|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Avgustovska RR plaza
13.8.2019 12:36:37   
MimaKos
Ma strasno , jos nigde obavestenja, nista...


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Avgustovska RR plaza
13.8.2019 12:47:19   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: MimaKos

Mi nemamo vodu!!! Na 100 stepeni! Pa stvarno cu na mesec da se odselim, majke mi





U kom si bese delu grada? 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Avgustovska RR plaza
13.8.2019 12:47:51   
MimaKos
Minovo, sad sam zvala , tek za sat stize, kazu , mozda?!?! Sad sam listala i njihov sajt i juzne vesti, nigde objave ni upozorenja...



< Poruku je uredio MimaKos -- 13.8.2019 12:50:10 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Avgustovska RR plaza
13.8.2019 12:50:38   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: MimaKos

Minovo, sad sam zvala , tek za sat stize, kazu , mozda?!?!






Niš
Mima klikni na link

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Avgustovska RR plaza
13.8.2019 12:52:31   
Ivanka 75
Pominju li tvoj deo? Ja se ne snalazim uopste

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Avgustovska RR plaza
13.8.2019 12:53:29   
MimaKos
Ivanka, divna si, ali opet nema nigde nas u.prici, cak ni cisterne.. Ja sam u Bubanjskih heroja, Minovo je ogromno naselje i ima dosta zgrada, i kad nas ugase, iseku nas sve, a eto i ne pominje se, cak ni cisterna. Meni je zeleznicka 1,5 km daleko odavde. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Avgustovska RR plaza
13.8.2019 13:07:44   
Ivanka 75
Mima, ček da zovnem mm

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Avgustovska RR plaza
13.8.2019 13:09:24   
MimaKos
Ivanka, car si! Javni kad saznas nesto . Ne znam zasto se ovo kod nas non stop desava..


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Avgustovska RR plaza
13.8.2019 13:17:35   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: MimaKos

Ivanka, car si! Javni kad saznas nesto . Ne znam zasto se ovo kod nas non stop desava..





Zvah ga, ne javlja se, poslah poruku. Vrv je na terenu negde. 
Bas cu da ga pitam za Min. 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Avgustovska RR plaza
13.8.2019 13:41:23   
MimaKos
Ivanka, stigla , hvala ti u svakom slucaju😀😀😀 covece, nestane na dva sata i u ta dva sata se ukaki beba, kaki se i njoj, znaci marfijev zakon. A ako nesto ne podnosim to su vlazne maramice! Al sta ces


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Avgustovska RR plaza
13.8.2019 13:58:50   
Duškić
O dobro je. Brzi su.
Sad pod tus .

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Avgustovska RR plaza
13.8.2019 14:05:01   
MimaKos
Prvo sam decu sredila, a odmah i sebe, sad drzima masku za kosu i sheet masku koju sam ohladila u frizideru, da se povratim malo 😉


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Avgustovska RR plaza
13.8.2019 14:26:54   
Ivanka 75
Super Mima, ovaj moj se ne javlja. Negde je zaglavio garant.
Mima, nije sto mm radi u vodovodu, ali ekipe koje idu na teren da saniraju kvarove stvarno se polomise od posla. Mm nekad zaglavi do kasno uvece da bi osposobili neku pumpu. Nemaju oni racuna da grad nema vodu. Nisu na gradskom budzetu. Ako nema vode, nema ni racuna za vodu. Ako nema racuna, nema novca i nema plata. 
A neradnici sede po kancelarijama. 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Avgustovska RR plaza
13.8.2019 14:37:11   
MimaKos
E o tome se radi, ja se sa tobom slazem 100 %, jer su svude te ekipe na terenu deficitarne i jedan radi posao za trojicu, zati se i ubijaju od posla a njih 5toro sedi u jednoj kancelariji i ladi ..... to mene nervira! I sto taj neko ko je trebalo da d napise obavestenje o tome da nema vode sigurno ne radi sa terena, nego neka sekretarica koja jednostavno zaboravi na sve to, mislim, ko da je bitno to sto neko na 100 stepeni nema vode. A momcima na terenu respekt, ne samo za vodovod! Ivanka, hvala ti puno u svakom slucaju, divna si 💗



< Poruku je uredio MimaKos -- 13.8.2019 14:38:34 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Avgustovska RR plaza
13.8.2019 14:41:50   
flamingos
Drage moje,eto i mene.Spremala sam svekrvi kolače,pa dok oko ručka,večeras idemo u goste.Dete vežba malo matematiku.Toplo je,ali podnošljivo,duva neki vetar.Ubija me migrena,popih lek i malo da prilegnem dok me ne popusti.Pozdrav svima


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Avgustovska RR plaza
13.8.2019 14:48:53   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Duškić

Uh. Bas bzv da nemate vodu po ovoj vrucini.
Limunada.
Može limunada.Ja pijem kiselu vodu,to mi nekako baš prija po ovakvom vremenu-hladna kisela,a vruća kafa-savršeno


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Avgustovska RR plaza
13.8.2019 15:16:49   
MimaKos
I ja, ceo dan kiselu, sto milom sto silom 😂


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Avgustovska RR plaza
13.8.2019 16:40:27   
Ivanka 75
Mima, kaze mm da ne zna sta je sa Minovim naseljem, nije isao tamo, verovatno je cevovod, elektronika i pumpe nisu u pitanju, da jesu on bi znao. 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Avgustovska RR plaza
13.8.2019 20:27:59   
lesica
Nestašica vode ili struje u ovom periodu jednako je slomu živaca.

Ahoj zenske, kakve ste inače?

Mi provedosmo današnji a i jučerašnji dan u i oko bazena u dvorištu. Ja čak i fo dr skoknula danas po ab - užasnu upalu sinusa imam, toliko da je neizdrživo postalo te sad lepo sa terapijicom.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Avgustovska RR plaza
13.8.2019 20:51:06   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mima, kaze mm da ne zna sta je sa Minovim naseljem, nije isao tamo, verovatno je cevovod, elektronika i pumpe nisu u pitanju, da jesu on bi znao. 
  Ivanka, hvala sto si pitala 💜 veruj da je kod nas to cesta pojava. Nove zgrade, super sve, al nas sa tom vofom ubise u pojam. Ovog puta je bar brzo stigla.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Avgustovska RR plaza
13.8.2019 21:04:00   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Nestašica vode ili struje u ovom periodu jednako je slomu živaca.

Ahoj zenske, kakve ste inače?

Mi provedosmo današnji a i jučerašnji dan u i oko bazena u dvorištu. Ja čak i fo dr skoknula danas po ab - užasnu upalu sinusa imam, toliko da je neizdrživo postalo te sad lepo sa terapijicom.

Les draga :* :*
Ja ceo Dan jurim za Ninom,kmezi,spavala danas kasno,evo juri po dvoristu,jede kupine,doneli svekijevci iz sume.
Jel se pije nesto?

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Avgustovska RR plaza
13.8.2019 21:08:38   
lesica
Čaj od đumbira sa biberom za mene 😂

Vesi, ljubi mi lepotice 😘

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Avgustovska RR plaza
13.8.2019 21:35:33   
MimaKos
Ooo ja pijem caj od djumbira, a sto sa biberom? U caj?


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Avgustovska RR plaza
13.8.2019 21:46:07   
flamingos
Mi nemamo problema sa vodom,l.Zna leti da nestane,ali ovog leta je super.Evo dodjosmo iz skitnje,pa se izigrasmo u dvorištu.Sad redom na tuširanje i odmaranje


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Avgustovska RR plaza
13.8.2019 22:01:11   
MimaKos
I mi smo skitali, i sad pali u nesvest svi :))


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here