|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
21.9.2018 20:12:38   
pari
Mama jo,bas mi je zao🙁 drzite se!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
21.9.2018 20:35:07   
vonavoj
To sa vakcinama mi nije bas jasno🙄

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
21.9.2018 20:44:47   
Misha i Ljisha
i Dr Nikolicu nije jasno ali on nece da nas vakcinise kako kaze puno kosta da se dete vakcinise privatno i nece da dozvoli da mu to placamo kad mozemo o drzavnom trosku.

Nasa dr se vraca sa GO u oktobru do tad treba sve da dobavimo nalaze pa onda cemo videti. Ona navodno najvise zbog fontanele koja se cini mi se zatvorila skroz, jer kad pipam tek tek se oseti ulegnuce i nije vise mekano. A dr Nikolic kaze sta ima veze sto se zatvorila fontanela?? Ma ovde se ne zna ko koga.... Inace nemamo vise pupcanu kilu, misici se zatvorili user posted image ja bas komentarisala mm vidi kolko mu je lepsi pupak

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
21.9.2018 20:46:52   
Ana RR
Mama Jo, jako mi je žao user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
21.9.2018 20:57:33   
Maraj
Mama jo user posted image
Ja legla sa S da probam da jr uspavam...
L se promenio...na gore... vristi, baca se, ne slusa...opet je pravio "probleme" u vrticu. Nije hteo da spava...mada i 2.dan im je bio danas sa spavanjem. Skroz mi je ok sto nije spavao
Treba da shvati da mora da spava i vrticu. Deda je isao po njega pa je on tako preneo. Moracu opet ja da odem do vrtica da vidim sta se desava..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
21.9.2018 21:12:26   
Misha i Ljisha
Maraj opusti se. Moja je jednom isla sa vaspitacicom kuci user posted image a vec je naveliko bila adaptirana. Imala dve godine. Zove me vaspitacica a ja nemam kako da dodjem po nju sa salasa. Kaze nema veze povescu je ja kuci znas gde zivim dodji po nju cim budes mogla. Mislim selo je pa je drugacija atmosfera svi se poznajemo. JA stizem a moja frajla ko prava kod svoje vaspitacice uziva. Kaze povela ju je da ne uznemirava drugu decu. I bio tako neki lud period da se to desavalo oko druge medjutim posle je lepo spavala. I prosle godine je relativno cesto spavala u vrticu. Jer je ona ranoranilac i ona se do 11 izmori i treba joj san. Mogla bi ona i sad da spava preko dana al velika je pa nece. Zato se zakuca uvece. Ma nju bih mogla komotno u 8 da stavim u krevet sto nekad i uradim. user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
21.9.2018 21:16:30   
vonavoj
Idi bre Ljisho!I moji polegali,M zaspao,mukica,preko dana slabo spava,sto zbog cimanja po sestre sto zbog nekog ludog perioda..Njih dve se sredile i legle.. veceras smo same..mm ima neku proslavu,sutra dolazi.Sad malo vreme za mene,gledam seriju,ne pamtim kad sam u 21 nesto odgledala..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
21.9.2018 21:52:05   
Rosita
Mamajo, moje saučešće, žao mi je.


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
21.9.2018 22:13:53   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Mama jo,  bas mi je zao.  :(Moje spavaju.  Ja se jos razvlacim.  Spremila sam deo rucka za sutra i tortu. Dolaze mi brat i sestra sa porodicama. Mozda mama i tata.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
22.9.2018 6:52:27   
pari
Dobro jutro! Ja od 5 budna...probudim se kad ona sisa i ne mogu vise da spavam...stalno razmisljam o svemu i svacemu...Dolaze mi danas moji i brat pa taman da se malo druzimo a mm ide na neku svadbu u valjevo...tek sutra dolazi...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
22.9.2018 7:27:18   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.  Mislila sam da spavam malo duze da spavam,  ali ne vredi.  Lose sam spavala. Sad cu da umesim mlince za rucak,  pa dok to odstoji do idee. Moje devojcice spavaju. Mm ode na posao. Ljiso,  kako ste?   

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
22.9.2018 7:38:59   
jess021
Dobro jutro, ja radim i danas!Mama Jo, bas mi je zao.Pari, mani se ramisljanja u ranu zoru, vidim po postovima da te nesto muci I mislim da to sto pre moras da resis, zbog sebe, a onda i zbog dece.Sanjice, bas si vredna🤗Ljiso, ni ja ne razumem to za vakcinaciju, zasto se svi ogradjuju. Isteraj bre to do kraja. Ako dete nema neku dijagnozu, a nema, zasto ga ne bi vakcinisali. A Nikolic je u pravu, samo mmr sa kks i crp-ok kod njega kosta oko 5000.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
22.9.2018 8:25:34   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
I ja sam lose spavala, mada se generalno lose osecam.
Sin i muz otisli na fudbalski turnir, sin se smorio sto i ja ne idem. Ali nisam bas u raspolozenju, a i morala bih macu da vodim mami na posao. Zao mi i nju ds cimam.
Mama Jo, zao mi je. Ljubimo te.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 22.9.2018 8:26:01 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
22.9.2018 8:38:50   
pari
Ivana,fizicki si lose?Ljisho,kako ste?Jess,vredna si i danas...Muci me nesto prilicno ozbiljno sto ne moze nazalost da se resi brzo...zivot...


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
22.9.2018 9:38:19   
vonavoj
Ivana,sta se desava? Sto si lose?Pari,moja koleginica ume da kaze "zivot je sranje",nekad nije sve na nama..a i kada jeste,ne znamo kako da resimo. Mi doruckujemo, M nocas od 4 do 6 nije spavao,ako zaspi u 21.on je do 4 naspavan..to su moja deca,uzas.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
22.9.2018 11:17:17   
IvanaSK RR
E nemam pojma, iskreno. Verovatno sam se podsvesno iznervirala oko te ciste na grudima. Noge ne osećam, toliko malaksale da je to uzas.
I na sve to uhvatim se da pravim kolac, stvarno sam budala.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
22.9.2018 11:36:25   
Sanjica26 RR
E,  jesi.  :D same sebi otezavam. Mislim da cu da se razbolim.  Trese me drhtavica. Uskoro mi stizu gosti 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
22.9.2018 11:58:57   
IvanaSK RR
Sanjice, uzmi makar Paracetamol ili Brufen da lakse prezivis dan.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
22.9.2018 12:16:24   
vonavoj
Od stresa Ivana,nadam se da ce biti sve ok. I ja moram da zakazem uz grudi,pogotovo zbog podvezivanja i onih grozdastih mlecnih zlezdi..ali rekao mi 6 meseci od porodjaja.Sanjice,uzmi ferveks ako imas, limunadu..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
22.9.2018 12:41:53   
Milena18
Dobar dan, mame!
Mama Jo, žao mi je user posted image
Ivana, nisam ispratila, kakva cista je u pitanju?
Meni došao brat. Posle svi idemo kod sveki na ručak, kad se M probudi.
Lepo provedite vikend, ženske. Neraspoloženima šaljem pozitivnu energiju.

Ivana, čitah sad u temi šta si pisala. Nadam se da će sve biti dobro.

< Poruku je uredio Milena18 -- 22.9.2018 12:44:10 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
22.9.2018 13:32:12   
Maraj
Dan mame. Kod nas burna noc. L je 2 sata plakao
Nismo znali sta mu je...na kraju nam je rekao da ga boli uvo pa ga je mm nocas u 2 vozio na institut
Eto, sad pije panklav. Negonsad prvi put procitah na panklavu da pise da se cuva na T od 2 do 8 stepeni. Pa to znaci u frizideru?!? Jel.vi drzite antibiotike u frizideru? Ja nisam do sad. Slucajno ovo procitah na kutiji....

Von uz dojki nije bas neki pokazatelj
Mojoj prijateljici je bio dobar. A na mamografiji maligno stanje...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
22.9.2018 13:35:03   
vonavoj
Panklav i amoksiklav idu u friz..ostalo ne.Bas ti hvala za uz😏znaci i na mamografiju se mora... pu,pu..daleko bilo..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
22.9.2018 15:06:05   
IvanaSK RR
Zavisi i kakav je uz, ako je bio los aparat onda je normalno da se desi. A na mamografiju salju žene preko 40 godina ili ukoliko dr smatra da iz nekog razloga treba da se uradi.
Evo sad i glava krenula da me boliuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
22.9.2018 16:51:45   
Maraj
Pa ja ne volim da pricam ovde o mracnim temama... al ona je imala ciste koje je kontrolisala uz. Na kraju joj je krv krenula iz bradavice. Na uz sve ok a na mamografiji bas i ne. Skoro su je operisali... tako da sam u njenom slucaju videla da uz nije bas pouzdan sto se grudi tice.
Hvala von za info. Ja nisam znala da moraju u frizider. Slucajno danas videh. Mada L nije do sad ni pio panklav
Pa jel mogu tako hladan da mu dam user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
22.9.2018 17:19:55   
Ana RR
Možeš naravno, šta mu fali. Ja sve držim u frižideru, čini mi se da lakše popije kada je hladno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here