|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  109 110 [111] 112 113   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
28.6.2018 14:22:13   
pari
Hahaha maraj...izlazak user posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2751
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
28.6.2018 14:25:05   
Maraj
Pa majke mi...tad se sredim...ovako sam po kuci bila ko vampir. Setam s podignutom majicom. Susim bradavice. Dojim. Uspavljujem. Menjam pelene , perem guzicu.... zato odlazak kod dr mi doso ko izlazak

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2752
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
28.6.2018 14:34:23   
pari
Ne pamtim kad sam se šminkala a baš volim šminku i imam je i radila sam godinama u kozmetici...i sa šminkom...
Ali u pravu si Maraj...podignuta kosa,mleko na sve strane,pelene...user posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2753
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
28.6.2018 14:35:17   
Misha i Ljisha
Jao ja kao da sam na godisnjemuser posted image nema mm nema D koka inace nije uopste zahtevna ali sam shvatila koliko se mnogooo vise istrosim kad su oni tu. Sad sa P ma...odmor. Evo danas njace vise nego juce. Malo smo nazadovali vise sam ga na sisu stavljala nego sto sam mu davala moje mleko na flasicu ili ad i vec ima mnogooo vise gasova. Izes ga. Regresija mala.

Bili u setnji. Bili nam gosti. Ma svasta smo. Icicemo za sat vremena u jos jednu setnju. Morsm kupiti pelene.

Moji se izgleda kupaju na moruuser posted image


Jess super za sum.
Pari razumem te.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2754
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
28.6.2018 14:36:04   
Maraj
Zato ti kazdm. Sad kad krenete kod pedijatra..ti tip top da se sredis. Osecaces se fenomenalno

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2755
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
28.6.2018 14:37:05   
pari
Svaka čast Ljisho na pozitivnom stavu! I što ste tako vredni vas dvoje...
Mi danas ni napolju nismo bili...možda kasnije

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2756
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
28.6.2018 14:42:29   
Maraj
Jao ja sam preterala sa slatkim i sad mi lose... i eto opet ke mm kriv jer on ode u pekaru/poslasticarnicu i nakupuje za L i mene kojekakve kolace i torte. I kako ja da ne jedem kad mi stoji u frizideru f]user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2757
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
28.6.2018 14:44:10   
pari
Nema veze Maraj...pojela si,uživala si,nemoj sad da se osećaš krivom...evo od sutra nemoj user posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2758
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
28.6.2018 14:46:27   
IvanaSK RR
Pari, nasminkaj se kompletno user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2759
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
28.6.2018 14:48:30   
mama Jo
Szavi i trepavice user posted image

Mi se pakujemo, danas kuci idemo user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2760
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
28.6.2018 14:50:37   
pari
Hahaha...i trepavice user posted image
Navikla sam se na sebe bez šminke...Nije mi to toliko bitno. Zrela sam za farbanje a to ću malo teže da sebi priuštim...
Mama jo,znači idete kućici user posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2761
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
28.6.2018 14:53:29   
mama Jo
Bas smo dugo ovaj put ostali, bas sam se pozelela stana user posted image
Super nam je ovde uvek, ali nema dece uopste... onda J nema da se igra ni sa kim... sad pocetkom jula stizu sestra i drugarica sa decom pa sledeci put kad dodjemo bice i drustva 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2762
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
28.6.2018 15:00:26   
Anck Su Nmaun
Mi odoso malo do mojih, smorili se u stanu!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2763
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
28.6.2018 15:20:32   
Rosita
Pari, mene farba muz, bila sam ubeđena dobro, dok me frizerka nije pitala da li se sama farbamuser posted image
Maraj, dobro si opisala sve. Ja sam baš pristojna bila, kako norme nalažu, u eazgolićivanju pred starijim detetom, al sad su grudi na izvolte često...naravno, zna se kako i zašto i ok smo sa tim. Mm je nudio da u početku dođe svekar, koji je ok čovek skroz, da nam se nađe, jer on je mogao. Neka hvala, rekoh.
A što se torte tiče... Pada mi na pamet miranda iz sex&city koja baca tortu u smeće da bi sprečila dalje jelo i onda virka u korpuuser posted image ja kad preteram krivim sebe jer me zaboli želudac.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2764
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
28.6.2018 15:23:15   
pari
I mene će neko morati da ofarba ili ću ići sa izrastkom...
I mene boli želudac ili mi je muka kad preteram sa slatkim...


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2765
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
28.6.2018 15:51:22   
Maraj
Rosi zaboravila si da Miranda uzme tecnost za sudove i sipa u kantu preko tog kolaca da ne bi dosla u iskusenje da ga izvadi iz kante user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2766
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
28.6.2018 16:20:46   
MimaKos
Ja se vala sminkam, i mackam se mnogo vise jer sad imam vremena, provalila sam dr hauchku pa se mlatim i sa parama za lice, maskama, tonicina, serumima, sve ono sto dok sam radila nisam imala ni energije ni vremena da radim. A i sminkam se do hajlajtera :) sto pre nikad nisam radila, za pola nisam ni znala da postoji :) cak sam i one podloge za sminku nakupovala, mnogo mi to sad zanimljivo da se igram sa tim.. Sve ovo iz razloga da me ne bi opet uhvatila ona kolotecina oko bebe, gde sam se sa cerkom osecala bas bezveze. Svaki dan ti isti, nenaspavana, umorna , nervozna, rascupana, nikakva.. sve samo ne zensko! A slatko sam izbacila skroz, 5 meseci proslo a ja opet na osam kila vise.. i krenula sam trbusnjake da radim i da masiram celulit, dodje leto a ja i dalje ko slon..

< Poruku je uredio MimaKos -- 28.6.2018 16:25:35 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2767
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
28.6.2018 16:24:17   
Maraj
MK ja sam u apoteci dobila uzorak te kreme dr hauchko...kako se vec pise. Divna je. Na pocetku mi je smetao njen jak miris kao.nekog etericnog ulja. Ali cena je....cini mi se da sam videla da je skuplja od vichy-ja

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2768
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
28.6.2018 16:44:39   
pari
Ja se ne sminkam najvise zbog dece posto ih ljubim i grlim non stop pa da im ne ostane puder,ruz,rumenilo..

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2769
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
28.6.2018 16:48:42   
Maraj
Ma ja i ako se nasminkam to je samo maskara. Nekad stavim rumenilo
Nista drugo ne stavljam

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2770
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
28.6.2018 16:50:40   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: pari

Ja se ne sminkam najvise zbog dece posto ih ljubim i grlim non stop pa da im ne ostane puder,ruz,rumenilo..

I ja..cim udjem u kucu skidam. Setali smo se,i isli do kume na kafu.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2771
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
28.6.2018 16:55:05   
Maraj
Super von user posted image ja ne izadjoh danas iz kuce. Prala sam kosu. Pa se fenirala. Nisam jos ni rucala jer mi je jos lose od kolicine torte koju sam pojela..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2772
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
28.6.2018 16:58:30   
Sanjica26 RR
I mi odosmo kod buduce kume.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2773
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
28.6.2018 18:18:34   
Maraj
Sad slusam na bg hronici. Grad Beograd uvodi jednokratnu pomoc za 3.dete u iznosu od 30 000 din

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2774
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
28.6.2018 18:36:51   
mama Jo
Beograd za glavni grad user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  109 110 [111] 112 113   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  109 110 [111] 112 113   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here