|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 15:52:11   
Maraj
Mislis da je prebrzo? user posted image
11.1.je dobila. A zakazana vakcina je za 26.2.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 16:13:30   
vonavoj
Smesko,sumnjas na to? Ja pojma nemam sta je to...Maraj,ja mislim da je brzo..ja ne bi davala..nigde ne kasnite.i moj M jos nije dobio trecu dozu sinflorexa,hepatit..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 16:43:17   
Rosita
Smeško, navijam da je sve ok!
Šta znam, ja bih dala vakcinu. Nije živa vakcina, mesec dana je oporavljena... Ako dr tako kaže.
N je bolje, hvala Bogu. Živnuo je i igrao se, počeo jesti.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 16:51:10   
smeško
Von, cudno je da dobije inf.ovako veliki i da se tako vraca. Zakazali smo u privatnoj ordinaciji, pa cemo nastaviti u drzavnoj. Da ne gubimo na vremenu.Maro, nije to mesec dana od boginja nego od pojave prvih simptoma. To nije isto.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 16:52:07   
smeško
Ala mi seckaju ove poruke, kucam na telefonu.Mislim da je prerano, a ne samo rano.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 17:00:56   
bebilule
Joj opet klinci bolesni. Saljem vam zagrljaj i da se svi brzo oporave.Mene nesto slomio dan, guzva. Malo se restartujem pa na vazduh. Fakat ne mogu u kuci pa kakvo god da je vrijeme. 
Maraj, ja ti pojma nemam, ali valjda dr zna. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 20:05:29   
Maraj
Skroz sam sludjena oko te vakcine sada. Eno pisah i u temi "Pitajte pampers pedijatra" al pojima nemam sta je dr htela da kaze...ajd virnite pa mi kazite, kako ste vi razumele odgovoruser posted image

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 20:09:42   
vonavoj
Maraj,M je primio prvu dozu pentaxima 14.8.drugu dozu 21.11..znaci proslo je 3 meseca..ne mora na mesec dana da se prima.Mm jos nema,niti se javlja,na poslu je jos..mene pms drma,jos nisam dobila..ciklus na 40 dana,divan..kaze dr,ako je tako svaki mesec,to je ok..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 20:14:33   
Maraj
Von S je 6.11. vakcinisana. Druga doza i pentaxim i sinfloryx. Sad je dr zakazala 3.dozu za 26.2. Znaci nama ce proci tri i po...al eto samo stp imamo te boginje izmedju user posted image

< Poruku je uredio Maraj -- 12.2.2019 20:15:37 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 20:41:09   
pari
Maraj,ja bih verovatno kako dr kaze...


Smesko,kako ste?
Ja pokusavam da uspavam T pa onda M i tako,sve isto...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 21:00:25   
mama Jo
Dobro vece.
Ja uspavljujem devojke, pa idem na kupanjac.
Sutra imam neke obaveze na nsz, uveli su neke novine i sad vrlo cesto zovu na neke testove samoprocene, treninge... ma svasta. Mislim, stvarno jeste zanimljivo ali mi je problem jer nema ko da mi cuva decu, bas sad mm da jednom nedeljno izlazi sa posla zbog toga bas i ne moze. No...

Maraj, ni ja nisam pametna... videces sta ti sad opet dr ovde odgovori, i vidi jos jednom sa svojom dr...
Smesko, kako ste?
Pari, kako se ti drzis?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 21:30:00   
suzi kju
Ja mislim da bih ja odložila vakcinu, zbog imuniteta deteta, koji je posle varicela znatno u padu, a onda jos i vakcina.

Dobro vece, ja slazem ves, masina, oprala, osusila, lep, mekan, mirisljav 🤗Prvi utisci su ok 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 21:35:03   
smeško
Ne znam, Maro. Shvatila sam kao da bi i ona odlozila. Sa druge strane, kako da ne poslusas svog pedijatra i sta da kazes da odlazes sama? Jasno mi je sve. Pitajte jos nekog pedijatra pa odlucite. Jos bolje, pitajte nekog imunologa ako mozete. Tri put meri, jednom seci. Mnogi od njih po mnogim pitanjima imaju razlicita misljenja. Mi smo se vratili kuci. Ja sam se nesto potpuno izgubila u ordinaciji. Cak sam dala i N analize krvi.😣 Dobili Pancef sa velikom napomenom da radimo uz i idemo kod nefrologa. 

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 21:36:42   
smeško
Dala sam N rezultate umesto J. I shvatila sam kasnije, tek kada smo izasli. Lepota. Mm crkao od smeha, sta ce.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 22:10:24   
Rosita
Smeško, bebi je loš urin, tako? Išli ste privatno kod nekog koga ćete posećivati u Tiršovoj? Jesam li dobro razumela? I on vam je rekao to za uz? Radio uz? Izvini, iz delova čitam.
Maraj, očito se mišljenja razlikuju... Ja bih možda i podelila dilemu sa svojom dr. Formulišeš tako da ne ispadne da sumnjaš u nju. Kažeš set_ila sam se da su mi u vrtiću rekli da dugo posle boginja dete ima oslabljen imunitet i da treba dobro da se oporavi pre kolektiva, pa mi je palo na pamet da li i vakcine možda da pomerimo ili nema potrebe, izvinite, zabrinuta sam... Ne pametuješ, ne pokazuješ nepoverenje, nego tako uviješ. Možeš još da pitaš na sajtu moj pedojatar, nađi samo odg. temu.
N je bolje, sline se smanjile, ostalo šlajna da izbaci.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 22:31:00   
smeško
Bravo Rosi! I za sline i za taktiku!Ne, danas smo radili kontrolni urin i uk. Posto niej bio dobar, pravo kod pedijatra pa u Tirsovu. Ut radimo u cetvrtak, a kod nefrologa kada nam zakazu, ali pre toga cemo isto privatno kod nekog od njih da bismo videli ima li razloga da se uvodi neka profilaksa. Valjda sam i ja sada jasnija, stres me ubi danas posebno, ne znam razlog.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 22:54:09   
vonavoj
A sta je profilaksa🙄glupo pitanje? Zasto se ona uvodi,prvi put cujem taj izraz.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 22:57:32   
Rosita
To je preventiva, da ne dođe do bolesti.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 23:12:23   
jance
Vece. Imala sam ja na kraju zurkicu danas. Otisla da snimim zube - poljubila vrata - aparat u kvaru. 15min po mom odlasku se bebuska probudila i odlucila da nece vise dpavati pa mm vise nije mogao da radi. Zubarka mi zamenila lek u zubu, sad kaze da ce mi kopati onaj zub na kom je izvadjen koren jer mi desni tu jako krvare i tako.
Kika je dobila od kume 1000din i sad muku mucimo svi sa njom sta ona da kupi za tih 1000din a da joj se svidi.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 23:32:07   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

A sta je profilaksa🙄glupo pitanje? Zasto se ona uvodi,prvi put cujem taj izraz.


Uvodi se antibiotik na neko duže vreme, kao preventiva.

smeško, uz radite u Tiršovoj? I moj Marko ide u četvrtak.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 23:34:50   
smeško
Ne, privatno. Tu mozemo da zakazemo tek za mart.😣

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
13.2.2019 5:29:52   
vonavoj
Aaaa,hvala. Jadan mali,od rodjenja pije antib i ko zna koliko ce..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
13.2.2019 6:55:26   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Evo napravila dorucak P cekam da se prohladi. Noc stsndardna. Idemo na trening kad doruckujeml i spremimo se.  
Za rucak nem pojma staa cu. Smislicu usput. Obukoh P neki duks. Nedavno ga je nosio. Eno mali mu. Moram ga ptesvuci 😂 il je on pdjednom tolko porastao il ga je susilica skroz skupila nemam pojma. 
Nadam se da ste svi bolje

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
13.2.2019 6:57:48   
bebilule
Jutro mame. Sinoc sam zaspala u 21 sa sinom i bas sam se naspavala.
Smesko, kcerkica moje prijateljice je dobijala stalnu dozu ab do druge godine. Njoj su, jos dok je bila u stomaku, nasli neko prosirenje na kanalu i bila je sklona urinarnim. Kad su se odselili u Njemacku sredili su joj odredjenim gelom. Nisam upucena, jeste bila operacija, ali neka dosta blaza metoda. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
13.2.2019 7:40:03   
Maraj
Jutro i od mene
Bebi ja vec neko vreme legnem izmedju 21 i 22h. Ne znam kakava ce noc biti pa i ja legnem da odmorim
S nocas zezao nos. Zapusio se . Pa sam morala da ga cistim , al sa usnim noskom, zbog L koji je spavao....sad kad se probudi ocisticu joj sa usisivacem.
L sam poslala u vrtic. Ne kija vise i ne curi mu nos, al je zato zapuseniji

Ja pitah pre neki dan...nema milicicak, definitivno je pocela da radi, jel da...kako li stize...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here