|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 12:26:58   
milicicak
Jao, von, strasno... Ja ne mogu da shvatim da se bolesnoj deci zakazuje... Uzas!


Doduse, ja nikad decu kad su bila bolesna nisam vodila u dz, mi imamo nasu dr koju ne bih dala ni za sta na svetu... Lazem, jesam vodila jednom V u dz kad je imao temp ali tad je imao manje od 6 meseci pa su nas odmah pregledali i poslali u Dragisu... Ali nije cekao sa drugom bolesnom decom.
Rosi, bas vas je poteralo, da sto pre ozdrave decaci 😘

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 12:54:54   
Rosita


IZVORNA PORUKA: pari

Jedino razmisljati o tome da je nekima mnogo teze i radovati se sitnicana, opustiti se max u nekim malim momentima i pomiriti se sa tim da je to tako sad...

Tako ja pokusavam...ne znam sta drugo



Jeste, samo tako je moguće. Teško, ali druge nema.
Ja ne znam šta ću za dr. Mm je malo ušao u konflikt sa njom. Zato što je, npr.ona u subotu pregledala dete 4. dana T i rekla da je bolje- u odnosu na četvrtak, a u ponedeljak je imao upalu pluća. E sad, da li je to sve moguće a da nije do nje, ne znam. Nervira me što mi se čini da nema baš individualnog pristupa. Imaš dete sklono opstrukcijama, otvori 4 oka i šalji dalje. Mani sujetu i ostalo. S tim što ja nisam sigurna da li ima tu njene "krivice". Blizu mi je jako, a ako bi prebacila karton,malo bi dalje bilo. Ali kako biti siguran, a poverenje je važno.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 12:57:33   
pari
Ako joj ne verujes, promeni je...ja bih tako...idem po nekom svom osecaju...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 13:01:16   
vonavoj
Joj,rosi,tesko pitanje,ja mojoj bas verujem. Ali bas je omanula,a vodila si ga.Sad dosla T iz skole,promukla,ali kaze da je ne boli grlo..moguce da je neki virus,laring..ne kaslje..tako je J bilo 2 dana,i onda pocela da kaslje i vec zrelo kaslje,tj.zakaslje se.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 13:11:15   
milicicak
Rosi, poverenje je najbitnije ja zato nasu dr ne menjam ni za sta na svetu i vodim kod nje decu na drugi kraj grada. Ali imaj na umu da se njima tako malima stanje sa plucima pogorsa bukvalno za 12h, od ide na bolje do upale pluca.


Beba se probudila i sad ne znam sta da radim... Da idem po mini bubu u skolu ili ne... Necu je videti do sutra ujutru ako ne odem

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 13:18:07   
Rosita
Pa zato kažem, nisam sigurna je li omanula, dr u bolnici je čula nešto na slušalicama, a rendgen je bio " početna konsolidacija... bla bla, baš tu i tu gde je čula, bronchopneumonia... Ne znam, nisam pametna.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 15:58:31   
Sanjica26 RR
Добар дан женице. Прешла сам на ћирилицу. Моје омиљено писмо. user posted image И на мом часу деца пишу ћирилицом.
Не дам га.
Ја сам на паузи, али код куће. Ускоро идем опет у школу. Сутра у село, па онда у град.

Жао ми је кад чујем да су дечица болесна. Све смо то прошли. Посебно са Софијом. Нон стоп опструкције. Др у дому здравља не чује ништа. Да ли је незнање или нешто друго више нисмо ишли у дом здравља.
Роси, желим вам брзо оздрављење. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 17:20:23   
emicaa
Rosi to se kod njih jako brzo siri i prelazi iz virusa u zapaljenje.

Ja vjerujem samo doktoru sto je Doru lijecio u bolnici,nikome vise.I ako imaju 3 dana temperaturu obavezno trazim krv da uzmu.Kako kazu koga je zmija ujela i gustera se boji.Mi sad od logopeda,nesto sam slomljena.Vruce je a oblaci se spustili

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 19:56:35   
pari
T izasla jos jedna dvojka...

M stigao od tate...uvek mi nedostaje ta dva dana i srecna sam kad dodje...
Nesto mi toplo u stanu bas...
Kako ste mame? Vidim von da ti je bas veselo :(

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 20:15:44   
vonavoj
I M je izasla dvojka,dryga samo sto nije..a cetvorke su nabubrile.Veselo kod mene,a sa mm ne pricam,bas sam ljuta ne njega,po obicaju,ne shvata kako se osecam.. T preplakala sto ne moze na trening,svidela joj se odbojka.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 20:34:54   
Sanjica26 RR
Von, bas je preterala ta temperatura☹️



Stigla kuci. Spremila sam dorucak i rucak za sutra. Sutra idem pre svih. Sela me zovu., 😀 Pa nastavljam u grad. A sada odoh sa kumom u jednu, brzinsku set_nju. 





_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 21:25:21   
flamingos
Mame,kako su dečica?Nadam se da ćete uspeti da se naspavate i odmorite noćas.Ljubite mališane.Mi smo super.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 21:30:47   
emicaa
Moja djeca zaspala,ne pamtim kad su ovako brzo.Dora sutra opet ide na izlet,u 3 se vracaju.David oko grozno izgleda,ako ujutru ne bude bolje moram zvati doktora.

Von pa on je sad mini ajkulica 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 21:32:03   
vonavoj
Haha.mini ajkulica,sa 5 zubica.Nema rosi da se javi sta su oni uradili kod dr?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 21:40:56   
Maraj
Rosi mi smo imali istu "situaciju". Dr iz dz je tvrdila da ide na bolje, a na kraju S imala upalu pluća. Bili smo besni i mm i ja na nju...hteli da je menjamo...na kraju kad se ave stisalo, splasnuli i mi.
Jos nesto...upala pluca se ne cuhe slusalicama. Ta dijagnoza se postavlja samo rendgenom...tako da to njihovo slusanje...okači macku o rep...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Razgovori mama 09/19
17.9.2019 6:40:07   
flamingos
Dobro jutro mame,hajde da pijemo kafu.Dete spava,pa da je budim da se sprema za školu.Kako su mališani,jesu li zdravi?Pozdrav svima.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Razgovori mama 09/19
17.9.2019 7:39:22   
pari
Ja od 6 budna...


Rosi, von, kako ste?
Druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Razgovori mama 09/19
17.9.2019 8:24:14   
vonavoj
Niko nije imao nocas temp,ni sad nemaju,T muci grlo,glasne zice,tu joj se sliva i ne moze da iskaslje..i M se zakaslje suvo..eno i sestrin mali i ona,ista stvar..kaze samo caj,caj i caj. Vodicu ih kod dr,kad me vec ubacila u 15h,neka ih pogleda oboje.A ja sam pametna juce u 18h oprala kosu,isfenirala se,i dzabe,evo ukocila mi se ramena...nema sile,uvek tako,iako je toplo.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Razgovori mama 09/19
17.9.2019 8:50:50   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Von,ne razumem...ukocis se kad se isfeniras?Dobro je da makar temperature tema.Rosita,kako ste?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Razgovori mama 09/19
17.9.2019 8:58:28   
vonavoj
Ne,ukocim se jer mi je mokra kosa,iako je dobro osusim. Vrat,ramena..uzas.promaja mi je kao smrtna presuda. Ima i vic za to,za sve ide elektricna stolica,za Srbe samo stolica i 2 otvorena prozora!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Razgovori mama 09/19
17.9.2019 9:02:01   
flamingos
Von,dobro je da nema temperaturu.Au,zafrknuto,znam kako je kad se ukočiš.Kažu da minimum dva sata pre spavanja mora dobro kosa sa se osuši.Što pre mi bidi dobro.Pozdrav❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Razgovori mama 09/19
17.9.2019 9:05:29   
IvanaSK RR
Kad ti onda odgovara da se feniras? Ujutru?😀

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Razgovori mama 09/19
17.9.2019 9:10:12   
vonavoj
Moram bukvalno pre spavanja da se okypam i legnem..ne smem da izlazim napolje sa mokrom glavom. Mada ni to nije garancija,kad je nocu hladno,opet me boli. Uzasno sam oset_ljiva,zato i imam glavobolje stalno..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Razgovori mama 09/19
17.9.2019 9:42:56   
Maraj
Jutro mame....
Von ja bi sr ukocila da legnem sa mokrom kosom user posted image
Samo je dobro prosusi...
Ivana jel jos cuvas onj bebu user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Razgovori mama 09/19
17.9.2019 10:20:26   
vonavoj
Ne.ja moram dobro,dobro da je osusim i legnem.nema mrdanja posle pranja kose.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here