|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2019 22:17:08   
Ana RR
Oldži moja, sve znam... user posted image mene ta tuga često obuzme. Moje dete ni sestru ni brata, ni tetku ni ujaka, nikoga... ja sem mame i tate više nikoga nemam. Mm ima brata kao i da ga nema. I to je to...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1451
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2019 22:23:23   
Rosita
Razumem vas. Ali bože zdravlja, imaće u životu prave prijatelje na koje će moći da se oslone ❤



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1452
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2019 22:30:53   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

I zabu ucim da bude svoja sto je vise moguce. 
I tvoja Marija ce biti snazna, pa ima majku aamzonku 😊

Bebo, Ivanka user posted image user posted image
dođe čeljadetu tužno, kad shvatiš da nemaš nikoga, možda imaš al ipak
Znam moja Marija, ma to je bre zidina, stena, postojana je al i njoj će jednom trebati oslonac. Miš moj lepi, znam da može da se izbori al došlo mi je nekako tužno

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1453
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2019 22:33:59   
Sanjica26 RR
user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1454
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2019 22:35:50   
Olga75
Ane moja user posted image znam da znaš, ja imam brata i dobar mi je al eto... pisaću kad saberem misli
Rosita user posted image biće ljudi u njenom životu al ona mora biti stena stamena, nema nikoga bliskog dok ga ne nađe
eto, uhvatilo me nešto potužno pa tako pričam, izvinite me

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1455
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2019 23:12:34   
smeško
Ej, Olga, ne padaj u depresiju. Rodbinska veza nije garant bliskosti i ljubavi. Bolje par iskrenih ljudi, nego default rodjaka.


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1456
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2019 23:22:49   
Olga75

IZVORNA PORUKA: smeško

Ej, Olga, ne padaj u depresiju. Rodbinska veza nije garant bliskosti i ljubavi. Bolje par iskrenih ljudi, nego default rodjaka.



Ma jasno Smeško al ipak najbliži nekako daju sigurnost. Znam da je moj brat "siguran" al nekako, mah ne znam ...
Sanjice moja user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1457
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2019 23:28:40   
smeško
Ma, znam i to. Htedoh da te utesim. 🤔Ja sam, kada sam otisla na poslednji cr, morala da zovem dvoje ljudi da daju krv za svaki slucaj, pre operacije. Zvala sam mm i mog brata. I shvatila stvarno da, ma koliko se retko vidjali, on je odmah tu za mene. Izasao s posla i dao krv u roku od pola sata. Znam...💖💖💖

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1458
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.6.2019 23:51:26   
Olga75
Znam draga user posted image
proći će me ovo al sad mi je teško ( kad treba ja sam uvek tu a kad meni treba hhhm, mami i tati kad treba grob srediti ja sa ta- tamo su i mamini roditelji i na bratovom imenu je al ja sam ta, valjda što sam žensko pa me stigne oko sitnice- ili možda i krupne stvari)
ajd sad kad sam krenula- ja nemam pojma šta se njegovoj deci dešava, njemu najbliži tašta-tast-svastika, što se mene tiče boli ga baš, ako mi snaja kaže ja znam. sad sam odlučila da ga ne zovem dok on mene ne pozove, jedino da uzmem nazad kosilicu ( moja ja pozajmila sam mu je a njegovu sam ja onomad kupila. ubio je i sad nema, malo je sebičan- em mlađi em muško al dobro, na sve se živ čovek navikne. Ja nisam znala da mu dete mora na fiikalnu, ja nisam znala da hoće da menja posao i tako
ah, pa ima taštu, tasta, svastiku, ja sam mu tu ko neka magarica koja će da plaća porez na zajedničku imovinu, da plaća rate kredita koje smo nasledili a on, on će da pizdi i da me zajebava a realno balavac
neka ga, kad završimo obligacione odnose ne mora ni da se čujemo. ako njemu nije stalo što bi meni?
i ako čujem nekoga da je zAOVA ovakva ili onakva jako ružne reči ću da joj kažem, mislim pa je l ja nemam peoblema, računa, dete , osećanja? neeeee ja sam zaova i moram da , mah
moja snaja je okej ali kad bolje razmislim
najbolje je sam sa sobom al ne možeš ni tako i onda šta?
Malo je sve ovo konfuzno ali takve su sad i moje misli i osećanja
volim ga jako ali čini mi se da me koristi beskrupulozno pa sam ljuta

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1459
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.6.2019 3:44:00   
smeško
Mm ima takvog mladjeg brata. Ko zna mozda se to sve jednom preokrene.


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1460
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.6.2019 6:10:12   
bubulence
Jao Olga, evo bar za brata te razumem... Imam jednog, dosta slicnog samo starijeg. Ne cujemo se po mesec dana, vidjamo na decijim rodjendanima i ostalim slavljima, eventualno kod mojih po nekad... On ne zna apsolutno nista sto se nama desava, niti ga zanima... Tako da nije garant da bi zvercica imala neku sigurnost i podrsku da nije jedinica, znas i sama... Zato sam ja molila Boga kada sam ostala trudna drugi put da bude devojcica, jer mislim da je jedino izmedju dve sestre neraskidiva veza...

U mom slucaju vise ni roditelji nisu ti na koje mogu da se oslonim. Ne znam sta se desilo poslednje 2,3 godine ali nikakav poseban odnos nemamo... Mm nema majku , oca vidja jednom godisnje...  Mozda smo zato nas dvoje toliko okrenuti jedno drugom, sto znamo da nikog drugog nemamo osim on mene i ja njega, i nasu decu❤️

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1461
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.6.2019 12:08:36   
Ivanka 75
Konfiskovala sveki jutros kutiju sa ab da procita sta pise u uputstvu. Pa pita posle kad je vratila, koliko treba da pije ab? 
Kazem 5 dana. 
A ona ce na to, pih, pa ne mora bas 😬
Ćuti Bebo, ćuti, i radi po svom... 🤐😜

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1462
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.6.2019 12:12:16   
pari
Jao boze ...svaka cas_t za cutanje...doduse i ja se trudim da se uzdrzim ali ja vidjam mpju svekrvu jednom u par meseci.  

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1463
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.6.2019 12:13:23   
veselicaa
Hahhaha sledeci put prvo sveki da procita uputstvo pa da das detetu,sama da odneses kutiju user posted image user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1464
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.6.2019 12:15:01   
veselicaa
Kada vidjas sveki svaki dan,naucis da klimas glavom i cutis.I cekas da ode user posted image user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1465
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.6.2019 12:18:00   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Kada vidjas sveki svaki dan,naucis da klimas glavom i cutis.I cekas da ode user posted image user posted image
Biser po biser mir u kuci 🙂

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1466
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.6.2019 12:18:01   
bubulence


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Hahhaha sledeci put prvo sveki da procita uputstvo pa da das detetu,sama da odneses kutiju user posted image user posted image



Jok bre, nego odes kod sveki po terapiju 😂

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1467
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.6.2019 12:25:27   
Ivanka 75
Najgore od svega je sto je ona medicinska sestra po struci, pa mi malo nije jasno zasto ima strah od lekova. 🤔

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1468
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.6.2019 12:25:57   
veselicaa
Hahahha moja misli da zna vise od sina koji je medicinski radnikuser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1469
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.6.2019 12:30:49   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Kada vidjas sveki svaki dan,naucis da klimas glavom i cutis.I cekas da ode user posted image user posted image


Ja to nikad nisam naučila user posted image zato mi i ne dolazi user posted image takođe medicinski radnik user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1470
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.6.2019 12:32:44   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: veselica RR

Hahhaha sledeci put prvo sveki da procita uputstvo pa da das detetu,sama da odneses kutiju user posted image user posted image



Jok bre, nego odes kod sveki po terapiju 😂
 


Njij cajevi i jabukovo sirce sve resavaju. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1471
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.6.2019 13:08:02   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Kada vidjas sveki svaki dan,naucis da klimas glavom i cutis.I cekas da ode user posted image user posted image


Ja to nikad nisam naučila user posted image zato mi i ne dolazi user posted image takođe medicinski radnik user posted image

Ana draga desavalo se i da ja nesto ne mogu da precutim,ali ne bih se svadjala sa njom zbog mm,cesto je on sam kritikovao kada treba.I moja vise ne dolazi,videla da ne radimo nista po njenom pa vise i ne pokusava da nas uci user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1472
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.6.2019 13:10:58   
Ivanka 75
Ova moja stavljena na ignore davno, ali to njoj nikako se ulazi u glavu, tj ona ne obraca paznju. 
Ona i dalje prica svoje. Jos je mm ucutka cesto.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1473
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.6.2019 13:16:20   
bubulence
Jabikovo sirce je i mojoj mami lek za sve... Sada u poslednje vreme i soda bikarbona 😂, za obloge, za ujede, za t... Za ribanje... Svekrivu nemam pa necu komentarisati😂


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1474
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.6.2019 13:19:17   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: veselica RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Kada vidjas sveki svaki dan,naucis da klimas glavom i cutis.I cekas da ode user posted image user posted image


Ja to nikad nisam naučila user posted image zato mi i ne dolazi user posted image takođe medicinski radnik user posted image

Ana draga desavalo se i da ja nesto ne mogu da precutim,ali ne bih se svadjala sa njom zbog mm,cesto je on sam kritikovao kada treba.I moja vise ne dolazi,videla da ne radimo nista po njenom pa vise i ne pokusava da nas uci user posted image user posted image


Ja se ne svađam ali ne ćutim, pogotovo na neke gluposti koje priča. Ili prosto ignorišem pa vidi da me ne zanima. Mm tek nema živaca, mi smo od starta okrenuti nama i ne govorimo ni šta nam se dešava ni šta radimo a ona je osoba koja ako nešto ne zna onda će da izmisli. Tako da ima razne scenarije u glavi, u koje veruje, što je najgore. Kao Vučić, majku mu user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 25.6.2019 13:20:40 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here