|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/19
19.7.2019 14:46:42   
Ana RR
Samo da ujutru ne zaboravim svoj jastuk da spakujem. Nema mi spavanja ako odem bez njega.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Razgovori mama 07/19
19.7.2019 14:53:33   
Sanjica26 RR
Evo imamo temu. Tamo nastavite. KLIK

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Razgovori mama 07/19
19.7.2019 14:56:15   
MimaKos
Mi smo dosli kod svekra i svekrve na rucak, danas mi se nista spremalo nije, taman da podignem roditeljski. A vreme uzeglo, sto stepeni!


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Razgovori mama 07/19
19.7.2019 14:56:47   
Ana RR
Znam da imamo temu, Sanjči user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Razgovori mama 07/19
19.7.2019 15:06:42   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: pari

Mi stigle 🙂 Sve ok bilo.Puno pozdrava iz Amerike 🙂



suler sto je sve proslo kako treba, sada uzivajte 💗 10 sati puta, covece, pa i ja bih se unervozila.a ne beba :)


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Razgovori mama 07/19
19.7.2019 18:52:30   
smeško
Sjajno, Pari! 

Anci, Von, Ivanka, srecan put i sjajno se provedite!Mi poslednja tri dana uzivamo. Steta sto nije ovako bilo od pocetka, ali nema veze. Deci vec nedostaju kuca i drugari, a i meni. Jedino mm ne krizira. Njega ceka posao.😬

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Razgovori mama 07/19
19.7.2019 20:02:30   
MimaKos
Bitno da uzivate, kad se vratite bice vam zao :) ovde neka glupa kisa


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Razgovori mama 07/19
19.7.2019 22:55:51   
vonavoj
Spakovali se,okupali se svi i tek sad legli..uzasni su,kad im proradi adrenalin pred put,nece da spavaju..uspale se svi.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Razgovori mama 07/19
19.7.2019 23:04:20   
MimaKos
Von, i ja sam takva pred put :)


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Razgovori mama 07/19
20.7.2019 7:25:29   
Ana RR


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Nama treba max 8h voznje do mora sa sve pauzama i granicama... Vama je potreban duzi odmor usput... 



Do Kasandre vam treba 8 sati? Kako tako puno?
Mi jutros u 5 trebali da se nadjemo sa kumovima, kod Bubanj potoka i taman stizemo kad zove kuma, krenuli nazad. Dok su nas cekali primete da kumic ima dva krpelja na vratu 😵 isli kuci po knjizicu pa u tirsovu. Evo sad su zavrsili i krenuli za nama. Mi kod Nisa.
Von, Emo, srecan put 😘

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Razgovori mama 07/19
20.7.2019 8:04:32   
vonavoj
Auuu,dobro da su primetili! Srecan put svima koji putuju,mi jos nismo krenuli,pijemo kafu. I onako u 12 ulazimo u apartman.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Razgovori mama 07/19
20.7.2019 8:18:07   
Ana RR
Von, gde vi bese idete?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Razgovori mama 07/19
20.7.2019 8:47:11   
vonavoj
Sokobanja😁krenuli smo.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Razgovori mama 07/19
20.7.2019 8:48:16   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Devojke,srećan vam put i lep provod. Pari,super sto ste stigli. 
Jess,kako ste vi? Milena?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Razgovori mama 07/19
20.7.2019 10:22:26   
MimaKos
Dobro jutro, mi se razmisljamo na bazen da krenemo..  


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Razgovori mama 07/19
20.7.2019 11:17:38   
pari
Ana, dobro je da su primetili, a vi polako, srecan put! Von, koliko ostajete?



Ovde 5 ujutru, ja ne mogu da spavam a juce sam bila bas umorna...iako nam je super dan bio....mm uzeo slobodan dan...u pola 9 izasli iz kuce,isli do mesta pored peske,a onda trajektom do Njujorka,za 5 min smo bili tamo sto je super i onda set_nja tamo. Rucali u kubanskom reatoranu tu kod nas blizu,bilo odlicno. A popodne isli na sladoles koji je jedno 20 min peske pa smo se i tu naset_ali, vracali se posle okolo kejom... Lepo je ovde stvarno...

Puno vas pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Razgovori mama 07/19
20.7.2019 12:31:30   
MimaKos
Pari, ti bas uzivas. Mi smo dosli na bazen da se brcnwmo malo, nema guzve, divno je


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Razgovori mama 07/19
20.7.2019 13:01:10   
Milena18
Dobar dan, mame!


Ana, Von, Ivanka, uživajte na odmoru!
Pari, baš mi je drago što je put ok prošao i što sada lepo provodite vreme.
Ivana, kako si ti? Kada beše sin ide u Kinu?
Ja u ponedeljak idem na razgovor za posao u onoj firmi koja je kupila deo firme u kojoj sada radim. Ipak im treba još neko u ljudskim resursima, iako me prvobitno uopšte nisu imali u vidu. Nadam se da će me primiti jer je posao koji sada radim stvarno bezvezan, a ovaj bi bio baš u mojoj struci.
M spava, kad se probudi idemo kod sveki. Treba da počnemo da sređujemo njenu sobu ovih dana, rešili smo da je završimo do rođendana koji je za nešto više od dve nedelje.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Razgovori mama 07/19
20.7.2019 13:32:52   
MimaKos
Ovo je prvi put da sam bebi dala da se kupa u dubokom bazenu sa misicima i onom gumom i ne mogu da verujem kako je lepo prihvatio! Uziva, ne mogu da ga isteram iz vode :)


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Razgovori mama 07/19
20.7.2019 14:16:43   
doramar11
Mediji javljaju da su kilometarske kolone na makedonsko-grckoj granici.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Razgovori mama 07/19
20.7.2019 14:20:23   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: doramar11

Mediji javljaju da su kilometarske kolone na makedonsko-grckoj granici.



Ja sam nocas brojala, 5 prelaza, ispred nas 10 automobila, iza dva puta vise. Znaci u trenutku oko 150vozila na granici. Oko pola minuta treba jednom automobilu da predje, znaci tih 150 vozila oko 30 minuta prelazi

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Razgovori mama 07/19
20.7.2019 14:31:27   
doramar11
Nocu je i brze, sad javljaju da je haos.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Razgovori mama 07/19
20.7.2019 14:59:22   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: doramar11

Nocu je i brze, sad javljaju da je haos.



Nocu prijatnije cekati 👍
Zato i putujemo nocu. 
Ana, sa sve granicama i odmaranjima usput nam treba oko 8h putovanja. Jutros smo stigli da odemo i u Lidl i u Dzambo. Samo u Dzambu bili sat i po, moramo se vratiti 😊
Lidl 1h i jos neke okolne radnje i oko 11 sigli. 

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Razgovori mama 07/19
20.7.2019 15:30:28   
Ana RR
Mi jos nismo stigli na Dojran 🤣 sedeli u Predejanu skoro 2 sata. Pa isli na prelaz Prohor Pcinjski a tamo leeepooo pa lagano vozili. Pa svratili u Romantik na rucak i evo sad vozimo dalje. Na Dojranu da odmorimo, popijemo kafu, negde na veceru i ujutru pravac Tasos. Ne volimo mi nocu da putujemo jer nikad ne idemo od tacke A do tacke B, uvek negde svratimo. Nocu nista  ne mozes da vidis. Ivanka  jel palo kupanje vec?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Razgovori mama 07/19
20.7.2019 16:21:43   
smeško
Bravo, zeMske! 

Mi smo zavrsili za ovo letovanje. Vratili se zbog J. Mali je da provede cifav dan na plazi. Evo, spava. Mi rucamo, pa se pakujemo. Posle u set_nju, u kupovinu suvenira...Krecemo ujutru, ni mi ne putujemo po noci. Idemo preko Dojrana. Prespavacemo u Nisu i prekosutra do Bg-a.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here