|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
15.12.2019 18:43:40   
mama Jo
Ma da, razumela sam te... cuti i to je odlicno, na dnevnom nivou sjajno!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
15.12.2019 18:49:57   
vonavoj
Naravno da te razumem.da ne ides i pesacis..ja sve kolima,da bi bilo brze..i od set_nje nista.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
15.12.2019 19:10:29   
Misha i Ljisha
Ja kolima kad se bas zurim i kad je bas lose vreme.  Ili kad moram npr i do mesare i skole u vrtica i prodavnice. Nije mi nista daleko ali izgubim puno vremena ako bas sve obavljam peske al bas mi nedavno rece mama iz komsiluka kako paziim na potrosnju goriva jer dosta obavljam peske. Imamo dvoje kola u koje treba usuti gorivo. Jako puno dajemo i ovako na gorivo pa ajd kao malcice da pristedim. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
15.12.2019 19:13:59   
Misha i Ljisha
Nego eto da pohvalim tu dijetu medicinsku. Grama jednog nisam vratila. A nisam je se ni strogo bas pridrzavala a i odmah po prestanku sam pocela i slatko da jedem. 


Razmislkam se da na prolece opet raspalim.jedju turu te dijete bas da vidim hocunli se maknuti sa 75 ikad vise u zivotu 😁

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
15.12.2019 19:34:18   
mama Jo
Secam se kad si bila na toj dijeti da si pisala. Koliko si smrsala?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
15.12.2019 19:35:42   
Misha i Ljisha
Nemam pojma.mama jo. Jedno 5kg sigurno a mozda i vise. 15 dana te dijete ali kazem ne bas stroge. Ja sam improvizovala svaki dan. Nisam se drzala instrukcija bas kao pijan plota


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
15.12.2019 20:07:47   
MasnaMasnica
Mama Jo nisam ni ja bila nilad gojazna ali meni se ovaj put u struku videlo da sam se ugojila a tu mi se prvo  primeti. 

Meni je psihicki  lakse od kada idem na fitnes 45 min samo za mene.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
15.12.2019 20:20:59   
Misha i Ljisha
Ja nemam bas kade da idem da vezbam. Bas sam rekla mm posto malom komsiji ciji tata drzi teretanu ne naplacujem casove mogao bi bar on da ide u teretanu kad vec ja ne stizem. Ipak malo da bude usluga za uslugu


(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
15.12.2019 20:54:44   
vonavoj
I meni bi bilo psihicki extra!Ali 4 puta nedeljno decu vozim na sportice..T ponedeljak,sreda,petak od pola 8 do pola 9..J utorak i petak od 6 do 7..uglavnom sam sama..tako da gde da se udenem..nije fora.ono kao pa sve se mozw kad se hoce..kako da ne😂😂nema se kad..Ljisho i ja sam spala sam 90,dugo sam tu stajala..sas variram,85-86..a idealno 75..bila bi zadovoljma i sa 80😂

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
15.12.2019 20:59:24   
Misha i Ljisha
Von ti si visoka bre. Ja sam samo 170 cm. Mojih 75 je puno. Al iskreno ne opterecujem se od kad dodjoh do 80. Ako spadne samo spalo je


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
15.12.2019 21:15:42   
MasnaMasnica
Ja imam svako vece od  19h do  19i45h odem kolima i vratim se. Nekad idem 3x nekad 4x nedeljno.  Meni U  ima sport i malca genijalca vikendom. Tako da ih na 45 min ostavim tati ili babi.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
15.12.2019 21:19:11   
Misha i Ljisha
Ja te von razumem skroz. M ti je mali. Cure imaju scoje aktivnosti. Skola vrtic. I tdni td. Kad bi jos uglacila trening bkla bi carica b😂


Ja drzim casove. Uvece radim plus radim u skoli i plus pisem  NL z francuze. Mm kaze i ovako da ne.koze da podnese moja 4 posla i ubedjuje me da mozemo i sa.manje para ziveti. 😂 dojadilo mu. Joa da idem da vedzbam...on bi kolabirao

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
16.12.2019 10:33:23   
mama Jo
Jaoj Ljisho, ti se stvarno razvalis od posla bre. Pa kako funkcionises sa takk malo sna? Von, i tebe razumem skroz, vas dve stvarno nemate gde da ,,uglavite" teretanu za sebe 😊

Masnice, to ti verujem skroz, da ti psihicki prija. Ja kazem da bih na fitnes/teretanu... bilo sta, ne zbog fizickog izgleda nego zbog psihickog zdravlja user posted image i stvarno to mislim. Mislim da malo ,,pustim znoj" da bih izbacila svu napetost i nervozu.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
16.12.2019 10:59:17   
Khaleesi
Jo ima i drugih nacina da se relaxiras 🤣🤣

Meni je prijalo kada sam radila svakog dana sam trcala, radila malo vezbice i bas sam sd zategla. Nisam puno smrsala ali sam bila u super kondiciji i zategnuta. 😁

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
16.12.2019 11:04:36   
mama Jo
user posted image primenjujem i te nacine, ali, opet, zbog svakodnevnih obaveza to mi nije dovoljno user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
16.12.2019 11:04:54   
vonavoj
Kad bi pored odbojke bila sala za vezbanje mamika.onda bi mogla..odvezen T i odradim i ja 45min,hahah..ovako.corak..

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
16.12.2019 11:05:06   
Khaleesi
Pa jeste i posle si uvek gladna 🤣 bar se meni jede neka cokolada 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
16.12.2019 15:35:31   
branki*
Ko zeli da smrsa, opet kazem, mora da smanji kolicinu hrane. Pa to je osnovno. 18 godina sam u ovoj prici. 18!moze aktivnost, ali nije uopšte presudna. Ona treba da se zategnes i misici budu vidljivi i, ali i za to treba da se smrsa. Isla sam na fitnes posle godine i imam inace svoj program vezbi koje radim od proleća. Vidljivi su mi tad trbusnjaci i na butinama misic i na rukama. Ali, ako se ne smanje porcije, nista. Inace imam 160 cm i 50 kg. I cim vise pocnem da jedem, dobijem kilo, dva. Ja to primećujem. Mogu da zivim sa jako malo hrane, minimalno i zdrava sam. Ne radim fizicke poslove, da se razumemo. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
16.12.2019 15:53:03   
Sanjica26 RR
Upravo to Branki mora da se prepolovi kolicina i po meni ono sto je najgore jeste grickanje između obroka. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
16.12.2019 16:02:41   
branki*
Tacno... I sve se racuna... I dva keksica koje gricnes uz kafu i dve kk se era koje si dodao u caj i casa soka koju popijes i kad pojedes ostatke od decije obroka da se ne baci, mutis fil za tortu, pa olizes vanglu.. Mene ubija sto ne sednem da jedem npr. Nego jedem na brzinu i s nogu i trpam 5,6 klasika onako stojeci iz serpe i kao.. Pa, nisam nista pojle, samo calabrcnula. Ali, mucak. Kad tih 5,6 klasika stavim u tanjir, to je vec obrok. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
16.12.2019 18:34:17   
lepic
Branki, sve si lepo rekla
.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
16.12.2019 21:28:34   
Misha i Ljisha
Ju ja uzas grickam za kompom. Ili pusim kao turcin. Samu sebe nerviram al nocu ne.mogu drugacije da ostanem budna. 


Evo veceras vec sam grickala stapice i suvo grozdje i pojela mandarinu (kao nisam vecerala) i pao je tu neki keksic. Sad kafa i cigara. Uzas. Em sto mi je guzica kao da su me tiganjem udarili zbog sedenja em nezdravo totalno. Al sta cu. Tako se teram da budem budna na poslu

(odgovor članu lepic)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
16.12.2019 21:36:17   
mama Jo
Slazem se sa branki... svaki put kad sam pazila sta jedem bila sam zadovoljna sa kilazom. Sad posto ne pazim nego sam totales nezdrava sa ishranom nisam ni zdrava. Kad na sve dodam i ispijanje vode 2l dnevno spadaju i kg, nema ni celulita. Vezbe na to samo da se zategnes.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
17.12.2019 13:58:16   
lepic
Jao, jeste tesko. Mene nervira kad sam stalno u kuhinji pa nesto slatko spremim ne mogu da odolim.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
17.12.2019 14:52:19   
vonavoj
Branki,ti mozes da zivis sa malo hrane..ja neee,hahaha..ipak sam ja 180cm..hahaha.Salim se..i mene ubija grickanje.uvece imamo naviku kad deca legnu,makar 15min da sednemo,i onda ili su semenke,kokice..

(odgovor članu lepic)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here