|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 12:05:22   
flamingos
Hvala,nažalost-moja makka je preminula pre devet gofina,62 godine imala i tako...


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 12:06:19   
flamingos


IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: Maruska15



IZVORNA PORUKA: bubulence

Ja bih da se poorooodiiiiim, ne mogu vise😂. U stvari, jos danasnji dan da prodje pa onda bi mogao momak da krene... Da se porodim pa naspavam kao covek




Hahahaha, tada ćeš bas da se naspavas 😂😂



Hocu, jer u trudnoci ne spavam uopste. Budem presrecna kada sastavim 2 sata za celu noc. Kada se porodim onda spavam celu noc, naravno ustanem da dojim ali opet posle toga nastavim da spavam... 
O bibi,sad će i to da prođe,da se naspavkate i uživate


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 12:08:01   
bubulence
Daaa, jedva cekam. Sada sam porucila podlogu za presvlacenje, sudokrem kremu i mislim da je to to. U stvari jos i kolica ali to idem u nedelju da uzmem


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 12:09:12   
doramar11
Bubi, kad ti je termin

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 12:10:19   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: doramar11

Bubi, kad ti je termin

Na prvoj strani je spisak trudnica.

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 12:12:38   
flamingos


IZVORNA PORUKA: bubulence

Daaa, jedva cekam. Sada sam porucila podlogu za presvlacenje, sudokrem kremu i mislim da je to to. U stvari jos i kolica ali to idem u nedelju da uzmem


Divno,sve je spremno za dolazak novog člana porodice,bravooo


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 12:13:38   
Duškić

IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: bubulence

Daaa, jedva cekam. Sada sam porucila podlogu za presvlacenje, sudokrem kremu i mislim da je to to. U stvari jos i kolica ali to idem u nedelju da uzmem


Divno,sve je spremno za dolazak novog člana porodice,bravooo





Dusa..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 12:19:10   
emicaa
Bubi veceras u 11:30 pocinju bolovi 😂 Tako mi moj insekt kaze



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 12:47:17   
bubulence
Koliko su ti pouzdani insekti 😂? 


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 13:03:16   
Sanjica26 RR
Što bi rekao her Žika: "Moj me insekt nikad ne vara". user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 13:14:06   
flamingos


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Bubi veceras u 11:30 pocinju bolovi 😂 Tako mi moj insekt kaze


Znači,beba uskoro stže?Ako te insekt ne vara,ha,ha


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 13:23:36   
doramar11
Ne znam da li ima neka trudnica da joj period pred sam porodjaj nije tesko pao..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 13:25:11   
Beca.t
Bubulence blago tebi! Javlaj kad bude dan D a ja ti želim brz i lak porodjaj 🤗
Bebana, Maruška i ja tek sledeće godine 😀😀😀

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 13:26:32   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: Beca.t

Bubulence blago tebi! Javlaj kad bude dan D a ja ti želim brz i lak porodjaj 🤗
Bebana, Maruška i ja tek sledeće godine 😀😀😀


Jaooo kad pomislim koliki je put pred nama prosto mi se place od sreće 😂😂

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 13:55:25   
flamingos
Srećno svima,neka vam se ostvare svi planovi i sve želje


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 14:10:49   
vocicana
Bubulence, vratih se i stranicu nazad, da vidim da nisam nesto propustila, kad ono, dojadilo ti je vise, mogu da zamislim samo.
Jeste tesko, bar je tesko na kraju, ali ti si vec turbo iskusna, ja sam jednom, ali sa svim tim stvarima sa kojima se i ti tesko nosis, mada sam ja kao som spavala.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 14:15:31   
bubulence
Ma to se samo salim, a i moram malo da kukam 😁. Imam jos vremena a i nisam se spremila... 


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 14:32:14   
vonavoj
Bubi,zuri ti se. Kad si se porodila sa devojkama,mislim koliko od termina..Meni se to poklopilo sva tri puta..nisam nijednom pre termina..tj.malog jesam,4 dana,jer sam otisla na pregled,a ono 5 prstiju otvorena,bez bolova.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 14:34:15   
veselicaa
Ja sam A.i S. rodila posle termina,Ninu jedan dan pre termina.Bubi ce da se porodi kada kupi sve sto treba user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 15:07:36   
vonavoj
Bas tako vesilice,i kod mene tako ispade.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 15:10:14   
doramar11
Bubi, iskusna si majka, a verovatno imas sve bitno za bebu od ranije..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
11.7.2019 9:00:08   
popkica bebic
Dobro jutro vam želim!

Da li je ovo u toku neka nagradna igra? Pošto vidim da se piše u temama koje su ko zna odakle izvučene..... Ja crkavam od kašlja. Pijem Altiprim sirup za decu, ali slaba vajda. Razdire me kašalj. U subotu idem gastroenerologu, makar na razgovor, počela sam previše da se bojim za creva. Hladno je kod nas... Kako ste vi? Sve 2 u 1?

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
11.7.2019 9:13:29   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Dobro jutro vam želim!

Da li je ovo u toku neka nagradna igra? Pošto vidim da se piše u temama koje su ko zna odakle izvučene..... Ja crkavam od kašlja. Pijem Altiprim sirup za decu, ali slaba vajda. Razdire me kašalj. U subotu idem gastroenerologu, makar na razgovor, počela sam previše da se bojim za creva. Hladno je kod nas... Kako ste vi? Sve 2 u 1?



Popkice, posto sam svojevremeno morala da izbegavam lekove pa i sirupe zbog heliko koja mi je sredila malo zeludac, probala sam caj od lovorovog lista za kasalj. Veoma mi je pomogao, bas sam se iznenadila. Nije tezak, niti neprijatan. 3-4 listica suvog lovora izlomis i stavis u prokljucalu vodu da odstoji 10 min. Kad to prodje, procedis i pijes 2-3 puta na dan.
Proveri da li lovor sme u trudnoci.
Zelim ti srecu kod dr za creva, bice sve ok.

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
11.7.2019 9:51:18   
Maruska15
Dobro jutro drage moje. Juče sam imala odnos sa mužem prvi put za ovih 8 nedelja. Posle me je ceo dan boleo stomak, onako tup bol. Uveče sam dobila čak kao neke napone i grčeve i par puta imala nuždu. Od jutros nemam takvu mucninu kao ovih dana i mnogo se sekiram da li je sve u redu sa bebom. Bolova više nema, a nemam ni krvarenje. Izludecu više... Svaki drugi dan neka paranoja. 


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
11.7.2019 10:04:39   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Maruska15

Dobro jutro drage moje. Juče sam imala odnos sa mužem prvi put za ovih 8 nedelja. Posle me je ceo dan boleo stomak, onako tup bol. Uveče sam dobila čak kao neke napone i grčeve i par puta imala nuždu. Od jutros nemam takvu mucninu kao ovih dana i mnogo se sekiram da li je sve u redu sa bebom. Bolova više nema, a nemam ni krvarenje. Izludecu više... Svaki drugi dan neka paranoja. 





Maruska, javice se sigurni neko sa takvim iskustvom. Nama je zabranjeno zbog VTO tako da ne smemo...
Sigurno je sve ok, nemoj da se sekiras. Nije ti muka zato sto sada imas fokus na brizi o stomaku. 

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here