|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 11:37:21   
jance
I ovako cemo vise biti kuci sa njima nego u vrticu tu prvu godinu...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 12:56:05   
pari
Ne stizem da se javim...Von,kako ste sad? Ljisho,javni kakav ti je bio dan...Rosi,kako ste vi?Ana, mene izludjuje to sa JER...uzas jedan...
Nama vikend bio divan...subota Central park, nedelja plaza na okeanu...proletelo vreme...
Ivana,kako si ti?Puno puno pozdrava za sve!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 13:11:48   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Dobar dan devojke.
Ja sam u Bg-u sa djacima. Bili smo do muzeja vazduhoplovstva.
Sad idemo u Pozoristancu Puz.user posted image
T mi se javila. Super je. Sofi je u vrticu.
Budite dobro.
Uživajte.Ovde je lepo vreme.Pozdrav.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 13:43:46   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: jance

I ovako cemo vise biti kuci sa njima nego u vrticu tu prvu godinu...


Ako bude kao sestre bicu presrecna, J je isla u kontinuitetu po 4 nedelje,pa vikend bolest. T isto,samo usi.M od nocas nema temp,jedino sto je nervozan..Pari,plaza,okean.milina...Sanjice divan dan za izlet..i Maretu isto.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 14:02:02   
Rosita
Dobar dan!
Joj Ana, ja baš insistiram da se pravilno govori. Jer i je l, sve vreme, bih\ bismo, ma sve sam to usadila kod D. Nedopustivo mi je da tako priča učiteljica!!!
Nego, juče ja povela N bez kolica malo van, čekali smo tatu da krenemo da se N slika za pasoš. Drži me za prst ruke i hoda. Otišli do vrtića da vidimo liste. Danas opet bez kolica, duže, drži me samo za prst i hoda. Sad, on još ni ne stoji dovoljno dugo, brzo sede, nakon par sekundi. Vidim da bi mogao, ali još nije siguran. A on može u kolicima ihaj. Kad smo došli kući, odmah se makar malo pustio, jedan korak od kreveta do mene. Njemu je to napolju prijalo. E sad, da li ja to da praktikujem? Da đalo šetamo tako, da me on drži za prst? S obzirom da se nije još pustio.
Joj žene. Mi sutra test opterećenja mlekom 😬

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 14:06:47   
jance
Rosi pa naravno da mozes... brzo ce se on pustiti, to drzanje za tvoj prst i nije neki oslonac jak, da mu ne prija nebi hteo. A vala tako se i poste izmori pa bolje spava....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 14:09:23   
pari
Rosi,a kako se radi taj test opterecenja? Super sto hoce tako da hoda malo. Ja kad malo drzim T da hoda kao, ona posle 2 koraka sedne 🙂

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 14:13:26   
Rosita
Pari, najpre rade kožne probe i prate reakciju. Zatim pije, redom 1ml mleka, pa 2, 5, 10, 20, 50, 100 i koliko može od 200 ml. Sa 20 min između za praćenje reakcija. Jedan dan smo u bolnici, pa se to nastavlja kod kuće i čujemo se sa njima. Stariji sin mi nije dobro reagovao u ovom uzrastu.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 14:20:13   
pari
Razumem sto te je strah...Mozda ipak sve bude u redu. Dobro je da ste 1 dan u bolnici,ako bude nesto,tamo ste...Veliki zagrljaj za vas!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 14:48:43   
Misha i Ljisha
Rosi ja sam ubedjena da ti N nece tako reagivati kao D.


Mame meni je danas tako prijala voznja do Bg. Super mi bilo. Kao oslobodjena 😂
Evo dernja se moj. Ja za koji min imam cas. Skuvala rucali. Veceras opet cas. Sutra casovi prvo Bg. I tako. Svasta imam stizem za sad sve. Al stisloo me opasno. I ja ne volim jer i jel kad se mesaju

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 14:50:48   
Ana RR
Rosi, i mene bi bilo strah :( nije svejedno. Drugarica je klinca vodila na takvo testiranje samo je kod njih gluten bio u pitanju. Sve je dobro prošlo. Držim fige da bude sve ok i kod vas.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 15:18:47   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Rosita

Pari, najpre rade kožne probe i prate reakciju. Zatim pije, redom 1ml mleka, pa 2, 5, 10, 20, 50, 100 i koliko može od 200 ml. Sa 20 min između za praćenje reakcija. Jedan dan smo u bolnici, pa se to nastavlja kod kuće i čujemo se sa njima. Stariji sin mi nije dobro reagovao u ovom uzrastu.





Moj sestric i dalje reaguje posle prvog gutljaja... 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 15:19:36   
Ivanka 75
Samo pocne da se previja od bolova, kasnije nu kaka bude crna. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 15:45:32   
vonavoj
Ljisho,kako je tm snalazi sa P?Rosi,da bude sve ok!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 18:05:49   
Misha i Ljisha
Von super su. Zezaju se ceo dan. Mislim lako je tako. Ni krevet nisu namestilo ni sudove iz sudomasine izvadili ma nista. Al dobro bitno da mu ne pravi neku frku

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 18:22:45   
Ana RR
Poludeću od glavobolje. Danas me druga strana boli, pulsira.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 18:26:24   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Von super su. Zezaju se ceo dan. Mislim lako je tako. Ni krevet nisu namestilo ni sudove iz sudomasine izvadili ma nista. Al dobro bitno da mu ne pravi neku frku


Hahha..tako i moj,ja odlepim..Kad mi kaze nisam mogao da im dam veceru od M..grrr.reko a sta bi bilo da kuvas.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 18:32:50   
Misha i Ljisha
Pa da ja stigla u 13h i odmah za sporet i spremanje


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 18:41:06   
vonavoj
Kad si blesava..trebala si da kazes naruci😂😂😂Mi zene smo lude..sta sve uradim sama sa troje dece.on ne moze 2 dana sam.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 18:44:55   
Misha i Ljisha
E bitno da ga cuva. Rasirili su ves. Eto to su uradili 😂 sve pet. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 19:36:18   
Rosita


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Kad si blesava..trebala si da kazes naruci😂😂😂Mi zene smo lude..sta sve uradim sama sa troje dece.on ne moze 2 dana sam.



Što kaže jedna poznanica, ako me pita gde je ručak, ja, uvređeno i oštro- pa da, gde je, zar nisi doneo ?! 😁

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 20:11:21   
pari
Ovo bas tako treba uraditi! Kad mi kaze,pa ti to bolje radis...ili ti si navikla,ti to brzo...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 20:21:24   
vonavoj
Mi smo krive,navikle smo ih..a njima se moze.Mada mm nikad,ali nikad nije pitao zasto nema rucka,niti rekao prljavo je,njemu je sve potaman😂nije zakeralo..mislim da moze tona vesa da stoji,sudova,a ne bi rekao..bilo bi mu cudno,ali ne bi nista komentarisao.Sto sam srecna,T mi se ugojila 2.5 za mesec dana,a J 1kg..i moja T jr mrsavica kao Sanjicina..ali dogurala je do 29.3kg..vidim da ima stomacic,reko aj na merenje..na njenih 138,sad je super.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 20:45:14   
Sanjica26 RR
Žene, dosla sam sa ekskurzije i sredjujem kucuuser posted image
Cekam sad mm da dodje od svojih i da odem sa kumom na klopu. Zvala me je. A ja sam mrtva umorna i sutra me ceka naporan dan

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 21.5.2019 20:52:41 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 20:55:22   
vonavoj
Eto,i ti luda,sredjujes kucu,pobecice negde. I ja danas usisavala,brisala sve..cim je M spala temp.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here