|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
13.11.2009 20:05:54   
cipiripi
ma ja sam oguglala na ta pitanja...
aj boze zdravlja zatrudnecemo....a onda ce da krenu da smaraju : "A KAD CES DA SE PORODIS" !!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dr boba)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.12.2009 14:48:36   
Dudu25
user posted image  user posted image  user posted image  Cipiripi user posted image  user posted image   user posted image

kako si pozitivno luda user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.12.2009 14:53:11   
Anoniman
.. i ja sam neki dan poslala jednu diiivnu strinu u tri lepe domovine! user posted image

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.12.2009 14:53:43   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: kaliopi

.. i ja sam neki dan poslala jednu diiivnu strinu u tri lepe domovine! user posted image




i tako i treba user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.12.2009 14:54:49   
cipiripi
a kad se porodis ... "A KAD CETE DRUGO..NE VALJA DA STANETE NA JEDNOM" user posted image user posted image
tako da drage moje dame....nek na jedno uvo udje na drugo izadje... user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.12.2009 14:55:37   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: cipiripi

a kad se porodis ... "A KAD CETE DRUGO..NE VALJA DA STANETE NA JEDNOM" user posted image user posted image
tako da drage moje dame....nek na jedno uvo udje na drugo izadje... user posted image






a volim te user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image  sve je tacno kako si napisala user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.12.2009 14:55:53   
Anoniman
takvim ljudim nadjite kontra pitanje:

" a kad ces ti u penziju?"
" a kad ces ti da sredis kosu?"
"a kad ces ti da nadjes posao?"

uvek ima nesto...

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.12.2009 15:02:07   
melania
Pita mene tetka mm kad cu zatrudneti,kao nisam se udala da se manekenisem i vezbam.Nazalost,nisam imala zelju da joj bilo kako odgovorim vec je iskulirala kao da je nisam cula.To je jos vise iznerviralo a ja sam jbg posle user posted image zbog nacina na koji me je pitala,ali necu da se svadjam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.12.2009 15:03:43   
cipiripi
dok ti jednog dana ne pukne film user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.12.2009 15:05:51   
Dudu25
sad je meni zao ali moram da priznam  da i ja sam kad sam bila mladja neudata neiskusna ... pitala sam sestre ili komsinice kao ima li sta novo ,  sta cekate sto ne pravite user posted image


(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.12.2009 15:07:34   
Anoniman
ma nije to strasno ali niko ne voli to pitanje kao ni ono: kad ces da se udas?>???

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.12.2009 15:10:25   
sephora
joooooj, ja nikada tako nešto ne pitam...možda pre kad sam bila sasvim mlada ali sada kada imam malo životnog iskustva, tako nešto nikako ne pitam...moja venčana kuma, dakle moja bliska prijateljica je u braku nekoliko godina i još nema dece, nikada je nisam pitala ništa u vezi toga jer mislim ako ima ili želi nešto da mi kaže, ona će to sama da uradi...ovako neću da pipam u intimu ako nisam  "pozvana"...i neki naši prijatelji nemaju dece ali oni su već u godinama, ona je nekada sama o tome sa mnom razgovarala sada vidim da više ne spominje i onda ni ja prva ne pitam, šta da bockam u ranu...
ali dokone babe i ženetine očigledno nemaju čime drugo da se zabavljaju nego tuđim životima pa čak i kada ih srećeš jednom u sto godina ništa drugo ne znaju da pitaju nego ajd da te to pitamuser posted image sigurno je da većinom nisu zlonamerni ali kako ne osećaju da to nekad baš nije na mestu?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.12.2009 15:10:29   
melania
Ne ljuti mene kad me neko mlad pita jer znam da mi ne misli lose,a kad neko misli da neko voli da 6 godina u braku bude bez dece pa to je uzasno.Posle sam se pitala kako neko sebi daje za pravo takav bezobrazluk,ali ne zelim time da se smaram.To dovoljno govori o njoj a ja ne zelim da se spustam na takav nivo.

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.12.2009 15:12:46   
Dora
IZVORNA PORUKA: OTI

takvim ljudim nadjite kontra pitanje:

" a kad ces ti u penziju?"
" a kad ces ti da sredis kosu?"
"a kad ces ti da nadjes posao?"

uvek ima nesto...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i da te nikad više ništa ne pitajuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.12.2009 15:13:49   
sephora
 pa i ja sam možda kada sam bila mlađa tako nešto pitala ali sada zaista o tome ne pričam ako ona druga osoba sama ne potegne tu priču...
a ti što to vole da pitaju, pretpostavljam da uglavnom nisu zlonamerni (ta glupa pitanja u našem narodu znače kao bajagi da se interesuješ i brineš o nekome) ali kako ne osećaju da to nije baš uvek na mestu???

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.12.2009 15:18:24   
Dudu25
udajem se ja prosle godine mjesec avgust vruce itd pocinjem da upoznam porodicu mm i sve ok dok jednog dana upoznam neku zenu i kazu to je komsinica i ja super snjom na fin nacin se pitam i sve ...

posle ni mjesec dana od toga, za taj mjesec ja je nisam videla ni tri puta a pricala snjom mozda ni jednom nego samo se pozdravile

i ona ti fino uzela br. kod moje zaove , i meni slala sms pise , Jesi li ga zakacila ? i njen potpis , i ja greota glupa ali i naivna mislim o cemu ova pita...pomislim Boze jel me ona pita za ono?

i ja od tog dana nju ocima ne mogu da vidim ... i naravno plakala sam kao luda kako moze neko da ima slobode da me pita i salje sms za to

i jos pred svekrvom me je jednom pitala i ja veoma grubo odg.
cim bude cu ti javiti i izasla vani, od tad me vise nije pitala

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.12.2009 15:19:29   
melania
Jedno je kad ti vidis da je nekome zaista stalo pa te to pita,to su uglavnom prijatelji sa kojima otvoreno govorim o svom problemu,zaista nemam problem da o tome razgovaram kad mi je tesko.Ali ona me zena bukvalno napala,izgleda da je muz ne zadovoljava pa svoje frustracije prenosi drugima.Trebala sam da joj kazem a kad ces ti izaci iz klimaksa ali sam se toga kasno setilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.12.2009 15:24:57   
melania
Jao Dudu draga za ovih 6 godina su me mnogi ubili u pojam svojim komentarima.Ta tvoja rodaka ocigledno nema pametnija posla,ako si joj tako odgovorila.Ja se uvek ukocim i ne umem da odreagujem pa se posle jos vise nerviram a mm nervira sto ne umem da ih oteram do djavola.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.12.2009 15:25:59   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: melania

Jao Dudu draga za ovih 6 godina su me mnogi ubili u pojam svojim komentarima.Ta tvoja rodaka ocigledno nema pametnija posla,ako si joj tako odgovorila.Ja se uvek ukocim i ne umem da odreagujem pa se posle jos vise nerviram a mm nervira sto ne umem da ih oteram do djavola.




da je bila rodjaka ali nije nego komsinica glupa krava jedna

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.12.2009 15:28:21   
sephora
melanija, i ja tako se uvek kasno setim šta je trebalo da odgovorimuser posted image a baš bi bila fora da si joj to reklauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.12.2009 15:39:40   
melania
Ova scena mi je pala najteze.Odlazimo na rodjendan jednog slatkisa od godinu dana i posto je bilo puno ljudi oni su organizovali u prizemlju zene a na spratu muskarci.Ja uzela da se igram sa decicom i bilo mi super.To je drug mm i ja kao sve super.Nadje se jedna pametnica da mi kaze da odem gore posto nemam dece,mama tog slatkisa je pogleda ispod ociju.Ja se pokupim i odem gore i sednem pored svog muza.Ulazi tata i govori da odem sa zenama i da ce mi tamo biti bolje.Ja se opet spustim jer mi bilo skroz neprijatno.Pita me ista ta krava koje sam godiste i ja joj kulturno odgovoriha njen komentar je bio kako njena snajka u mojim godinama ima vec troje.Ja je iskuliram jer ne zelim da detetu kvarim rodjendan,i opet ona kako je bolje da odem gore,tu je samo za zene sa decom a posto ih ja nemam da je bolje da odem gore.Ja se pokupim i odem po svog muza,plakala sam kao kisa jedno pola sata u dvoristu.Kad smo otisli deca su me sva izljbila cak i njena kcerka.Posle sam cula da je mama tog slatkisa napala posto sam ja otisla i rekla joj svasta.

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.12.2009 15:42:26   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

za sve te zene...

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.12.2009 15:45:01   
melania

IZVORNA PORUKA: OTI

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

za sve te zene...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.12.2009 16:36:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: melania

Ova scena mi je pala najteze.Odlazimo na rodjendan jednog slatkisa od godinu dana i posto je bilo puno ljudi oni su organizovali u prizemlju zene a na spratu muskarci.Ja uzela da se igram sa decicom i bilo mi super.To je drug mm i ja kao sve super.Nadje se jedna pametnica da mi kaze da odem gore posto nemam dece,mama tog slatkisa je pogleda ispod ociju.Ja se pokupim i odem gore i sednem pored svog muza.Ulazi tata i govori da odem sa zenama i da ce mi tamo biti bolje.Ja se opet spustim jer mi bilo skroz neprijatno.Pita me ista ta krava koje sam godiste i ja joj kulturno odgovoriha njen komentar je bio kako njena snajka u mojim godinama ima vec troje.Ja je iskuliram jer ne zelim da detetu kvarim rodjendan,i opet ona kako je bolje da odem gore,tu je samo za zene sa decom a posto ih ja nemam da je bolje da odem gore.Ja se pokupim i odem po svog muza,plakala sam kao kisa jedno pola sata u dvoristu.Kad smo otisli deca su me sva izljbila cak i njena kcerka.Posle sam cula da je mama tog slatkisa napala posto sam ja otisla i rekla joj svasta.


draga, prilično te razumem.... imam... pa bar jedno 5 strini od kojih mi se diže kosa na glavi, svaka ima po 8 razreda osnovne a šetaju ulicom kao da su pozavršavale po 3 fakulteta i podjednako nadmeno dele savete....jedna od njih je skoro postala baka (i zaista mi je drago zbog toga jer nema veće sreće od deteta!) (njena snaja je stvarno ok žena, možda i predobra za takvu svekrvu...)
ljudi moji... kako je mahala tim dečijim stvarčicama , dečijom garderobom.... pa sve gleda u mene ... srce mi se cepalo...

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.12.2009 16:39:11   
Dora
Draga, nemoj da te dotiču takve user posted image . Gledaj ti sebe, pusti druge.mene dotiču ljudi koje volim, pa ako e neko od njih iznervira to bude problem...Sa ovakvim user posted image samo treba kao što OTI kažeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here