|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 12:06:40   
Ana RR
Znaš kako, ja se moru radujem ne samo zbog mora i sunca već i zbog morske klope, vina... Marko voli da jede ribu na moru mnogo više nego kući pa onda gledam da to iskoristim. Mm i ja volimo da probamo svašta tako da mi je to uživanje koliko i kupanje i sunčanje. Ali nas je troje pa je lakše.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 12:08:50   
bebilule
Mi imamo neki specifičan ritam na moru. Ne odgovora mi hotel jer ne znamo gdje ćemo biti i kada ćemo se vratiti. Od kada je bio bebać izađemo baš rano i vratimo se uveče s plaže. Nema gdje nismo stizali, što s autom, što s brodom. E sad, neću ni da kuham na moru ništa osim nekog brzinskog doručka. Ja u frižider spakujem 7,8 zamrnutih jela koje sam kući spremila. To prebacim u ledaru kada stignemo. Ujutru kada izlazimo izvadim nešto za taj dan i sa sobom nosim voće i neku užinu (najčešće nešto što sam spremala za doručak ili sklepam neki sendvič njemu). S malom djecom je i nezgodno jesti u restoranu, ode on, boli ga uvo za jelo. U to sam se uvjerila. Po cijeli dan na plaži, vratimo se kasno, pojedemo taj ručak i to je to. Kada nestane to što sam nosila, ostanemo do 21 na plaži, naručemo nešto brzinski za klopu. Nisam opterećena nekom rutinom koju imamo kući, snađemo se. Ali mi ta gotova jela budu spas, niti obavljam neke nabavke, niti kuham, niti moram da sjedim u apartmanu. Kada odemo u kampere vjerovatno ćemo kuhati svaki dan nešto, onako vani na rešou. user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 12:10:11   
vonavoj
Slazem se Ana.i ja bi volela,da mogu da priustim. Ta prica,pa valjda 10 dana ne moram da kuvam,bi bila savrsena za savrsen odmor. Ali kad jedva skrpimo i za more,neko nema ni za to,pa cutimo i kuvamo tamo..i pored toga se potrosi min 300e.mislim na hranu.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 12:11:13   
bebilule
E da, Ana me podsjeti. Uvijek na moru rezervišemo koji dan za pijacu i ribu. E to spremam.
Na ovaj način stvarno dosta i uštedim. Ali znajući sebe, ovako bih čergarski i da imam milion. Prosto volim skitati, ne planirati i provoditi cijeli dan na raznoraznim plažama.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 12:16:24   
Ana RR
Von, ja sam u fazonu da ću radije ići na 7 dana ali da uživam tih 7 dana nego 10 dana pa da se stiskam. Ne razbacujemo se ali idemo da uživamo i odmorimo. Mada, obrni okreni, posle mora mi uvek treba još par dana odmora user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 19.2.2019 12:19:51 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 13:33:06   
branki*
ja nisam mislila da kuvam sarme ii pasulj..makarone,spagete,krompirice,supu,sendvice,virsle,ribu ili snicle...svakako ustajem ranije,a sa plaze podjem oko pola sedam,vec mi je dosadno,jer se ceo dan cvarim zbog boje i onda bih imala vremena da to brzinski spremim...ne znam..mada,lepo je i kad ne razmisljas,pa biras sa svedskog stola sta ces,od svega pomalo,primaknes se i odmaknes.ako bih ustedela 300 e,onda mi je ok.sa tim novcem bismo npr platili jednu kiriju u bgdu vise za sina.ili bih ih opremila za zimu..ispod toga,nije neka usteda..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 14:11:40   
Ana RR
Naravno, branki, nisam ni ja mislila na sarme i pasulj mada ima žena koje i to kuvaju user posted image sećam se jedne godine u Haniotiju je žena u vili preko puta naše kuvala kao da je kod kuće. Non stop se osećao luk. Ona je išla na plažu tek popodne posle ručka, muž ode sa decom ujutru a ona ostane da kuva, onda se oni vrate sa plaže, ručaju pa idu svo zajedno. Svaka joj čast, ja ne bih mogla.

Mi nikad nismo išli u all inc varijantu ali znajući sebe, brzo bi mi to dosadilo. Ok, lepo je jer imaš gomilu hrane ali više volim da obiđem restorane van hotela.

Evo ti primer cena: letos smo bili u Sivoti i ima divnih taverni. Jedna nam se posebno dopala i tu smo svratili više puta. Imaju fantastičnu grilovanu tunu koja je kao biftek velika, sa prilogom od blitve i krompira. Cena porcije 10 evra. To je smešna cena, sigurna sam sam da bi me to u Bg koštalo daleko više (pod uslovom da uopšte nađeš negde tunu). Porcija dagnji u sosu 12 evra. Mm se razbio. Ima i dečjih obroka ali to je uglavnom nešto pohovano pa izbegavam, naručim i za njega neku ribu, jeo je i tunu. Jedno veče smo imali neki popust tako da su nas dve porcije tune, dagnje, pola litre vina i limunada koštali 38 evra. Ja mislim da to nije mnogo. Ovde sednemo u neki restoran na roštilj pa nas košta skoro toliko. A ne mogu da poredim roštilj i morsku hranu. Naravno, ne jedemo svako veče u taverni, nekad naručimo samo giros ili picu. Izbalansiramo da nam bude ok. Ali da se potroši mnogo, potroši se. Na voće ode brdo para ali ne mogu mu odoleti jbg.

Kada je Marko bio mali nosila sam hranu, čak sam i kao Bebi nosila smrznuto za njega. Sad ne, jede što i mi a ako mu se ne sviđa ostaće gladan user posted image giros ne voli, suvlaki može da prođe.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 14:15:09   
Ana RR
Da, htela sam da dodam - letos je u našoj vili bio bračni par sa dvoje dece (predškolac i bebac od godinu dana) i oni su sami spremali hranu. Žalili su se da je meso užasno skupo i da nisu baš mnogo uštedeli.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 14:20:08   
branki*
znam,anciuser posted image u beogradu su tek restorani jako skupi...da kuvam po ceo dan ,ne mogu.ja volim da se izlezavam po plazi,ali mi nije problem dorucak,jer ustajem rano,niti vecera.
mi smo u kalitei bili kao u getou,hotel je van grada,ima svoje plaze,tu jedemo,tu je parkic za decu,tu je plaza,ne mrdas odatle..lepo je sve,ali dosadilo mi vise to mesto,a i htela sam malo da ustedimo kao.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 14:25:17   
Ana RR
Ma što bi išli u isto mesto kada je Grčka ogromna user posted image

I mi doručkujemo u apartmanu, meni nije ništa slađe od grčke fete i paradajza, ja to mogu da jedem svako jutro. Marko pojede jaja (na sto načina user posted image ) ili nešto iz pekare, ili hleb sa krem sirom i čokoladno mleko...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 14:39:20   
dunja RR
Ja isto mislim da za Grčku ALLinc nije dobra opcija, ono što sam čitala, em bude preskupo, em jednolično. Grčka kuhinja je divna, od ribe pa preko svega ostalog, treba biti gastronomad u GR.


Doručak isto u apartmanu, sirevi, salate, peciva, ručak nešto na plaži, večera taverna.

Krit me oduševio prošle godine svojom kuhinjom, mislim da ima lepšu kuhinju od ostata Grčke ili mi je možda dosta toga bilo novo pa se zaljubih, nekako je veći izbor, svega. Za mnoge specijalitete sam tek tamo čula. Nisam smela slatko da jedem zbog trudnoće, pa smo deserte zaobilazili, ali biće prilike da to ispravimo :-)

A Limnos me oduševio sa ribom i morskim specijalitetima, sve im je sveže tek upecano (otvoreno more, izobilje svega u njemu, nije izlovljeno), a opet to izobilje i dostpunost sveže ribe povlači i niže cene. Recimo porcija dagnji je na Limnosu 8 eura, znači za trećinu jeftnije od cene što je Anči napisala. ali i logično je jer su sveža riba i morski plodovi dostupniji. Sabljarka je oko 11 eura. I ostalo što sam poredila je tako za 1/3 povoljnije na Limnosu.

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.2.2019 14:41:45 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 14:41:24   
Ana RR
Suzi, šta je 8 evra za tako nešto! Sjajno! Baš bih volela da obiđem Limnos, zaljubila sam se samo slušajući te user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 14:42:08   
isidora88
Branki ako vas hotel izadje 1100e pun pasnion to je bas povoljno.  Nas sad ima petoro pa je naci hotel sa all incl.preko 2000e za sve nas.  Ali moja procena je da necetr ustedeti nesto puno. Mi smo recimo trosili oko 50e dnevno kad smo  sami spremali.  Voce,  pecivo, sok,  voda,  kafa na plazi, uvece one zezalice za decu, sladoled, kokice.  Mi uglavnom rucamo u restoranu,  bude meni za neku ok cenu i za 20-30e max svi jedemo.  I jos toliko potrosimo na dnevne potrepstine i decije zezalice. Uglavnok oko 1500e kosta letovanje kad sve saberem, jedino ako se ide van sezone moze za maltene duplo manje para da se lepo letuje. 

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 14:48:58   
branki*
isi,polupansion bi izasao toliko sa popustom ako se uplati ne znam do kad,mm to prati.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 14:50:06   
dunja RR
Anči, obožavam dagnje, a i sve ostalo iz mora user posted image

A za Tursku mislim da j dobra varijanta allinc, kod njih je po hotelima zaista raznovrsna kuhinja, i inače imaju dobru kuhinju, a opet, za manje pare je taj all nego u Gr. Neka, svako ima svoju računicu i prioritete.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 14:53:37   
branki*
dunjac,jeste,ali mm kaze da u tursku jedino avionom,onda bismo opet prosli isto..sta znam,razmisljali smo i o tome,da idemo u tursku avionom,podneli bismo,ali iscrpi nas ovaj bozin beograd i privatno sve.pojma nemam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 14:54:00   
Ana RR
Joj Dunjči, i ja user posted image jedva čekam!



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 14:56:11   
branki*
ja da sam sama,meni stvarno ne bi bilo bitno nista,sem mora.da imam studio blizu plaze,da je cisto,ma milinauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 18:19:25   
vocicana
Ja volim isto da skitam, da probam, mada ne esperimentisem sa morskom hranom, probala sam svasta, ali ne volim sve, daleko od toga. Sve bude ok, dete se sda ponasa potpuno drugacije, jede mnogo vise raylicitih stvari I uopste se ne opterecujem I necu, jer jedan je zivot, ne mogu da razmisljam.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 19:48:40   
nata11
Jooj kada mozete preskakati rucak 🤣


Ja na moru jedem po 5x dnevno jer ne izlazim iz vode. Nema sanse da preskacem obrok i zadovoljim se vocem.
I uvek probam gomilu novih jela.

_____________________________





(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 19:51:38   
nata11
Ne dovrsih post.


Grcki hoteli sa hranom... Nije to kao u Tunisu, Egiptu. Nisam zadovoljna. 



_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 20:19:35   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: nata11

Jooj kada mozete preskakati rucak 🤣


Ja na moru jedem po 5x dnevno jer ne izlazim iz vode. Nema sanse da preskacem obrok i zadovoljim se vocem.
I uvek probam gomilu novih jela.


Isto.i deca i ja😂😂cim izadjemo iz vode smo gladni..a ceo dan smo na plazi,poslednji idemo u sobu.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 20:22:40   
dunja RR
Mislim da su turski hoteli sto se hrane tice najbolji. Poredim sa Egiptom. U Tunisu nisam bila, ali mislim da je usluga u Eguptu bolja u odnosu na Tunis. Ne samo usluga. A u Grckoj rekoh, greota jesti u hotelu pored onakvog izbora taverni. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 20:42:58   
Ana RR
Mi naručimo na plaži klopu ako smo gladni mada ja ne mogu da jedem tada, više mi prija voće ili sladoled, smoothie... nešto osvežavajuće. Marku je dosadno iste sekunde kada legne na ležaljku pa odmah traži nešto da žvaće user posted image

U Sivoti smo baš kasno išli na večeru jer sunce zalazi tek oko 9, pola 10 (zavisi od plaže). Do 8 uveče prži sunce. Onda dok se spakujemo, stignemo do apartmana, okupamo se... užas, bude 11 sati. Onda smo poslednjih dana išli na večeru pravo sa plaže ili večeramo u restoranu na plaži, odemo u app i sredimo se pa izađemo na sladoled, vafle itd. Moji nisu preskakali vafle ni jedno veče user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 21:57:12   
gagana83


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mislim da su turski hoteli sto se hrane tice najbolji. Poredim sa Egiptom. U Tunisu nisam bila, ali mislim da je usluga u Eguptu bolja u odnosu na Tunis. Ne samo usluga. A u Grckoj rekoh, greota jesti u hotelu pored onakvog izbora taverni. 


Za Tursku ne znam, mogu da uporedim Egipat, Tunis i Grcku. Evo samo jedan primer - u Grckoj je od slatkisa bio izbor izmedju dva. U Egiptu je bilo nekoliko deset_ina razlicitih slatkisa (ali bukvalno) U Grckoj su za uzinu bili neki suvi kolaci i sendvici koje pravis sam i po zelji ih stavljas na toster. U Egiptu  jesenas - pica, sendvic, hot dog, takosi, pomfrit, krofne, palacinke, sladoled, kokice... ma svasta. I ako propustis rucak, mozes se fino najesti. E sad, mozda i nema smisla porediti jer smo u Egiptu bili u hotelima sa 5 i 4, a u Grckoj sa 3 zvezdice. U Tunisu smo bili u hotelu sa 3 zvezdice i bilo je nesto izmedju. Bese davno, i ne secam se tacno, ali znam da sam se ugojila na tom letovanju nekoliko kg :DE sad, da vidim tog ko bi smeo da ide u Egipat u hotel sa 2 zvezdice? Jos sa decom? Ja nikad. U Grckoj smo bili i u hotelu sa 2 zvezdice i usluga je bila vrlo pristojna. U Egiptu postoje hoteli koji imaju 5 zvezdice a gde je higijena upitna, toga u Grckoj nema. Na kraju, kad sve saberem, hoteli u Egiptu imaju bolji izbor hrane (ne nuzno i bolji kvalitet iste) i mnogo vise sadrzaja. I nize cene naravno. Ostalo je, po mom skromnom misljenju na strani Grcke. 



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pernod Ricard, nastavak podrške „Bitka za ...
photo
Beograd, 29. april 2024. – Kompanija Pernod Ricard i ove godine, osmi put za redom, donirala je sredstva za inicijativu ...
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here