|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 21:01:49   
Maslacak15
dobro vece zeneuser posted image i za ovo vazi krilatica " gvozdje se kuje dok je vruce"..... Kad ih naviknete naopako posle je ziva muka promeniti ustaljene seme. Ili ako okrenete iz drugog ugla : sto bi se oni uopste menjali kad im je dobro? Ja sam to od starta isla otvoreno i bila kritikovana od mnogih zena s moje strane familije verovali ili neuser posted image Koje su se plasile, " pobecice mi momak" zato sto sam naopaka. Sigurno je kritika bila iz najbolje namere. Ja to nisam radila ni i kakvog feminizma nego iz zdrave logike. Nikako nisam kapirala sto sam se ja to " rodila sa peglom", pa da mi " ne bude tesko".... Daleko od toga da ja ne peglam, ali pegla i on i nije moja obaveza a da njegova ne bude. Oboje imamo isti stepen obrazovanja, oboje radimo puno radno vreme, deca su zajednicka, sto bi ja imala i decu i domacinstvo a on ne?? I tako i jeste, ali tako je bilo i pre nego sto smo dobili decu.
I nisu oni ni glupi ni nesposobni, samo im tako odgovara. Najvise volim te price " ne umeju". Ja postujem muskarce kao pol i ubedjena sam da oni mogu sve samo kad oceuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 21:11:25   
Sanjica26 RR
Von, meni se usisavac cuje kao avion. Samo sto se ne ugasi. I tamo gde je najprljavije usisava brzinom svetlosti. Uzas. Treba da kupimo nov.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 21:12:28   
flamingos
Odmorite malo drage moje.Za nas uvek ima posla po kući


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 21:12:48   
vonavoj
Moj pere sudove,usisava,ukljucuje sve masine,kupatila,pegla svoje kosulje,pantalone,jedino sto nista ne zna u kuhinji,ali nista..osim jaja😂😂

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 21:14:56   
pari
Mame,da li znate da li se onaj jednostavni cokoladni kolac drzi u frizideru ili napolju? Tj.kad se jede?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 21:17:28   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Moj pere sudove,usisava,ukljucuje sve masine,kupatila,pegla svoje kosulje,pantalone,jedino sto nista ne zna u kuhinji,ali nista..osim jaja😂😂
Super,moj dragi ništa od toga ne radi,i ne tražim.Rasporedim i sve stignem,obzirom da nisam zapošljena sve ja-kuvanje,peglanje,sređivanje stana,vodi dete u školu,dovodi,domaći sa njom radim.Stigle malo godine...ali mora se.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 21:23:05   
vocicana

IZVORNA PORUKA: pari

Mame,da li znate da li se onaj jednostavni cokoladni kolac drzi u frizideru ili napolju? Tj.kad se jede?

Pari, meni obicno ostane napolju, na sobnoj, jer ode brzinom svetlostiuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1057
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 21:24:50   
pari
Ja sam ga stavila.u frizider posle pecenja (ne odmah,nego posle 2h)...onda bolje da ga izvadim sad? Ako cemo ga jesti za 2h

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1058
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 21:57:45   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Evo poradih heheh.. Po kuci. Sad tek posao. Treba da sednem za komp.


Ma radi mm kad vidi da treba ili kad se ja uvece komiram jednom.il dva puta nedeljno sa P zajedno u 19h 😂 sve popali masine skloni. Ves razvrsta. Zna i da kuva i odmeni me najcesce subotom a neretko i nedeljom. Vec ono zdrava logika. Ja sam kuci pa eto ja to poradim iako realno radim (i vise od njega i zaradjujem i vise radim😂) al eto kuci sam jelte. 
Uglavnom. Sad na posao. Uf a opet ujutru u 5 ustajem da krenem za Bg oko 6.  Treba i da perem kosu. Mm vodio D na citanje i pisanje pa na hokej pa je isla sa njim u streljanu na njegov trening. Vratili se a ona koma.  Spavaju. Svi smo mrtvi umorni valjda. Al eto ja jos ne smem u krevet. 
Idem vreme tece. Ne smem da zabusavam

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1059
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
21.5.2019 22:08:42   
flamingos
Laku noć svima.Želim vam lepe snove.Krećemo na spavanje.Sutra ustajemo rano,pre podne naš đak ide u školu.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1060
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 6:34:16   
flamingos
Dobro jutro mame,hajde da pijemo kaficu.Želim vam lep i uspešan dan.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1061
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 7:14:05   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Jos uvek lezim. Mm sprema Sofi za vrtic. Sad cu i ja polako. Crkva slavi pored skole, pa idem po decu. Vodim ih u crkvu.
Inace mrtva sam umorna. Kako ste vi spavale?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1062
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 7:19:01   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Dobro jutro. Jos uvek lezim. Mm sprema Sofi za vrtic. Sad cu i ja polako. Crkva slavi pored skole, pa idem po decu. Vodim ih u crkvu.
Inace mrtva sam umorna. Kako ste vi spavale?
Dobro jutro,lepo,uživajte.Evo ja da budim našu ćerkicu da se sprema za školu.Pozdrav i lep provod vam želim.Naspavala sam se,nadam se da si uspela da se odmoriš.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1063
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 7:37:15   
Maraj
Jutro mame. Moji muski odose u vrtic i na posao. Ja oko S. Evo kso da ce zaspati opet. Ne znam sta joj je. Ni doruckovala nije.
Ljiso ja nikako da skapiram sta radis u bg-u...kakva obuka? Jesi to nasla neki posao? Promaklo mi...
E i ovaj moj zna sve. Nikakvo zakeralo nije. Ja sam zakeralo. Meni sve smeta. Kad kuca nije usisana. Kad imam tonu vesa za peglanje. Kad je kujinja neuredna. Prasina... a mm ...njemu nista ne smeta. Pa me najcesce zbog toga iznervira,sto mj nista ne smetauser posted image eto...kazem da sam zakeralo...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1064
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 8:04:56   
Duškić
Dobro jutro.
I ja moje poslala u vrtic, cerka ide na izlet a pada kisa, bas bzv. A odlozili ga 2x.
Inace juce jurnjava celog dana i tako.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1065
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 8:06:00   
vonavoj
Maraj,tako i mm i ja!Proslo 30h bez temp.nego kao da se osuo po stomaku,mada sam ga nocas u vrecu stavila,mozda mu je bilo toplo...i obukla mu neki bodic koji sam dobila..praticu..svakako xe se povuci.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1066
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 8:10:34   
Sanjica26 RR
Maraj, vracala sam nekoliko stranica unazad, ali nisam videla tu informaciju.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1067
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 8:19:49   
Duškić
Jao , sto mene glava boli , od ovog vremena garantovano.
Maraj iscitah tvoj razgovor sa vaspitacicom.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1068
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 9:11:17   
Filadendronka
Sanjice, dobro me podset_i da je Mladi Nikola, treba da cestitam drugarici posto to slavi njena porodica. Maraj, pisala sam u temi o vaspitacici, super da si obavila razgovor i sad ti je mirnija glava. Pari, blago tebi sto si u US i imas prilike da vidis taj svet preko okeana. Ja sam na faxu imala mogucnost da odem na razmenu, ali tad sam bila protivnik dalekih putovanja. Sad bih i u Tanzaniju otisla. 🤣 Voci, Ljiso, Von, kako su deca? Ostale mame grlim! 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1069
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 9:13:49   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: pari

Ja sam ga stavila.u frizider posle pecenja (ne odmah,nego posle 2h)...onda bolje da ga izvadim sad? Ako cemo ga jesti za 2h


Pari, ja ga ne stavljam u frižider jer je mnogo ukusniji dok je topao. Mm ne čeka ni da se ohladi user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 22.5.2019 9:44:04 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1070
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 9:16:34   
Maraj
Da da...pisah tamo u temi. Toliko sam se lose osecala da mi je bilo muka. Nisam mogla da jedem. Od naprtosti sam imala utisak da cu se srusiti.
Kad sam obavila razgovor u vrticu, ledja su mi mokra bila. Zato kad sam dosla kuci, momentalno sam ogladnela.
Tek tad sam osetila glad. Nadoknadila sam sve sto nisam jela user posted image

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1071
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 9:26:56   
Ana RR
Dobro jutro, inače. Moj sinak i ja doručkujemo, pa da se bacamo na poslove. On ide na čas engleskog, domaći nema tako da je free posle. Mm otišao na kontrolu kod neuro-kardiologa. Ja dobila jutros i konačno me glava ne boli!

Maslačak, potpisujem user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1072
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 10:10:31   
kamičak
Dobro jutro, ova kisa me izludi nacisto

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1073
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 10:26:05   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: pari

Ja sam ga stavila.u frizider posle pecenja (ne odmah,nego posle 2h)...onda bolje da ga izvadim sad? Ako cemo ga jesti za 2h


Pari, ja ga ne stavljam u frižider jer je mnogo ukusniji dok je topao. Mm ne čeka ni da se ohladi user posted image



"Anin kolac" user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1074
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 10:43:52   
Ana RR
Duškić user posted image

Prolupala sam user posted image poslala dete na engleski kad on se vraća posle 10 minuta (u komšiluku je). Kaže Mama poslala si me sat vremena ranije! user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here