|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.6.2019 23:56:20   
Ivanka 75
Meni se Limunada cak i svidja 😊

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1501
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.6.2019 23:59:11   
smeško
Ivanka, šta je sad Limunada?user posted image

Pari, ja nemam problem da mi deca čuju svašta. I ja sam, pa sam sama izabrala šta mi se sviđa. Ali, baš sa 8 godina da to čuje od trenera...I još ispadneš idiot koji se folira kada napišeš da nisi oduševljen. Ako ne slušaš tako nešto mora biti da se foliraš. user posted image I u našoj kući se ta vrsta muzike stvarno ne pusta. Mi svašta volimo, ali tako nešto ne. N i M su, za put kroz Makedoniju i Grčku naručili da im narežem Jax Jones npr. Bruno Mars. Niki čak voli i ovu novu pesmu ,,Nothing breaks like a heart'''', koju ja ne volim, ali dajem mu da gradi ukus. Imaju i faze sa Ž.Joksimovićem npr. Vole grupu Metallica i Nightwish, to je od mm i mene, takođe. Ja volim Vivaldija, oni ne. Ok, imaju pravo. Santana im se sviđa, Željko Vasić,...Dajem sve što im se sviđa, ne ubijam im individualnost uopšte. ali, ovo prosto nismo čuli. I odmah si budala, pa još licemerna budala. user posted image Takvima bih svašta rekla, samo kada mi dete ne bi ostalo u klubu.user posted image

Bubulence, da, čuju i u vrtiću. Posebno kada idu na izlete.

< Poruku je uredio smeško -- 30.6.2019 0:01:08 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1502
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.6.2019 0:22:28   
Maslacak15
ko kaze da ringeraja nij obrazovna platforma😃morala sam da konsultujem you tube i sad znam i ja sta je Limunada😂 moram priznati to sam propustila. i nisam puno propustila. ali 67 miliona klikova, ozbiljan hit. a pesma truba. ja sam pravi gastos priznajem, samo se ne druzim sa istim. ali volim da cujem pravu cirilicu sa cime Limunade nemaju veze naravno. ali razum vas sta vas brine

 i mene bi verovatno. jako smo posrnuli kao drustvo.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1503
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.6.2019 0:24:25   
Ivanka 75
Reci su bljaks ali je ritam pravi letnji, zato mi se i svidja 😊

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1504
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.6.2019 0:30:06   
Maslacak15
a ne volim ja. onda preferiram beyonce lemonade😂kad smo kod limunada. pre volim prave cirilice tipa miroslave, lepe, harise, itd ...ako sam u.cirilica fazonu. a realno nemam mnogo vremena z muziku zvuci izlizano ali je tako. bas slabo pratim. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1505
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.6.2019 0:37:32   
Ivanka 75
"Mali mrav" ce mi uvek biti u srcu😊
Mm slusa Balasevica i Zabranjeno pusenje, cita Bukovskog... 
Ja slusam heavy metal, Zdravka Colica, bosanske grupe 80tih, i obozavam viktorijansku knjizevnost, Keruaka i Orvela. Nespojivo skroz 😊
Obozavam Breninu pesmu Udji slobodno, i onu jednu pesmu od Raste... Lagana neka, kad bi je neko drugi pevao jos bolja bi bila. 
I ako me neko nagazi zbog mog stila nek se cuva. 
A te dziber viber grupe mogu samo da se.............. 😇..... Ignorisu


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1506
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.6.2019 0:55:49   
Maslacak15
mali mrav je legendaran narocito prvobitni spot ako ste ga videle😂 ma ja slusam svasta a najvise nista trenutno. filmovi,.muzika i nazalost knjige su mi skroz ispali sa radara. doduse uspela sam da procitam 2-3 poslednjih par meseci. ne stizem. a jako  volim knjizevnost. citanje za poso ne racunam u tome i jeste problem. evo sad mi opet uvalise neke evaluacije projekata do srede je rok. pa kad imam viska vremena mogu to da citam😂 ali valjda ce doci druga vremena. idem da zavrsim gin i tonic pa odo u krpe.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1507
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.6.2019 8:42:41   
bebilule
Ma ja ne volim podjele i iskljucivost. To sto ja slusam, ne znaci da ne volim kafanu i narodnu. Mogu svasta ako je drustvo dobro. Kod mene svega. Imam prijateljicu koja je profesor gitare i divno pjeva. Smijala sam se, jedan dan odemo na neki festival, upadnemo u sutku, drugi dan sa kariranim stoljnjacima ona nam pjeva Ah, sto cemo ljubav kriti... :) Isto tako, razumijem i one koji ne mogu i koji slusaju jedno. Ali bas Limunade i Pauka...to fakat niti je muzika, niti je prikladno za klince. Cinge-cange. Ja sam slusala komsijsko dijete koje pjeva Ginem, ginem da ti skinem haljinu sto susti... Tako nekako. Ali ne mozes ih izolovati, klinci u skoli se naloze na neki hitic, imaju youtube, cuju jedni od drugih...


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1508
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.6.2019 8:44:47   
bebilule
E da, ovu moju sarenolikost u dva dana sam zvala po bosanski merak i sevdah. Sutka iz meraka, sevdalinka zbog sevdaha. :) 


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1509
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.6.2019 13:11:55   
bubulence
Ma gde stavljate Miroslava i Eru u isti kos... Polomicu case od kristala je za mene hit veka, i nikada ni jedna pesma je nece nadmasiti ☺️. Mnogo volim tu pravu narodnu muziku. Npr, bas imam zelju da odem na koncert Miroslava Ilica i Ane Bekute. Sledeca zelja mi je koncert Galije... Ove sezone sam dosta pratila i Zvezde granda, i znam da ce sada svi prevrnuti ocima ali je bilo dosta kvalitetnih pevaca i pesama. Ziri necemo komentarisati, njih ne gledam. Ali odmosmo sa teme😁


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1510
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.6.2019 13:28:35   
veselicaa
Bubi,ja i mm obozavamo Galiju user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1511
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.6.2019 13:43:10   
bubulence
Moja Maska mnogo voli pesmu Dodirni me, ali obradu sto peva ona Tijana... Znaci dete pada u trans kada je čuje 😂


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1512
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.6.2019 14:01:54   
Rosita
Ja volim da me pesma pogodi u dušu, uživim se u mnoge priče kao da su moje i često rasplačem 🙁. Pojavi mi se suza u oku.


Slušamo razne stvari, radio jat, naxi, s2, s3, play i tdi. D isto puno ulazi u suštinu. Počne da raspreda i prepričava šta se dogodilo i td. Voli  Tamo gde ideš neka te sreća dočekaaaa 😂

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1513
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.6.2019 15:09:38   
jess021
Slazem se sa tim da je danasnja muzika, tacnije tekstovi pravi trash. 


Ja sam vise za strani pop, a kad je prilika za pravu narodnu muziku. 
Bubi, moj favorit je Jos te nesto cini izuzetnom 😊
Ex tu rock vise ne mogu da slusam nema sanse, brate mili slusamo ga vec 30 godina.
Rosi, i mene bas pogode neke pesme.
Moja deca vole Borisa Rezaka, Tonija. ..naravno zato sto vide od nas.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1514
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.6.2019 15:10:00   
jess021
Ex Yu rock



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1515
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.6.2019 17:09:03   
vocicana
Nije tema za istresanje, ali kada sam pred pucanjem...Boris Rezak...Moja si....
Nadam se da ste svi izasli iz negativnih faza, ja sam se malo odmorila, sklonila od svega, jako jako los period imam za sobom.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1516
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.6.2019 20:42:17   
bubulence
Jess, moze i ta pesma 😁... Moj brat je obozava!  Ma sve njegove su sjajne...

Voci, neka je taj period iza tebe... 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1517
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.6.2019 23:22:44   
smeško
Voci, samo neka ostane daleko iza. Ti gledaj napred. 

Ja volim Legende npr. Nikada se nisam lose provela, jer mi provod zavisi od drustva, a ne od muzike. Ali, sto rece Bubulence, gde nadjose E.Ojdanica🤔...Da je Miroslav ne bi mi bilo strasno. Pa jos, kao, hit. Na sledecem klipu N pokrio usi dok su ostali u transu zbog pauka.Jess, meni tako fali neka svirka, da bi i taj stari rok progutala bez problema.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1518
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.6.2019 23:23:38   
bubulence
Ja sada moram, na yt da vidim tog pauka... Tako de zove pesma? Pauk? 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1519
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.6.2019 23:32:19   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: bubulence

Ja sada moram, na yt da vidim tog pauka... Tako de zove pesma? Pauk? 





Ni ja ga jos nisam potrazila 😂

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1520
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.6.2019 23:35:23   
bubulence
Videla sam, ali mislim da to nije to. Na yt je neka pesma iz 2003,god i nema sanse da je deci zanimljiva... Mozda je drugaciji naziv


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1521
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
1.7.2019 9:34:35   
Ana RR
Užas Smeško. I ja bih poludela. Mi smo potpuno operisani od takve vrste muzike i trudimo se da utičemo na Markov izbor dokle god možemo. Na rođendanima se sluša strana muzika ili domaći rok, ništa drugo. Kada slavimo u igraonici lepo kažem da ću im doneti cd sa muzikom ili eventualno kažem koju radio stanicu da puste. I apsolutno me ne zanima ako se nekome to ne dopada user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1522
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
1.7.2019 9:52:59   
bubulence
Mi jos uvek insistiramo na decijim pesmama kada su rodjendani u pitanju... 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1523
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
1.7.2019 10:09:24   
Ana RR
Da, bubi, i ja to napomenem. Dečije pesmice su uvek ok. Ma, bolje bez ikakve muzike nego slušati ta sr**a.

Znate šta, ja se sećam koliko sam pljuvala muziku 90ih ali sada, kada uporedim sa ovim što se danas snima, 90e mi zvuče skroz simpatično user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1524
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.7.2019 0:57:59   
smeško
Bubi, jeste iz 2003. Vidis, nikome nije logicno.😂


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here