|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 21:49:55   
vocicana
Da Depon siurup. Ja ne gledam to sto pise na flasici. Mnei sirupi stoje u frizideru nakon otvaranja, koristim dok ne potrosim, potpuno isti efekat imaju. To sam gledala kada je bio beba, sada vise ne.
Suzi grlim!!!!

< Poruku je uredio vocicana RR -- 11.2.2019 21:50:21 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 22:06:37   
vonavoj
Joj,suzi,mogu misliti kako ti je..i ja se jako vezem za prijatelje,dajem max od sebe,ali sam i naucila,napravila odabir prijatelja,ne vredi drustvo nam je grozno,danasnje vrednosti..Idem da spavam,M je jeo lepo ceo dan,veseo,dala sam mu paracetamol,da imamo mirnu noc,to svima zelim!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 22:07:45   
Rosita
Odlično, hvala, makar to nije povratio. Verovatno je njemu lakše i povraćao je i u bolnici kad smo bili, ali baš je neprijatno. Em ne jede, em povrati i to što jede, em kuću demolira. Nadam se da će sutra biti bolje.
Suzi, baš mi je žao. Razumem te, imala sam situaciju da me neko meni blizak razočara...
Pari, nek je i to prošlo... Videćeš sad šta dalje.
Odoh da jedem. Pozdrav mame.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 22:33:04   
Ivanka 75
Vidim ja da cemo se mi nakupovati sirupa na moru 😏
Suzi, pravi prijatelj te nikad u srce nece pogoditi. Ja sam sa najboljom drugaricom sa fakulteta zavrsila nakon sto me razocarala do bola. Ona je ta koja i dan danas prelazi ulicu na drugu stranu kad me vidi. Moj obraz je cist. I jos nekoliko osoba me ra, ocaralo poslednjih godina i rez je bio cist, bezbolan. Mnogo mi lepo kad nema nikoga da me povredju je i recima i delima. 
Suzi, proci ce to osecanje nemoci i izdaje. ❤️❤️❤️

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 22:33:56   
smeško
Joj, Suzi. Razumem. I ja sve srcem radim i ,,preradim''''.  Pari, nadam se da ti bivsi nije nesto iza ledja radio. Ja sam jutros htela J da vodim na vadjenje krvi i da odnesemo urin za analizu sedimenta i uk. I on se ispiski, ali i iskaki za dvojicu. Nalepim kesicu opet i to nam se razlije po peleni...i ostavim za sutra. Mame, zelim vam bar malo sna nocas. I decici i vama. Ja sa maskom, standardno poslednjih nedelju dana.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 23:24:29   
jance
Vece. Danas nam bio turbo dan koji je bebuska ladno prespavala. Morala sam ja u 4 po decu u skolu i vrtic jer se mm zaglavio sa prikolicom u nekom blatu na terenu. Vozila deverova kola prvi put u zivotu. U svom onom haosu ispred skole kad dolaze po decu. Pa vodila Kiku kod zubarke i oboje na aikido. Pa isla da kupim polovnu lezaljku ( dobila lepu cenu za jednu Inglesininu). Bebuska je sve uredno prespavala a sad se naravno bori sa snom. Ja mrtva umorna. Sutra su moji zubi na redu. Treba da snimim vilicu i da idem da mi izvadi lek i zatvori zub nadam se.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 0:34:49   
Misha i Ljisha
Dobro vece. I laku noc 😁
Von nadam se da ce nocas biti bolje. Eto upala usiju a lepo jede kao i onomad moj P.Rosi nadam se da ste i vi bolje. Ma nadam se da su sva decica bolje.
Pari verujem da ti pao kamen sa srca jer ste to konacno obavili. Kad ce se znati odluka?

Nama je bio duuug dan. Jedan od onih ko prezivi pricace. Bas je P bio izuzetno nervozan. Umorila sam se. 
Sutra D hoce u vrtic a ja necu da je vodim. Ostalo njih pet u grupi. Kazu nema ni vaspitaca svi bolesni. Spremacice cuvaju decu. Strasno.
Sefu se naglo obim posla udeset_ostrucio. Mislim jee super uspeo nam projekat al nemam pojma kako ja to da izvedem. 
Dijeta napreduje. Nisam poklekla 😎 ponosim se sobom. 
Idem. P se vec budio.  
Laku noc mame 

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 5:46:56   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Nije bilo nocobdija. Valjda to znaci da je noc protekla ok. 
Za 15 minuta krece akcija. Srcem kafu

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 7:04:31   
Maraj
Jutro mame. I ja srcem kafu
Ljiso user posted image za dijetu
Suzi....tesko je to...i mene su par njih razocarale. Mislim uopste. Ne samo u poslednje vreme. Poslednji slucaj....bas smo se druzili. Svi skupa i mm i njen m. Cesto razmisljam o njoj , o njima.... tesko mi je...al sta covek da radi...kad jednom pukne prijateljstvo, puklo je...i sad mi zasuzise oci...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 7:39:03   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Suzi, drzi se.
Von, Rosita, kako deca, vi?
Ja sam slinava, kijam, suze oci, sve i dalje isto.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 8:11:30   
vonavoj
Jutro!Antib i paracetamol su odradili da imamo.mirnu noc,cvileo je,ali ne puno. Od 2 doze vec nema slina.Ljisho,ti na dijeti,a ja tučem topli sendvic,ququ,necu skinuti ni gram sa mojom ishranom.Nema sanjice,odmara.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 8:19:06   
Misha i Ljisha
Von nista slatko evo vise od nedelju dana nisam pojela. Nisam grickala. Pridrzavam se. Slabo i sporo ide al nije mi tesko. Ja jako sporo gubim kg.no istrajacu

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 8:20:12   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Von, iskreno nista nisam odmorila. U nekoj smo jurnjavi.
Evo sad leskarim. Verovatno cu na sluzbu. Praznik je. Mm ode da sluzi. Deca spavaju. Idemo nas tri kod mojih na nekoliko dana. Mami da se nadjem.

Sve vas citam. Ali nemam kad u razgovorima da pisem.
Želim svima ozdravljenje.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 8:27:27   
bebilule
Jutro mame. Ja malo zakasnila na posao. Trajalo je dok smo M i ja otkopali auto iz snijega i leda i pročistili ulaz u dvorište - onaj s grtalicom opet prošao. user posted image
Ljisho, na početku je normalno da sporo ide, baš zato što si na toj bolničkoj. Unosiš malo kalorija i organizam će prvih dana mahnito čuvati zalihe. Krenuće to brže. Ja sam višak skinula na keto ishrani, baš sam lijepo jela, a kg spadali brzo. S tim da sam kombinovala jednom do dva puta sedmično tzv. post. Nisam jela od ručka do ručka, 24 sata. I to mi je baš prijalo. Isto imam IR.

Ima li snijega kod vas? Mi smo opet krenuli sa večernjim sankanjem i baš nam je bilo lijepo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 8:55:36   
Milena18
Jutro!
Sanjice, kako su ti noge, da li ti je prošlo to?
Ivana, pa tebi baš dugo traje, kao meni pre par meseci, samo što se kod mene ispostavilo da je bilo bakterijski pa mi je antibiotik na kraju pomogao. Nadam se da ćeš ozdraviti uskoro.
Ljišo, da vam dan današnji dan bude mirniji od jučerašnjeg!
Kod nas sinoć padao sneg, sad ga već više nema.
Moje dete sinoć otfikarilo sebi pramen kose. I to nekako nasred glave, užas kako je smešna. A ona sva oduševljena, kaže "mama, vidi kako sam lepa" 😂


< Poruku je uredio Milena18 -- 12.2.2019 8:58:00 >

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 9:17:12   
vonavoj
Bebi,uzivate na snegu.Ovde kisa i vetar.Milena,tako je i moja mladja,prvo barbike,pa sebi siske.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 10:05:23   
Maraj
Milena user posted image
Bebi a muz? Sto on ne priskoci u otkopavanju?! Sto ga stedite user posted image
Ja bi trebalo do dz sa S. Samo na merenje. Bili smo zadnji put u novembru . Kaze dr da smo davno bili pa da samo dodjemo da je izmeri i eventualno da se dogovorimo oko vakcine. Danas je tacno mesec dana kako je imala boginje...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 10:27:28   
smeško
Ah, Milena, tako sam se nasmejala.😁Evo moze i mene da osisa, samo da ne vucem vise ovu kosu do pola ledja.Odnela sam J urin jutros i vadili mu krv. Kaze laborantkinja da je urin malo zamucen. I mebi pao mrak na oci. Pijem kafu i grizem nokte cekajuci rezultate. Uz smo zakazali za cetvrtak na Zvezdari.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 10:29:51   
smeško
Maro, ja ne bih vodila dete samo na merenje ako do tog odeljenja imate iole dodira sa bolesnom decom. Nasa dr ume da radi na dve strane ili savesni roditelji sa bolesnom decom ulaze i na zdravu stranu. Kod nas tako duva vetar da je bas hladno. Htela sam u set_nju, ali ne verujem, jos pijemo ab i Niki i ja.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 10:44:08   
pari
Duva stravicno.necemo danas napolje sigurno...


Rosi,kako ste? Ivana, tebe bas dugo drzi 😔 Ljisho,svaka cas_t za istrajnost! Ja treba da dobijem ovih dana,samo mi se slatko jede...
Mm mi je tuzan dosta...sam je...dobro mu je na poslu ali kad dodje kuci,sam...za vikend sam...Ali sta da radimo...takav nam je sad zivot,svako se muci na svojoj strani...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 11:17:40   
bebilule
A ne Maraj, ja sam ti već poodavno u onoj grupi što sami otkopavaju auto i rade sve drugo - sami. Tj. razišli smo se. Već je to stara priča, navikla sam se i ok je skroz.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 11:30:43   
Ana RR
Hello user posted image šta se radi? Ja se ukočila noćas, ne mogu glavu okrenuti u levu stranu. Uff.

Kod nas užasno dva vetar i kao pada neki sneg. Bzvz je skroz.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 11:36:55   
Rosita
Dobar dan. Ja evo uspavala N. D mi ne ide u vrtić. Zdrav je, ali očito će i on imati nešto u brisu čim mu rade i dalje?! Očekujem večeras.
N nema T, to je dobro. Noć onako, ali svakako su loše. Pun je šlajma kao bure. Užas kako zvuči. Eto, ovaj put smo nakon par dana slina zaradili bronhiolitis. Rekli su na IMD ako se ponovi da dodjemo. Sad, ja cu videti sa dr ali sam stava da ne mrdamo nego da se lečimo sa ovim što nam je dato. Dobro je da smo krenuli sa ab.
Pari... zagrljaj.
Ivana, pa šta je to sa tobom ? Da uključiš ti aerius?
Svim pozdrav 💞

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 11:49:34   
smeško
Nije nam uopste dobar urin. Cekamo kod pedijatra. Ruke mi se tresu.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 12:03:55   
Rosita
Smeško🙁
Nemoj prerano suditi! Javi se posle dr.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here