|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 15:18:11   
flamingos
Smeško,slažem se sa Rosi,sačekaj.Možda je u takvoj fazi da želi da bude u centru pažnje,deca ko deca.Jedna naša rođaka,dok je bila mala,ako joj nešto ne daju valja se po podu,vrišti,haos.Glava mi pukne dok sam kod njih.Vremenom se sve to sredilo,nisu obraćali pažnju na nju i shvatila je da to ne prolazi.


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 15:21:33   
flamingos
O Rosi muke sa dečicom.Budite mi dobro.Vladaju virusi i baš me strah.Taman sanirasmo ovaj problem sa nosićem i sutra kreće u školu,samo da ne pokupi neki virus.Sad je super,završila je sav domaći i ispisala sve što su radili u školi i evo da ruča.


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 15:25:05   
pari
Smesko, i moja T ume bas da se ljuti, baca se unazad, place jako...ne bas tako ekstremno kao u tvom opisu ali vrlo stavlja do znanja kad nesto nije po njenom...

I ja sam misljenja da pratis pa ces i sama oset_iti da li treba neka pomoc...Mislim da su kod njih izrazenije te emocije dok ne pocnu da pricaju, jer nemaju kako da se izraze...
Mi smo bile u set_nji i na soku i cim smo dosle kuci, htela je da sisa i spava
Rosi, kako je sad?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 15:43:13   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Rosi, vlada stomacni. I kod T prolazi.
Smeško, to je faza. Procice. Ako ne bude proslo konsultovaces se. Nisu stariji radili ali eto mlađi radi. Svi su razliciti. Kod njega je to i sto nije prohodao.

Kod nas standardno sluzba, rucak. Malo sam dremnula. Mm jos spava. A decica se igraju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 15:46:51   
Maraj
Dan mame.
Meni nedelja najaktivnija sto se kucnih poslova tice. Kuvam rucak da imamo od ponedeljka, peglam nagomilan ves od prethodne nedelje, dok operem kosu, kucu pospremim...ja sam koma. Jos na sve to S nemoguca. Ne znam sta joj ne, dal su zubi...ocekujemo sada trojke...curi joj nos, nervozna. Vikendom kad sam ja kuci, samo trazi da sisa...joj poludecu vise od tog sisanja. Sva sreca, uskocila mi mamai odvela je kod nje...tako da ja zavrsih sve. Evo j drugu kafu od jutros srcem user posted image . Kad je S tu, samo me juri, jauce i zadize mi majicu da sisa. Moja mama je nezamenljiva user posted image sa njom je S najbolja.

Smesko, S je imao te faze. Jednostavno takvo dete. Jeste da ne on bio stariji. Oko 2god. Ali mislim da to nije za alarmirati strucnjaka. Neko dete ima ranije tu fazu, neko kasnije.... kod L je prosla ta faza sa neke 3 god. A onda mi se neki tata u vrtucu pozalio kako je njegovo dete pocelo da udara glavom...tako da eto...neko pre neko kasnije.
Al secam se te faze. Udari glavom o pod kad se naljuti ili o krevet. A znao je i nas da zakuca glavom ako ga nosimo u narucju

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 15:55:00   
Ana RR
Ćao devojke, kako ste? Lep dan danas, treba iskoristiti.

Mi smo danas ispijeni, ja sam sva slomljena. Juče nam je dan bio užasan. Prekjuče mojoj pokojnoj sestri bio rođendan. Čini mi se da ću pući od silnih stresova.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 16:12:51   
flamingos
Ana,žao mi je tvoje sestre...Mora se dalje.I ovde lepo vreme.Odmorite se i spremite se za novu radnu nedelju.Sedoh da popijem kafu,hajd na kaficu i tortu.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 16:33:05   
Rosita
Meni starije dete 39 t 🥵. Lepota.


Ana, 🧡



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 16:34:50   
pari
Jaaaooo Rosi :(


Ana, bas mi je zao...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 16:35:39   
flamingos
Rosi,baši je žao,držite se.❤Da što pre spadne temperatura i nikada se ne vrati.


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 17:15:05   
smeško
Hvala vam! Praticu. Naporan je vec duze vreme, ali nije bio ovako besan zbog svega sto ne odgovara. Donja dvojka izlazi, ali nije on prvi kome izlaze zubici. I druga je izlazila dva meseca, pa je bio ok. Jos i mene bole rebra, pa sam nervozna i ogranicena u ponasanju. Jos bi on svasta da kaze i samo se nervira kad ne umem da pogodim sta pokazuje.


Rosi, bas ste nadrljali.🥺

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 17:35:25   
Ana RR
Jao Rosi... pa ima li kraja? Ne mogu da verujem...
Mm je juče imao epizodu aritmije, hitna pomoć ga odvezla u urgentni, ja čuknula auto onako pod stresom... pustili su ga kući sinoć ali mu se srce tek danas stabilizovalo...


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 17:44:20   
Rosita
Sreća pa je veliki, drži se.
N kako sto puta, pojeo ga panklav. Ojeo se. Kilo je omršao, i više. Sreća pa beše buca 🙂

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 18:14:27   
Rosita
Joj Ana, mogu misliti taj stres. Bože me oprosti, deci bolesti idu u rok službe,ali kad nas strefi, tu se stvarno zabrinemo. Pa šta kažu, zašto? On je beše i ranije neke probleme imao?



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 19:09:02   
Ana RR
Da, imao je pre 8 godina prvu epizodu, tada je zadržan u bolnici jer to nije uobičajeno kod mlađih osoba i dr je bio zabrinut. Ali nikad mu ništa nisu našli sem da ima želudačnu kilu koja po gastro lekaru može da bude uzrok, a po kardiologu ne može. Ne znam, treba sad opet da radi neke analize.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 20:09:00   
smeško
Anci, koju vrstu aritmije? Stvarno je mlad.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 20:23:12   
Ana RR
Apsoluta aritmija. I48 dijagnoza na izveštaju od juče.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 20:34:24   
vocicana
Anci, za tebe imam najveci zagrljaj na svetu, samo se drzi.
Ja sam prihajala na posao, u trecu, vanredno, jer sam koleginici izasla u susret, inace strasno mrzim da prekidam odmor i dolazim u ovu ludnicu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 20:46:22   
flamingos
Ana,držite se,biće to sve ok.Uvek neke muke i brige.Veliki pozdrav.


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 21:14:35   
Sanjica26 RR
Anci, saljem ti jos jedan zagrljaj.🤗

Moje spavaju. Ja citam. Zavrsavam knjigu. Sutra na nove radne zadatke. 🙂
Rosi, kako je dete? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 22:00:56   
Rosita
Velikom sam opet dala lek za T i zaspao je. Mali se ojeo od tolikih stolica :(. Njemu sam počela hloramfenikol u nos. Tamo su mu u brisu našli streptokok pa kao ako baš zaslinavi može h. Nije puno slinav ali neka. Bože, kako ti antibiotici unište crevnu floru.  


Ana, skoro si ti pominjala neke analize da radi, ali sam ja zaboravila zašto. Baš je to nezgodno :(. Čovek se uplaši, a poenta je da se smiri da bi srce lepo radilo. 

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 22:08:49   
flamingos
Laku noć želim svima.Budite zdravi,mame,tate,dečica-svi.Mi se spakovasmo u krevet,sutra pre podne u školu.Dete čita neku knjigu,još joj se ne spava,kasno jutros ustala.


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 22:10:15   
bebilule
Ana, neka sve ispita, naci ce mu terapiju, samo neka se ne zavlaci sa tim. Ja koliko znam, ne moze aritmija biti posljedica zeludcane kile, vec simptomi mogu biti slicni. Ja sam je imala, zna biti zeznuto.



(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 22:39:06   
vonavoj
Vece..vidim sve nesto se lose izdesavalo..Smesko,izgleda da nam se zalomilo sa trecim detetom ds su kao na reklami da besne..tako i M..i ne znam sta da radim,krene glavom da me udara..ali mislim da je faza..njih dve to nisu radile.Ana,da li je bio izlozen nekim stresom? (Glupo pitanje,kad nismo izlozeni..)Rosi,a jel mu mazes nistatin,od antib hoce kandida? I prolife ampula za stolicu...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 22:52:33   
Rosita
Von, nisam još počela nistatin. Dajem mu Ivančić probiotik. Smem li prolife sad?



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Porodiliste u Bgd
buhla

U kom porodilistu ste se ili bi ste se porodili?

Narodni Front (43%)

Visegradska (20%)

Zvezdara (10%)

Dragise Misovic (20%)

Zemunska (7%)


Ukupan broj glasova: 136

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here