2.2018 0:12:55   
MamaNecaVo
Moja kuma je morala na svaki miting plus da nadje pet osoba koje ce biti upisane na njeno ime.Ali sta je briga.
Uvalila se u opstinu bez diplome.
Ironicna sam naravno.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1387
   RE: Problemi u Srbiji
2.2.2018 7:56:06   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: isidora88

Valjda ce se desiti neko cudo, nada poslednja umire.

Ja se aman uopste ne nadam cudu user posted image . Ko god bude "sledeci" bice isto. Svi su oni zanat izucili jedni od drugih.
Inace sveki mi kaze juce eto zvali su ih u pozoriste (bio dan grada) eto ne zna da li da ide, i sta da joj kazem kad vec znam da zeli da ide pa sam rekla: Pa idite baba, lepo je to. user posted image

Eh kad bi se baba zalagala da ja dobijem drzavni posao, posto ona to bas volE user posted image ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1388
   RE: Problemi u Srbiji
2.2.2018 10:28:50   
isidora88
Ja sam optimista i nadam se boljem. Nisu svi isti, bar se nadamuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1389
   RE: Problemi u Srbiji
2.2.2018 11:09:23   
gagana83
Od ovih nema gorih. Zloba je bio malo dete. Treba nama ovakav jedan covek https://www.blic.rs/vesti/svet/nemilosrdni-lovac-na-korupciju-da-je-srbiji-ovakav-borac-gde-bi-nam-bio-kraj/5p5sjse Zena je preko 600 politicara poslala u zatvor.
Ali treba malo i narod da se trgne. Rumuni imaju velike proteste zbog izmena zakona o sudstvu. Sta treba nama da se desi da bi se narod podigao?

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1390
   RE: Problemi u Srbiji
2.2.2018 11:17:40   
Ana RR
Slažem se Gagana. Narod je glup i slep i brzo zaboravlja. Ne znam šta treba da se desi da bi se ponovio 5.oktobar, koji je na kraju bio uzaludan jer su opet isti ljudi na vlasti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1391
   RE: Problemi u Srbiji
2.2.2018 11:18:46   
Rosita
Mene zanima kako ce oni znati za koga sam ja glasala? Sta traze, fotkanje? Nisam u trendu. Ne umem niti zelim ja to. Prekidam na prvu rec svaku konverzaciju na ovu temu, ukoliko me neko pita, a niko me od bliskih politicki aktivnih ni ne pita, znaju. Jednom sam podrzala, zbog kuma, jednu demokratsku opciju. Oko 2004. ,recimo. Nisam bil zadrta kao sto sam sad.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1392
   RE: Problemi u Srbiji
2.2.2018 11:25:46   
Misha i Ljisha
Situacija kod nas u ulici. Ulica je inace po znakovima slepa ulica, i ne bi trebala a bude otvorena na ovom nasem kraju. Ali ljudi tuda prolaze i napravili su prolaz (verovatno na necijoj imovini ali to sad dok taj neko e krene da se zali ostace verovatno tako) i jedan dan dolazi (pred izbore) kamion i nasipa tucanik tu i ravnauser posted image , svi u ulici samo sto tapsali nisu, eto "vladajuci" nam obezbedili put ILEGALAN i koji se protivreci svim znakovima u ulici i u ulici pored, i nasuli su na tudju imovinu tucanik. Toliko o tome koliko je narod "pri svesti". Mislim sta reci a ne zaplakati. Pri tom bi bilo sjajno da se ulica zatvori, ne bi bilo toliko saobracaja u nasem delu a bas ovde ima puno dece. No ljudi su ludi ocito. Ne znam, ili sam mozda JA luda.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1393
   RE: Problemi u Srbiji
2.2.2018 11:35:06   
Rosita
U pravu si. Lako je ljude kupiti, za sicu. Ne znam, ne smem reci nikad, ali cini mi se pre bih suva hleba jela nego dusu prodala. Toga sa putevima secam se iz svog detinjstva. Malo nesto naspu, zaspu, u nebea sa njima. Secam se kad su nasu ulicu asfaltirali, dok sam bila dete. To se prepricavalo nasiroko, kako je nas predsednik mesne z. izvesni V. zahvaljujuci tome sto je u stranci velikog S. takvu jednu stvar uradio za nasu ulicu!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1394
   RE: Problemi u Srbiji
2.2.2018 12:26:35   
isidora88
Rosita ima nekih fora kako oni kontrolisu ko je glasao za koga.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1395
   RE: Problemi u Srbiji
2.2.2018 12:28:10   
isidora88
Problem su i ljudi koji se primaju na te poklone, izlete i slicno. Daju laznu podrsku i stvaraju pogresnu sliku

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1396
   RE: Problemi u Srbiji
2.2.2018 12:48:58   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Rosita

Mene zanima kako ce oni znati za koga sam ja glasala? Sta traze, fotkanje? Nisam u trendu. Ne umem niti zelim ja to. Prekidam na prvu rec svaku konverzaciju na ovu temu, ukoliko me neko pita, a niko me od bliskih politicki aktivnih ni ne pita, znaju. Jednom sam podrzala, zbog kuma, jednu demokratsku opciju. Oko 2004. ,recimo. Nisam bil zadrta kao sto sam sad.

Jedan od nacina je i slikanje. Postoji i sistem koji se, ako se ne varam zove "bugarski voz". Grupa ide zajedno na glasanje, prvi iznese prazan listic, ovi napolju ga zaokruze i daju sledecem da ubaci u kutiju i da iznese prazan. I tako u krug. A kazu da je na Kosovu organizovano i javno glasanje na odredjenim birackim mestima. Ne znam da li je neko video sta se desavalo u N. Pazaru? Pojavio se snimak gde dvojica u sobi u biracku kutiju ubacuju stotinak zaokruzenih listica. Ljudi su po glasu prepoznali ko je, neki "njihov" je bio. Istraga je utvrdila da biracka kutija nije prava, kao ni listici. Kao salili se. A inicijali se poklopili sa inicijalima coveka kog su jis ranije ljudi prepoznali. Covek iz stranke.
Sigurno mu je bilo toliko dosadno da je stampao listice i napravio kutiju sa sve pecatom.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1397
   RE: Problemi u Srbiji
2.2.2018 13:34:35   
MamaNecaVo
Sve oni znaju i niko im ne moze nista.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1398
   RE: Problemi u Srbiji
4.5.2018 19:15:02   
milicicak
Ja i dalje ne mogu da verujem. Ajde ovi sto kupuju menadzerske diplome (i njih bih u zatvor zajedno sa onima koji su im iste prodali) ali OVO!, pa to je lecilo ljude i jos joj bilo malo nego je htela specijalizaciju na pedijatriji!
Iskreno se nadam da je usamljeni primerak i da nismo toliko potonuli kao drustvo da nam znanje i obrazovanje nista ne znace

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1399
   RE: Problemi u Srbiji
4.5.2018 19:50:01   
Ana RR
Milicicak, i ja sam u šoku. Neverovatno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here