|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
23.6.2019 23:00:07   
Filadendronka
Mamite, bas su vas stisle te temperature po ovoj vrucini. Nadam se da cete konacno to pregurati. Duskic, uhhh, pa bas nezgodan pad sa trotineta. Bas svima neki nezgodan period sa decom. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
23.6.2019 23:00:41   
pari
Da,uzasan potop danas...a i svaki dan sto kaze Maraj
Ja nesto uznemirena...lezim...ne mogu da zaspim...pomalo tuzna,sve me sastavilo

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
23.6.2019 23:19:36   
Filadendronka

Pari, nije ti lako, mnogo toga imas na pameti. Ali glavu gore, moras da budem jaka zbog svoje dece.
IZVORNA PORUKA: pari

Da,uzasan potop danas...a i svaki dan sto kaze Maraj
Ja nesto uznemirena...lezim...ne mogu da zaspim...pomalo tuzna,sve me sastavilo



(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
24.6.2019 2:32:44   
smeško
Kad ustanes da jedes breskve u pola tri nocu.🙄


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
24.6.2019 7:40:58   
pari
Sanjala sam svasta nesto bezveze...i jos ovo bljak vreme...a nas dve same danas i sutra do popodne...
Smesko, breskve su mljac 🙂 
Naravno T mi se opet mnogo budila...stvarno ne znam sta cu sa tim budjenjima i nespavanjem...
Ivanka,kako je devojcica? Maraj,vi? Sanjice,kako si ti? Kako ostali?
Puno pozdrava!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
24.6.2019 8:16:02   
vonavoj
Jutro!Pari,bebe sve oset_e..i tvoju nervozu mozda..i ja tvrdim da budjenje ima veze sa dojenjem,iz mog iskustva...kad sam im prekinula sa godinu dana,mnoogoo bolje su spavale,da ne kazem prespavale. Ja sam ukinula jer sam krenula na posao,one u vrtic,nocno nespavanje je ubistvo.Sanjice,kako si?Duskic,bas polomio ruku?Ja sam bolje,zvala sinoc homeopatu,i evo kao rukom odneseno.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
24.6.2019 8:40:22   
smeško
I moje iskustvo sa budjenjima je takvo da su prestali cim sam prestala da ih dojim. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
24.6.2019 9:15:29   
pari
Da,sigurno oboje oset_e moju uznemirenost iako to ne zelim...Ja nemam razloga da ukidam dojenje tako da ce mi ocigledno biti tako kako je...a nocu ni ne znam kako bih ukinula pogotovo sad kad smo sami...mozda kad odem u Ameriku pa da probam sa mm...iako ce biti tesko jer ona prvo treba da se opet navikne na njega...videcu...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
24.6.2019 9:24:42   
jess021
Jutro mame!


Maraj, Ivanka kako su deca?
Moje su u vrticu ostale placuci jer su u drugim delovima vrtica zbog raspusta, jedva cekam da odem po njih. 
Pari i ja zamalo da se vidimo u subotu na Strandu, nadam se da cemo sledeci put imati vise srece.I kod nas je bio potop, sve je mokro.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
24.6.2019 9:27:51   
vonavoj
Pari,ti nemas potrebe.ne radis..a za odvikavanje,nije mi niko pomogao,sama sam..Jess,najteze mi pada to kad je raspust a one moraju da idu sve vreme..vaspitacicam je najbolje..nase imaju ukupno 2 meseca odmora..strasno...ceo jul ne rade,2 nedelje u junu i 2 nedelje u avgustu..a imaju i 2 nedelje oko Ng i 2 nedelje oko uskrsa.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
24.6.2019 9:32:55   
Maraj
Jutro mame.
Mene glava rastura. I ja konstantno imam T 37.3 ne znam sta je ovo...
S kaslje. Inhalirala sam je. Nervozna. Sad je zaspala al je kasalj budi...
Ĺ od jutris place, zali se da ga uvo boli. Dal je moguce? Dadoh mu brufen. Suze mu isle koliko se zalio da ga uvo boli. Inace pije antibiotik. Stvarno cu da odlepim vise. Nije mi dobro od ovih bolestina.
Cekam posle podnevnu smenu pa da odem sa decom u d.z.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
24.6.2019 9:56:48   
vocicana
Dobro jutro, sto Lesica jednom rece, egzoticni letnji virusi, u svim godisnjim dobima imamo po neki takav egzoticizam. Sacuvaj mboze. Moje dete kaslje vec nekoliko jutara onako zrelo puno, ali valjda ce na tome i ostati, mene svrbi grlo, ali nece nista biti.
Bili smo na bazenu neki dan po prvi put od rodjenja njegovog, on je ciktao, uzivao, smejao se, nije iz vode izasao.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
24.6.2019 9:58:37   
Ana RR
O bre Maraj, pa vi ste pošteno nagrabusili user posted image mukice male...

Pari, pa jel možeš da joj izbaciš nekako noćno dojenje? Ona je već velika za to.

Joj koliko sam umorna. U subotu svadba, baš me smlatila vrućina. Bili smo na brodu restoranu i mislila sam da neće biti toliko vruće tamo ali skuvali smo se. Uveče kasno došli, dok smo se okupali, mm i ja vratili Kesića da odgledamo i legli tek u 1. A juče ujutru rano ustali zbog plivanja. Danas ne znam gde udaram.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
24.6.2019 9:59:14   
Ivanka 75
Dobro jutro, ispisa post i on ode
Bese burna noc,, temp konstantno. U 10 popila sirup, u 11 pocinje da bunca i place. To buncanje od temp je pocelo prosle god, nesto najstrasnije sto u zivotu dozivljavam, ne mozes da pomognes, nemocan si, samo zagrljaj, stegni srce dok se ne smiri. Pisacu vam o tome nekad... 
I u tom buncanju i skakanju i ustajanju ispovraca se oko 11. Mi mislimo povrati i sirup. Mm dezurao do 2 jer sam ja pala s nogu ceo dan. Do tad imala 37.5. Oko 4 38.3 i ja joj dam sirup pa je odspavala do jutros. Njena dr radi pre podne pa cu sutra da je vodim, imala danas temp ili ne. 
Jutros nema temp, sad merimo pa da idem na posao. 
Pari, grlim te i ljubim, samo smireno. 😘
Maraj 😘

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
24.6.2019 9:59:37   
vocicana
Samo polako Anci, bila si lepa kao lutka.
Odmorices se.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
24.6.2019 10:14:42   
Ivanka 75
Anci, bitno da si svadbarila, sad odmaraj sa zadovoljstvom 😊

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
24.6.2019 10:39:00   
smeško
Anci, gde su te slicice?

Ivka i moji buncaju sa povisenjem T. Mm tako zna kada je vreme za sirup. Jezivo je. Javi kako ste prosli kod dr. Sutra je vodis?Maro, ne znam sta da ti napisem. Od cega toliko kaslje? Curi li joj nosic?M se probudio sa zapusenim nosem.😥 A u nedelju on ide u kamp.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
24.6.2019 10:40:14   
smeško
Jocai skace po ruci i poslah pre vremena.
Htela sam da pitam za Sanjicu. Kamo si danas?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
24.6.2019 10:40:47   
smeško
Kako si? Ala izgresih.🙈


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
24.6.2019 10:54:36   
Ana RR
Voci user posted image

Joj Iv, što mrzim temperaturu i bolest user posted image mom Marku jako brzo skače temperatura, za čas ode na 40, a užasno teško se obara. I uvek povraća kada ima temp (za to je zadužen mm - sve mogu da podnesem ali povraćanje... user posted image )

Nadam se da će danas biti ok i da se temp neće vraćati.

< Poruku je uredio Ana RR -- 24.6.2019 10:55:30 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
24.6.2019 10:56:05   
Ana RR
Smeško, sličice na fotoaparati i telefonu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
24.6.2019 11:14:31   
smeško
I sta sad?😂

Treba li da ti saljem br?!😂😂😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
24.6.2019 11:22:35   
Ana RR
Hahahahaha user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
24.6.2019 11:27:12   
Maraj
Ne curi nos S. Ponekad, jako malo. Mislim da sad kaslje od inhalacije..ne znam ni ja... i krci joj nekad , verovatno kad se ne iskaslje do kraja, pa da joj krci...ma pojoma nemam. Jedva cekam posle podnevnu smenu.
Ne znam ni zasto se jutros L zalio na uvo

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
24.6.2019 11:47:36   
smeško
Naravno, Maro. Javi sta su vam rekli.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here