|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.7.2019 6:10:50   
bubulence


IZVORNA PORUKA: smeško

Bubi, jeste iz 2003. Vidis, nikome nije logicno.😂





Juce sam shvatila da je ipak ta pesma. Bilo je u nekoj emisiji, ljudi se sprdaju na racun Ere i pesme... Sokirana sam da je to sada postao hit. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1526
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.7.2019 14:19:38   
smeško
Ja se salim sa mm na racun sina:,,Sada si pao najnize, Nikola".😂 Srecom, mali je da ukapira.


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1527
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.7.2019 11:54:25   
Ivanka 75
Kako nekome reci direktno da ne baca pikavce po dvoristu a da se ne naljuti? Moj dever je u pitanju.. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1528
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.7.2019 11:57:14   
Ivanka 75
Bio je u ponedeljak i jos uvek stoje tri pikavca pored saksije, ja necu da ih skupljam, cekam kad on dodje da mu kazem da ih skuoi. 5 pepeljara ima u dvoristu, PET, a od nas ukućana samo svekrva puši i to povremeno. Za ovih 11 godina nikad nisam za njom skupljala opuške.
Njemu stalno prigovaraju za to a on ne haje. Red je da mu ja skrenem pažnju, pa nek se ljuti koliko hoće. I njegov sin šeta po dvorištu. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1529
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.7.2019 12:18:54   
doramar11
Tesko ide finoca kad je neko tako bezobziran, barem meni. Ivanka, ne ljuti se.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1530
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.7.2019 12:20:53   
Ana RR
Da sam ja u pitanju rekla bih direktno: Izvini, jel možeš da ne bacaš pikavce svuda po dvorištu? Smeta mi to.

Ali moj dever i ja imamo istoriju kada su rasprave u pitanju, on je navikao da mu svi ćute i da je najpametniji a kod mene tako ne ide user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1531
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.7.2019 12:26:19   
doramar11
Imam utisak da Ivanka pokusava diplomatiju, ali da ce tesko ici. Najvise mrzim konflikte unutar porodice.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1532
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.7.2019 13:06:54   
Ivanka 75
I majka i otac i zena mu skrecu paznju na to.
I mm mu onako saljivo kaze sta ce tvovji pikavxi uu mom dvpristu, skupi to. I ovaj nikad ne skupi. 
Juce sam mm rekla za ta tri pikavca on cuti. Reko oostalo je samo da mu jos ja kazem nesto i skrenem paznju ali znam da mu nec biti pravo. 
Iskreno, bas me briga da li ce da se ljuti ili ne. Ljudski je pocistiti za sobom. 

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 1533
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.7.2019 13:09:29   
dunja RR
I finoća a i bilo kakav drugačiji pristup, ja lično mislim da tu nema pomoći.
To su prosto takvi ljudi.

IZVORNA PORUKA: doramar11

Tesko ide finoca kad je neko tako bezobziran, barem meni. Ivanka, ne ljuti se.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 1534
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.7.2019 13:14:43   
bubulence
Nema Ivanka tu finog i manje finog nacina da se kaze... Kazes jednostavno da covek razume da ti smeta... Ne znam kakav odnos imate, kod nas bi to rekao verovatno muz, jer je njegov brat u pitanju. 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1535
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.7.2019 13:26:09   
dunja RR
Moja priča:

Komšije stan naspram nas, znači stanovi nam gledaju jedan na drugi. Kada gledam kroz špijunku znači vidim njihova vrata user posted image

Pislaa sam ranije, ali ta priča evo godinama traje, i ništa se nije promenilo. Imaju malo kuče. Kuče nikada ne izvode napolje. NIKADA.
Otvore širom vrata od stana s vremena na vreme, par puta dnevno, drže tako 10ak minuta, dok kuče ne izađe i ne ispiša se na hodniku. Ono uvek laje dok to radi, tako da svi mi to vidimo, i svi to znamo. Vrata otvaraju svi: otac, ćerka, majka. Majka doktor, otac na dobroj poziciji u policiji. Ćerka oko 16 godina recimo.

Na tom mestu gde kuče piša, stoji jedna ogromna fleka, koja kada je suva odvratno izgleda i smrdi, a kada je mokra, tj kada se kuče sveže ispiša, bara je tu na ta 3 stepenika, znači ko ide pešaka (ja nikada ne koristim lift npr), neminovno će ugaziti u tu mokraću pseću. Ja se sva izlomim da preskočim.

Kada čistač dođe da očisti zgradu, otac izađe i kaže tom Cigi, eej, vidi ovo, nisi dobro očistio, na šta to liči, i pokazuje mu tu fleketinu/lokvetinu????
Čisti to!

Od skora je neko od komšija počeo na tom mokrom mestu da baca đubre, papiriće, opuške, prazne folije od lekova. Tako da je tu sada i gomilica đubreta. Neko pokušava da im tako stavi do znanja, da je ogavno to što radi njihovo kuče i što oni to dozvoljavaju. Ne znam ko to radi od komšija sa tim đubretom, zezam ja mm, to si možda ti, a moža sam i ja, tinuninu user posted image Nismo mi, ali eto neko pokušava, jer takvim ljudima se ne može objasniti.

Pre 3 godine, neko od komšija je prijavio to upravniku zgrade, i upravnik je zajedno sa čistačem zvonio na sva vrata na našem spratu (mi tada nismo bili tu, bili smo u Bosni), Otac taj otvorio, i oni ga pitaju da li vaše kuče ovde piša, on reče neee, odakle vam to. Kad kuče u tom izlete i popiša se pred svima, svi su to videli, jer su obe komšinice do nas izašle kada su im pozvonili. I evo posle 3 godine, kuče i dalje svaki dan, po nekoliko puta piša na hodniku, a na našem spratu ima 4-oro male dece, i to su nam jedina deca u zgradi.

Ruglo.

Hoću reći, to su peksinavi ljudi (što bi rekli uBosni)i oni NE MOGU da se promene. Prosto je tako.

Inače kada izlaze napolje, na posao, u školu, sve troje, majka, otac, ćerka, su tip top sređeni, obučeni u najskuplje brendove, frizure, naočare, nokti ..voze najskuplja kola. Za njima ide OBLAK parfema. Vrata na stanu blindirana, bez prezimena.

Gledala sam novi zakon što je neki dan donesen, ne nađoh da se pominje kazna stanarima za pišanje pasa po hodniku.

< Poruku je uredio dunja RR -- 4.7.2019 17:26:13 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1536
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.7.2019 13:30:33   
Ana RR
Au Suzi... prvi put čujem za tako nešto. Da neko ne može kuče da izvede napolje da obavi nuždu... pa šta će ti onda ako si lenj da mu pružiš ono osnovno? Nemam reči, ja verujem da bih poludela jer evo čitam tvoj post i nerviram se user posted image zovite komunalnu, prijavite, neka se cela zgrada ujedini. Ne mogu se praviti mutavi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1537
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.7.2019 15:24:54   
pari
I ja sam se iznervirala bas...strasno kakva nekultura i nevaspitanje...uzas stvarno. Komunalna mora da ih uhvati na delu da bi mogli bilo sta...nazalost to tako ide...Snimak ne priznaju...
I kod nas je slicno u sustini...A blok, fensi mesto u Bg, samo izvedu svoje pse tamo gde pise da psi ne smeju, ostave ih da obave nuzdu i ne pokupe za njima i niko im nista ne moze...uzas...a to su stanari tih zgrada i bas ih briga...nemam reci

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1538
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.7.2019 15:43:05   
eca89
Dunja sestro slatka, citam i ne vjerujem, pa strasno🤤😫😈

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1539
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.7.2019 16:23:45   
Ivanka 75
Dunja, zovite opet komunalnu. 

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1540
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.7.2019 16:30:35   
Duškić
Strasno. Takva je i nasa ulica upiskana i ukakana cela.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1541
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.7.2019 17:25:47   
dunja RR
Nama je i ulica, od ostalih pasa, ali je od ovog psa ispišan hodnik ispred naših stanova. A za veliku nuždu kažu komšije čija terasa gleda na njihovu, ovaj pas to obavlja na terasi i valja tu i spava, kažu da cvili noću.

IZVORNA PORUKA: Duškić

Strasno. Takva je i nasa ulica upiskana i ukakana cela.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1542
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.7.2019 19:56:42   
Marijamaka
Znam kako se osecate, a sto je najgore, tim osecanjima trujete sebe. Iskreno Vam govorim jer budite sigurni da ako mu ne kazete sta Vam smeta konkretno, makar se i naljutio, osecacete se iz dana u dan lose zbog toga, izazivace Vam stalno stres ta situacija, a zasto biste radili to sebi? Skupite hrabrosti, popricajte sa svojim suprugom pre toga, recite mu sta planirate da uradite, a zatim sa svojim svekrom porazgovarajte i skrenite mu paznju. Bice Vam lakse i izbacicete taj stres iz sebe i naravno, mozda situacija bude bolja. Pozdrav!:)


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1543
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.7.2019 20:44:00   
Filadendronka

Ovo je stvarno da ne verujes. 
IZVORNA PORUKA: eca89

Dunja sestro slatka, citam i ne vjerujem, pa strasno🤤😫😈



(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1544
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.7.2019 11:04:27   
doramar11
Kakvi ljudi. Jel reaguje komunalna uopste?

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1545
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.7.2019 12:06:54   
Maraj
Mislim da nikada nisam pisala u ovoj temi...
Od jutros sam malo reci...pa odlepila....

Komsija u zgradi preko puta, jutros u 8 izneo motornu testeru i krenuo da sece stablo, koje je tu pa sigurno 2 decenije, ako ne i vise...
Komsije vicu s prozora,jedan momak mu prisao,tu su razmenili par "lepih reci" ....i on pokupi motorku, i ode. Ja happy. Kad ne zadugo on iznosi rucnu testeru i opet krece stablo da sece. Nije mu islo, pa je odustao. U 10h je izneo motornu testeru opet, blok se ori.... srusio je stablo. Ja ocajna. Zovem komunalnu. Prijavljujem. Kazu vec je prijavljeno. Njoh nema.... ne dolaze...on je motorkom celo stablo isekao u sitne delove . I otisao. Nikom nista. Komsije prolaze. Zastajkuju. Gledaju. Cude se. On obavio sta je naumio i otisao. Ja besna. Opet zovem komjnalnu kazu prosledili su. Doci ce neko. Sta ima da dolazi,kazem im kad je on vec otisao. Nisu ga zatekli na licu mesta. Sat vremena od mog poziva, auto komunalne policije se provozao ulicom i otisao. Uzas. Bas sam besna. Koliko na tog komsiju , cini mi se jos vise na drzavu. Pa zar je moguce da jm sat vremena treba da izadju. A da ne kazem da je komunalna ulicu-dve od nas.
Sta da je tom motornom krenuo i na ostala stabla. Na komsije. Bezakonje...
Bas sam tuzna. Ljuta. Razocarana...

< Poruku je uredio Maraj -- 5.7.2019 12:07:59 >

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 1546
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.7.2019 12:14:16   
Ana RR
Maraj user posted image jadna je ova kvazi država a i svi mi sa njom. Jednostavno rečeno - boli ih dupe!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1547
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.7.2019 12:32:37   
doramar11
Strasno. Primitivizam na svakom koraku.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1548
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.7.2019 14:39:34   
Ivanka 75
Odluka je konacn, uciteljica je tehnoloski visak, ubi mi se dete od plakanja ali sta je tu je. Pregrmece i navici ce se. 

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 1549
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.7.2019 15:41:23   
Olga75
Maraj, užasno. Gde god vide drvo seku, ko da su iz Mordora tako da komunalna koja je "aparat" sigurno za seču neće izaći al da neko prodaje polovne knjige, neki ručni rad, slike - eto ih brzinom svetlosti!
Ivanka, moj brat kad je bio u nižim razredima promenio je, najozbiljnije, šest učiteljica. On je 82-go, njegova prva učiteljica otišla je u penziju pre zimskog raspusta. Dešava se. Privićiće se Iva i na novu, mladost je prilagođavanje i učenje.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here