|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 10:49:55   
Feniks2020
Naletela sam na ovu temu i poprilicno me je zaintrigirala.
Citam poruku ljubavnice i ne mogu da verujem koliko ste nefer prema zeni koja se poverila.
Zar vam je toliko interesantno da je izlozite ruganju? njoj ocigledno nije svejedno cim je odlucila da pise
A vama bih savetovala da se ne smejete nikome jer ono sto vam je sad "nema sanse da se meni desi", sutra ce vam se desiti.
Da li mozete da se zakunete da su vam brakovi toliko savrseni da sutra ne mozete sresti coveka koji ce vas potpuno oboriti sa nogu? koji ce probuditi u vama neku emociju za koju niste ni znale da postoji? zbog koga cete se opet osetiti kao da ste zive, pozeljne, da vas zivot nisu kuca i deca i obaveze. Da se stresete kad vam stigne poruka, kad treba da ga vidite. Ziva smo bica i zivot je jedan.
Ovde nije tema, koliko sam shvatila da li treba ili ne treba spasavati brak, to je mnogo kompleksnije od par poruka na forumu.


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1651
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 10:53:08   
bubulence
Oooo neko je ustao na levu nogu! Ne vidim ni jedan jedini post gde je neko osudjuje, cak, nikada niko nije dobio ovoliko ohrabrenja za varanje. I ja tebi želim lep dan 😉


(odgovor članu Feniks2020)
Direktna veza do poruke: 1652
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 10:55:33   
Misha i Ljisha
Bas vala. Ja udelih savete kako i mudro da se krije.

I sve smo zenu podrzale ako brak nije funkcionisao.

To sto eto ja sam najgora od sve dece jesam i napisem eto po koju opasku ne znaci da ismevamo zenu.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1653
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 10:57:00   
Feniks2020
Ne mislim da je ikome ko je usao u te vode potrebna podrska.
Vise je potreban neko da cuje.
Jer kad krenu da se razvijaju emocije, a ako to nije sex za jednu noc, emocije brzo dodju, onda osoba postaje jako usamljena i oseca se kao da je u bezizlaznoj situaciji.
I na neki nacin i jeste, pogotovo ako nema snage da zavrsi svoj brak, zbog dece, zbog osude okoline, zbog mnogo cega.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1654
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 10:59:55   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Bas vala. Ja udelih savete kako i mudro da se krije. 



😂😂😂. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1655
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 11:02:48   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Feniks2020

Ne mislim da je ikome ko je usao u te vode potrebna podrska.
Vise je potreban neko da cuje.
Jer kad krenu da se razvijaju emocije, a ako to nije sex za jednu noc, emocije brzo dodju, onda osoba postaje jako usamljena i oseca se kao da je u bezizlaznoj situaciji.
I na neki nacin i jeste, pogotovo ako nema snage da zavrsi svoj brak, zbog dece, zbog osude okoline, zbog mnogo cega.



Svi smo mi culi sta je ona rekla. I dali joj podrsku. I savete. I pokusali da joj objasnimo da je to sasvim u redu, da ne bi osecala krivicu. Tako da ne znam u čemu je problem. Ali evo, ti slobodno reci ono sto mi nismo jer vidim da bas imas iskustva i znas sta zeni treba. A ako i ti imas neki problem (rekla bih da te nesto opasno muci) , slobodno ga podeli sa nama. 

(odgovor članu Feniks2020)
Direktna veza do poruke: 1656
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 11:11:21   
Feniks2020
Posle ovakve dobrodoslice, morala bih biti mnogo glupa da to uradim user posted image

ja sam samo htela zeni da pruzim podrsku, bez pokusavanja da saznam ko se krije iza nicka "ljubavnica", mene ne zanima.

poenta je da poslednjih godina nisam cula nijednu lepu bracnu pricu. Za brakove koje sam smatrala savrsenim sam saznala da su iza zatvorenih vrata potpuni raspad.
Kada dodjete u neke godine u kojima sam ja sada, i nesto starije, brakove je jako tesko odrzati. Ne mislim da odrzite da drugima lice da su sjajni.
Da vas pitam? Kada dodjete kuci sa posla da li prvo imate ludacki seks sa muzem pa se onda posvetite realnom zivotu i klincima i obavezama? da li uvece "skoknete" do kupatila dok deca spavaju?
Ako je odgovor ne, onda ste u velikoj sansi da za koju godinu ili budete ljubavnica ili budete prevarene!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1657
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 11:15:13   
Misha i Ljisha
Fjuu ja.onda jos neko vreme mogu da odahnem user posted image


Ako se vratis nazad Finiks videces da samnpre pola godine imala problema u braku i naravno da niko ovde apsolutno ne misli da to nama ne.moze da se desi. Tj meni i muzu. Pa sve zene koje ovde i jesu pisale su ihaj godina u braku. Ja najmanje. 10. Ali stvarno eto osim sto smo se s vremena na vreme nasmejale kao sto inace umemo ne vidim iskreno da je neko zenu osudioni rekao da mora da ide kuci i da slusa muza i da siri noge kad joj muz kaze

(odgovor članu Feniks2020)
Direktna veza do poruke: 1658
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 11:17:40   
vonavoj
Da li vi skoknete do kupatila? Kad si vec direktna?Ja trenutno ne mogu ni da piskim sama,a kamoli da imam sex...i nisam ja za to kriva...Nikad ne reci nikad,svesna sam..niko je nije osudio.

(odgovor članu Feniks2020)
Direktna veza do poruke: 1659
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 11:18:08   
bubulence
Sa vrata nisam naskakala na muza ni dok nismo imali decu. Ako je to merilo kvaliteta braka onda sam se ja razvela pre udaje i ocigledno sada zivim sa cimerom.

Meni sex nikada nije bio br 1 u braku. A, mislim ni mm. Bitan je jako, ali ima i bitnijih stvari. Ako imam troje dece od kojih je jedna beba, ako mm radi 12 sati a ja za tih 12 sati padnem sa nogu i ne znam kako se zovem, pa onda kada se okupimo gledamo da se izigramo sa decom, da nas dvoje popricamo i popijemo kafu, proset_amo itd. I ako posle svega toga svaki dan nemamo ludacki sex da stakla pucaju, znaci da cu varati muza??? Pre cu ga varati bude stalno insistirao na takvom sexu. 

(odgovor članu Feniks2020)
Direktna veza do poruke: 1660
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 11:19:48   
bubulence


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Da li vi skoknete do kupatila? Kad si vec direktna?Ja trenutno ne mogu ni da piskim sama,a kamoli da imam sex...i nisam ja za to kriva...Nikad ne reci nikad,svesna sam..niko je nije osudio.



Von, tebi i meni bi sigurno bilo oprosteno da nadjemo svalere jer muzeve kao da nemamo 😂. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1661
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 11:22:48   
vonavoj
Meni drugarica stalno prica kako ce da nadje svalera...ja reko slobodno,ja ni mog ne mogu da zadovoljim,a kamoli svalera..sto kazes 12h sama i padne na nos,jos da trcim kod svalera🤣😂😂

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1662
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 11:24:02   
Misha i Ljisha
Tako bubi. Ima bitnijih stvari.

A inace moja opaska za jkp. Tehnicki je na.moj racun. Mm radi u jkp. Tako da ko.me zna a verujem da me.mozda i ljubavnica zna a i ti finiks ta je cak opaska na moj racun
.

Zena jeste se pozalila/pohvalila. Ne znam. Stvarno nije trazila savet zato sam u jednom komentaru i napisala da smo dezurne saveteni dajemo ih bez da nas iko.pita
Ali ako je dosla eto sako tako bez da zeli da vodi neki kontruktivan razgovor da mozda spozna sebe dublje i da shvati sta zaista zeli. Onda je mogla napisati samo prvi post eto cisto da to vise nije tajna i otici sa foruma

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1663
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 11:29:22   
Feniks2020
Koliko zena znate kojima su deca krenula u skolu, izasle su iz pelena, shvatile da zele vise od zivota?
koliko zena znate koje idu kod psihijatra jer su usamljene, jer su razocarane u brak, a nemaju snage da bilo sta promene?
ja ih znam bar 10
pritom, sa strane svi misle da su im brakovi sjajni...tužno veoma
I ozbiljno su sjebane user posted image

< Poruku je uredio Feniks2020 -- 3.2.2020 11:30:12 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1664
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 11:34:01   
vonavoj
Feniks,sve je to tacno. Ali razlog nije sex,nego nedostatak komunikacije,radno vreme od 12h,ovo ludo vreme,samo daj,daj, takmicenje medju ljudima..

(odgovor članu Feniks2020)
Direktna veza do poruke: 1665
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 11:35:24   
Misha i Ljisha
Znam Feniks, znam. I mi se i jesmo upustile u ovu raspravu da malo zenu i oraspolozimo. Bubi je na prethodnoj strani napisala da joj je poznat stil pisanja ljubavnice. Da i ja sam. Znaci pise nam neko koga "znamo" i taj neko je u problemu. Ivanka je dala pitanja na koje treba zena sama sebi da odgvori, bubi podrzala ako brak ne funkcionise, ja takodje. A najbolji lek je smeh. Ako jeste neko koga znamo onda je evo meni iskreno a verujem i drugim zenama ovde stalo da zaista pomognu nekako. To sto se nasmejemo tu i tamo, evo i von i bubi opaska na njihov racun i troje dece i obaveze... Sve je to nacin da se nekako prebrodi sve to. Nasmejes se tu i tamo, zapitas se na poneko Ivankino pitanje. Postaras se da te niko ne uhvati dok jos nisi nacisto sam sa sobom. Niko ovde ne zeli ni da rusi tudji brak niti da zenu stavlja u depresiju. Naprotiv.

(odgovor članu Feniks2020)
Direktna veza do poruke: 1666
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 11:35:55   
bubulence
Znamo ih, nismo rekle da ne znamo. I zao nam je. Ali ne znam kakve to veze ima sa onim sto si pisala. Da li smo negde ismevale te zene?

To sto smo se ovde nasalile par puta je iz razloga sto vidimo da je ljubavnici lepo, da uziva i da ne treba da placemo sa njom. Drugo, ljubavnica je stari clan i zna da ce biti tako ako je krenula da pise. Nisam primetila da se ljuti. I nema zasto jer ima nasu punu podrsku za ono sto radi

(odgovor članu Feniks2020)
Direktna veza do poruke: 1667
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 11:39:28   
Misha i Ljisha
a obaska sto su nam zivoti uz pelene trenutno dosadni pa nam je sad tudja akcija zanimljiva user posted image jel tako bubi, von mama jo???

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1668
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 11:44:37   
vonavoj
Hahaha,ljisho,bas tako!Meni je sve to zanimljivo,ja ne znam kako da prevarim dete da odem negde sama,a kamoli muza...😂😂

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1669
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 11:44:47   
bubulence
Pa Ljiso, ja sam trazila prenos uzivo 😂 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1670
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 11:45:51   
smeško


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Hahaha,ljisho,bas tako!Meni je sve to zanimljivo,ja ne znam kako da prevarim dete da odem negde sama,a kamoli muza...😂😂



Izula si me smehom! 😂

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1671
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 11:52:02   
Feniks2020
Ako ja krenem da vam prenosim uživo upropastiću vam brakove user posted image user posted image

ne potcenjujte adrenalin user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1672
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 11:53:27   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Feniks2020

Ako ja krenem da vam prenosim uživo upropastiću vam brakove user posted image user posted image

ne potcenjujte adrenalin user posted image


Samo ti daj live, ne brini za brakove 😂. 

(odgovor članu Feniks2020)
Direktna veza do poruke: 1673
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 11:54:47   
Misha i Ljisha
user posted image aj bubi nije valjda da si tolko zagorela hahaha...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1674
   RE: Život ljubavnice
3.2.2020 12:01:09   
MamaNecaVo
Pokusala sam da razumem ono "zene kojima deca izadju iz pelena traze vise"?

Sta traze vise? Nezadovoljstvo treba da se resi sa partnerom a izlazak dece iz pelena nije okidac. Realno, ja bih pre pukla za vreme pelenasenja u prve dve godine 😁

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here