|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 59 [60] 61   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
28.7.2018 12:30:42   
vonavoj
Dan.mi svake subote u sport parku,bushido skola otvorila..pa T uci rolere,J se igra,a mi kuliramo u hladu...pijemo kafu..samo sto nece kuci..ovde smo od 10huser posted image , do rucka moramo..
E.da.nisam vam rekla..vodila sam juce M kod jedne zene sto radi bowen, i sa bebama ko ima kriv vratic,izvukla mu vratic.radila vezbice.kaze skracen mu je misis,ali da ce se regulisati sa vezbicama za bukvalno 10 dana..znaci vec je sinoc bio 70% bolje..neverovatno. malo deluju da su grube vezbe,ali je on super bio..i naravno jutros spavao do 6, sinoc u pola 11 zaspao,fantasticno ga teta izvukla i izmorila..bas mu je prijalo, kad smo dosli samo se smejao..neverovatno!
Ljisha to bi i tvom dobro doslouser posted image

< Poruku je uredio vonavoj -- 28.7.2018 12:35:10 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1476
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
28.7.2018 14:57:30   
Sanjica26 RR
Super Von za uzivanciju. Nama je ostao jos skejt da vozimouser posted image

Sredila sam deciju sobu komplet. Stavila novu posteljinu. Kupili smo sinoc i oprala sam ih. Sad cu malo da iskuliram.

Moram da podelim obaveze. A ne sve odjednom. Juce nas je uhvatio pljusak. Evo od jutros sam kao pregazena, ali se ne dam. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1477
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
28.7.2018 15:37:07   
vonavoj
Mi sad pijemo kafu na terasi.pa idemo na zemunski kej.hoce da hrane labudoveuser posted image ..a meni dusa spava.sto vise spavam.to mi se vise spava!
Sanjice.ti i da podelis obaveze,nacices neki posao,dodatnouser posted image isto kao i ja..
Sestra mi juce kaze ajde sedi,vidis da spava,odmori..a ja kao manijak,dok on spava da sve odradim.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1478
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
28.7.2018 17:07:28   
Rosita
Dan mame. Mi pre podne bili napolju. D me nešto iznervirao pa sam ga kaznila tj.oduzela mu crtaće i odlazak u omiljeni parkić na 2 dana. N evo sisa. Kad je pospan sisa ko svet, a budan posisa tek "pola" jedne sise i neće više. Možda uskoro odemo u šetnju, stigao je mm. Ja sam mu rekla da nema šanse više sa dvoje dece da sama provodim vikende i da u perspektivi mora to da menja u poslu.
Trebalo bi da se farbam. Kosa mi je skoro ošišana ali ništa mi se ne sviđa, non stop kika, rep, skupljanje, ako i malo dlaka viri N čupa pa u usta.
Pozdrav mame

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1479
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
28.7.2018 17:23:14   
Sanjica26 RR
Mi dodjosmo sa voznje. Uzela sam T bicikluuser posted image Mozete da zsmislite kako sam sitna. Mm ode na svoja zaduzenja, a ja cu da citam Bridzit Dzons i da se smejem malo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1480
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
28.7.2018 19:04:00   
IvanaSK RR
Mi bili do Biga, kupili sandalice Hello Kitty user posted image nosice ih kao patofne u vrticu. Juce sam joj ukljucila sirup za kasalj. Danas se zakasljala samo jednom dok je spavala. Nosic manje curiuser posted image nema temperaturu. Skroz mi je cudno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1481
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
28.7.2018 19:26:13   
Sanjica26 RR
Verovatno prolazi. user posted image Vise koliko slinavili trebalo bi da vise prodje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1482
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
28.7.2018 19:42:16   
IvanaSK RR
Ma slinavi vec vise od mesec dana. Ali prestane na par dana i onda opet. Zato i kazem da mi se ne isplati da je povlacim iz vrtica zbog toga.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1483
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
28.7.2018 20:23:21   
vonavoj
Ivana.jesi probala da joj dajes aerius 10 dana?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1484
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
28.7.2018 20:36:02   
IvanaSK RR
E vidis, nisam. Hmm, mozda bih mogla da probam i to.
Ja sve mislim da joj se imunitet jos izgradjuje, pa na alergije nisam ni pomisljala..

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 28.7.2018 20:38:06 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1485
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
28.7.2018 20:41:10   
Anck Su Nmaun
Cao mamite
Ja sam bas umorna i uzas ne ispavana. Oko svega sto se desavalo i non stop.pod tenzijom bas se osecam ispijeno.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1486
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
28.7.2018 21:18:32   
vonavoj
Ivana,ja aerius dajem i kad puno sline i kaslju,da im se smanji salivacija,tako mi je dr rekla. Pogotovo sa T kojoj se sve u usi slivalo,a slina nigde..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1487
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
28.7.2018 22:25:24   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ivana,ja aerius dajem i kad puno sline i kaslju,da im se smanji salivacija,tako mi je dr rekla. Pogotovo sa T kojoj se sve u usi slivalo,a slina nigde..

Stvarno? To mi niko nije rekaouser posted image uzimam ga onda.
Anck user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1488
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
29.7.2018 0:09:07   
Misha i Ljisha
dobro vece.
Ja samo kratko. Dan proveli napolju. Bila na groblju.
P sam brckala u bazenu. Svidja mu ae. Ali nismo mu jos stavili swimer oko vrata za sad kod mene u narucju po malo da se navikava. U zurbi ceo dan. Klasika.

Ljubim vas.
Ivana i ja sam cula da se daje erijus da se smanji salivacija.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1489
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
29.7.2018 8:32:52   
Mariya
Jutro mame!
Ja se probudila u pola 8, ležala do 8 u nadi da ću zaspati ali nisam uspela. Sad sam prešla u dnevnu, malo ću da pišem i čitam i posle se bacam na spremanje, dolaze nam kumovi danas. Moram da umesim hleb, onda ću već i neko slano pecivo, i da oribam kuhinju, od cvekle izgleda užasnouser posted image pa još i preliv za cveklu, sad se setih. I paradajz salatu. To su moje obaveze danas i to sve sa decom jer danas svekrva nije kući,htela sam da joj uvalim decu na 2 sata, za toliko bi ja sve sredila, ovako će trajati ceo dan...
Ljišo i ja sam uzela baby swimmer za L, dok su bebe zlata vredi! Ali otkako je počeo da stoji ne podnosi ga, em je svesniji pa ga nervira to oko vrata, a i ne voli ako ne oseća dno da spusti noge, ne buni se samo ako ga ja držim. Valjda mora da oseti neki oslonac. A šlauf generalno ne voli, utvrdili smo na moru. Vrištao je kao da ga koljemo kad god smo mu stavili šlauf. Ali je zato obožavao da pluta na dušecima i onim velikim igračkama, imamo delfina i krokodila, uhvati se za hvataljke i vozaj ga 2 sata, neće se buniti.
Odoh da radim.pozdravljam vas do nekog sledećeg javljanja user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1490
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
29.7.2018 8:35:55   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Maca juce popodne duze spavala, sinoc nije htela zaspati do dvanaest satiuser posted image a jutros u sest budna. Nadala sam se da ce makar jutros odspavati.
Prosle godine kad smo bili na bazenu njoj se svideo onaj slauf sto ima proreze za noge. Ove godine je jos nisam vodila na bazen user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1491
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
29.7.2018 8:40:13   
vocicana
Dobro jutro ame. Posle 100 god i ja d se javim. Anck, sta se desilo, nist nisam u toku. Gde da citam, ako ti je lakse ti napisi. Nadam se da sta god da je u pitanju se sto pre oporavis.
Moj mali je dobro, ali on nije dobar, bila sam naelektrisana dva dana zbog njegovog ponasanja, da sam poludela, mm i ja zajedno.
Idem u ponedeljak da pisem zahtev za vrtic za septembar, nadam se da mi prjateljica pomogne da krene. Ne mogu da postignem, nikako nista. Imam puno obaveza, posto me sahranjuje, jer mi recimo druga smena pocinje u 13 h do 21 h uvece, nista ne stizem da zavrsim. Dete nema ni red ni poredak, na stranu to sto nece da spava vise posle podne, ali zato se uvece slogira jos u 21 h, sto meni u principu i dgvara, ali bas sam umorna.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1492
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
29.7.2018 9:48:19   
Anck Su Nmaun
Cao zenske
Ja u bolnici kod T. A one cure u sobi pice sahuser posted image

Voci T je operisala slepo crevo. Pa sva frka oko papira , pregledi jurnjava i oko posla ...al.proslo je. Na bolovanju sam par dana, mm je sa V, H je kod bake. One ce u utorak kod nas jer ja od srede radim pa ce viti s nama do kraja nedelje.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1493
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
29.7.2018 10:03:17   
Rosita
Jutro. Mi napolju.
Voci, ja sam isto naelektrisana zbog starijeg. Juce je na Adi upao u vodu, plićak, ne pazi i nije procenio da će se to desiti, poleteo za nekim drvetom. Komplet mokre patike i carape. Ok, desilo se, nisam ga grdila. Bio malo bos, nekako se vratili kući. Malopre trči i posred blata. Upropasti druge patike. Nisu problem patike ni prljanje već ta nepažnja. Gledaj bre malo kuda ideš! Plus je juče neki nered napravio pored kafića. Možda sam ja razdražljivija nego inače, stalno sebe procenjujem, ali bre daj olakšaj mi malo. Ne želim da onih 20 lepih ponašanja padne u vodu zbog ovakvih stvari, ali mislim da može malo da pripazi.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1494
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
29.7.2018 23:30:27   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Vidi se da je lep dan. Niko ne pise.
Anck kad izlazite?
Mi sutra idemo u deciju u pola 9 kod neurologa. Ajd da vidimo sta ce nam kasti.
P danas...bolje da ne pricam. Hvala Bogu kraj danauser posted image
Odoh mame na pocinak

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1495
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
30.7.2018 7:50:38   
vonavoj
Jutro! Gde ste mamike?
Pari,srecna mesecnica,vec 2 meseca!
Stavila sam M u jaje i gleda babytv,dok jedemuser posted image
Jos 6 dana i idemo na odmor,jedva cekam!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1496
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
30.7.2018 9:10:04   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Doruckujem, pa cu do ginekologa da zakazem papa test da uradim. Posle na spremanje rucka.
Deca uzivaju kod mojih. Osim sto Sofija negoduje za obroke. Pretpostavljam jer joj se ne ostaje tamo. A sta da joj radim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1497
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
30.7.2018 9:16:02   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Vonavoj, gde idete?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1498
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
30.7.2018 10:20:01   
vonavoj
Idemo u Budimlijuuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1499
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
30.7.2018 12:28:28   
pari
Da von, 2 meseca user posted image srecno i vama!
Mi vec 3h napolju i ona sve vreme spava user posted image navikla se valjda jer smo ceo vikend bukvalno bili napolju. Od jutru do uvece sa nekom pauzom...i jeli napolju i sve...Bas mi je prijalo...i to sto smo napolju i malo pricala sa ljudima, cak sam i kupila nesto sebi na rasprodaji...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  57 58 59 [60] 61   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 59 [60] 61   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here