|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: opremanje kuhinje
25.11.2014 9:56:38   
Trcosava
user posted image ja ne volim okrugle

To mi ostala fobija od stola koji moji imaju. Ono je doduše puno drvo i nije okrugao nego šetougaoni, ali dođe ti na isto. Em je ogroman za taj prostor, em stolice teške kao tuč. Ali dobro, to je kupovano pre nego sam se rodila i kao što rekoh puno drbo je, orah. Lebac ti kad udarim prstom o nogar stola ili stolice sve zvezde vidim!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: opremanje kuhinje
25.11.2014 9:58:55   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: big mum

Aj na trpezariske garniture pa na 1.stranici okrugli sto od 16.270,00.Vidiš imaš i nekog popusta.Baš je lijep.Ako ti odgovara uz trpezariju.
A za medijapan neznam,nisam se nikad susretala s tim.

ammm pa taj sto je od medijapana, mislim taj koji si postavila - furninani mdf (tj ovaj koji sam ja postavila, kapiram po adresi da je to taj isti)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: opremanje kuhinje
25.11.2014 10:05:51   
big mum

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: big mum

Aj na trpezariske garniture pa na 1.stranici okrugli sto od 16.270,00.Vidiš imaš i nekog popusta.Baš je lijep.Ako ti odgovara uz trpezariju.
A za medijapan neznam,nisam se nikad susretala s tim.

ammm pa taj sto je od medijapana, mislim taj koji si postavila - furninani mdf (tj ovaj koji sam ja postavila, kapiram po adresi da je to taj isti)



Aaaaa to je to,meni je to sve drvouser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: opremanje kuhinje
25.11.2014 10:09:13   
branki*
klik
klari,mi smo konkretno gledali ovaj.uyivo je jako lep i moze da se razvuce,pa bude elipsasti.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: opremanje kuhinje
25.11.2014 10:19:33   
big mum

IZVORNA PORUKA: branki RR

klik
klari,mi smo konkretno gledali ovaj.uyivo je jako lep i moze da se razvuce,pa bude elipsasti.


Baš je lijepuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: opremanje kuhinje
25.11.2014 10:26:30   
Klarita
Lep je Branki, on mi zapade za oko kad sam gledala sajt Forma ideale malocasuser posted image aliiiiii, meni se svidza onaj sto sam postavila i svi mi sad doju pa, onakooooouser posted image Jedino sto bih ja pravila sto, jer dodje dosta jeftiniji.

Jao, Trco, i moji isto imaju neko ogroman sa duborezima, cudom, od punog drveta...i stolice kao tuc...no kad smo kod stolica, je l'' imate neki sajt za to...ove na FI mi se ne dopadaju...

< Poruku je uredio Klarita -- 25.11.2014 10:27:54 >

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: opremanje kuhinje
25.11.2014 10:38:55   
big mum
Evo imaš ovde dosta slika pa biraj što ti srcu drago KLIK

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: opremanje kuhinje
25.11.2014 11:20:28   
isidora88
pogledajte ove stolove, meni su savrseni, oko 250eura su.
KLIK

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: opremanje kuhinje
25.11.2014 12:23:39   
branki*
user posted image
meni je ovaj sto skoro,pa idealan.mi ga gledali,bio u jednoj radnji kod nas,ali cena mu je bila blizu 40000,pa smo ga otpisali.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: opremanje kuhinje
25.11.2014 12:33:27   
Klarita

IZVORNA PORUKA: isidora88

pogledajte ove stolove, meni su savrseni, oko 250eura su.
KLIK

Isi, tenk ju veri mac...oni su mi blizuuser posted image mogu da konsultujem mm pa da se organizujemo i odemo da pogledamouser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: opremanje kuhinje
25.11.2014 12:52:24   
Štetica
Klarita pogledaj na sajtu fabrike Mita-Leskovac,nemogu da postavim link sa telefona. Imaju bas dobar izbor,a odnos cena-kvalitet je opravdan. Ja imam njihov sto i stolice vec 10godina i super je.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: opremanje kuhinje
25.11.2014 13:45:42   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Klarita

aliiiiii, meni se svidza onaj sto sam postavila i svi mi sad doju pa, onakooooo


Znam kako je to kad zapneš za nešto user posted image

Pogledaj kod ovih, vidim da ima bijeli okrugli sto, možda budu i stolice, ali ih nemaju na sajtu KLIK

A vidim da imaju i sto sa 6 stolica (doduše ovalni) koji kod nas u kompletu košta 570e KLIK tako da vrijedi pitat.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: opremanje kuhinje
25.11.2014 14:06:49   
Klarita
choopo, tenk juuser posted image Deluje mi super jedan, nesto ne mogu da ga linkujem, izlazi ceo sajtuser posted image no nebitno

Stetice, gledala sam sinoc njihov sajt, Mita namestaj, ali prosetacu do njih...blizu su miuser posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: opremanje kuhinje
16.10.2015 10:41:14   
Lisa Simpson
Žene ima li neka da je u skorije vreme kupila onaj aspirator što nema odvod u zidu, da li ste zadovoljne koliko jako vuče, i kolko često menjate filer jel to skupo? Nemam odvod u zidu a treba da renoviram kuhinju pa rezmnišljam da ga stavim, ima li svrhe? Imàm prozor ali volela bih aspirator.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: opremanje kuhinje
16.10.2015 10:46:02   
branki*
lisa,sta ti je to da nema odvod u zidu,gde se to gleda,kud ide onda cev od aspiratora?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: opremanje kuhinje
16.10.2015 13:14:49   
Lisa Simpson
Branki nema uopšte cevi nego vazduh samo prolazi kroz filtar i recurkuliše. Mislim da su ovi sa odvodom bolji ali nemam tu opciju jer mi zgrada nije tako sazidana, pa razmatram ovu mogućnost

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: opremanje kuhinje
4.7.2016 16:37:33   
nata11
Interesuje me vase misljenje user posted image
Krajem leta krecemo sa renoviranjem kuce. Kako ce kuhinja biti cela u jednom redu duzine 3 m ja ne bih stavila aspirator. Trenutno ga imam i mislim da ne sluzi nicemu osim sto pravi buku koja me izludjuje dok kuvam. Na bocnom zidu cu imati prozor koji bih otvorila na kipovanje a u deo iznad ringle smestila mikrotalasnu.
Kako ne bih napravila gresku interesuje me vase misljenje o aspiratoru. Da li ga koristite, kako je povezan (na dimnjak ili ima neku posebnu izduvnu cev) itd.

_____________________________





(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: opremanje kuhinje
4.7.2016 17:18:33   
marijana22
Meni je aspirator dobar kad nešto pržim, ribu, krompir, palačinke usmrdi se cela kuća. Pogotovo od ribe. A kad je ovo obično kuvanje u pitanju uključujem, alii kad nije uključen nije strašno

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: opremanje kuhinje
5.7.2016 6:18:31   
milicicak
Nato, meni je kuhinja cela u jednom redu i imam onaj tanak aspirator koji stoji ispod elementa, malte ne se ne vidi, jedino u tom elementu imam nesto manje prostora zbog cevi. Meni je aspirator spas, uvek ga ukljucujem kad ukljucim sporet :) inace, kod nas u stanu je pusenje dozvoljeno samo u kuhinji pa mi asporator mnogo znaci da izluftiram kuhinju kad nam odu gosti user posted image

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: opremanje kuhinje
5.7.2016 8:59:18   
IvanaSK RR
Mi nismo stavljali aspirator, imamo prozor iznad sporeta.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: opremanje kuhinje
5.7.2016 9:03:11   
Anck Su Nmaun
Meni je asp. obavezan, em sto mi skuplja mirise od kuvanja , manje unistava viseci kuhinjski deo parom..bar po mom misljenju. Iako mi je prozor blizu uvek ga palim.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: opremanje kuhinje
5.7.2016 9:12:06   
Khaleesi
Meni je na G kuhinja, donji deo je cokoladne boje, gornji delovi su boje sampanjca, ili bele cokolade user posted image friz je skroz crn, Gorenje, i sporet ima malo bele, a sudo masina belauser posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: opremanje kuhinje
9.5.2019 11:52:15   
Sarav
Zna li neko da mi kaže koliko se suše zalepljene pločice u kuhinji? Ne mogu da nađem na netu, a ovaj majstor ga pretera više. Od subote traje moja agonija sa kuhinjom i do danas je stigao do zalepljen zidnih, bez podnih. A i hodnik nas čeka 😒

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: opremanje kuhinje
9.5.2019 13:08:42   
Sanidej
Otprilike 3-4 dana

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: opremanje kuhinje
9.5.2019 17:41:46   
kamičak
Mozda i duze, jer je velika vlaga zbog kise

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here