|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2019
25.3.2019 18:16:58   
Sanidej
Nemaju ljudi para za pristojan sajt, sve spucaše na oglašavanje :) 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Letovanje 2019
25.3.2019 18:19:14   
vocicana
Kako mislis? Pa oni dobro rade, ali sajt je bas bez veze, bez reda I poretka, malo jeste nezgodno za info, dok se snadje. Nema detaljnije pretrage. Mada ja sam daleko od neke egzotike po Grckoj, zato rado citam postove od Dunje I Gagane.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Letovanje 2019
31.3.2019 14:59:28   
Maraj
Da li je neko letovao u Asprovalti i Stavrosu?
Mislili smo da suzimo izbor na ta dva mesta. Nikad nismo bili u tom delu Grcke. Jel ok za decu? Ima li neko preporuku, sta da gledamo od ta dva mesta?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Letovanje 2019
31.3.2019 15:13:27   
mama Jo
Nasi prijatelji 5 godina vec idu u Asprovaltu, njima se jako svidja, cak idu i u isti smestaj koji je blizu plaze.
Ja sam jedne godine bila u Nea Vrasni iz koje smo pesice setali do Asprovalte... nisam se tamo kupala, ali uvece tamo bude svasta, kao vasar, u toj glavnoj ulici. Vidim da dosta ljudi sa decom ide tamo.



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Letovanje 2019
31.3.2019 15:59:42   
Sanidej
Bio je suprug u Stavrosu i Asprovalti, ne bi se vracao. Nema one lepe tirkizne boje mora zbog koje volimo Grcku, vise lici na reku. Mi smo sa decom isli u Pefkohori, jos su male za ostrva

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Letovanje 2019
31.3.2019 21:06:19   
Maraj
Mi smo sa jednim detetom isli h Metamorfozis i u Kavalu. Sad nas je cetvoro...ne znam...bili smo mm i ja i na prvom i na drugom prstu. Ostrva smo isto obilazili dok nismo imali dece.
Taj deo Stavros, Asprovalta, nismo.
Ne znam kako je tamo, dal da gledamo to sa decom?

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Letovanje 2019
31.3.2019 21:53:56   
vonavoj
Maraj, topla preporuka za Jerisos. Treci prst. Pored Asprovalte smo samo prosli,mislim da plaze i more nije kao na prstenu..i ima talasa,vetra.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Letovanje 2019
31.3.2019 23:06:04   
Filadendronka
Maraj, mi smo bili u Asprovalti kad je beban imao godinu dana. Izleteo nam je super hotel sa P/P uslugom bukvalno par dana pred put i tako smo na brzaka otputovali. Asprovalta je lepa generalno, mada se ni meni samo more/plaza ne dopada. Tacno je i da ima vetra cesto, meni je to bas smetalo. Grad je ziv, ima park kod plaze, uvece bude onako uzurbano i veselo na velikom set_alistu. Stavros opet ima lepsu “vodu” i plazu u tom nekom centralnom delu mesta, ali nema neko klasicno set_aliste. Mi smo svaki drugi dan isli na neku za nas bozanstvenu plazu koja je udaljena od A  nekih 20-ak km ( tirkizna voda, nema guzve, beli pesak, mir i odmor od svega). Naravno, svi volimo drugacije stvari i imamo drugacije prohteve. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Letovanje 2019
31.3.2019 23:11:44   
mama Jo
Slazem se sa Filadendronka - sve zavisi sta zelite i kakvi su vam prohtevi. Nea Vrasna koja je odmah pored Asprovalte je, isto, cesto znala da bude veteovita i sa talasima, ali nisu to bili jaki talasi, moglo se kupati, jedino sto je voda bila onako sa travom.
Mi smo ove godine opet rezervisali Olympic beach... iskreno, nismo bas nesto presrecni zbog toga, ali tamo nam sad trenutno odgovara sve sto trazimo - veliki apartman sa pogledom na more (ide i moja mama sa nama pa nam trebaju dve odvojene spavace sobe), tamo smo bili pre 2 godine.
More nije nesto cisto, li je dugacka plaza, i idemo sa dvoje male dece, to je mesto koje je blizu pa necemo morati da nocimo u Makedoniji kao sto smo prosle godine kada smo isli na Sitoniju u Talatu. I ove god.smo malo u minusu sa finansijama pa nam ovo odgovara.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Letovanje 2019
31.3.2019 23:19:23   
bubulence
Mama jo, mi smo pre 2 god bili u Olimpic Bicu, apartmani 90m od plaze, vodili 2 babe (moju mamu i tetku mm😂). I bilo nam je sjajno... Voda nije cista, posebno popodne, ali kada udjes malo dublje bude ok... Sve ostalo je i vise nego odlicno... Nase komsije su svaki dan isli negde 4km od OB i tamo se kupali, kazu da je voda daleko cistija... Mi nismo proveravali ali moguce da jeste... 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Letovanje 2019
31.3.2019 23:22:44   
mama Jo
I nama je pre 2 god.bilo super tamo, jedino ta voda... ali, ne moze bas sve da bude sjajno user posted image
Nego, kada ste vi bili, u kom mesecu?
Mi smo tada bili u septembru, a sada smo rezervisali kraj juna... ave se nadamo kao u junu ce biti cistija voda user posted image

P.s. jeste, i nase komsije su isle, kazu u Nei Pori, i da je neuporedivo cistije. Nemam pojma

< Poruku je uredio mama Jo -- 31.3.2019 23:23:52 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Letovanje 2019
31.3.2019 23:27:33   
bubulence
Mi smo isli od 20.07.

Moguće da je u junu cistije, ovo je bas bila sezona u fulu. Ovi nasi nisu isli u Nei Pori, mada je tamo voda zaista cista, nego na neku divlju plazu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Letovanje 2019
31.3.2019 23:33:13   
Filadendronka
Meni je npr taj potez od Olimpika sve do mesta Nei pori prilicno bzv kada je boja vode u pitanju. Popodne uvek bude one travuljine i bas bude kao bara.  Ali opet na to potezu gomila porodica letuje tu sa decom, zbog velikog plicaka, siroke plaze, gomile zanimacija po ulicama. Ima svega za kupovinu, animacije i dr. Opet sve zavisi ko sta hoce. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Letovanje 2019
31.3.2019 23:41:42   
bubulence
Sigurno da ima i lepsih mesta za letovanje. Ali dobro raspolozenje, dobro drustvo (muz i deca), dobra organizacija i nema loseg letovanja...



(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Letovanje 2019
1.4.2019 8:54:03   
Maraj
Pih...znaci da odustanem od ta dva mesta. Pa jbg na more i idem zbog vode. Bezveze mi je onda to sto je more puno trave....jos L ce biti u plicaku gde se ta travuljina i zadržava user posted image
Von gledala sam 3.prst ali hotele
Mnogo mi to para. Jedino, nisam apartmane.gledala...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Letovanje 2019
1.4.2019 8:56:20   
medamisko
Crna Gora standardno.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Letovanje 2019
1.4.2019 9:31:19   
Ana RR
Maraj, vidite negde na Sitoniji. Lepe su plaže a imaš puno plažica van mesta koje su prelepe. Mi više volimo Jonsko more pa uglavnom idemo na tu stranu.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Letovanje 2019
1.4.2019 9:33:38   
mama Jo
I ja bih svakome preporucila pre na Sitinoniju
Mi smo ove god.tako morali iz vise razloga, posebno zbog novca..

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Letovanje 2019
1.4.2019 12:45:15   
bebilule
Ja rezervisah. Pelješac, kraj jula, početak avgusta, 10 dana. Kamp. Do tada moram skupiti od opreme šta fali. Za sada idemo nas dvoje, prijateljica se dvoumi, mlađi su joj klinci od M.

Maraj, meni je najbitnija čistoća mora. Ostali sadržaji, šetališta, luna parkovi i sl. mi ništa ne znače, čak me i tjeraju. Ali to je kod mene tako, ko ima veće klince odgovara mu.

< Poruku je uredio bebilule -- 1.4.2019 12:52:37 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Letovanje 2019
1.4.2019 13:28:42   
Maraj
Ja sam mislila ta dva mesta zato sto hocu da odemo autom tamo. Ali da se auto parkira ispred hotela/vile. Da ne idemo autom na plazu. Nesto ne migu da se pakujem sa njih dvoje u kola, pa na plazu.
Sitonija...pa jedino Sarti. Ima li jos koje mesto tamo da je plaza u mestu ok. Da ne mora kolima na plazu?

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Letovanje 2019
1.4.2019 13:50:23   
Filadendronka
Nikiti je skroz ok, ali ogromna je steta da ne obidjes plaze Sitonije koje su van naseljenih mesta. Stvarno ima bozanstvenih, ali isto tako te razumem da je sa detetom/decom nekad ravno samoubistvu sedati u kola svaki dan. Mi ove godine iskljucivo iz tog razloga idemo u smestaj na samoj plazi u Haniotiju i ujedno taman da vidimo i taj prst Halkidikija. Kazu da nije prici Sitoniji i Tasosu, ali videcemo kako ce biti. 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Letovanje 2019
1.4.2019 13:52:49   
jess021
I ja sam u problemu 😊


Ne znam ni otprilike sta da gledam ni gde. Nama treba apartman, na nekoj lepoj plazi. ...dajte predloge. Bila sam na Sitoniji, ali ne znam gde bi.  Nikiti, Neos Marmaras necu, Lagomandra je preskupa. ...sta ima jos? Jel neko bio u Vurvuru? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Letovanje 2019
1.4.2019 14:07:12   
mama Jo
Maraj to je i nama jedan od kriterijuma, nama su deca mala i stvarno mi je maltretoranje svaki dan na drugu plazu autom da idemo. Ovde smo odmah preko puta, terasa nam gleda na plazu. Vec sledece godine idemo negde gde je cistije more.

Jess, mi smo prosle god.obisli Kalamici i jako nam se svidelo, jedino sto je skroz dole pa je bas daleko...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Letovanje 2019
1.4.2019 15:04:32   
Ana RR
Filadendronka, Hanioti nema plažu. To što ima ne može se računati u plaži, iskreno. Mi smo bili davne 2007. godine, bili smo ili na jednoj plaži na kraju Haniotija ili smo se vozili dalje. Ja sam se razočarala jer ne postoji ni šetalište uz plažu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Letovanje 2019
1.4.2019 15:43:39   
vonavoj
Jess,Toroni😁

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Samo mami nemojte govoriti da ja tatu isto...
Da bi primerno osetili šta se dešava u duši deteta, pokušajte da zatvorite oči i da zamislite pred sobom dvoje vama najb...
Deco srećan vam praznik - danas je Vrbica!
Srpska pravoslavna crkva obeležava danas praznik Vaskrsenja Lazarevog ili Lazarevu subotu, uspomenu na poslednje čudo Hr...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here