|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreme za lice
16.2.2019 20:33:11   
Maraj
Ja danas spazih bore ispod ociju. Sminkala sam se i nesto sam se nasmejala. Kad ne padoh sa stolice...
Treba mi neka antirid krema. Inace imam 36god..ako je to bitno za antirid user posted image
Sta da kupim?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Kreme za lice
16.2.2019 22:11:59   
Rosita
Ja na to ne obraćam pažnju. Ne znam ni da l uh imam 😂. A kad ih budem imala, neka ih, jaka stvar.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Kreme za lice
16.2.2019 22:19:48   
vocicana
Malo borica nije na odmet, da izvinete unapred , jebes zenu bez bora , ta se ne smeje, ne mrsti se, odsustvo emocija. Ovako po neka lepa, neka stoji, a antirid evo neka koja je pristojna a fina. Imas sasvim solidne od Nivea q 10, ja sam licno uzela i DM antirid takodje q 10, cena je veoma pristojna, 15 ml je masa, vrlo sam zadovoljna teksturom. One su uglavnom masnije. Maraj, a ti pšosto volis Vichy, pogledaj i njihovu ponudu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Kreme za lice
17.2.2019 10:21:25   
gagana83
Bravo Voci!Ja imam bore, najvise oko ociju. Nisam ni primetila koliko ih imam dok nisam pre par godina radila japansko iscrtavanje obrva pa me cura koja mi je to radila slikala izbliza. Zaprepastila sam se. 


Odmah kupila antirid okoloocnu kremu,neku LRP sa retinolom i mazem je od tada. Na lice ne stavljam antirid, vec obicnu hidratantnu, takodje La Roshe Posay. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Kreme za lice
17.2.2019 10:30:15   
pari
Ja sam se posle ove trudnoce bas izborala,a nije da imam malo godina 😁 u sustini najbitnija je hidratacija, neke masaze za lice...super bi bilo otici kod kozmeticara barem par puta godisnje...za predeo oko ociju naci newto sto ti odgovara,bilo bi super probati...ja sam par puta imala reakcije na te kremice oko ociju (peckanje)...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Kreme za lice
17.2.2019 10:39:06   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Rosita

Ja na to ne obraćam pažnju. Ne znam ni da l uh imam 😂. A kad ih budem imala, neka ih, jaka stvar.

Rosi ni ja nisam znala da ih imam do juceuser posted image
Ne smejem se cesto ispred ogledala user posted image ovosam stavljala maskaru i nesto sam se zasmejala. Pa i me ni sad izgleda posle trudnoce, malo se osusila koza. A imala sam ranije mesoviti tip koze....
Voci da ...volim vichy al mi sad to skupo od kad imam decu. Ranije sam davala po 3000 za kremu za lice....sad mi to skupo...ostala sam samo na vichy micelarnoj vodi 3u1

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Kreme za lice
17.2.2019 10:41:57   
vocicana

IZVORNA PORUKA: gagana83

Bravo Voci!Ja imam bore, najvise oko ociju. Nisam ni primetila koliko ih imam dok nisam pre par godina radila japansko iscrtavanje obrva pa me cura koja mi je to radila slikala izbliza. Zaprepastila sam se. 


Odmah kupila antirid okoloocnu kremu,neku LRP sa retinolom i mazem je od tada. Na lice ne stavljam antirid, vec obicnu hidratantnu, takodje La Roshe Posay. 

Gagana user posted image
Nega obaveyno da, ali treba delovati lepo I u skladu sa godinama. Da uyivamo u lepoti, nije negovana zena ona koja nema ni jedne bore nigde, vec ona cija je koza poput somota, gde se ulaganje vidi, a te sitne smejalice I lepe linije ipak zenu cine zenom.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Kreme za lice
17.2.2019 12:39:54   
Rosita
Ne znam koliko te antirid kreme imaju efekta... 
Voci, slažem se.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Kreme za lice
17.2.2019 14:29:26   
Sanidej
Mogu poslužiti za svakodnevnu negu, o nekakvom sprečavanju ili peglanju bora, usporavanju starenja nema ni govora. 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Kreme za lice
19.2.2019 9:08:28   
emicaa
Ja se jos uvjek drzim Nivee alk moram ovih dana otici do apoteke da mi oni predloze neku.Treba mi neka za hidrataciju koze poput nivee ali da mi umiri kozu.Svrbi me i pojavljuju se neke crvene tacke.Dugo mi nije koza bila ovako haoticna

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Kreme za lice
19.2.2019 9:57:50   
Ana RR
Emice, moja preporuka je Avene a zbog tih crvenih tačkica možeš baš ovu što ja koristim. Lagana je na licu a umiruje, za suvlju je kožu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Kreme za lice
19.2.2019 23:02:20   
MasnaMasnica
Ja sam uzela skoro vichy slow age  alk night,meni se bas dopada. Super lice bude posle nje bas odmorno. A preko dana vec godinu dana koristom njihov mineral 89.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Kreme za lice
19.2.2019 23:06:39   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Emice, moja preporuka je Avene a zbog tih crvenih tačkica možeš baš ovu što ja koristim. Lagana je na licu a umiruje, za suvlju je kožu.


Ancice bravo za preporuku. Najbolje su. Jeste cena jaka ali sa razlogom. Mislim da trenutno na nasem trzistu nema bolje

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Kreme za lice
19.2.2019 23:22:15   
Ana RR
Bubi, ja je koristim već nekoliko godina, imala sam neki problem u vidu crvenila na obrazu pa mi je dermatolog preporučila. Odlična je.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Kreme za lice
19.2.2019 23:22:39   
veselicaa
Ja trenutno Niveu.Meni je bitno samo da dobro hidrira.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Kreme za lice
19.2.2019 23:27:39   
Mala Elena
Ja trenutno Eveline i Loreal wrinkle expert dnevnu, oko ociju Nuxe pre spavanja, nekad i vazelin, a nocnu nemam trenutno i nisam jos odlucila koju cu...


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Kreme za lice
19.2.2019 23:30:52   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Bubi, ja je koristim već nekoliko godina, imala sam neki problem u vidu crvenila na obrazu pa mi je dermatolog preporučila. Odlična je.


Ja sam je dobila na poklon i opasno se navukla... Evo sada je nemam par dana i koristim niveu Q10, sasvim je dobra ali posle avene... Moram ici sutra da uzmem... Vesi, nivea je za tvoju kozu sasvim dovoljnaa jer nemas problema

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Kreme za lice
19.2.2019 23:51:10   
Sanjica26 RR
Niveu koristim jako dugo i bas mi odgovara.

Sad sam za vece otvorila Niveu cellular filler. Mojoj koži prijaju njihovi proizvodi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Kreme za lice
20.2.2019 11:06:32   
pari
Ja sad koristim Nuxe koju sam dobila od rr 😊 meni se jako svidja tekstura i miris i koza kad je stavim...stavljam je i ujutru i uvece (kad se set_im 😉)



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Kreme za lice
28.2.2019 13:42:00   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Maraj

Ja danas spazih bore ispod ociju. Sminkala sam se i nesto sam se nasmejala. Kad ne padoh sa stolice...
Treba mi neka antirid krema. Inace imam 36god..ako je to bitno za antirid user posted image
Sta da kupim?


Pre neki dan sam se nešto slikala sa klincem, isto se nasmejala, i ostala baš zatečena (punim 38 ove godine) user posted image .
Meni su lepe te smejalice oko očiju, međutim, mislim da ako se ne mažu nečim, prosto će postati intezivnije brže nego što treba. Ne žilim da nestanu, samo da uspore. user posted image
Bila sam danas da uzmem Sebamedovu kremu za oko očiju.
Ja ustvari mislim da je stvar u masiranju tog dela prilikom nanošenja kreme, pa kakve god.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Kreme za lice
28.2.2019 14:18:14   
Sanidej
Caudalie roze linija za oset_ljivu kozu

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Kreme za lice
5.3.2019 11:43:04   
Peace*
Žene, koliko smisla imaju ove dnevne i noćne kreme sa hijaluronom?
Za telo koristim Mixa mleko za telo, i prezadovoljna sam. Sada sam gledala Mixa dnevnu i noćnu kremu za lice, taman odlučila da je to to, da ću da kupim, i onda me drugarica zbuni. Kaže, ništa te kreme ne valjaju (generalno, a ne Mixa), nego treba uzmati Serum sa hijaluronom. user posted image Onda sam naravno pogledala Mixa serum, piše 2x dnevno se maže. Ništa mi nije jasno. Vidim postoje i neki Filleri sa hijaluronom. Kad se to maže?

Mislim, meni generalno nije jasno kako postižem da sve to nanesem na sebe. Ja se i šminkam, i ne znam uopšte kojim redosledom bih sve to koristila, i šta ja ustvari sa svojih 38 godina treba zaista da koristim. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Kreme za lice
5.3.2019 12:36:09   
Sanidej
Fileri sa hijaluronom se ne mazu, ubrizgavaju se u kozu preko malih kanila uz primenu lokalnog anestetika. To je uobicajen tretman za korekciju bora koji rade dermatolozi. Bitno je da nadjete kremu koja Vam prija i koristite je za svakodnevnu negu. Same kreme, ma koliko se potencirao njihov "anti age" efekat (i cena uz to) nece podmladiti kozu i peglati bore..

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Kreme za lice
5.3.2019 12:51:31   
veselicaa
Ja stalno gledam onu Eucerin hialuron filler kremu i nikako da je kupim.Volim hidratantne kreme i uglavnom njih koristim,serumi su takodje super za hidriranje.Mislim da je hidratacija najvaznija,ali vidim da hvale i ove kreme sa hijaluronom.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Kreme za lice
5.3.2019 13:09:35   
Rosita
Peace, nije tema, samo da kažem da ja obožavam mixu. Sve njihovo mi je super. 

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...
Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here