|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život ljubavnice
31.1.2020 23:36:11   
smeško
Ljisho, bravo za razmisljanje.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1601
   RE: Život ljubavnice
31.1.2020 23:36:18   
Mirko Svirko
Ocigledno je koja je lista pobedila. Ali nije ti to losa taktika.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1602
   RE: Život ljubavnice
31.1.2020 23:46:20   
bubulence
Gde nam je sada ljubavnica, bas sam raspolozena za ovu temu a ona nestade 😁.

Ljubavnice, meni je to sasvim prihvatljivo. Po ovom sto si napisala rekla bih da te je muz totalno zapostavio, ne trudi se,  nema vise strasti, a ti mlada i zeljna svega 😁. I u tim situacijama negde opravdavam preljubu iako mislim da ja nikada ne bih mogla da varam (muza, momke sam varala 😂) 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1603
   RE: Život ljubavnice
31.1.2020 23:54:50   
smeško
Mislis, Bubi, ko zna sta muz radi? 🤔

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1604
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 0:06:30   
bubulence
Pa vidi, mora da postoji razlog zbog cega je postao takav... Nije bio takav, znaci nesto se desilo ili i dalje desava. 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1605
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 0:13:12   
smeško
Covece, ja ceo zivot radim sa nekim zenskama u kancelariji. 😂Salu na stranu, ovo nije moj fah. Ja nisam takva jedinka i nisam neko ko bi to odobrio.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1606
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 0:33:34   
Ivanka 75
Smesko, da pisem na ovu temu pre 10ak god garant bi bilo "brak je svetinja, kako mozes da gazis rec koju si dala muzu..." i tako to. 
Iiiiiii.... S godinama sam shvatila da svako si ima svoj zivot i da ga zivi onako kako misli da treba.
Ako si nesrecna u zivotu, promeni nesto.

Ako ti treba promena, promeni nesto. 
Sve se vrti oko donosenja odluka i pravljenja izbora. 



< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 1.2.2020 0:36:20 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1607
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 0:47:39   
smeško
Slazem se. Ali, ovo nije donosenje odluke. Bas je suprotno. Slazem se da svako vodi racuna o svom zivotu. I ja u svakodnevnom zivotu retko osudjujem i retko uopste komentarisem ovakve stvari. Imam ja druge preokupacije. Ali, kad vec pita...to je moje misljenje. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1608
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 1:49:44   
Ivanka 75
Ma jeste donosenje odluke, i to veeeelike.
Ne bi ona pisala ovde da joj je lako zbog svone prvobitne odluke. Ne bi nam se poverila da ne zeli da donese neku drugu odluku pa joj treba nepristasan savet od nepoznatih osoba. 
Odluke i izbori, oko toga nam se vrti ceo zivot. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1609
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 2:52:24   
Misha i Ljisha
Bubi ne koze zena da pise kad je kuci s muzem. Inace savetujem pogotovo ako je sve ovo pisano na zajednickom racunaru da se obavezno izbrise istorija kao i da se izbrisu google activities. Google sve pamti. Cak i ako nije pisano na racunaru vec na licnom telefonu ali si ulogovana na telefonu i na kokpu pod istim google nalogom sve se moze videti sa kompa. Sad je jako lako ljude uhvatiti u prevari samo treba malo kompjuterske pismenosti. Znaci search google activities i brisi sve i otkaci da nista ne cuva. Jer google sve zna 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1610
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 2:57:06   
Misha i Ljisha
Izvinite na greskama u kucanju. 


Inace telefoni skoro svaki verovatno ali za iphone i samsung znam sto posto pamte koliko puta si usla u koju aplikaciju u toku dana. Znaci ako se porukas preko whatsappa sa ljubavnikom telefon broji pristihle poruke i koliko si vremena potrosila koristeci tu aplikaciju. I tdni td. U danasnje vreme nije lako varati. Takodje fajlovi privremeni desi se da izbrises slike ili govorne poruke a ostane govorna poruka u files. Sve je to bespotreban dodatni stres oko jedne kobasice 😂

Znaci zz svaleraciju savetujem one matore telefoneuser posted image ali opet to je jos jedna stvar koja sebpreturanjem po torbi vrlo lako nadje

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 1.2.2020 2:59:53 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1611
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 3:04:56   
Didy
Mislim da se neće više oglašavati posle dobrodošlice. 😁 Dočekaste ženu na nož. Al to je stara boljka rr - Ne možeš očekivati da na porodičnom portalu dobiješ podršku za preljubu, abortus i sl. Bubi, meni je varati momka i muža isto. Lično mi taj papir i potpis ništa ne znači i ništa ne menja. Ne znam šta bih rekla na ovu temu, osim da ne bih nikog osuđivala, jer ima ona poznata krilatica - Nikad ne reci nikad. Jedino mislim da ja ne bih mogla da imam bilo kakvu tajnu, što kažu - Na dupe bih progovorila. 😀 Volim iskrene odnose - ljubavne, porodične, poslovne... Kod mene je sve transparentno, nema - jedno mislim, drugo pričam, treće radim, direktno govorim šta mislim i osećam, nema uvijanja u šareni papir i to ljudima zna da bude neprijatno. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1612
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 3:10:09   
Misha i Ljisha
Didy bas mislim da je niko nije osudio. Bar ne u nekom strasnom smislu. 🙂


Ovde smo i da slusamo tajne. I da budemo saveteni kad nas ne pitaju za savet 😁

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1613
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 8:23:36   
bubulence
Ljiso ti bre detektiv da budes 😂.

Didy, nisam videla ni jednu poruku osude. Bas ni jednu. Cak tražimo opravdanje za to sto radi. Nije isto varati momka i muza. I meni papir bas mnogo znaci inace se ne bih vencala😁. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1614
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 8:27:50   
Ivanka 75
I ja mislim da nismo nista strasno rekle. Da ona nema dileme ne bi se ovde oglasila.
Zato sam i napisala, pre 10ak godina bih drugacije reagovala, sada ne, ne sa ovom pameću 😊
Mozda je i ona nekad bila u fazonu da se njojcto nikad nece desiti. Nikad  se ne zna. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1615
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 9:56:04   
Misha i Ljisha
Bubi sef me svasta naucio. A google nas POSMATRA. Da ne pricam da je skoro svakom ukljucena lokacija na androidu. I td i td. Nema danas varanja. Bar ne nekog dugotrajnog 😂 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1616
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 15:59:33   
smeško
Љишо, завртело ми се у глави док сам повезала све што си написала. user posted image Ваља све знати. user posted image
Иначе, ја не осуђујем. Жао ми је ако се неко осећа прозваним због мене, јер мене толико не занима живот неког анонимног, није ни мој савршен...Само не одобравам, ако ме неко уопште и пита за мишљење. user posted image Имам случајеве, мени драгих људи, који су то радили или још увек раде.

< Poruku je uredio smeško -- 1.2.2020 16:03:51 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1617
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 16:21:47   
mama Jo
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Sve je to bespotreban dodatni stres oko jedne kobasice 😂

Znaci zz svaleraciju savetujem one matore telefoneuser posted image ali opet to je jos jedna stvar koja sebpreturanjem po torbi vrlo lako nadje


Znaci ja placem, ja ridam, ja vriiiistim od smeha user posted image
user posted image
Ljisho ti si carina!!

Najiskrenije, ja ne mogu da razumem ljude koji varaju. Mene je bivsi momak prevario... jednom da znam, i sumnjala sam jos par puta. Ja ne znam sta meni bi da ja njemu to oprostim. Bila sam jako mlada i jako zaljubljena.
Ne znam... ne mogu da razumem da ides i svesno varas. Izvini ljubavnice, ne zelim sad tebe da uvredim, to je prosto moje misljenje.

Ako zeljs, kazi nam jos nesto o tvom zivotu... imate li dece? Koliko ste u braku? I sl...

< Poruku je uredio mama Jo -- 1.2.2020 16:22:24 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1618
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 17:23:31   
Anoniman
Dvoje dece, u braku skoro 17 god. Mm je stariji od mene. Non stop zvoca i sve mu smeta. Gori je od najgore svekrve. Uvek mora sve po njegovom da bude. Dosta mi je toga...A on, on je 4 god mladji od mene. To traje skoro dva meseca. O nekoj buducnosti, zajednickoj, i ne pricamo. Bar ne jos uvek. Mozda je samo strast u pitanju i to kakva strast. Vec sam napisala da kad me dodirne, sva zadrhtim, a kad me poljubi pozelim da poletim. Toga u braku odavno nema. Znam da me mnoge od vas osudjuju. I ja sam mislila da se ovako nesto meni nikada nece i ne moze desiti, ali desilo se.

(odgovor članu mama Jo)
  Direktna veza do poruke: 1619
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 17:41:17   
mama Jo
A koliko dugo traje to sa njim?

Nemoj nista pogresno da shvatis, prosto svako iznosi svoje misljenje, svi zajedno razgovaramo o tome pa nekako sve u cilju da nekome olaksamo, niko ovde ne zeli da se osecas lose.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1620
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 17:47:47   
smeško
Mama Jo, dva meseca. A kakva je njegova prica?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1621
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 18:00:13   
Anoniman
Zivi sa devojkom. Ne znam koliko dugo, i ne pitam. Znam da se i ja njemu svidjam. Osecam to. Sad ce neko reci smuvala sam piletinu, ali bas me briga. On je tako prirodan i tako mi nekako boji zivot.


(odgovor članu smeško)
  Direktna veza do poruke: 1622
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 18:06:27   
Misha i Ljisha
Piletina se lepi za prste 😂


Dobro znaci relativno si mlada ako si se mlada udala. Izmedju 30 i 40 imate.oboje. plus minus. 
Ja evo ne znam sta ce biti kad mm i ja budemo zajedno 17 godina. Al znam.da bismo mi pre zajedno u svingeraj nego posebno u svaleraciju. Mi imamo redovan seks. I saljemo jedno drugom uvek neke seksi poruke. Pa i snimke. A nismo mladi. Jos mi se ugojio sad to mi je trenutno neka nova perspektiva pa mu kazem dodji debeli moj sto si mi seksi 😂 svaku priliku i preko dana koristimo a i nocu kad deca zaspu. 
Vas dvoje ste u kolotecini nemate nista zajednocko posle tolko godina. Sta znam. Jel mislis da je vredno da se trudis oko tm? 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1623
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 18:07:58   
emicaa
Ja u ovo ne bih da zalazim,svako radi kako misli da treba.I svako nek radi sa svojim zivotom sta hoce.

Nego Ljiso,koliko si ti upucena u to ja pomislih da ti imas iskustva u tome 😂😛

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1624
   RE: Život ljubavnice
1.2.2020 18:49:06   
smeško
Bas tako, Emice. Ja se ni u svoj zivot ne mesam uvek.😂

Svako radi kako zeli.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here