|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/19
15.9.2019 22:56:04   
flamingos
Ivančić probiotik je super,bar nama pomaže.


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 6:44:23   
flamingos
Dobro jutro mame,jeste li se odmorile?Kako su dečica?Kafa je spremna,može?Da je ispijem,pa da budim dete da se spremamo za skolu.Pozdrav svima.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 6:49:10   
Maraj
Jutro mame. Ja skuvala user posted image
Rosi smes. I prolife àmpulu je najbolje na prazan stomak

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 7:13:15   
vonavoj
Rosi,ja sam kao papagaj sa prolife ampulom,ali zaista je carobna!odlicna za proliv..smes da mu das sad,ujutru.A nistatin isto probaj,znas da antib i kandida su najbolji drugari.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 7:50:20   
vonavoj
Inace,odlepicu,ustali i M vruckast,izmerim 37..pa stvarno...od mmra opet?! Zubi?+Mene muci  zeludac opet..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 8:10:36   
pari
Von, to i nije temperatura...tako barem kazu.


Rosi,kako ste?
Mi cemo danas u vrtic bez M...probacemo...doduse opet samo 1h ali dobro, s obzirom da nedelju dana nije isla...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 8:35:15   
vonavoj
Znam pari,ali vruckast je,odmah sam znala da ima..i kmezav. A htela sam ga u vrtic...nista od toga..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 8:45:28   
IvanaSK RR
Pari,srecno u vrticu.
Von,pa sta je sad,misa mu??
Rosita,bas mi je zao,samo sa vam pozelim da sto pre ozdravite 😘 
Ja sam odvela macu u vrtic. Plakala je uzas. Zvali me iz vrtica posle par minuta da mi kazu da je prestala da place i da je sve ok.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 9:05:41   
vonavoj
I moja J je plakala,a.mm ne place,nego sad T ide prepodne i videla.me i odmah meni place,da nece da spava..nekad kazem da sam ih rodila da me maltretiraju,samo mene..Ivana,ne znam sta mu je sad,zubi,mmr opet,hahhaa..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 9:39:18   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Nalazim sebi posao. Sređivala sam deciji ormar kad sam ispratila T. Sad jos nesto da poradim i odoh u skolu.

Srecno pari. 
Von, ne daje vam mira temp. Rosi, kako su deca? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 9:47:22   
IvanaSK RR
Von,maca nije bila tri nedelje u vrticu,zato sad problem. Koliko dana je proslo od mmr?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 9:48:40   
flamingos
Von,Rosi,kako su dečica?Evo sređujem stan i spremam ručak.Mašina pere.Dete u školi.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 10:07:04   
vonavoj
Sanjice,mi nemamo mira...Ivana,30.8 je dobio..dr mi rekla reakcija tek posle 2- nedelje..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 10:40:38   
Duškić
Dobar dan. Ja izasla malo da prosunjam po bulevaru, nesto da kupim user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 10:51:25   
Rosita
Hej mame, loše sam spavala i kad mogoh, činilo mi se da je N vruć, ladno sam počela da tripujem više, merila nisam. Uzeću danas prolife za ujutru onda. Nistatin počela. Veliki 39.3 jutros. Ima neke flekice po licu. Sutra sam im dr zakazala. Ovo je neki koktel virus, kod svakog različito dominira.
Von, kako je sad?
Pari, srećno. Naša grupa ide treću nedelju i čujem da ostaju 2 h, to je bilans 2 n u vrtiću. Čoveče. To mi sleduje tek. Do Nove g  ako se adaptirano,  uz pretpostavku zdravlja, da se radujemo.
Ivana, 🧡
Poz mame.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 11:29:04   
emicaa
Von ja do 37.5 uopste ne racunam da je temperatura.Tako su mi doktori rekli ovde.

Davida pojeli komarci,jedan ga za kapak desnog oka ujeo.Oteklo je,strasno izgleda.Pa taman se smirio dermitis sad ovo.Dora u skoli,posle je vodim logopedu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 11:29:34   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: bebilule

Ana, neka sve ispita, naci ce mu terapiju, samo neka se ne zavlaci sa tim. Ja koliko znam, ne moze aritmija biti posljedica zeludcane kile, vec simptomi mogu biti slicni. Ja sam je imala, zna biti zeznuto.





Bebi, on je svašta od analiza odradio. Tada, kada mu se prvi put to desilo, su ga slali na razne analize - ultrazvuk srca, ultrazvuk štitne, gutao sondu, hiljadu analiza iz krvi - sem te želudačne kile sve ok. Bio je i kod neurokardiologa, on mu je dao da uradi milion nekih testova na viruse, stavljao ga onaj sto što se podiže kako bi video kako mu promene utiču na pritisak, centar za ravnotežu itd. Sem toga da je preležao neke viruse a da to i ne znam ništa nisu našli. Jednostavno, genetski je sklon tome. Ali kod njega je to krenulo prerano...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 11:41:46   
vonavoj
Evo vec 38 temp..a prvi termin kod dr je u cetvrtak u 14h?! Da li je ovo realno??!?! Pms me drma,sedim i placem..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 11:54:12   
Ana RR
Joj Von, pa opet... a zašto uopšte zakazuješ? Odeš u dom zdravlja sa njim, moraju da ga pregledaju ako ima temperaturu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 11:59:36   
pari
I ja bih von samo otisla i to je to...drzi se .. 


Ana, bas je to stresno kad ne znate sta je...sreca pa je vrlo retko...
Rosi, i ti se bas mucis :(
Mi bile u vrticu, plakala je kad sam je ostavljala i vaspitacica je nosila svih sat vremena ali kazu da je ok i da je sve to normalno. Sutra cemo malo duze.Ja sam za to vreme prepesacila 3 kruga trim staze i trcala 100m 😁 kondicija nula...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 12:06:06   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Joj Von, pa opet... a zašto uopšte zakazuješ? Odeš u dom zdravlja sa njim, moraju da ga pregledaju ako ima temperaturu.


Jok,ne moraju da pregledaju,samo te vrate..i kazu dodjite uvece,pa cekajte,ako ostane doktorki termina..ma uzas..prvo svi zakazani,pa onda deca sa temp..Opet sam pisala mojoj dr,sramota me vise.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 12:11:58   
Rosita
I nama kažu dajte brufen i čekajte... Ali ako je hitno primaju.


Von, sve te razumem... Mm ode na posao, vraća se u 21. 

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 12:14:17   
Ana RR
O svašta... kod nas prime ako dete ima visoku temperaturu. Doduše, zavisi od gužve i da li je sezona virusa. Ako je čekaonica već puna dece sa temperaturom onda se mora sačekati.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 12:18:31   
vonavoj
Rosi,ne znam odakle crpis snagu,volju,ja sam jako lose..bas,bas..Sve znam,ovo nisu problemi,ali gusim se.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Razgovori mama 09/19
16.9.2019 12:22:59   
pari
Jedino razmisljati o tome da je nekima mnogo teze i radovati se sitnicana, opustiti se max u nekim malim momentima i pomiriti se sa tim da je to tako sad...

Tako ja pokusavam...ne znam sta drugo

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here