|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.11.2020 10:49:06   
smeško
Prelep je, Anci! Ja obozavam zivotinje! Ja bih to samo mazila. 😂


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1351
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.11.2020 11:43:15   
Ana RR
Mnogo je sladak, samo što je nama skroz čudno. Nikad nismo imali životinju u kući i generalno nismo navikli na to. Ali polako, biće ok.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1352
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.11.2020 13:21:59   
emicaa
Anci divan je divan,ja bih ga samo gnjavila 🥰



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1353
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.11.2020 14:47:48   
vonavoj
Hahah,alah se uvalih!

Jesam ti rekla da ce kao beba da se budi nocu!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1354
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.11.2020 17:35:15   
Ana RR
Von, samo jednom se budio ali ja nisam mogla da zaspim ni pre ni posle toga tako da sam kao zombi user posted image

Poslušan je, već je zapamtio šta znači kada kažemo Ne - odmah se skloni od toga što je hteo. Mm ga je vodio u dvorište, kaže slušao ga je kao da sve zna. Samo da nauči oko vršenja nužde, to mi je najgora stvar.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1355
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.11.2020 17:43:44   
emicaa
Mozda mu ispala duda ili je htjeo mlijeko pa se probudio 🤣



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1356
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.11.2020 18:00:36   
Ana RR
haha ne znam ali znam da moram spavati inače ću odlepiti user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1357
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.11.2020 18:03:20   
emicaa
Samo strpljenja,treba vremena da se i on navikne na sve to.Kao sto vama treba da se naviknete na njega



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1358
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.11.2020 18:07:50   
Ana RR
Sve znam samo mi fali tog strpljenja user posted image previše sam navikla da mi je fino user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1359
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.11.2020 18:09:13   
mikica88
Ana, imate ljhbimca, bas lepo.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1360
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.11.2020 18:17:32   
emicaa


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Sve znam samo mi fali tog strpljenja user posted image previše sam navikla da mi je fino user posted image


A znas kako ce ti tek biti fino kad naviknete i naucite.Pitaces se kako si do sad bila bez njega

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1361
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.11.2020 18:20:20   
Ana RR
Pa verovatno, ja se brzo vežem. Samo ne znam kako ću bez subota kod kumova user posted image

Ma meni je najvišee zbog Marka, toliko je želeo kucu. Mislim da će dobro uticati na njega i njegov karakter.

< Poruku je uredio Ana RR -- 9.11.2020 18:21:17 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1362
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.11.2020 18:58:43   
Andjelcicc
Ana RR, dugo sam pokusavala da nemamo psa stanu, sad iz ovog ugla mogu slobodno reci da sam luda sto ranije nismo uzeli kucu, ali dobro...

Vec su ti rekle pocetak tezak, dok ne nauci gde treba da obavlja nuzdu, mi smo davali slatkiše kao nagradu kad obavi gde treba, sad stane kod balkonskih vrata cvili i to nam je znak da zeli to da obavi :) tako da lagano 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1363
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.11.2020 19:20:48   
nata11
Presladak je ❤️



_____________________________





(odgovor članu Andjelcicc)
Direktna veza do poruke: 1364
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.11.2020 19:24:54   
emicaa
Anci zasto ne mozete kod kumova?Nece psa u stanu



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1365
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.11.2020 19:39:42   
Ana RR
Ma ne smem ga voditi dok ne nauči gde da vrši nuždu. Kuma ih obožava, da nije kuma koji je protiv ona bi odavno uzela macu ili kucu.

Andjelcic, nadam se da ćemo ga brzo naučiti, mi smo novi u ovome pa valjda sve dobro radimo.

Nato hvala user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1366
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.11.2020 21:47:11   
Sanjica26 RR
Naravno da ce te ga nauciti. 😊



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1367
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.11.2020 8:44:07   
jess021
Ana, predivan je, skroz skroz. Jeste li dobili neke instrukcije? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1368
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.11.2020 10:01:59   
Ana RR
Jess, jesmo, drug nam je sve objasnio, mm je zapisivao user posted image

Dobar je, poslušan. Neverovatno kako razume i pamti, samo još to piškenje da nauči user posted image kaki napolju, to smo nekako uspeli već da ga naučimo.

user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 10.11.2020 10:02:43 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1369
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.11.2020 10:23:53   
Dragica Draga
Jaoj kako je meden 😍

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1370
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.11.2020 11:08:10   
Sanjica26 RR
Pufnica slatka. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 1371
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.11.2020 11:21:48   
Ana RR
user posted image

Jedva sam uspela da mu fotkam okice user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1372
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.11.2020 11:27:26   
vonavoj
Ne vide mu se uopste.

Imamo iste papuce😁

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1373
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.11.2020 11:52:43   
Ana RR
Hahaha treba već da ih menjam, valjda ću naći neku drugu boju user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1374
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.11.2020 12:13:12   
smeško
Sto je medeno!!!


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here