|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.6.2010 23:45:50   
gagana83
Joj Kali legendouser posted image




_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
5.7.2010 19:56:25   
dobro bice iz bajke
Tasho,rasplakala si me..Ne mogu da verujem..Pre neki dan smo sedeli sa prijateljima na kafi i kaze meni prijateljica trudna sam,ja sam pocela  da placem kao nezdrava,oni su me gledali i nisu mogli da veruju..Meni je drago sto je ona trudna,i zelim joj sve najbolje..Ali boli me sve to,ne mogu da razumem sebe zasto tako reagujem..Obozavam decu jurim po lekarima,bockaju me,rade mi ovo rade mi ono i na kraju meseca rezultat 0..Ali naucila sam da zivim sa tim,ako mislim da ostanem trudna moram imati nadu i veru,i ne treba da pokleknem nisam jedina na ovom svetu, sa ovim problemom.Hvala bogu za sve postoji resenjei ja cu se truditi da do njega dodjem.To preporucujem i ostalim zenama koje imaju isti problem kao ja.Samo napred devojke !!!1Sve ce doci na svoje mesto..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
5.7.2010 20:12:32   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: cipiripi

ma ja sam oguglala na ta pitanja...
aj boze zdravlja zatrudnecemo....a onda ce da krenu da smaraju : "A KAD CES DA SE PORODIS" !!! user posted image user posted image user posted image user posted image



i uvek imaju novo pitanje:

-kada ćeš da vaspitaš decu
-kada će deca da poprave ocene
-kada će da upišu fakultet
-kada će da diplomiraju
-kada ćeš da postaneš baba

.........?
user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 5.7.2010 20:13:34 >

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
5.7.2010 22:31:39   
Snelle
A pre svega: "Kada ćete drugo?" user posted image user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
5.7.2010 22:35:38   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Snelle

A pre svega: "Kada ćete drugo?" user posted image user posted image


da i kada ćeš da smršaš( posle porođaja)user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
5.7.2010 22:47:16   
marina1983
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
5.7.2010 22:50:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Snelle

A pre svega: "Kada ćete drugo?" user posted image user posted image


da i kada ćeš da smršaš( posle porođaja)user posted image


Mene pitaju i jedno i drugo. Ja se prosto zbunim od te nekulture, zinem, pa izgledam kao ludačauser posted image Ne znam da se snađem, na kraju promrmljam neku nebulozu tipe "ima vremen", umesto da ih sve pošaljem tamo gde im je mesto! Uzmite, pričuvajte mi dete jednom nedeljno na sat vremena pa ću da razmišljam o drugom, il mi dajte pare za teretanu, majku vam vašu...uh....zna se o kome pričamuser posted image

< Poruku je uredio Nedja -- 5.7.2010 22:51:15 >

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
6.7.2010 13:25:36   
smeško
Rado bih vam pomogla nekim dobrim savetom kako da se izborite sa tim skotovima. Ali, i ja sam vrlo osetljiva budala, koja ce da se iznervira i da place, ali tek kad oni odu. Onda cu mom suprugu da se popnem na glavu pitanjima-kako su to mogli da pitaju/kazu/urade! Najgore je sto nas umeju da pitaju i drugovi koji znaju da smo izgubili dve trudnoce!
Nama se desava malo drugacija stvar. Nas tese sto, uopste, mozemo da zatrudnimo! Ne znam samo kako bas time da budem zadovoljna. Pa, ja jos uvek, ne vidim dete u svojim rukama! Znam da je to tracak nade, ali...Stalno razmisljam koliko bi moje dete sada imalo godina  i sl. a svi dodju i onda mi izvale:,, Ma, ne razmisljaj o tome, bice ih jos"! Jos cega?!! Osecaj srece da nosis zivot u sebi i da ces biti majka se ne zaboravlja, posebno kad se iznenada srusi.
Ipak, kad ne mogu da se setim dobre opaske da im uzvratim, ja ibudem neprijatna, pa mi se vise i ne obracaju. Ovde je problem sto ti onda kazu, nisi trebala tako, mnogo si gruba, ko zna kad ce neko od njih da ti zatreba!
Za sta?!!! Da se iznerviram umem i sama!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ljubim vas sve puno i....oduser posted image te te idiote!!! Njihova zloba i egoizam postizu cilj svaki put kad se rastuzite i8li iznervirate!
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
20.7.2010 18:13:24   
ishler
Drage moje,
ocigledno,da se sve susrecemo sa zlobnim komentarima,odnosno pokvarenim ljudima.
Ja sam konkretno imala problem sa mojom jetrvom,koja je bila trudna sa prvim detetom kada smo se mi uzeli.Mi smo odlucili da se ne pazimo tek pre par meseci,ali pre nekih godinu dana ona je istripovala posto je rodila zensko dete,da mora i musko i brze bolje pozurila da napravi i drugo,da ne bismo mi,a nama ni na kraj pameti.Inace svekru i svekrvi nikada nije bilo bitno kog je pola dete.Onda je   rodila  svog naslednika.A potom je pocela da mi nabacuje kako i njena sestra mora pod hitno da rodi, i da mi napomene kako ce sve njoj od dece ostaviti,kao da meni nesto treba njeno,hvala bogu pa imam uslova da mi nikada nece trebati,a i da mi treba ne bih uzela nista.Na kraju i njena sestra ostade trudna,sada mi vec zelimo dete,a ona to zna i ne propusta priliku da mi natrlja kako njena sestra ovo ili ono u trudnoci.Nisam to vise mogla podneti,zao mi je samo njene dece koju obozavam,ali prestala sam ici tamo,jer ne mogu to podneti.A bar da je imala razloga za to.Jednostavno zavist,zloba,jer imamo vise i bolje,ljubomora  i zelja da drugom bude lose.Ali preguracemo i to,ja sam ipak na mnogo visem nivou,i nisam dopustila da me slomi,a sve se u zivotu vrati.Ljubim vas sve punouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
21.7.2010 0:37:02   
Anoniman
mi smo malo usporili sa pravljenjem bebe  jer smo oboje ostali bez posla i ne znamo kuda cemo sa sobom....Nis,BG ili preko...a i ova poslednja user posted image me je dotukla i fizicki i psihicki,jer eto nadali smo se mozda ce biti...

ali je danas moja tetka uspela da me rasplace sa pitanjem: ''CERO,PA JEL IMA NESTO NOVO?''

moja majka joj odrzala bukvicu, a znam da nece vredeti...to je i mojoj majci radila dok su me cekali 9 godina....

kako se nekad ne zapitaju KAKO BI MENI BILO NA NJENOM/NJEGOVOM MESTU?

ceo dan sam u autu i samo mi se place....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ishler)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
21.7.2010 10:35:54   
dunja RR
Banini user posted image

ja sam moju tetku vaspitala tako da sada ne sme da mi zucne user posted image
a osećala sam se isto kao ti, razumem te.....

sada me boli uvo za sve, nekako sam sve prevazišlauser posted image , nisu vredni ni jedne moje potrošene misli, a kamoli suza....

zato, budi tako lepa, uživaj sa svojim lepim muškarcem ( gledala sam "sicilijanske slike") i zabole te uvo za sveuser posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 21.7.2010 10:36:34 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
21.7.2010 19:11:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Banini user posted image



zato, budi tako lepa, uživaj sa svojim lepim muškarcem ( gledala sam "sicilijanske slike") i zabole te uvo za sveuser posted image


user posted image user posted image user posted image draga...pa mi smo davno ustanovile da imamo isti ukus za muskarceuser posted image user posted image user posted image

p.s.danas je novi dan,i danas sam bolje....user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
21.7.2010 19:43:20   
ishler
Draga banini ,razumem te potpuno,ovaj narod je postao potpuno bezosecajan,ali nisu vredni toga.to ti je fraza,,samo da komsiji crkne krava,,ali ne damo se.Ja bar to vise ne dozvoljavam,kada me pitaju,kada cemo imati decu,ja kazem da necemo jos smo mladi,i skinem ih s vrata bar na neko vreme.Ljubim teuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
21.7.2010 19:48:12   
ishler
U danasnje vreme tesko je preziveti, pogotovu bez posla,a mislim da onaj odozgo namesta sve,pa mozda ceka da sve resite,a onda ce biti beba,ja tako razmisljam,sve je sudbina,mada se mnogi ne slazu sa mnom.Mislim da za decu ipak treba imati uslova,jer njima mnogo treba.Ne sikiraj se,sve dodje na svoje.Bice kada ON  bude tako hteo.LJubim teuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
21.7.2010 19:50:48   
dacca
Meni kad nateknu cice pred user posted image , pitaju da nema sta novo user posted image

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
21.7.2010 19:59:35   
Anoniman
Ja po*izdim kada mi razne kokoške , dojučerašnje flundre koje su se uvalile nekom jadovu samo zbog para kažu : a kada ćete vi da kupite svoj stan ???? Pa kad ga i TI sama budeš kupila , ćurko , a ne da se useljavaš u tuđe ...

(odgovor članu dacca)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
21.7.2010 21:08:53   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: banini

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Banini user posted image



zato, budi tako lepa, uživaj sa svojim lepim muškarcem ( gledala sam "sicilijanske slike") i zabole te uvo za sveuser posted image


user posted image user posted image user posted image draga...pa mi smo davno ustanovile da imamo isti ukus za muskarceuser posted image user posted image user posted image

p.s.danas je novi dan,i danas sam bolje....user posted image



HAHHAHA, zaboravih na to, bravo što si se setila user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
21.7.2010 21:25:03   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: banini

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Banini user posted image



zato, budi tako lepa, uživaj sa svojim lepim muškarcem ( gledala sam "sicilijanske slike") i zabole te uvo za sveuser posted image


user posted image user posted image user posted image draga...pa mi smo davno ustanovile da imamo isti ukus za muskarceuser posted image user posted image user posted image

p.s.danas je novi dan,i danas sam bolje....user posted image



HAHHAHA, zaboravih na to, bravo što si se setila user posted image




i drago mi je što si danas boljeuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
21.7.2010 21:31:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dunja RR
i drago mi je što si danas boljeuser posted image



user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
21.7.2010 21:35:36   
Anoniman
Banini....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.8.2010 12:11:30   
eni26
To je jadno kad pitaju user posted image  Ja nikad u zivotu ne bih to nikad pitala , bez obzira da li sam bila u toj situaciji ili ne...

to je stvar kulture

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.8.2010 12:27:49   
Rivana
Ma seljacka pitanja sta to koga briga kad ce neko imati decu mislim meni ni ne pada na pamet da to nekog pitam.

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.8.2010 12:28:53   
choopa choops
Odlican tekst...i istinit.
Ljudi su jednostavno takvi.
Imao je negdje jedan tekst, ne mogu ga sad naci, ali ide otprilike:
Dok ides u skolu, moras da pazis da se ne poseksas i ne zatrudnis i ne udas jos u srednjoj skoli. Naravno poslije toga odmah na fakultet. Pozeljno isto da se ne zatrudni. kad se zavrsi faks, odmah da se nadje posao. kad se nadje posao, trazi se muz. Odmah svadba. U roku od mjesec dana moras ostat trudna. Ukoliko ne ostanes trudna, odmah dusebriznici pitaju "A sta vi cekate" (Voz za Cacak user posted image ). A ako ostanes trudna, omdah poslije poroda te pitaju a kad cete drugo. Kad rodis drugo, a kad ces na posao........
Ljudska glupost nema granica, bitno je znati ignorisati ili se barem truditi. Jer ukoliko iole odstupas od gore navedenog, onda definitivno s tobom nesto nije u redu, a ne sa njima user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.8.2010 12:31:34   
pepino
Ma kreteni obicni,mene je skoro jedna cura pitala sta cekate!!!????user posted image
A znaju svi da otpocetka zelimo bebu i da sam imala 2 spontana,mali je grad,svi znaju a pogotovo oni koje poznajem!!
To su najgori ljudi,koji se prave ludi,ja se sa takvim ne svadjam,kazem bice,polako,mlada sam,nigdje ne zurim,kad Bog odluci imacu djecu!user posted image

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.8.2010 12:32:04   
Rivana
e bas tako svi zive tudje zivote

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here