|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
9.6.2018 8:44:59   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: MimaKos

Ma kao i u svemu.. ima pozitivnih i negativnih primera.. na svom primeru mogu samo da kazem da je najvise upalilo puno vode, ne jesti posle 6 uvece i jaca fizicka aktivnost..

E upravo sam o ovom pricala, dzabe da se ne jede posle 18h ako se do tada unese 2000 kalorija, na primer. I ako nema fizicke aktivnosti.
I da, sto smo stariji, kilogrami se lakse dobijaju, teze skidaju. Moze se pogledati po netu i izracunati BMR i TDEE. Otprilike vidimo koliko nam je kalorija potrebno da odrzavamo tezinu, a koliko da bi se smrsalo. Onda jedan dan racunamo kalorije pa se vidi koliko mnogo unesemo, a nismo ni svesni.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
9.6.2018 8:52:42   
Misha i Ljisha
Ivana nem nista u pp

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
9.6.2018 9:01:47   
MimaKos
Ja sam onaj tip koji preko dana i nema neki apetit, narocito na poslu.. napade dobijam uglavnom nocu. Nikada se redovno nisam hranila, ono skolski, dorucak rucak vecera, vise usput grickam kad sam gladna vise puta al po malo, ali sam zato u stanju slona uvece da pojedem..kad izbacim to nocno prezderavanje ja skinem obavezno, i da dodam, kad izbacim hleb! Primetila sam da me opet bas goji i da se dujem od njega..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
9.6.2018 9:09:31   
IvanaSK RR
Kad bi imala redovne obroke ne bi se prejedala nocuuser posted image
A za hleb, i goji i nadima. Ubaciti dvopek umesto njega,na primer. Ili smanjiti, jesti ujutru za dorucak, malo za rucsk i nikako za veceru user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
9.11.2018 21:36:30   
branki*
najefikasnije je da se ne jede,uvek bilo.user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
22.11.2018 1:47:38   
Mariya
Ja sam za vreme muka sa helikobakterom i dispepsijom izbacila iz ishrane belo brašno i generalno gluten, mleko i mlečne proizvode, jaja, soju, prženu hranu, znači sve alergene, jela sam bukvalno kuvano meso, pirinač, voće i povrće, na svaka 2 sata po jedan mali tanjir. Smršala sam 7kg za nekoliko nedelja a ššo je najbitnije, rešila probleme sa želucem i varenjem.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
19.12.2018 18:01:29   
Jekica86
Kg se sve vise gomilaju. Problem slatkisi. Hleb sam izbacila.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
29.4.2019 11:06:11   
kamičak
Preporucite molim vas neku dijetu, ne mora neka drasticna. 

(odgovor članu Jekica86)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
29.4.2019 13:37:19   
Filadendronka
Kamicak, najpre izbaci slatkise, gazirano i beli hleb. Naravno moze ponekad cisto da ne odlepis i postanes isfrustrirana. Na pocetku je tesko, ali vec posle mesecak dana se vidi razlika. I naravno nema povratka na staro, inace.....

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
29.4.2019 13:43:42   
bubulence


IZVORNA PORUKA: kamičak

Preporucite molim vas neku dijetu, ne mora neka drasticna. 



Zavisi sta mozes da jedes... Ako volis meso hrono ishrana je odlicna. Dobra je jer ne gladujes, jedes količinski dosta ali uglavnom meso. Ja sam izdrzala mesec dana, skunula cini mi se 8kg, i to bas gde treba, ali od tada meso ne mogu ni na slici da vidim. Posle toga sam drzala UN dijetu, takodje savrseno skinula kg, ona mi je bila odlicna jer jedes sve, samo rasporedjeno po danima. Ali se slazem sa Filadendronka, najbolje je izbaciti hleb i slatkise i lagano skidati kg... 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
29.4.2019 14:20:55   
Duškić
Najpre onda sebe da izbacim na neko mesto gde nema slatkisa, ne odolevam nikako user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
29.4.2019 14:23:47   
Filadendronka

Ti si prosto taj tip koji voli slatko, a zamisli mene kad mogu da pojedem pola hleba kad je tek ispecen. Ne zna se sta je gore. Samo umerenost resava taj problem i inat. Znate ono kad se covek za nesto zainati, nema boljeg leka i saveta. 🤣
IZVORNA PORUKA: Duškić

Najpre onda sebe da izbacim na neko mesto gde nema slatkisa, ne odolevam nikako user posted image




(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
29.4.2019 14:32:20   
Ana RR
Filadendronka, tako i ja... kiflice, pogače, hleb... pa uz to neki dobar jak sir... uh!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
29.4.2019 14:36:58   
bubulence
Mi hleb skoro da i ne kupujemo, testo (kiflice, pite...) oobozavam ali ako sam na dijeti ne pravim i gotovo . Ali slatko... Majko moja... Meni 1kg sladoleda nije nista, pojedem celo pakovanje pa uzmem jos cokoladu da se zasladim. Nisam karakter i kod mene ne pomaze to da nesto smanjim... Znaci, ili-ili ili se prezderavam ili ne jedem skoro nista


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
29.4.2019 14:39:27   
Filadendronka
Ja ne jedem mlecne proizvode, prosto ne volim. Osim cokoladnog mleka i ponekad jogurta. Ali zato pola ‘leba uhvatim, moze i suv! 🤣🤣🤣

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
29.4.2019 14:41:28   
Ana RR
Što se mene tiče slatkiši ne moraju ni da postoje (sem sladoleda, naravno hehe) ali volim testo. Ne pite, već pogače, kiflice... hvala bogu pa se trudim da ne pravim često. A sirevi su mi slaba tačka i to oni jaki, stari. Čedar npr, ili kozji, ovčji... user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
29.4.2019 14:42:24   
kamičak
To su razumni predlozi. Jedino imam problem sa pecivom, testeninama na koje sam bas slaba. Sa slatkisima sam umerena.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
29.4.2019 14:43:12   
Ana RR
Inače, hleb ne jedem, samo tonus za doručak.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
29.4.2019 16:28:19   
Filadendronka
Ana, Tonus hleb me podset_i na vreme kad sam bas vodila racuna sta jedem. I divan je kad se ubaci u toster i preko stavi spanac kao namaz. Da ne idemo u off, za mrsavljenje je najpre potrebna zelja, a odmah zatim i volja. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
10.7.2019 23:47:26   
flamingos
Najbolje su dijete koje odredi nutricionista


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
11.7.2019 8:07:48   
Duškić

IZVORNA PORUKA: bubulence

Mi hleb skoro da i ne kupujemo, testo (kiflice, pite...) oobozavam ali ako sam na dijeti ne pravim i gotovo . Ali slatko... Majko moja... Meni 1kg sladoleda nije nista, pojedem celo pakovanje pa uzmem jos cokoladu da se zasladim. Nisam karakter i kod mene ne pomaze to da nesto smanjim... Znaci, ili-ili ili se prezderavam ili ne jedem skoro nista





Obaj deo za sladoled mi se svjdja ..

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
11.7.2019 9:10:32   
MimaKos
Samo ne jesti posle 18 h i bez brasna i secera, i puuno vode, 


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
11.7.2019 9:34:07   
flamingos


IZVORNA PORUKA: MimaKos

Samo ne jesti posle 18 h i bez brasna i secera, i puuno vode, 


Može i tako


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
11.7.2019 10:10:42   
doramar11
Smanjiti kolicinski hranu i povecati aktivnost. Mudrost stara :)

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
11.7.2019 10:32:15   
MimaKos
I fizjcka aktivnost, dzaba dijeta ako se ne trose kalorije


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here