|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 12:57:00   
Ivanka 75
Sankice, nek odmori mama, sigurna sam dajoj je potreban mir. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 13:04:01   
MimaKos
Ivanka, i mi smo kao d3ca tamo isli sa skolom, ali jeste bilo prepuni izbeglica i mislim da decu vise ne vode tamo. Mozda su renovirali stacionar


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 13:13:57   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: MimaKos

Ivanka, i mi smo kao d3ca tamo isli sa skolom, ali jeste bilo prepuni izbeglica i mislim da decu vise ne vode tamo. Mozda su renovirali stacionar





Nisu renoviral, na zalost. 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 13:53:48   
jess021
Lele Ivanka kad upekne pod tim satorima. ..


Bubi i sutra ce biti toplo, pomerite soping za neki drugi dan.
Nudi li neko nesto da se jede? Bar ovako virtuleno 😑

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 13:57:50   
MimaKos
Jess evo ja nudim telecu corbicu i punjeni cevap sa pomfritom koji cekam da mi spreme :))) i ja umreh gladna, sama cu i celu sopsku da pojedem, danas ne delim :))


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 14:01:06   
jess021
MimaKos hvala. Salata moze, danas jedem povrce.



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 14:59:10   
bubulence


IZVORNA PORUKA: jess021

MimaKos hvala. Salata moze, danas jedem povrce.





Onda kod mene na rucak, mm jede na poslu danas, meni i deci sam spremila salatu od svakakvog povrca + feta sir😁. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 16:00:50   
flamingos
Divno,uživajte.Mi sad dođosmo,savladasmo nekako put...


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 16:02:41   
flamingos
Sanjice,koja je godišnjica po redu?I kog je datuma-devetog?


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 16:04:23   
flamingos


IZVORNA PORUKA: bubulence

Gde ste devojke moje!?

Srecne godisnjice brakova😁❤️! I kod nas je vruce, mi smo jutros isli u set__nju od 2 sata ali smo hvatali samo hladovinu... Sutra sam obecala deci soping u NS ali ne znam kakvo vreme najavljuju... Ako bude isto ovako toplo ima da se skuvamo... 
Hvala draga,da ste živi i zdravi☺


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 16:28:14   
MimaKos
:))) mi smo se bas naruckali, cak je i bebac hteo pileci raznjic :)) ogladneo od vode. Pijem kiselu da se povrativ malo :))

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 18:57:24   
Sanjica26 RR
Flamingos, 10 godisnjica braka. Vencali smo se na svetog Pantelejmona 9.08.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 19:06:09   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Flamingos, 10 godisnjica braka. Vencali smo se na svetog Pantelejmona 9.08.
Divno,od srca vam želim sve najbolje.Mi smo se na svetog Pantelejmona uzeli-zvanično sam prešla da živim kod njega 09.08.1993.Nakon godinu dana venčali smo se u opštini i pravili svadbu,a 16.06.2013.venčali smo se u crkvi i tog istog dana smo krstili našu ćerkicu.Pozdravljam te draga moja sugrađanko


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 20:52:43   
MimaKos
Sanjice, neka je sa srecom!!! Divno! Mi smo ove godine u junu proslavili 6 😍


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 21:31:54   
Sanjica26 RR
Hvala lepo. 16 godina smo zajedno. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 22:04:47   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Hvala lepo. 16 godina smo zajedno. user posted image
Divno Sanjice,zlatnu svadbu dočekali,pre toga srebrnu.Mi smo srebrnu prošle godine proslavili.Lete godine.Samo neka je zdravlja,ostalo će lako.Od srca vam želim sve najbolje


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 22:25:12   
bubulence
Leelee kako pamtite datume i godine... Meni to nikako ne ide od ruke. Godinu vencanja uvek moram da racunam, prvo se set_im kada nam je dete rodjeno pa znaci godinu pre toga smo se vencali i onda sabiram/oduzimam da vidim koliko smo u braku😂. Na datum vencanja me podset_i face 😂. O pocetku zabavljanja tek da ne pricam... Nisam sigurna ni za mesec a ne za datum 😂. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 22:41:38   
flamingos


IZVORNA PORUKA: bubulence

Leelee kako pamtite datume i godine... Meni to nikako ne ide od ruke. Godinu vencanja uvek moram da racunam, prvo se set__im kada nam je dete rodjeno pa znaci godinu pre toga smo se vencali i onda sabiram/oduzimam da vidim koliko smo u braku😂. Na datum vencanja me podset__i face 😂. O pocetku zabavljanja tek da ne pricam... Nisam sigurna ni za mesec a ne za datum 😂. 


Joj dobra si bubi moja draga.Pamtim ja,iako sam u godinama...Jeste li mi dobro?Ljubim vas puno.Laku noć želim svima


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Avgustovska RR plaza
10.8.2019 22:43:56   
bubulence
Super smo, hvala na pitanju... Uzivamo, mazimo se, ljubimo, nunamo... Malo nam je kratak dan, treba da traje bar jos 5 sati da bih sve stigla ali dobro , uhodacemo se i ovako😁, jos uvek smo neiskusni


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Avgustovska RR plaza
11.8.2019 7:10:46   
flamingos


IZVORNA PORUKA: bubulence

Super smo, hvala na pitanju... Uzivamo, mazimo se, ljubimo, nunamo... Malo nam je kratak dan, treba da traje bar jos 5 sati da bih sve stigla ali dobro , uhodacemo se i ovako😁, jos uvek smo neiskusni


Dobro jutro.Baš mi je drago,uživajte.Hajde da pijemo kafu,pa da rostiljamo,kasnije.Dete spava,vrućina je,ali ne smeta ni meni,a ni njoj-ne volim zimu,leto obožavam. 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Avgustovska RR plaza
11.8.2019 9:40:32   
vocicana

IZVORNA PORUKA: bubulence

Super smo, hvala na pitanju... Uzivamo, mazimo se, ljubimo, nunamo... Malo nam je kratak dan, treba da traje bar jos 5 sati da bih sve stigla ali dobro , uhodacemo se i ovako😁, jos uvek smo neiskusni



Bubi user posted image nista lepse za cuti, kada ste tako zlatni.
Dobro jutro i ovde. Ja sam skuvala drugu kafu vec od ustajanja. Dok sam gledala malog, kako nesto radi, uradila sam nokte. Prvi put u zivotu imam ovakvu baby pink boju na noktima, svidja mi se.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Avgustovska RR plaza
11.8.2019 14:13:00   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vocicana RR


IZVORNA PORUKA: bubulence

Super smo, hvala na pitanju... Uzivamo, mazimo se, ljubimo, nunamo... Malo nam je kratak dan, treba da traje bar jos 5 sati da bih sve stigla ali dobro , uhodacemo se i ovako😁, jos uvek smo neiskusni



Bubi user posted image nista lepse za cuti, kada ste tako zlatni.
Dobro jutro i ovde. Ja sam skuvala drugu kafu vec od ustajanja. Dok sam gledala malog, kako nesto radi, uradila sam nokte. Prvi put u zivotu imam ovakvu baby pink boju na noktima, svidja mi se.
Super za nokte,bitno je da ti se sviđa.Šta se radi po ovoj vrućini?Ja sve završih i sedoh,da zahladni pa u dvorište.Imali smo i goste i tako


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Avgustovska RR plaza
11.8.2019 14:44:33   
vocicana
Kako sam zivcana bila jutros, noktice mi je pomagao sin, pa sam i kosu ofarbala. Ma scvidja mi se samo da su uredni. Dosla na posao, narod samo pada, a ne znam gde idu po ovom vrelcu bez preke potrebe.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Avgustovska RR plaza
11.8.2019 21:46:44   
flamingos
Gde ste mame?Mi dugo bili u dvorištu,konačno prijatno,danas pakleni dan bio,baš toplo,ali ako,bolje i to nego kiše pa da sedimo u sobi.Ovako-koristimo svaki trenutak uživanja na selu do polaska u školu.Pozdrav svima


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Avgustovska RR plaza
11.8.2019 23:05:39   
MimaKos
Ja mu dodjem ko Zdravko Colic, pijana, a nisam popila ni kap :)))  sve mi se manda od umora..  a ne znam koliko kafa popih i sta sve slatko pojedoh danas.. klinci neumorni, ko po obicaju, ali su se ranije uspavali, premorene guze :)) laku noc 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here