|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lepe vesti - 2. deo
24.5.2019 18:06:50   
flamingos


IZVORNA PORUKA: jess021

Iskreno, nisam se nesto udubljivala u detalje ovog zakona, apsolutno se slazem da je krajnje vreme bilo da i kod nas postoji ova mogucnost, ali isto tako moram da prokomentarisem da stvarno nije u redu nekome reci ne lupetaj!! 

To sto neko nije iznosio detalje o svom zivotu isto tako ne znaci da mu je sve bilo med i mleko.
Upravo tako,bravo.I hvala ti što razumeš da nisam ništa loše mislila,a kamoli da vređam ikoga.


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Lepe vesti - 2. deo
24.5.2019 19:16:24   
Filadendronka
Takodje smatram da Flamingos nije nista lose mislila, vec je samo prokomentarisala da se otvara jos jedan prostor za malverzacije. To sto nije istakla pozitivnu stranu ne znaci da je protivnik. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Lepe vesti - 2. deo
24.5.2019 19:56:59   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Takodje smatram da Flamingos nije nista lose mislila, vec je samo prokomentarisala da se otvara jos jedan prostor za malverzacije. To sto nije istakla pozitivnu stranu ne znaci da je protivnik. 

Upravo tako draga moja Fil.Hvala ti puno.Stvarno nisam ništa loše mislila.Grlim vas,ljubite dečicu


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Lepe vesti - 2. deo
24.5.2019 20:30:25   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Takodje smatram da Flamingos nije nista lose mislila, vec je samo prokomentarisala da se otvara jos jedan prostor za malverzacije. To sto nije istakla pozitivnu stranu ne znaci da je protivnik. 




👏 Bravo

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Lepe vesti - 2. deo
24.5.2019 20:32:33   
flamingos
Bubulence-hvala.


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Lepe vesti - 2. deo
24.5.2019 21:51:54   
lesli
Flamingos, zao mi je sto ste to prosli. 

Neverovatno mi je prosto da neko ko je imao takvo iskustvo ima takav stav po pitanju ovoga, narocito da to bude prva pomisao.
Mozemo da vodimo diskusiju gde su potencijalne zloupotrebe, ali ja potpisujem da je zloupotreba bilo mnogo vise dok zakon ovo nije prepoznavao nego sto ce ih biti u buducnosti (jednostavno kada je nesto zabranjeno imate iskljucivo crno trziste, kraj price). Ali toj diskusiji nije mesto u ovoj temi. Ovo je lepa vest, ma sta ko mislio o tome, jer je to nada za odredjen broj ljudi da ce ostvariti svoju najvecu zelju!
Ja ovim postom zavrsavam diskusiju na ovu temu...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Lepe vesti - 2. deo
24.5.2019 22:00:27   
flamingos


IZVORNA PORUKA: lesli

Flamingos, zao mi je sto ste to prosli. 

Neverovatno mi je prosto da neko ko je imao takvo iskustvo ima takav stav po pitanju ovoga, narocito da to bude prva pomisao.
Mozemo da vodimo diskusiju gde su potencijalne zloupotrebe, ali ja potpisujem da je zloupotreba bilo mnogo vise dok zakon ovo nije prepoznavao nego sto ce ih biti u buducnosti (jednostavno kada je nesto zabranjeno imate iskljucivo crno trziste, kraj price). Ali toj diskusiji nije mesto u ovoj temi. Ovo je lepa vest, ma sta ko mislio o tome, jer je to nada za odredjen broj ljudi da ce ostvariti svoju najvecu zelju!
Ja ovim postom zavrsavam diskusiju na ovu temu...
Ne komentarišem više na tu temu.Misli ti šta god hoćeš,imaš na to prava.O zloupotrebi sam i mislila,daleko od toga da sam protiv toga.Svakako da je lepa vest.Ne vredi dalje polemisati...Samo mi i dragi bog zna kroz kakvu golgotu smo prošli,a onda se nađeš ti,sa uvredama.I misliš da sam nečovek...Ma,suvišne su više reči


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Lepe vesti - 2. deo
24.5.2019 22:04:39   
lesli
I jos samo da dodam kamicak (koja je prva pokrenula ovu diskusiju), flamingos i svi ostali koji na ovo posmatrate iskljucivo kao na paravan za razne mucke zamislite samo da ste u situaciji tih ljudi - da vam treba surogat ili donacija, da li biste i tada gledali na to kao “u al’ ce neko da se ovajdi”???
Sumnjam. Nego biste se hvatali kao davljenik za slamku.Ako cemo tako vec sada sa VTO je bilo dovoljno prostora za mucke. Ko meni garantuje da moje jajne celije nisu uzeli i prodali nekom ili jednostavno dali nekom rodjaku nekog zaposlenog sa klinike. Ili mm spermu? Ili mozda gotov embrion? Oni su meni rekli izvadili smo toliko celija, toliko se oplodilo, toliko prestalo da se razvija. Na aspiraciji sam spavala, pristup laboratoriji i njihovoj dokumentaciji nemam. Ostaje im samo da im verujem. Na kraju krajeva, verujem da jos uvek ima Ljudi (namerno veliko slovo). 
Eto sada sam definitivno zavrsila na ovu temu...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Lepe vesti - 2. deo
24.5.2019 22:37:01   
flamingos
Obraćam se redakciji sa molbom da proveravate komentare i ne objavljujte one koje imaju uvredljiv sadržaj.Hvala.


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Lepe vesti - 2. deo
27.5.2019 23:06:52   
vocicana
Zamolicu da se sa prepucavanjem prestane , narocito u ovoj temi! Tema su LEPE VESTI, svakako, misljenja su razlicita, za nekoga je to dobro, za nekoga nije, upozoravam!
Bez uvredljivih obracanja, bez napucavanja, svi pisu kako misle.
U suprotnom, vracam na Pravila koriscenja foruma Ringeraja!


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Lepe vesti - 2. deo
27.5.2019 23:20:27   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Zamolicu da se sa prepucavanjem prestane , narocito u ovoj temi! Tema su LEPE VESTI, svakako, misljenja su razlicita, za nekoga je to dobro, za nekoga nije, upozoravam!
Bez uvredljivih obracanja, bez napucavanja, svi pisu kako misle.
U suprotnom, vracam na Pravila koriscenja foruma Ringeraja!

Tako je.Izvinjavam se ako sam iole bila nepristojna ili nekoga uvredila.Poštovaću pravila i teme,a i rešila sam da ne ulazim ni sa kim u raspravu.Lepo poželim svima dobro jutto,laku noć,pitam za dečicu,pišem šta sam kuvala...i milina..Srdačan pozdrav draga voci.


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Lepe vesti - 2. deo
28.5.2019 6:53:25   
vocicana
Sve je u redu. Flamingosu ja vas sve mnogo volim, ne ynamo se, ali volim sto ste svi tu, ovo je druzenje i samo zelim da postujemo celne stvari i uzivamo.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Lepe vesti - 2. deo
28.5.2019 8:03:07   
lesli
Voci, ako smatras da sam preterala, obrisi postove. Znam da je tema lepa i bezveze je kvariti, samo ne mogu da se ne iznerviram kada neko na takvu vest reaguje sa onakvim stavom. Obaska sto pojedine nove clanice koliko sam stekla utisak na 90% tema dodju i napisu nesto tipa “slazem se”, “hvala draga” i sl. ili post koji je inicijalno pokrenuo diskusiju (potpuno neprikladan ovoj temi), a ocito sve zarad sakupljanja postova da bi se osvojila nagrada.
Mislim da je i Nata iz istog razloga odreagovala onako kako je odreagovala....

Ps. Nemam nista protiv novih clanova (i ja sam medju novijima), ali imam protiv takvog prikupljana postova koji realno krse pravila jer nisu sadrzajni i napisani su samo u cilju sakupljanja istih

< Poruku je uredio lesli -- 28.5.2019 8:08:20 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Lepe vesti - 2. deo
28.5.2019 8:48:06   
lesica
Deder, šic iz teme user posted image user posted image

Mislim da je svima jasno da je po sredi više nesporazum, i trenutno više nego emotivno reagovanje. A ovaj način komunikacije zna samo da oteža stvar jer često napisano bude drugačije shvaaćeno.
Stoga vas redom molim da ovde piskaramo o lepim stvarima, a gore ispisano ćemo prebaciti u odgovarajuću temu, jer tema kao tema (na stranu lična osećanja ) zaista nosi sa sobom kako ratzličito mišljenje, tako i niz nedoumica.


Ajmo lepe vesti user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Lepe vesti - 2. deo
28.5.2019 9:27:40   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Sve je u redu. Flamingosu ja vas sve mnogo volim, ne ynamo se, ali volim sto ste svi tu, ovo je druzenje i samo zelim da postujemo celne stvari i uzivamo.

Dogovoreno,od reči sam -što ćeš i videti.Ljubim vas i grlim sve


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Lepe vesti - 2. deo
28.5.2019 9:33:42   
flamingos
Važi,samo lepe vesti.Isprebacujte na drugo mesto(što se mene tiče-možete i pobrisati postove).Moja je greška što sam se uopšte upustila u raspravu.Ljubim te.


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Lepe vesti - 2. deo
18.6.2019 22:55:39   
vonavoj
Udaje mi se kuma,drugi put!! I Micko je prohodao!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Lepe vesti - 2. deo
18.6.2019 22:59:28   
Ivanka 75
Srecno kumo! 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Lepe vesti - 2. deo
18.6.2019 23:01:08   
vonavoj
Zasluzuje svu srecu sveta i decu! Sa prvim nije imala nista😭

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Lepe vesti - 2. deo
18.6.2019 23:08:15   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Zasluzuje svu srecu sveta i decu! Sa prvim nije imala nista😭



Bitno je da nije ostala u proslosti i da ide napred u zivotu! Puno srece joj zelim! 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Lepe vesti - 2. deo
18.6.2019 23:15:35   
vonavoj
Uh,3 godine joj je trebalo da se trgne..onda je prosle godine nasla posao,oslabila 15kg,pre 2 meseca prestala da pusi....upoznala dragog.Mnogo promena.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Lepe vesti - 2. deo
18.6.2019 23:23:44   
bubulence
Bravo i za Micka i za kumu ❤️❤️


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Lepe vesti - 2. deo
18.6.2019 23:32:53   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Udaje mi se kuma,drugi put!! I Micko je prohodao!
Bravo za Micka,kumi želim puno sreće


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Lepe vesti - 2. deo
19.6.2019 6:55:55   
pari
Super von, divne vesti!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Lepe vesti - 2. deo
19.6.2019 7:10:26   
jess021
Von, bravo za kumu, Nek joj je sa srecom! 


Bravo za M!!!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here