|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
19.4.2019 11:19:22   
jance
Sirom testa. Veliki petak po tradiciji se jede tesko, barem kod nas slovaka... pravicu po onom receptu sa tastyja, ukuvano testo u mleko i preko narendani sir. Neka verzija americkog Mac&Cheese

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1276
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
19.4.2019 11:39:29   
Olga75
Veliki Petak je kod nas jako veliki svetac pa ako se nešto i kuva to je soparna čorba. Ja ću danas kuvati tunjevinu iz konzerve
Sutra je već druga priča, pisaću vam kako sam se dala u kuvanje user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1277
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
19.4.2019 12:31:55   
Sanidej
Prebranac

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1278
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
19.4.2019 14:46:29   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Olga75

Veliki Petak je kod nas jako veliki svetac pa ako se nešto i kuva to je soparna čorba. Ja ću danas kuvati tunjevinu iz konzerve
Sutra je već druga priča, pisaću vam kako sam se dala u kuvanje user posted image



Kakva je to corba? Mi ne slavimo ovaj Uskrs ali ga obelezim zbog pokojne svekrive. Tako da mi imamo spagete sa sampinjonima, sada trenutno farbamo celih 5 jaja😂 i pravim kolac 

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1279
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
19.4.2019 14:51:58   
Ana RR
Kod nas danas domaća pileća supica, pečeni karabataci i grilovane tikvice sa parmezanom. Zelena salata sa rotkvicama. I ginis pivo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1280
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
19.4.2019 14:53:18   
Ana RR
Bubi, pretpostavljam da je to posna čorba.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1281
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
19.4.2019 14:58:45   
Olga75
Bubulence, to -soparna- je ustvari posna, bez trunčice ulja ili bilo kakve masnoće. U vodu se ubaci: seckano povrće- šargarepa, peršun,celer,krompir, jedan ucelo crni lukac, posoli, doda se malo crvene paprike ili ako se baš bahatiš kuvanog paradajza, to se kuva i onda se ukuva šaka- dve pirinča. To je to, praktično bareno povrće sa začinima i crvenom paprikom.
Ane, ti si prema nama-meni koja sam jela ogavnu ribeštiju iz konzerve nevalala user posted image
Jedva čekam prekosutra, kako kažu zloguza sam sad kad ne mogu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1282
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
19.4.2019 15:00:41   
bubulence
Aha, hvala. Kuvam upravo slicnu corbu, samo ne stavljam crvenu papriku, sve ostalo isto. Pa cemo imati i za sutra


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1283
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
19.4.2019 15:04:02   
Olga75
To je ono ništa a na kašiku. Ja to uvek pravim na crveno jer onako bledunjava odaje utisak vode user posted image .


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1284
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
19.4.2019 15:07:41   
Ana RR
Oldži, mLogo se izvinjavam user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1285
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
19.4.2019 15:08:44   
bubulence



Mojoj deci je samo bitno da ima neke corbe. Bukvalno mogu glavicu luka da stavim u vodu i skuvam, bez zacuna one ce je jesti. Sve drugo je manje bitno. 

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1286
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
19.4.2019 15:22:26   
mama ivane
Przena paprika , supa domaca i dinstana pilea dzierica i bubci sa crnim lukom

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1287
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
19.4.2019 20:15:42   
vocicana
Danas smo ruckali dobro corb, za melspajz, za dete i mene, pohovana piletina, bila je savrsena, za muza gril belo meso, puno pomfrite i jedna vitaminska bomba od salate. Malo pre smo pojeli po parce neke coko malina torte, sada moze i pivo jedno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 1288
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
19.4.2019 21:17:50   
jance

IZVORNA PORUKA: jance

Sirom testa. Veliki petak po tradiciji se jede tesko, barem kod nas slovaka... pravicu po onom receptu sa tastyja, ukuvano testo u mleko i preko narendani sir. Neka verzija americkog Mac&Cheese


sad skontah sta napisah! ne jede se tesko nego tesTo user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1289
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
19.4.2019 22:01:05   
Ana RR
Hahaha razumela sam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1290
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
20.4.2019 10:57:51   
Ivana Djordjevic
Danas za desert baklava.... Njam njam


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1291
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
20.4.2019 16:00:37   
Olga75
Danas, obećala sam juče da ću vam pisati sam kuvala i kuvam do besvesti user posted image
Šunka, jaja, kobaja, ren, pekla sam uskrsni kolač, onda meso sa voćem, Napravila sam i rusku ( moji bi goozu dali za nju user posted image ), supa se još kuva. Napravila sam oblatnu. Keks rolat i tortica me još čekaju.
Sutra samo mladi krompirići, zelena salata i da ukuvam griz knedle u supicu.
Crkoh vam user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivana Djordjevic)
Direktna veza do poruke: 1292
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
20.4.2019 16:31:50   
bubulence
Olga ne nabrajaj dalje, nisi mi daleko😂.

Kod nas corba od juce, domace rostilj kobasice, mladi krompiri, krastavac salata sa belim lukom i pavlakom. 

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1293
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
20.4.2019 20:24:50   
Ivanka 75
Ana-Olga kolac sa vocnim jogurtom FENOMENALAN! Da, da, vicem na sav glas da je fenomenalan!
Pojela sam cak 2 pozamasna parceta! Ja koja ne jedem ni torte ni slatkise! 

A jos se nije ni propisno oladio! 👍

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1294
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
21.4.2019 11:35:32   
Olga75
Bubulence- tu smo i čekamo user posted image
Ivanka- drago mi je, priprema uzme 15 minuta, hlađenje par sati ali oooodličan je i ne može da se pogreši user posted image
ja grejem supu da ukuvam knedle i to će da bude ručak user posted image . Meso i zelen sam stavila u činiju pa u frižider, videću da li ću sutra napraviti soseve ( paradajz, višnje i beli luk jer nemam mirođije) pa eto ponovo ručak. Ma imamo čini mi se klope za celu nedelju user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1295
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
21.4.2019 12:58:37   
nata11
Salate, prilog od povrca i rize a mm sprema kobasice i piletinu. 



_____________________________





(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1296
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
21.4.2019 12:59:57   
Sanidej
Pitu s jabukama

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1297
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
22.4.2019 10:04:47   
Sanidej
Mekike

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1298
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
22.4.2019 12:24:54   
mama ivane
Pljeskavice od tikvica i kupus salatu

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1299
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
22.4.2019 14:25:24   
bubulence
Ostale mi kolenice juce od dorucka pa sam stavila pasulj da iskoristim i njih....

Za desert smo napravile vocnu salatu u grckom jogurtu sa chia semenkama... Savrseno ide uz pasulj😂😂😂

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR
Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here