|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Stan ili kuća?
4.12.2008 15:19:00   
Anoniman
Živela sam i u stanu i u kući, i kažem STAN! A vi?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Stan ili kuća?
4.12.2008 15:21:26   
maslacak
Odrasla u kući, a sad živim u stanu, jednakog sam mišljenja samo da je moje s obzirom da smo podstanari..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Stan ili kuća?
4.12.2008 15:22:35   
kumara
KUCA! Definitivno!

- vise privatnosti
- dvoriste
- nema komsija koji smaraju
- mozes da radis sta hoces

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Stan ili kuća?
4.12.2008 15:24:02   
Anoniman
Dvorište - kosilica, cveće u proleće i jesen, blato pod noktima!

Previše obaveza u kući!

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Stan ili kuća?
4.12.2008 15:27:27   
kumara
Zavisi kakvo dvoriste... slazem se da ima posla, ali meni je to super.

Ja sam odrasla u kuci, ali od kad su se moji razveli zivim po stanovima... i uvek imam neke jezive komsije koji me maltretiraju, a ja sam stvarno tako vaspitana da ne pravim buku, postujem kucni red... i uvek naletim na neke psihopate penzionere kojima i muva smeta. user posted image

Sad navijam da napravimo kucu, ali ne znam kad cemo moci...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Stan ili kuća?
4.12.2008 15:30:13   
Anoniman
Ma ne znam, čim imaš dvorište, tu je odmah brdo ljudi koji dođu vikendom da peku roštilj, spale ti travu, izbrljave sudove, napiju se i odu, a ti... Tako da sam ja rekla KUĆA - NIKADA! VIKENDICA - NIKADA!

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Stan ili kuća?
4.12.2008 15:34:55   
kumara
Ja bas to volim - guzvu! A i mogu da imam psa! U stanu je to skoro nemoguce.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Stan ili kuća?
4.12.2008 15:36:28   
Anoniman
Ah, pa tu nastaje sledeći problem: ja ne želim da imam psa (niti bilo koju životinju) jer su one (životinje) mnogo veća obaveza od deteta!

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Stan ili kuća?
4.12.2008 18:15:36   
Lu
I ovo
KUCA! Definitivno!

- vise privatnosti
- dvoriste
- nema komsija koji smaraju
- mozes da radis sta hoces

I ovo

Dvorište - kosilica, cveće u proleće i jesen, blato pod noktima!

i ovo

, čim imaš dvorište, tu je odmah brdo ljudi koji dođu vikendom da peku roštilj, spale ti travu, izbrljave sudove, napiju se i odu, a ti

i još bazen ljeti,sve su ovo moji razlozi ZA kuću.

Ja nevolim stan,živjela sam u Rijeci u stanu,mene je počelo gušiti više nisam mogla izdržati,kad god prođem pored neke kuće zamišljam kako je njima lijepo,imaju svoju kuću,svoje dvorište.
Naravno da je i skuplje imati kuću pa tako neki koji bi i željeli nemogu ili su privremeno u stanu,i ja sam bila dok sam morala jedno kraće vrijeme.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Stan ili kuća?
4.12.2008 18:58:20   
guppy RR
Ja sam vam po tom pitanju na idealnom...
živim u kući sa tri stana. Imam svoje dvorište. Svoj ulaz. Vidim samo jednog komšiju kad sam napolju. Milina.

Ne bi živela sama u svojoj kući, jer onda moraš stalno nešto da čačkaš i popravljaš, pa krov, pa fasada, pa .... A ovako, zajedno brinemo za kućicu... a za svoj stan ko kako hoće.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Stan ili kuća?
5.12.2008 7:57:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy

Ja sam vam po tom pitanju na idealnom...
živim u kući sa tri stana. Imam svoje dvorište. Svoj ulaz. Vidim samo jednog komšiju kad sam napolju. Milina.




E, to bi moglo da prođe!

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Stan ili kuća?
5.12.2008 12:59:58   
kumara
Ja kad bi mogla da zivim u nekoj jaaaako staroj kuci, bila bih najsrecnija!!! Mislim na ona stare velike kuce iz austro-ugarskog vremena koje su kao mali zamkovi. Po Vojvodini ih ima gomila, ali su u jako losem stanju.

Jao drage moje kad bih imala para da kupim jednu takvu, pa da je sredim u retro stilu i zivim u njoj!!!!!!!!!!! Otvorila bi jedan B&B i milina... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Stan ili kuća?
5.12.2008 13:05:27   
Lu
Lenka,kao dvorac "Dunđerski",to je negdje na putu N.Sad-Sombor ,tamo sam bila prekrasno...

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Stan ili kuća?
5.12.2008 13:10:21   
kumara
Da, nesto tog tipa... Tako su mi predivni!!! Mi smo nasli jedan, doduse dosta manji i u drugom stilu, ali meden i super za B&B, ali j u losem stanju, a i tip koji ga je nasledio trazi ogromne pare za njega! user posted image Uzasna nepravda!!! On covek ni ne namerava da zivi u njemu ili da nesto od njega napravi, a zamislio je da ga proda za besne pare... i muceni dvorac vec godinama cuci tako neupotrebljen i sve vise propada.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Stan ili kuća?
5.12.2008 14:06:04   
MERYEN
Kuca definitivno,zivim u stanu kao da sam u zatvoru a inace sam zivela u kuci.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 15
   [Obrisana poruka]
11.2.2009 17:54:16   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Stan ili kuća?
18.2.2009 23:22:07   
NadaR
Kuca,definitivno! Ima vise prostora i imam npr.garazu da parkiram auto sto kad sam zivjela u stanu bilo nemoguce! Naime svaki put bih morala obici bar dva kruga oko zgrade dok bih se negdje zaaustavila!user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Stan ili kuća?
25.2.2009 9:18:28   
Modessty
KUĆA!!!

- veeeeeliko dvorište
- bazen
- prčkanje po bašti, tj. cvećuuser posted image
- drvo jabuke u dvorištu, a može i jedna kajsija za mog dragog user posted image
- veća privatnost i veći prostor nego stan
- mogu da pravim žurku kad hoću i koliko glasno hoćuuser posted image
- kad se rodi dete imam gde da ga izvedem i može da se igra do mile volje a da ne razmišljam da li će ga ne daj bože omandati neki ludak kolima

Rodjena sam u kući pored reke. Sad živim u stanu. Zimi nije strašno, ali čim krene lepo vreme osećam se kao u zatvoru. Naročito mi smeta buka od saobraćaja (gleda stan na ulicu koja nikad ne spava!).
Za neki mesec se selim na ranč! user posted image
Živeću u selu 7km od Niša. I jedva čekam da ujutru rano ustanem i izadjem u dvorište na kafu i doručak pod vedrim nebom, bez buke i smoga!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Stan ili kuća?
25.2.2009 19:34:28   
Laura
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ma ne znam, čim imaš dvorište, tu je odmah brdo ljudi koji dođu vikendom da peku roštilj, spale ti travu, izbrljave sudove, napiju se i odu, a ti...


E ovako je kod mene citavo leto user posted image
Ali nikad ne bih mogla ziveti u stanu,nekoliko puta sam spavala kod
rodjaka u stanu i uvek me je izbezumljavalo ono lupkanje o radijatore,
udaranje nogom sa gornjeg sprata, jer je buka, jer je muzika glasna ...
Obozavam svoje dvoriste, volim da se zanim cvecem, puno je ruza, da ne preteram ima sigurno oko dvadeset sadnica raznih boja user posted image
Ogroman travnjak, jeste da me muka hvata, kad moram kositi, ako mm nije kuci,
ali posle je pravo uzivanje, ljuljaska na sred dvorista, miris tek pokosene trave i ruza, pesma svitaca i dobra knjiga i ne treba mi bolja relaksacija user posted image


_____________________________

Snovi nikad ne umiru, umiru samo sanjari ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Stan ili kuća?
25.2.2009 20:41:56   
Jacaca
Tranutno zivim u stanu koji je veci od 100m2, krajem godine se selimo u novu zgradu u nesto veci, ali imamo obaveza oko lokala posto smo tri kuce u centru srusili i napravili lokale, dvoriste je dvoriste kafica pa osim obaveza ciscenja i odrzavanja nema bas neke privatnosti. Inace svekrva i moja keva imaju kuce, tako da se prave rostilji, skupljaju gosti a mame to lepo sa zadovoljstvom pospreme, jer su penzionerke a ne puno stare. Kad god nam na pamet padne,mi se dogovorimo sa drustvom a njih samo obavestimo, to nekada kod mojih, nekada kod njegovih, kod njegovih mi je jos bolje jer oni ne daju bas nista da pipnem, samo da im rodim unuce, osecam se prosto krivom sto nam se neda.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Stan ili kuća?
1.3.2009 22:02:13   
afrodita
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Živela sam i u stanu i u kući, i kažem STAN! A vi?


Potpisujem!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Stan ili kuća?
3.3.2009 17:06:04   
eugenija
Stan!!! Ovih dana selim u jedan jaaako lepotan stanček.. Uh uh!

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Stan ili kuća?
3.3.2009 17:13:20   
sneza24
KUCA
Vise privatnosti moze da radis sta hoces.Koliko ces posla imati oko kuce i sredjivanja dvorista sve zavisi od uredjenja istog.Ali nikad ne bih menjala kucu za stan.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Stan ili kuća?
3.3.2009 18:17:10   
Lu


Ogroman travnjak, jeste da me muka hvata, kad moram kositi, ako mm nije kuci,
ali posle je pravo uzivanje, ljuljaska na sred dvorista, miris tek pokosene trave i ruza, pesma svitaca i dobra knjiga i ne treba mi bolja relaksacija user posted image

[/quote]

user posted image user posted image user posted image  upravo tako,jedva čekam proljeće da krenem sa sadnjom cvijećauser posted image

(odgovor članu Laura)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Stan ili kuća?
3.3.2009 18:29:02   
Anoniman
Ja sam zivela i u stanu i u kuci, i oba imaju svoje prednosti i mane tako da sve to zavisi samo od toga koje stvari volimo da radimo. Ko voli cvece u basti noramalno je da ce mastati o kuci i dvoristu, a ko ne voli dvoriste i obeveze koje ono nosi normalno je da ce sanjati o stanu. Ja sam prethodnih 10 godina zivela sa mojima u kuci, sada zivim sa verenikom i njegovim ocem u stanu i nadala sam se da ce to potrajati jer sam nekako ipak vise za stan, ali mi se bas neda. Njih dvojica sada jure da kupe kucu kako bismo se odvojili ili na sprat sa posebnim ulazom ili dve kuce u istom dvoristu. Jesam bila za to da se odvojimo ali sam vise mastala o nekom stanu u zgradi u kojoj zivi njegov otac jer ne zelim da ga ostavimo potpuno samog. Izgleda da sam ja jedina koja se ljuti sto hoce da joj kupe kucu user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here