|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
11.7.2019 11:04:20   
doramar11
Napisala sam i aktivnost. U sustini je problem slaba volja, tehnicki se da izvesti.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
11.7.2019 11:06:00   
MimaKos
Nekada je i hormonski.problem pa dijete ne deluju, meni je stitna haos napravila, pa pre svega uraditi analize krvi


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
11.7.2019 11:09:45   
flamingos


IZVORNA PORUKA: MimaKos

I fizjcka aktivnost, dzaba dijeta ako se ne trose kalorije


Sklona sam gojennju,ali uspevam da održim idealnu kikaźu,a sad kako-to znam ja,izbacim slatkiše,koje obožavam.Bude zafrknuto.


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
11.7.2019 11:10:29   
MimaKos
Ja samo prepolovim obroke i ne jedem posle 18, nocna hrana me ubija


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
11.7.2019 11:14:30   
flamingos


IZVORNA PORUKA: MimaKos

Ja samo prepolovim obroke i ne jedem posle 18, nocna hrana me ubija


I to je dobro rešenje


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
11.7.2019 11:29:06   
doramar11
Bez slatkisa cu da smrsam, ali cu poceti da ujedam..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
11.7.2019 11:34:02   
flamingos


IZVORNA PORUKA: doramar11

Bez slatkisa cu da smrsam, ali cu poceti da ujedam..
Joj,u pravu si,unervoziš se,ali-lepota boli,ha,ha


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
11.7.2019 11:37:30   
jocajaca
Meni prije mjesec dana utvrde inzulinsku rezistenciju, visoke masnoće u krvi I blagi poremećaj hormona štitne, dr opšte prakse mi savjetovala da ne idem kod endokrinologa (?!) nego da ja to sama pokušam riješti ishranom, naravno ne kaže mi ništa detaljnije u vezi ishrane ali ja prihvatim savjet I počnem sa hrono ishranom (osim hljeba, njega skroz izbacim jer kod mene je ili ili, nama malo user posted image ) evo prošlo mjesec dana I ja sam u minusu 10 kg, naravno tu je puno vode ali zadovoljna sam, e sada moram raditi nalaze da vidim da li sam po tom pitanju išta uradila ili sam samo smršala pa ću ipak otići I kod endokrinologa.
Samo da dodam da sanjam, SANJAM slatkiše!

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
11.7.2019 11:40:10   
flamingos
Joj,zafrknuto bez slatkiša,ali kad se mora...


(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
11.7.2019 11:53:03   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: jocajaca

Meni prije mjesec dana utvrde inzulinsku rezistenciju, visoke masnoće u krvi I blagi poremećaj hormona štitne, dr opšte prakse mi savjetovala da ne idem kod endokrinologa (?!) nego da ja to sama pokušam riješti ishranom, naravno ne kaže mi ništa detaljnije u vezi ishrane ali ja prihvatim savjet I počnem sa hrono ishranom (osim hljeba, njega skroz izbacim jer kod mene je ili ili, nama malo user posted image ) evo prošlo mjesec dana I ja sam u minusu 10 kg, naravno tu je puno vode ali zadovoljna sam, e sada moram raditi nalaze da vidim da li sam po tom pitanju išta uradila ili sam samo smršala pa ću ipak otići I kod endokrinologa.
Samo da dodam da sanjam, SANJAM slatkiše!
joj mogu samo da zamislim, ja trenutno od nespavanja zivim na slatkisima i kafama


(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
13.11.2019 12:55:16   
Bebana17
Ja sam pre ove trudnoce skinula 6 kg za cetiri nedelje sa brojanjem kalorija, i sa po nekim danom gde sam preterivala, da se telo ne bi naviklo na smanjen unos kalorija. Unosila sam izmedju 1100 - 1500 kalorija, kako koji dan. Svaki drugi dan sam isla u brze set_nje.  Sa kilazom od 70 kg (na 177 cm) sam usla u trudnocu. Sad ne pazim koliko jedem jer sam trudna, ugojila sam se manje od sedam kg, sad sam sedmi mesec, nadam se da se necu u ova poslednja tri meseca uprasiti, lakse je posle za skidanje kg. I ja imam problem da dok dojim ne pijem terapiju za insulinsku rezistenciju, pa je nemoguce smrsati. Ali bitnije je da dojim. 


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
13.11.2019 13:02:52   
bebilule
JocaJoca, nemoj da se mučiš. Ja sam bila na keto ishrani i pravila sam svašta slatko. Imaš dosta recepata, ukucaj LCHF kolači, ili keto kolači. Umjesto šećera sam koristila eritritol, odličan je, kao ovaj kristal, a 0 kalorija. Ja ne volim steviju, pa sam njega uzimala. Sjećam se da sam pravila rafaelo kuglice, neke kolače sa kikiriki maslacem, rolate... Našla i čokoladu sa 90%... Ma imaš opcija.

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
14.12.2019 12:41:27   
Dragce86
Ja sam za to da se konsultuje nutricionista jer svakom treba individualan plan ishrane. Sami mozemo da izbacimo gazirano, kafe, preivse slatkog, eventualno belo brasno ali za sve ostalo mislim da treba strucno lice da da savet

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
14.12.2019 12:43:18   
Slavkic
Nikada nisam imala potrebu za dijetom i pored tri trudnoce ali mislim da se smanje slatki si i sto vise kretanja i to je to


(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
14.12.2019 12:47:53   
Dragce86
Slazem se, jako je vazna i fizicka aktivnost. Dzaba sve ako se mnogo sedi.

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
15.12.2019 7:47:54   
branki*
Po mom iskustvu je mnogo važnije da manje jedeš, a aktivnost umerena.nismo ni svesni sa koliko malo hrane organizam može i treba da funkcioniše. 



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
15.12.2019 14:09:09   
mama Jo
Slazem se... toliko namirnica ima koje mogu da odrze sitost, a da opet nisu kalorijski jake i da goje.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
15.12.2019 14:12:27   
vocicana
NISTA U USTA POSLE 18 H!!! Osim nekih drugih poslasticauser posted image
Salu na stranu, dijete ne za mame koje doje, ali ovako, guzica se smanjuje samo da se ne ozderava nakon navedenog vremena.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
15.12.2019 16:03:55   
mama Jo
Jedan prijatelj je rekao - ne postoje opasne namirnice, samo opasne kolicine.
Umerenost pre svega.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
15.12.2019 16:47:53   
MasnaMasnica
Po mom iskustvu najvazniji je trening.  Kazi svi 60% ishrsna ostalo trening.Ja od septembra idem na fitnes i vratila sam devojacke mere 90 60 90. Letos sam se posle mora nacrnila bila. Sve na nervnoj bazi. Mislim ja sam visoka to se nije primecivalo vali stomak mi je bio uzasan.Sada posle skoro 4 meseca vezbanja imam ravan stomak i poznaju se misici.

Jedva cekam leto 2020.🥰
Inace ishrana mi je ostala ista sarena😅 pizze kasno i dalje samo sam izbacila beli hleb i jedem hrono hleb.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
15.12.2019 16:57:31   
mama Jo
Bas sam htela da te pitam Masnice da li si nesto menjala u ishrani.
Ja nemam problem sa gojenjem, nisam nikada imala, ali se jako nezdravo hranim.
Na trening pricam da cu krenuti vec godinu dan.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
15.12.2019 18:01:23   
Misha i Ljisha
Ja instalirala pruzi korak. Predjem svakodnevno uglavnom izmedju 5 i 7 km. A i to mi cesto ostane tel na stolu ili bude na punjacu. E sad da li aplikacija laze ili ne ne znam ali i osecam se da otprilike toliko prelazim. Vaga kaze isto 75kg. Sto mu dodje 10 kg viska. Al ja sam zadovoljna sa 75. Od kako sam drzala onu medicinsku na prolece vise nijednom nisam drzala dijetu. Ta me dijeta pokrenula s mrtve tacke. Na porodjaju sam imala 100. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
15.12.2019 18:13:14   
vonavoj
Bravo Ljisha..Ja imam i dalje 10kg viska..uzas..Vezbanje,sta je to?!?kad je to? Gde je to? Da piskim ne mogu,a kamoli da vezbam😭😭Ne smem ni da jedem kao sto jedem..ali kod kuce,na neevnoj bazi,dosadi,svakodnevnici..nocna mora..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
15.12.2019 18:21:35   
mama Jo
I kod mene se zato sve svodi na to da vec godinu dana pricam da cu nesto da vezbam. Sve sto radim je da ponekad sidjem i popnem se peske sa i na 6.sprat. Tako kao sebe utesim da sam ,,nesto uradila za svoje telo". Inace mi bas fali vezbanje.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
15.12.2019 18:23:39   
Misha i Ljisha
Da se razymemo ne vezbam ja tj ne idem u set_nje od 4 do 7km hehe ja to predjem svakodnevno zbog obaveza. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here