|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2019 19:14:56   
Misha i Ljisha
Strasno :( nadam se da se cuda desavaju


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1276
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2019 19:21:54   
vocicana

IZVORNA PORUKA: Olga75

Juče sam čula da je ćerkica M tičera dobila meningitis i da verovatno neće preživeti, ako i preživi predpostavljaju da je oštećenje toliko da će biti "biljka". Curica ko lutka, prava, zdrava, tri i po godinice i eto sad.
Ništa mi nije dobro palo, sva sam od juče tužna. Ako nedaj Bože ne preživi pa oni će uraditi nešto i sebi. Jako mi je tužno user posted image

Strasan period u zivotu trenutno mi je sada, a kada ovo procitam, dodje mi da vristim na sav glas. Dusa moja zlatna. Neka joj Bog da zivot i neka se koliko mopze oporavi. Kako je to tuzno i strasno....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1277
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2019 19:27:24   
vonavoj
Da.da..voci..bas da covek zanemi..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1278
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2019 19:32:41   
vocicana
Kako te male andjele to zadesi, strasno sam slaba na decu, kada bih dobila po sili i potrebi sluzbe posao na decijem odeljenju momentalni otkaz bih dala.
Srce moje milo...user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1279
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2019 19:35:42   
Sanidej
To je po meni i najtezi teret roditeljstva, kad shvatis da sve sto ti znaci mozes da izgubis u sekundi. Neprospavane noci, grcevi, temperatura, nista to nije. U medicini je nazalost jako malo prostora za cuda. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1280
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2019 20:19:38   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Da.da..voci..bas da covek zanemi..
Joj,duša draga.Molim boga da sve to prođe i ozdravi.Baš sam se rastužila...


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1281
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2019 20:56:41   
Ivanka 75
Ako je za utehu... Moja svekrva je imala ovcije boginje i meningitis u isto vreme kad je bila mala, mislili da je temp od boginja kad ono meningitis. I to pre 60 godina...

Nadam se da ce se i ova bebana izboriti... 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1282
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2019 21:01:07   
kamičak
Nadamo se svi, sta drugo mozemo.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1283
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2019 10:49:08   
jance
PMS verovatno pa se skupilo.
Sinoc dosli prijtelji u goste na kafu. Ja odvela Ogija na rodjendan neki, i da jurim nazad da ne iskuliram goste. Dodjem kuci a mm sa tim covekom gledaju motore na oglasima. Hajd sto gledaju, nego sto se dogovaraju kako se mm da polozi za motor pa ce da kupi taj neki!!!! Reko sta???? Upravo sam se zaduzila sa kreditom, opteretila sam si platu skoro do pola samo da ga sto pre isplatimo, deca mi spavaju u sobi u kojoj budj svako malo probija i u sobi koja nije ni do pola dovrsena, mi spavamo na federima a ne na krevetu, u kupatilu mi vise dva patrljka umesto ogledala a ti bi da kupujes motor???? Nismo se vise videli sinoc ja i muz, morala sam po Ogija pa sam onda decu stavila na spavanje i srusila se od umora, nisam ni docekala da dodje iz radionice. Ali zato kad god bih se nocas digla, mozak na 1000 obrtaja zbog tog motora! Besna sam ko ris bila. Jutros ga pitam, kaze ma necu kupovati, sta ti je, nemamo para.... da li to znaci da kad budemo imali prve pare da ces kupiti? Kaze nece. Buncam. Svasta sam si namislila i nistaod toga nije tacno. Hajde vazi. Tako si i za kafe aparat rekao....

I tako sam mu jutros svasta rekla.... i da me ne kosultuje oko finansija ( nije tacno ili delimicno tacno) ali bitnije jeste da se potpuno udaljio od mene od kako se bebuska rodila. Odnose imamo jednom mesecno ( jednom nedeljno je bio minimum do sada a u braku smo 10 godina), ne secam se kad me je zadnji put spontano poljubio ili zagrlio. Gundja mi stalno kako nesto nije cisto ili sredjeno ko da sam spremacica.... zamera mi sto stalno gledam u lap top ili telefon, i u prisustvu gostiju i njega i rodbine i da njemu treba da sedim pored njega za stolom kad pije kafu ( ok postujem!) ali u generali smo se od rodjenja bebe jako udaljili. On ne smatra da je tako, kaze da se njegova osecanja promenila nisu.... da njemu zagrljaj ili poljubac nisu pokazatelji ljubavi, ja sam mu rekla da mozda njemu nisu ali meni jesu! I tako.... treba uskoro da dobijem...user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 1284
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2019 11:10:28   
Ana RR
Joj Jance... tačno znam taj period pred ciklus, pretvaram se u potpuno drugačiju osobu. Probaj malo da se izduvaš, prošetaj ako možeš, doći će sve na svoje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1285
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2019 11:13:15   
Sanidej
Pozitivno je to sto si rekla muzu sta ti smeta i tisti te, izgleda mi zene olaksamo sebi dusu jedino kad smo u pms.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1286
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2019 11:45:35   
vonavoj
Jance,muska posla..da mastaju da imaju svasta..ne obaziri se..moj masta da ima play station,kako da ne,nema ni kad da ga igra,a nema ni 500e za to😂😂😂ja samo kazem vazi,a bocka T kao kupicemo.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1287
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2019 11:46:56   
bubulence
Jance mozda tebi to sada tako izgleda jer si ti preopterecena obavezama. Slozicu se sa tm da poljubac i zagrljaj nisu pokazatelji ljubavi. Milion drugih stvari jeste... Neka si ti njemu rekla sta ti je na dusi, a posto on nije poceo da vice i pravi haos kao sto bi vecina muškaraca nego te je saslusao i objasnio, to je zapravo pokazatelj da si mu i dalje vrlo bitna... 


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1288
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2019 11:49:36   
vocicana
Gundja mi stalno kako nesto nije cisto ili sredjeno ko da sam spremacica.... zamera mi sto stalno gledam u lap top ili telefon, i u prisustvu gostiju i njega i rodbine i da njemu treba da sedim pored njega za stolom kad pije kafu ( ok postujem!) ali u generali smo se od rodjenja bebe jako udaljili. On ne smatra da je tako, kaze da se njegova osecanja promenila nisu.... da njemu zagrljaj ili poljubac nisu pokazatelji ljubavi, ja sam mu rekla da mozda njemu nisu ali meni jesu! I tako.... treba uskoro da dobijem...user posted image
oh kako smo sve iste...razumem te, proci ce sve, samo moras da izdrzis. Oh kako mi je krivo kada procitam ovako nesto, a manje vise sve mi zene se ovako osecamo, priznale to ili ne.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1289
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2019 12:48:44   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Gundja mi stalno kako nesto nije cisto ili sredjeno ko da sam spremacica.... zamera mi sto stalno gledam u lap top ili telefon, i u prisustvu gostiju i njega i rodbine i da njemu treba da sedim pored njega za stolom kad pije kafu ( ok postujem!) ali u generali smo se od rodjenja bebe jako udaljili. On ne smatra da je tako, kaze da se njegova osecanja promenila nisu.... da njemu zagrljaj ili poljubac nisu pokazatelji ljubavi, ja sam mu rekla da mozda njemu nisu ali meni jesu! I tako.... treba uskoro da dobijem...user posted image
oh kako smo sve iste...razumem te, proci ce sve, samo moras da izdrzis. Oh kako mi je krivo kada procitam ovako nesto, a manje vise sve mi zene se ovako osecamo, priznale to ili ne.
Slažem se,proćiće sve to,svi imamo svoju"žutu minutu".Prošle godine slavili smo 25 godina braka-srebrna svadba,kroz život smo svašta prošli...Doživeli,proživeli i preživeli...


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1290
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2019 13:00:05   
Sanidej
Svaka cas_t, takvi brakovi su danas retkost. Meni poljupci i zagrljaji itekako jesu pokazatelji ljubavi i privrzenosti.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1291
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2019 13:07:34   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Sanidej

Svaka cas_t, takvi brakovi su danas retkost. Meni poljupci i zagrljaji itekako jesu pokazatelji ljubavi i privrzenosti.
Hvala.Držite se skupa,život je takav...Evo spremamo se za školu.Ne pada kisa,oblacno,ali je toplo pa icicemo pešaka,12 minuta nam je potrebno do skole.Svima veliki pozdrav


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1292
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2019 13:26:21   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Sanidej

Svaka cas_t, takvi brakovi su danas retkost. Meni poljupci i zagrljaji itekako jesu pokazatelji ljubavi i privrzenosti.



Evo ove sekunde mogu da se set_im 10 ljudi kiji svoje zene grle u ljube 100 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1293
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2019 13:29:04   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Sanidej

Svaka cas_t, takvi brakovi su danas retkost. Meni poljupci i zagrljaji itekako jesu pokazatelji ljubavi i privrzenosti.



Evo ove sekunde mogu da se set_im 10 ljudi koji svoje zene grle i ljube 100_x_ na dan i varaju ih na svakom cosku, ponizavaju u drustvu itd... Meni to nije pokazatelj. Znaci mi, volim da me zagrli i poljubi, ali smatram da ima i milion drugih nacina da se pokaze ljubav

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1294
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2019 13:29:45   
bubulence
Ne znam sta bi gore... Otislo pola poruke, ne mogu da popravim sa tel 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1295
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2019 13:29:57   
flamingos


IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: Sanidej

Svaka cas_t, takvi brakovi su danas retkost. Meni poljupci i zagrljaji itekako jesu pokazatelji ljubavi i privrzenosti.



Evo ove sekunde mogu da se set__im 10 ljudi koji svoje zene grle i ljube 100_x_ na dan i varaju ih na svakom cosku, ponizavaju u drustvu itd... Meni to nije pokazatelj. Znaci mi, volim da me zagrli i poljubi, ali smatram da ima i milion drugih nacina da se pokaze ljubav
Tako je bubulence


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1296
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2019 13:44:33   
Duškić

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Jance,muska posla..da mastaju da imaju svasta..ne obaziri se..moj masta da ima play station,kako da ne,nema ni kad da ga igra,a nema ni 500e za to😂😂😂ja samo kazem vazi,a bocka T kao kupicemo.




Haha. Dobra si..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1297
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2019 13:47:07   
Sanidej
Pricam za sebe, u zivotu mi pri pomenu poljupca i zagrljaja ne bi bila asocijacija varanje, ponizavanje i slicno. Valjda se svako pronadje u onom sto mu je blisko..

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1298
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2019 16:37:00   
Olga75
Ja ću sad da se složim sa Bubi. Imamo neke poznanike, jako lepo smo se družili. Elem, on je bio : moja J, moja J, to ljubav velika. Tačno sam htela ovog matorog da prebijem. Čovek tu svoju ženu iz usta nije vadio. Da bi se prošvalerao,jer bogomoj on voli obe i tako čitav skandal od te velike ljubavi. Ma fuj.
Voli ti mene kad treba, nema potrebe da se naskačemo svaki čas pa nismo klinic zaime svega.
Eh, ta ljubav user posted image
a PMS, sreća pa sam pacifista i tako mantram u sebi kad bih i poštara polomila ko čačkalicu jer mi se učinio neljubazan.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1299
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2019 16:43:27   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Olga75

Ja ću sad da se složim sa Bubi. Imamo neke poznanike, jako lepo smo se družili. Elem, on je bio : moja J, moja J, to ljubav velika. Tačno sam htela ovog matorog da prebijem. Čovek tu svoju ženu iz usta nije vadio. Da bi se prošvalerao,jer bogomoj on voli obe i tako čitav skandal od te velike ljubavi. Ma fuj.
Voli ti mene kad treba, nema potrebe da se naskačemo svaki čas pa nismo klinic zaime svega.
Eh, ta ljubav user posted image
a PMS, sreća pa sam pacifista i tako mantram u sebi kad bih i poštara polomila ko čačkalicu jer mi se učinio neljubazan.
Slažem se sa tobom Olga.Pozdrav


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here