|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
9.1.2020 11:41:25   
mikica88

IZVORNA PORUKA: Filadendronka


Nije jos uvek stigla. Ne znam da li da nabavimo broj posiljke od RR, pa da zovemo korisnicki servis da vidimo zasto ne vrse dogovorene isporuke?
IZVORNA PORUKA: mikica88


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Flamingos, ma nije rec o hitnosti. Nego kad neko kaze da dolazi odredjeni dan i ne pojavi se. Sve uklapam da ne odem negde da bih to preuzela i ne pojavi se, niti se vise javlja. Ako neko razume guzvu onda sam to ja, ali ovo je neprofesionalno. A neko je platio njihovu uslugu. 




Draga, javi ako ti sgigne C nagrada. Ili cu ja prva ako meni stigne.







Ako imate neki predlog recite, jasam za. bar da nam kazu nesto.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
9.1.2020 13:06:46   
flamingos
Šta znam da vam kažem.Meni su sve nagrade isporučene,do sad.Očekujem samo Cortina T kremu,i ovaj C poklon paket.Ostale nagrade su uvek stigle-neke pre,neke kasnije.Reagovaće naša RR,ne brinite❤


(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
9.1.2020 21:35:09   
Duškić
Da. Uvek stignu nagrade.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
10.1.2020 14:44:28   
marketing RR
Poklon paketi u ponedeljak kreću ka vama user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
10.1.2020 16:27:20   
flamingos
Hvala dragi moji.Postavljam sliku kad stigne.Srdačan pozdrav svima u redakciji❤.Svaka čast na radu👍


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
10.1.2020 16:51:12   
mama Jo
Sjajno, jedva cekamo user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
14.1.2020 12:35:47   
marketing RR
Dragi novembarski dobitnici, da li nekom nije stigao paket još uvek ili su svi stigli?

Decembarskim dobitnicima će tek stići, zanimaju nas sada novembarski da proverimo.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1257
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
14.1.2020 14:51:01   
Filadendronka

Nama nije. Kurir me je zvao par dana pred NG i rekao da nesto nije ok sa adresom. Navodno da ocekujem paket sutradan. Niko se nije pojavio niti pozvao ponovo. 
IZVORNA PORUKA: marketing RR

Dragi novembarski dobitnici, da li nekom nije stigao paket još uvek ili su svi stigli?

Decembarskim dobitnicima će tek stići, zanimaju nas sada novembarski da proverimo.



(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
14.1.2020 18:48:38   
Matija2018
Stigao mi je paket,novembarski sam dobitnik

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
14.1.2020 18:58:08   
mama Jo
I meni je stigao jos davno, novembarski dibitnik.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Matija2018)
Direktna veza do poruke: 1260
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
14.1.2020 19:37:43   
marketing RR
Hvala vam na javljanju, poslali smo mail City expresu, s obzirom da na stranici za praćenje pošiljaka stoji samo da je paket preuzet, za sva vaša 4 paketa.
Ali na fakturi koju su nam poslali, za Mikicu i za Fil ne stoji vreme isporuke, te smo uložili žalbu, pa sada čekamo da odgovore jer na telefon za reklamacije se ne javljaju.

< Poruku je uredio marketing RR -- 14.1.2020 19:38:20 >

(odgovor članu Matija2018)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
14.1.2020 20:49:14   
Filadendronka
Kakvi bezobraznici. Danas mi je bio bas njihov kurir, kazu da su imali pred NG 12.000 posiljaka iz Zare. Jednom davno su mi tako “isporucili” neke coca-cola serpe. Sto je najjace moja je bila samo adresa za dostavu, posto sam tad isto bila na porodiljskom. Drugarica je skupljala gomilu cepova, a eto pitala da meni isporuce posto ona radi tokom dana. Sa tom kurirskom sluzbom sa se ganjala prilicno dugo, poslali su mi navodno moje potpise kao dokaz o isporuci. Bilo je tri posiljke, a na svakoj drugaciji potpis. Na jednom secam se samo inicijali, kao da sam nepismena. I nista, pojeo vuk magarca i drugaricine serpe krase neciju kuhinju. 

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1262
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
15.1.2020 12:23:44   
mikica88

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Dragi novembarski dobitnici, da li nekom nije stigao paket još uvek ili su svi stigli?

Decembarskim dobitnicima će tek stići, zanimaju nas sada novembarski da proverimo.




Izvinite, da se javm, stigao mi je paket.
Senf i pocepana kutija, izlomljeno i iscurelo. Ali, stiglo.


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1263
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
15.1.2020 12:28:33   
mikica88
user posted image


(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 1264
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
15.1.2020 12:29:23   
mikica88
Svakako se zahvaljujem C sponzoru i Rr!


(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 1265
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
15.1.2020 13:49:18   
mama Jo
Ju, ja ne znam koja je to kurirska sluzba u pitanju, ali mislim da je sasvim dovoljno razloga da preko njih ne saljemo. Koja sluzba je u pitanju?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 1266
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
15.1.2020 14:20:12   
marketing RR
Preko njih smo slali zato što je pošta štrajkovala, tj. zvali smo najpre poštu ali su nam rekli da tek šalju pakete stigle za vreme štrajka, ia d ne očekujemo slanje u nekom kraćem roku.
Fil poslali smo ti novi kod koji smo dbili, za Mikicu smo uložili žalbu zbog pocepanog paketa, pa ako nazovu, Mikice molim te reci da je paket bio pocepan, tačno kako si i nama navela.
Dešava se nekad da nam ovde napišete da je paket bio pocepan, mi se žalimo kurirskoj službi a kada vas oni nazovu da provere, vi im kažete da bio je pocepan ali nije strašno, nema problema, i onda nema svrhe nikakva žalba sa naše stran.. Tako da molimo da i njima navedite stanje, njima kojima je žalba i upućena, jer nismo mi pocepali paket već upravo oni.
Nadamo se da razumete da nema svrhe da piete na forumu da je paket pocepan, a da potom odgovornima ne kažete u čemu je problem. Ovako ispada da se mi žalimo uzalud a oni će i dalje bacati i cepati pakete,
Hvala.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1267
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
15.1.2020 14:22:59   
marketing RR
Mikice, upravo smo dobili informaciju da je navedena pošiljka za vas isporučena 10.01.2020. godine i naglasili su da je rok za prijavu reklamacije je 24h od trenutka dostave ili sledeći radni dan.



Tako da molimo da nas obaveštavate na vreme ukoliko ima štete, jer iz priloženog vidite da ne možemo reklamirati štetu ukoliko nam javite sa zakašnjenjem.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
15.1.2020 14:28:21   
mama Jo
Jasno ovde da niste vi krivi. Mislim, desavaju se greske i njima, ruzno je to sto su par puta uradili sto je Fil pisala. Nadam se da ce joj ovoga puta dostaviti na vreme paket.
Verujem da se i vi iscimate da posaljete pakete na vreme, a onda oni ,zeke". user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
15.1.2020 14:49:18   
Filadendronka
Zvala sam ih, samo sto nisam osedela na cekanju. Ali sam se igrala sa J i bas nisam htela da prekinem. Posle nekih 10 min se javila devojka u call centru.  Zvace me kurir, a na moje pitanje kad bi to trebalo da bude odgovor je glasio da nije sugurna. Javljam svakako. U svakom slucaju neko dobro radi svoj posao, neko ne. U svakoj firmi je tako. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1270
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
15.1.2020 21:10:35   
flamingos
Meni nije stigao paket,što se da i primetiti-postavila bih sliku.Verovatno sutra stiže.Javiću čim stigne.


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
16.1.2020 8:37:14   
flamingos


user posted image Stigao je poklon paket.Od❤zahvaljujem našoj RR i C sponzoru.Srdačan pozdrav svima❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
16.1.2020 10:34:16   
mama Jo
Stiiiiglo malopre ❤
Diiiivan paket, predivan, hvala vam od ❤

user posted image

Moram samo da nabavim jos jednu ovakvu C kecelju, evo potukose se oko kecelje, kaze Jana ,,ja nikada u zivoti nisam videla ovako lepu kecelju" user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1273
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
16.1.2020 12:21:43   
flamingos
Da mama Jo,kecelja je predivna,dobila sam je i ja u maju.Sve je prelepo.Čestitam.Uživajte.Ljubim vas.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1274
   RE: Recept meseca, SPISAK DOBITNIKA!!!
16.1.2020 14:22:11   
Mirko Svirko
O bas vam je lepo. Cestitam 👏💖

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here