|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 46 [47] 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG - 2 deo
31.1.2024 11:06:56   
17 joka
Cekamo lepe vesti🍀

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 1151
   RE: Beta HCG - 2 deo
1.2.2024 6:21:31   
flamingos
Čekam da se javiš.Mislim na tebe.❤️

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1152
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.2.2024 16:42:38   
Takitaki1
Zdravoo dragee na ultrazvuku stoji mala mrvica tek da se vidi jer mi je doktor radio stomacni ultrazvuk prazne besike ali ipak se vidi, Beta hcg danas 1,108 😇😍

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1153
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.2.2024 17:00:17   
17 joka
Cestitam draga od srca  mazi trbu i uzivaj  hajde sad i u trudnicke teme da povuces nogu   i za ostale ja jos malo  pa u sledece teme boze zdravlja u martu 😊

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Takitaki1)
Direktna veza do poruke: 1154
   RE: Beta HCG - 2 deo
2.2.2024 17:29:26   
flamingos
Sjajno!Pridružujem se čestitkama.Uživaj u trudnoći.❤️

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1155
   RE: Beta HCG - 2 deo
3.2.2024 10:48:48   
IvanaSK RR
Cestitam!! 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1156
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.2.2024 18:00:39   
Takitaki1
Hvala dragee moje i bas me sad uhvatio veliki virus, upala krajnika gnojni celici po grlu i krajnicima i temperatura.. Nisam mogla vise trpeti i odem sinoc u hitnu dali su mi infuziju sa vitaminima i Pancilin injekcije 5 dana svako jutro.. Jako sam uplasena da li ce skoditi za plod i za razvoj svasta sam citala po internetu i znam i sama da antibiotici nisu preporucljivi. Sta vi mislite? 🫣😟❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1157
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.2.2024 20:13:40   
17 joka
Taki , brz oporavak i   kad ozdravis  moras se i dalje cuvati vladaju uzasno virusi. Kljukaj se vitaminima i cajevima i odlezi.Sto se tice antibiotika nemoj se sekirati vecina je dozvoljena u trudnoci i nesmeta nista dr  znaju sta i kako.Ja sam zbog intervencije primila  nesto poput pancefa 3 doze i pila  palitreks i sinacilin po kutiju  bebama nista nije smetalo bolje da se izlecis nego nedaj boze da zaglavis mnogo gore.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Takitaki1)
Direktna veza do poruke: 1158
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.2.2024 20:57:45   
Takitaki1


IZVORNA PORUKA: 17 joka

Taki , brz oporavak i   kad ozdravis  moras se i dalje cuvati vladaju uzasno virusi. Kljukaj se vitaminima i cajevima i odlezi.Sto se tice antibiotika nemoj se sekirati vecina je dozvoljena u trudnoci i nesmeta nista dr  znaju sta i kako.Ja sam zbog intervencije primila  nesto poput pancefa 3 doze i pila  palitreks i sinacilin po kutiju  bebama nista nije smetalo bolje da se izlecis nego nedaj boze da zaglavis mnogo gore.



Hvala Joka na odgovoru umirila si mi moje celodnevno razmisljanje i opterecivanje i ja sam citala da penicilin moze u trudnoci ali opet mame kako mame strah je uvek tu za nase mezimce i sadasnje i koje treba da dodju na svet. Sto se tice cuvanja pazim maksimalno pijem cajeve i voce i povrce ali radim u trgovini tj u prodavnici pa 10og februara bi trebala na bolovanje kada odem kod mog doktora u savetovaliste onda sam mirna i bice manje izlaganja virusima. ❤️

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1159
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.2.2024 21:41:36   
flamingos
Taki,želim ti brz oporavak i uživaj u trudnoći.❤️

(odgovor članu Takitaki1)
Direktna veza do poruke: 1160
   RE: Beta HCG - 2 deo
5.2.2024 12:52:31   
Takitaki1


IZVORNA PORUKA: flamingos

Taki,želim ti brz oporavak i uživaj u trudnoći.❤️



Hvala, sta vi mislite o penicilin injekcijama u ranoj trudnoci da li su bezbedne? Postoji li ikakav razlog za brigu za razvoj bebe? Ponovo me muci moje razmisljanje. 😟🫣❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1161
   RE: Beta HCG - 2 deo
5.2.2024 14:38:03   
17 joka
Taki, nece smetati  i smiri malo  ludu glavu taj stres ti vise steti od icega.Najgopliji  savet batali citanje  na internetu raduj se novim danima koji dolaze   i briga trenutna da ti bude da se oporavis sto pre.Bice sve dobrk sigurna sam   jedan grlisa za tebe 

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Takitaki1)
Direktna veza do poruke: 1162
   RE: Beta HCG - 2 deo
5.2.2024 19:21:43   
Takitaki1


IZVORNA PORUKA: 17 joka

Taki, nece smetati  i smiri malo  ludu glavu taj stres ti vise steti od icega.Najgopliji  savet batali citanje  na internetu raduj se novim danima koji dolaze   i briga trenutna da ti bude da se oporavis sto pre.Bice sve dobrk sigurna sam   jedan grlisa za tebe 




Hahah hvalaa Joka draga moja na svim savetima, obecavam necu se vise brinuti i uzivacu u trudnoci. A sto se tice ove grozne prehlade pa ovako me nesto u zadnjih 10 godina nije snaslo, i bas sad da se zadesi, toliko me muci da ne mogu noci ni da spavam od bolova u misicima i kostima. Ljubim vas drage moje poslusacu vas. 😘❤️

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1163
   RE: Beta HCG - 2 deo
10.2.2024 12:20:40   
Takitaki1
Zdravo dragee ne znam gde bih pisala pa cu ovde ponovo, novi problemi dolaze naravno ja radim sa najgorim koleginicama koje mozete zamisliti prete mi otkazom da ce reci u firmi da sam trudna i tako dalje pa da ce me otpustiti. Bila sam juce drzavno u savetovalistu kod ginekologa koji ce mi voditi trudnocu on je rekao da sam po ultrazvuku 5 nedelja jos uvek nema otkucaja da dodjem za dve nedelje ponovo sta vi mislite da li je to sve u tedu i da li je moguce da jos nema otkucaja s obzirom da mi je poslednja m bila 28.12.2023. I rekao mi je da ne mogu otvoriti bolovanje zbog toga sto nema otkucaja ali plodic je tu pise Lokalizacija placente u uterusu 6-12mm. I sada rekao mi je da otvorim bolovanje kod svog doktora opste prakse dok mi on ne potvrdi da ima otkucaja i da mi otvori on trudnicko.. Citava ludnica ja ne znam sta da mislim i da li je to sve u redu sa bebacem? A sto se tice koleginica nemam reci.. 


(odgovor članu Takitaki1)
Direktna veza do poruke: 1164
   RE: Beta HCG - 2 deo
10.2.2024 12:31:36   
17 joka
Taki tako rano otkucaji nemogu da se registruju zaista je rano. Meni su registrovsni sa  6n i 5d znavi skoro 7  punih nedelja. Pusti koleginice i sve  bitno je da si ti trudna a one bi  svakako uvek trazild razlog neki  vecinom ko je u zendkom  kolektivu razume  bar je kod mene  slicno.Otvori bolovanje kid dr opste prakse za  neku  drugu dijagnozu  a uskoro ce bitini srculence. Misli na bebu i na svoje zdravlje i sve sto ti pravi stres izbaci iz svog zivota i raduj se 🥰

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Takitaki1)
Direktna veza do poruke: 1165
   RE: Beta HCG - 2 deo
10.2.2024 13:01:00   
Takitaki1


IZVORNA PORUKA: 17 joka

Taki tako rano otkucaji nemogu da se registruju zaista je rano. Meni su registrovsni sa  6n i 5d znavi skoro 7  punih nedelja. Pusti koleginice i sve  bitno je da si ti trudna a one bi  svakako uvek trazild razlog neki  vecinom ko je u zendkom  kolektivu razume  bar je kod mene  slicno.Otvori bolovanje kid dr opste prakse za  neku  drugu dijagnozu  a uskoro ce bitini srculence. Misli na bebu i na svoje zdravlje i sve sto ti pravi stres izbaci iz svog zivota i raduj se 🥰



Al sto je najgore sto sam se uplasila jer sam radila betu pre 8 dana i bila je 1,108 i koja je sad to nedelja bila a pre 8 dana radila a sad sam peta nedelja to mi nije jasno zato se plasim da li ce sve biti u redu. Sta ti mislis Joka? ❤️ A sto se tice koleginica otvoricu bolovanje kod dok opste prakse jer sam dobra sa dokorkom ucinice mi a za dve nedelje kod ginekologa ako bude sve u redu. 🥰

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1166
   RE: Beta HCG - 2 deo
10.2.2024 13:45:41   
Takitaki1
Ne znam sta da mislim kad mi je pre 8 dana bila beta 1,108 a sad peta nedelja na uktrazvuku 🙄❤️

(odgovor članu Takitaki1)
Direktna veza do poruke: 1167
   RE: Beta HCG - 2 deo
10.2.2024 15:34:49   
17 joka


user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Takitaki1)
Direktna veza do poruke: 1168
   RE: Beta HCG - 2 deo
10.2.2024 18:09:35   
Takitaki1
Dobroo Joka hvala ti na utehi, bicu mirna i idem privatno kod doktorke koja ce me poroditi u utorak pa cemo videti sta ona kaze pa kod doktora u savetovaliste za 2 nedelje. 😘❤️

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1169
   RE: Beta HCG - 2 deo
12.2.2024 11:05:35   
Srecko47E
Polako.

Licno,nikad ne idem na potvrdu dok mi ne prodej nedelju do dve dana od momenta kasnjenja ciklusa.
Oba puta,otisla sam kada sam bila trudna 6+2,srcana radnja je potvrdjena.
Nemoj ici ranije ,jer je nepotreban stres i samo ces razmisljati. :)

(odgovor članu Takitaki1)
Direktna veza do poruke: 1170
   RE: Beta HCG - 2 deo
14.2.2024 11:10:39   
Takitaki1
Da vam javim drage zene sinoc sam bila kod soktorke koja ce me poroditi i srculencee jee tuuu, cula sam kako kuca a i videla. Po ultra zvuku sam trudna tacno 6 nedelja. 🥰🥰


(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 1171
   RE: Beta HCG - 2 deo
14.2.2024 11:31:10   
17 joka
Eto bravo  cestitamo i uzivaj sad i netraumiraj  tu mrvu sta ti  je Joka rekla samo si otidla prerano  

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Takitaki1)
Direktna veza do poruke: 1172
   RE: Beta HCG - 2 deo
14.2.2024 13:01:11   
flamingos
Bravo,čestitam!Uživaj u trudnoći.❤️

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1173
   RE: Beta HCG - 2 deo
14.2.2024 13:39:04   
Takitaki1
Hvalaa vam Drage moje sad sam potpuno mirna, i uzivam uzela sam i bolovanje tako da cu sada da odmorim mozak sa porodicom. Joka veliki grlic za tebe. Ljubim vas 😘❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1174
   RE: Beta HCG - 2 deo
19.2.2024 12:39:09   
Anoniman
Cao, imam i ja jedno pitanje ako mozes da mi pomognea, poslednji ciklus mi je bio 30.12., ciklusi su u proseku na 26 dana, 29 dan ciklusa radjena beta i iznosila 438, pa posle 2 dana 1050... Odnos sam imala bez zastite 11.01. A po ultrazvuku racunaju kao da je zacece bilo 14.01.Da to mi je 16dc, tesko da mi je tad ovulacija ako dobijam na 26 dana. Da li to nesto nije uredu? Izvini ako sam sve zbrkala, zbunjena sam. 

(odgovor članu Maslacak15)
  Direktna veza do poruke: 1175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 46 [47] 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 46 [47] 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here