|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
27.7.2018 12:26:35   
Anck Su Nmaun
Ma prosli i bolje nego sto sam ocekivala. Posle sat i po kaze idi mana kuci dobro sam. I sad idi pa idi mogu ja sama. Kakvo deteeee user posted image

Dodjoh kuci malo da odmorim pa cu nazad.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 27.7.2018 12:27:38 >

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1451
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
27.7.2018 12:39:28   
IvanaSK RR
Anck, dobro je. Dusa velika.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1452
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
27.7.2018 13:23:15   
vonavoj
Anck,brz oporavak!
Nije kriva,mi smo krivi sto je nismo pazili..ja je pustila,kontam mm je ispred,on mislio da je samnom..a ona se nije snasla..krenula za tatom jer je bila zednauser posted image
Inace.ovako nikad ne jurcaju ispred mene,znaju da stanu ispred pesackog..ja sam uvek sama sa njima i slusaju,ne mogu da kazem..

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1453
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
27.7.2018 13:48:59   
Sanjica26 RR
Von, jel se ona uplasila?
Mi ostavismo decu. Sad mm obavlja po Bg i ja sam sa njim. U Bg pljusak. Valjda ce malo da stane.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1454
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
27.7.2018 14:03:15   
vonavoj
Jeste,bas je plakala..i ne dozvoljava da pricamo o tome..sramota je..i to je sad nasa tajna.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1455
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
27.7.2018 14:43:11   
Maraj
Von mogu misliti kako se ona uplasila....
Anck, brz oporavak
Moje malo dete spava
Vec ce da se budi. Evo curi mi mleko.....bas je vreme....
Ja stavila musaku od tikvica da se pece.
Htela sam mladu boraniju da skuvam al sam se setila da ne bi trebalo da jedem mahunarke...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1456
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
27.7.2018 16:15:55   
pari
Maraj, kako se osecas? Rana?
Anck,divno ti je deteuser posted image

Nas uhvatio pljusak danas ali sam se odmah sakrila ispod jedne zgrade,ona spavala sve vreme...

Ipak nam sutra ne dolaze moji nego njegovi i to na 2-3 dana...brat i snaja sa sinom i mama...samo mama ce spavati kod nas...Ja nesto ne volim kad mi neko spava u stanu ali dobro,ovo je jako retko.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1457
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
27.7.2018 16:29:04   
IvanaSK RR
Pari, i moji svekar i svekar kad dodju budu dva, tri dana. Ali mi ne smeta, retko je to.
Maca slinavi neprestano, u vrticu ne kaslje, a kuci ne prestaje..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1458
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
27.7.2018 16:33:02   
pari
I meni M kasljuca stalno...uglavnom ujutru i uvece...a do skoro je i slinavio...
Virusi ili ovo vreme...ko zna sta je...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1459
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
27.7.2018 16:58:55   
Maraj
Pari, ok sam. Najgore mi prosla zadnjica.user posted image od injekcija sva sam modra. Pa me boli i kad sedim. Mazem se hepatrombinom

Ivana da nije neka alergija? Ako kija samo u stanu a u vrticu ne...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1460
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
27.7.2018 17:08:50   
Sanjica26 RR
Mene je ubila ovih dana alergija.
Jutros smo pre puta vodili Sofi kod oftamologa ima neku infekciju. Za sada nam nije nista dala. Rekla sam mamo da prati. I meni se pojavila infekcija. Ona je isla sa mm na bazene, pa moguce da je od toga. I meni je prenela. Mada, meni cesto izlazi ispod oka.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1461
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
27.7.2018 17:40:50   
IvanaSK RR
Ma, mislim da nije. Evo ima i blagu temperaturu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1462
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
27.7.2018 17:57:43   
Sanjica26 RR
Ivana, a sto malo ne pauzirate sa vrticem? Malo da stanu te sline.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 27.7.2018 17:58:18 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1463
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
27.7.2018 18:57:46   
IvanaSK RR
Zato sto mi pauza nista ne znaci kad je virus u pitanju. Niti mogu finansijski da izdrzim pauzu kad svaki put slinavi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1464
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
27.7.2018 21:54:18   
Misha i Ljisha
Dobro vece.
Mene takva tuga obuzima ovih dana. Na salasu smo i valjda sve cekam da vidim svoju dragu komsiku koja upada nasmejana i zna gde sve stoji da nam skuva kafu. Tako mi nedostaje. Ne mogu ni da zamislim kako je njenim sestrama. Bila nam je kuma danas i rekla da ovde nece vise dolaziti. I njoj je jako tesko. Sutra cu konacno otici na groblje rekla sam mm da mi je to bitno i on ce cuvati decu dok ja popijem kafu na groblju sa komsikomuser posted image
Ok je sve ovde. P danas malo zekio. D se brckala prepodne. Umorila se.

Ivana nadam se da ce uskoro prerasti curica sve to. Jaoo kad pomislim sve sto ide uz malu decu muka me hvatauser posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 27.7.2018 21:55:42 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1465
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
27.7.2018 22:08:45   
Rosita
Dobro vece.
Mi privodimo dan kraju.
Ljišo, joj kad pomislim... A opet mala deca, mala briga... Moje dve rođake, sestre, obe završile fax, rade, uspešne su. Par puta je jedna od njih pričuvala D. Kad je videla sve oko trke, razboljevanja, svakodnevnice, rekla je neka hvala, dovoljno joj što radi sa decomuser posted image . Da su samo zdravi, to je najbitnije. A da je teško kad si sam, teško je.
Ivana, da brzo ozdravi detence!
Laku noć.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1466
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
27.7.2018 22:23:46   
IvanaSK RR
Ljiso, zao mi je sto ti je tesko.. Sta da ti kažem..
Rosita, mnogi kad vide "muke" oko dece odloze touser posted image
Mene nervira vreme, krivim ga zbog ovih virusa i zbog njenog nosa. U toku jednog dana se izmenjaju sva godišnja doba. Inace, ona je super raspoložena, skakala, igrala, pevala, ali kasljuca od slina. Pretpostavljam da je kasalj uhvati popodne i uveče pred spavanje, a preko dana je u vrticu. Videcu kakva ce sutra biti... Ali rekose da vlada virus sa kasljem, slinama, temp...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1467
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
27.7.2018 23:18:13   
Sanjica26 RR
A meni rekose virusna infekcija ociju. Pa, ti sad budi pametna.
Ljiso, drzi se. Te stvari su mi tuzne.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1468
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
28.7.2018 7:51:52   
pari
Evo meni se M probudio od kaslja...vec dve nedelje kaslje,uglavnom ujutru...

Sinoc nam bili gosti,bilo fino...M se malo stideo u pocetku,posle bilo super.

Ljisho,drzi se...i to je nazalost deo zivota...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1469
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
28.7.2018 8:57:52   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Sanjice, to mi rekose da vlada kod nas u vrticu user posted image a sto se tice te infekcije ociju nisam cula. Jos mi samo to fali.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1470
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
28.7.2018 9:00:36   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mene je probudila alergija. Ubi me. user posted image Sinoc smo legli kasno oko 2, jer smo proveravali neki doktorski rad koji mm prekucava za kolegu.
Kad sam se vec probudila idem do pijace da uzmem cvarce. Ostavio mi je cikica u mesari.
Sinoc me mama zove. Kaze da je bilo plakanja. Sofija se rastuzila. Hoce kuci. Nece nedelju dana da ostane, nego pet. I smirila ju je. Svakako htele su da nas cuju. Prvo mene, posle mm.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 28.7.2018 9:01:49 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1471
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
28.7.2018 9:18:45   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.
Mm i D odose u nabavku. Ovde nema kupovine svaki danuser posted image

P zeza kad je unutra i ja sta cu evo nas u dvoristu. Bar je miran dok ga vozam u kolicima. Kako cemo kad se kuci vratimo pojma nemamuser posted image
Nadam se da ce biti lep dan da se deca brckaju

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1472
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
28.7.2018 10:55:35   
IvanaSK RR
Anck, kako je malena?
Ljiso, brckace se i batke?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1473
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
28.7.2018 11:20:43   
Anck Su Nmaun
Hello
Malopre dosla iz bolnice i bacih se na kuvanje rucka.
T je dobro pocela je da ustaje setka. Mada sam je korila da ne sme tako cesto ipak mora da odmara. Stigla im jos jedna decojcica u sobicu pa eto drustva, taman je njenih godina.
Dusa mi spava !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1474
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
28.7.2018 11:24:36   
Maraj
Dan mame
I mi imali goste od jutros. L ode s dedom napolje. Mm u kupovinu . S i ja kuci. Evo je stuca. Malo.malo. valjda ne podrigne ...pa stuca...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here